Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 15 kwi 2015

    W Amarylisie drogi popatrz na Reja u Szpakiewiczow I porownaj ceny

    malina napisał/a:

    Amarylis w Osieczanach bardzo duży wybór co do ceny to nie wie jak się ma do innych ogrodów.

    3 Cytuj
  • inkwizytor 15 kwi 2015
    użytkownik34 napisał/a:

    W Mrówce dużo praktycznych rzeczy, ale kasjerki do wymiany szczególnie Pani Agnieszka -taka z krótkimi włosami-powinna trochę zwiększyć obroty to nie było by takich kolejek. Zdziwiło mnie że załoga to większość starszych osób.

    I pewnie z grupą inwalidzką, bo w takicj marketach tylko z grupą przyjmują do pracy - jak w ochronie.
    W Merkury Market tak jest, wszyscy z grupą, i nawet pojęcia nie mają co się dzieje Ci pracownicy ;/

    Mrówka to masakra jakaś, ceny wyższe niż normalnie w innych marketach czy sklepach, a ich ulotki u mnie w bloku to leżały wielką kupą - chyba przewidzieli po pięć a nawet po osiem tych samych ulotek na mieszkanie....

    Oczywiście dyrekcja sklepu w Myślenicach nie potrafi wyjaśnić jak to się stało...
    Skoro kierownictwo ma wywalone i nie wie co się dzieje, nie wymagajmy od pracowników cudów, gdyż przykład idzie z góry!

    Pozdrowienia

    7 1 Cytuj
  • 25 kwi 2015

    Wie ktoś co to za market powstaje na Pardyaka za placem zabaw? Szyldu jeszcze nie ma tylko info, że piętro to chemia kosmetyki a parter spożywczak...

    3 1 Cytuj
  • Anna Piotrowska 26 kwi 2015
    viki198926 napisał/a:

    Teraz na inny temat.Chciałam napisać o pewnej Pani zastępcy NIBY kierownika sklepu Biedronka w Biertowicach o TOTALNA porażka nie dość ze jest bezczelna traktuje pracowników jakby była jakąś lepsza a nawet nie umie policzyc bilonów w kasetce wymaga od pracowników zeby umieli w 3 dni kody których jest z 200 a sama wchodząc na kase nie wie podstawowego !!! Porażka no totalna porażka ja nie wiem skąd sie biorą takie ludzie nie sztuka wymalować pazury i prostować kłaki idąc do pracy i zgrywać sie jakby była kimś lepsza Odradzam przyjęcia sie tam do pracy.Pozdrawiam pracowników z Biedronki :)

    Kiedys przyszlam zglosic reklamacje pampersow poniewaz cala paczka pampersow nie nadawala sie do uzytkuta o to Pani probowala mi wmowic ze takie sa pampersy (z kawalkam jakby plastiku w srodku) po czym pracujaca tam kobieta po obejzeniu pampersa powiedziala ze te pampersy maja wade no i tak zostalam odeslana wzielam sprawe w swoje rece wyslalam 2 pampersy do warszawy do biedronko dostalam w zamian2 paczki i przeprosiny.
    Wniosek Pani sie nie chcialo...!

    3 1 Cytuj
  • 28 kwi 2015

    Witam, nie polecam salonu ślubnego As moda a nawet przestrzegam przed tą Kobietą co szyje suknie ślubne. Pani nie słucha w ogóle uwag klienta a jak się zwraca uwagę aby poprawiał to czy tamto to odrazu się denerwuje i spiera z klientem choć nie ma racji. Jest opryskiwacze i nie miła przy pierwszych problemach. Musiałam szybko przerabiać suknię w innym salonie gdyż była fatalnym stanie. Niestety kobieta nie jest profesjonalna, zwleka z terminami. Przyszla Pani Młoda zastanów się dobrze czy masz tyle nerwów i czasu aby szyć suknię u tej kobiety. Przestrzegam! !!!!!!!!

    7 2 Cytuj
  • 28 kwi 2015

    gdzie dokładnie znajduje się skup złomu METMIX? widziałem różne lokalizacje i już sam nie wiem

    4 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 28 kwi 2015

    Za nowym placem targowym na dolnym przedmieściu...

    4 3 Cytuj
  • 28 kwi 2015

    Myślenice
    ul. Partyzantów 22 - dolne przedmieście za placem targowym

    5 3 Cytuj
  • xxxx xxxx 29 kwi 2015

    Polecam PEPCO w Myślenicach,kupisz tam prawie wszystko :) za grosze i z miłą obsługą,szczerze doradzaja a nie wciskają byle czego :)

    5 11 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    boże, to u nich ten ciągły syf, na plac mi się nie chce chodzić jak widzę te śmieciory, że też nikt z tym bałaganem porządku nie zrobi. W środku miasta taki gnojnik uruchomić.

    6 9 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    Najlepiej kogoś zbesztać i się nie przedstawić...też często chodzę na plac targowy ale tamta firma zajmuję się skupem złomu więc ,,guziku" czego się spodziewałaś ?? Biblioteki ? Dodatkowo z tego co się orientuję skup złomu powstał o wiele wcześniej niż plac targowy...

    10 2 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    Sklep sprzedaje buty rozklejone nie można się z nikim dogadać uważajcie na nich klienta mają za nic patrzą byle sprzedać lub komuś coś wepchac

    4 4 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    Co do pepco to w gazetkach wszystko pięknie ładnie a w sklepie odzież marnej jakości ...

    tina6613 napisał/a:

    Polecam PEPCO w Myślenicach,kupisz tam prawie wszystko :) za grosze i z miłą obsługą,szczerze doradzaja a nie wciskają byle czego :)

    11 1 Cytuj
  • xxxx xxxx 29 kwi 2015

    A co ty chcesz w tych czasach kupic za 10 zł ? Kup spodnie na rynku za 90 zł i można je sobie włożyć gdzieś po tygodniu. W Pepco wszystko schodzi na bierząco,także nic nie jest wyleżane na półkach ! Podkoszulki za 20 zł są 100 % bawełniane,nie raz tam kupuje jestem bardzo zadowolona.Można kupic bokserki firmy MORAJ za 9.99zł :) supeer :) A co najlepsze w ciuchlandach idzie nie raz znaleść odzież z Pepco :)

    8 4 Cytuj
  • Viki 30 kwi 2015
    misieceekk napisał/a:

    Kiedys przyszlam zglosic reklamacje pampersow poniewaz cala paczka pampersow nie nadawala sie do uzytkuta o to Pani probowala mi wmowic ze takie sa pampersy (z kawalkam jakby plastiku w srodku) po czym pracujaca tam kobieta po obejzeniu pampersa powiedziala ze te pampersy maja wade no i tak zostalam odeslana wzielam sprawe w swoje rece wyslalam 2 pampersy do warszawy do biedronko dostalam w zamian2 paczki i przeprosiny.
    Wniosek Pani sie nie chcialo...!

    To nie chodzi ,że sie im nie chciało poprostu one nie wiedzą jak sie takie sprawy załatwia...Kierownictwo do totalnej wymiany ...

    6 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Ojej jakie oburzenia każdy ma prawo sie wypowiadać :) nie raz kupiłam cos w pepco i po pierwszym praniu szmata do podłogi czy to dla dziecka czy męża wolę jechać do Kraka bo można tez się ubrac za nie wielkie pieniądze a ubrania dużo lepsze jakościowo przecież w H&M niże wszystko jest po 200 zl tak samo w innych sieciówkach a jadąc do Modlniczki można naprawde zaszaleć ... Każdy ma prawo do wypowiedzi :) mi tam jedynie pasują spinki dla dziecka i skarpetki

    cytat=tina6613]A co ty chcesz w tych czasach kupic za 10 zł ? Kup spodnie na rynku za 90 zł i można je sobie włożyć gdzieś po tygodniu. W Pepco wszystko schodzi na bierząco,także nic nie jest wyleżane na półkach ! Podkoszulki za 20 zł są 100 % bawełniane,nie raz tam kupuje jestem bardzo zadowolona.Można kupic bokserki firmy MORAJ za 9.99zł :) supeer :) A co najlepsze w ciuchlandach idzie nie raz znaleść odzież z Pepco :)[/cytat]

    4 3 Cytuj
  • xxxx xxxx 30 kwi 2015

    Zawsze można się doradzic w sklepie,jako kobieta z kobietą co polecają...zawsze pytam i dobrze na tym wychodze.Bo to co tanie według Ciebie jest najgorsze..niektórzy ludzie tak mają,ale i tak zawsze ten stały klient jest :) Kupiłam spodnie za 29.99zł mam je rok,wystarczy zaczekać i za kilka tyg w Pepco wszystko przeceniają :)

    3 2 Cytuj
  • xxxx xxxx 30 kwi 2015

    Jaki polecacie sklep spożywczy w Myślenicach,żeby robić większe zakupy ? Jan czy Biedronka ?

    1 7 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Nie polecam sklepu Men Style w Myślenicach. Wraz z mężem szukaliśmy koszuli na wesele i niestety trafiło nam się na ten sklep, mąż chciał przymierzyć 2 koszule to nie miła ekspedientka pozwoliła mu tylko jedna ponieważ nie chciało jej się drugiej rozpakować. Po przymierzeniu zrezygnował i kupił bez przymierzenia druga. Gdy weszliśmy do samochodu koszula okazała się z innego materiału oraz różniła się wyglądem. Po 5minutach wróciliśmy do sklepu jednak Pani ekspedientka nie pozwoliła jej zwrócić ani wymienić. Koszula nadaje się do wyyarcia okien. Nie polecam..

    10 2 Cytuj
  • 30 kwi 2015

    Nie mowie ze co tanie to gorsze bo wcale tak tam tanio nie jest .... A jakość produktów marna ja mam takie zdanie Ty sie lubujesz w ich produktach Twoja sprawa :)

    tina6613 napisał/a:

    Zawsze można się doradzic w sklepie,jako kobieta z kobietą co polecają...zawsze pytam i dobrze na tym wychodze.Bo to co tanie według Ciebie jest najgorsze..niektórzy ludzie tak mają,ale i tak zawsze ten stały klient jest :) Kupiłam spodnie za 29.99zł mam je rok,wystarczy zaczekać i za kilka tyg w Pepco wszystko przeceniają :)

    1 2 Cytuj
  • 30 kwi 2015
    tina6613 napisał/a:

    Jaki polecacie sklep spożywczy w Myślenicach,żeby robić większe zakupy ? Jan czy Biedronka ?

    Dla mnie Jan. W biedronce kupisz taniej wiele rzeczy ale jest mniejszy wybór. W Janie kupuje już długi czas i jestem zadowolona, a do biedronki, czasem po kilka sprawdzonych rzeczy.

    6 1 Cytuj
  • 1 maj 2015
    nikola12 napisał/a:

    Nie polecam sklepu Men Style w Myślenicach. Wraz z mężem szukaliśmy koszuli na wesele i niestety trafiło nam się na ten sklep, mąż chciał przymierzyć 2 koszule to nie miła ekspedientka pozwoliła mu tylko jedna ponieważ nie chciało jej się drugiej rozpakować. Po przymierzeniu zrezygnował i kupił bez przymierzenia druga. Gdy weszliśmy do samochodu koszula okazała się z innego materiału oraz różniła się wyglądem. Po 5minutach wróciliśmy do sklepu jednak Pani ekspedientka nie pozwoliła jej zwrócić ani wymienić. Koszula nadaje się do wyyarcia okien. Nie polecam..

    Zgadzam się w zupełności z twoją opinią. Po niemiłej obsłudze w tym sklepie pozostał niesmak i od jakiegoś czasu nie zaglądamy tam. W koniku np. można mierzyć do woli i nie ma problemu z rozpakowaniem koszuli.

    7 2 Cytuj
  • 19 maj 2015

    Witam! Mam pytanie jakiego sklepu lub usług Wam brakuje w Myślenicach?
    Po co musicie jeździć specjalnie do Krakowa?

    4 Cytuj
  • joanna marek 20 maj 2015

    nikola12 Potwierdzam -szukaliśmy koszuli dla Pana młodego i nie pozwolono nam jej przymierzyć.Ta sama sytuacja spotkała nas w Bytomiu Outlet ..Tam to już całkowicie nie miła obsługa nie polecam zdecydowanie.

    6 Cytuj
  • 22 maj 2015

    Witam!
    Wiecie może gdzie w Myślenicach dostanę lody MARS I SNICKERS?
    One są w postaci batoników. Dawniej kupowałam je w ,,RYBCE" ale teraz nie mam pojęcia gdzie je mogę dostać.

    1 4 Cytuj

Odpowiedz