Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 23 maj 2015

    Snickersy kupowałam w Tesco, jakieś 2 tygodnie temu. Marsów nie widziałam

    2 Cytuj
  • 23 maj 2015

    Szukasz pomyslu na biznes niestety Myślenice są przesycone wszystkim .... Ciuchami na wagę , outletami , chińczykami itp .... Większość jeździ do Krakowa na wyprzedaże bo są ona prawie co chwile a w Myślenicach ceny jak z kosmosu ....

    misyogi16 napisał/a:

    Witam! Mam pytanie jakiego sklepu lub usług Wam brakuje w Myślenicach?
    Po co musicie jeździć specjalnie do Krakowa?

    13 Cytuj
  • 1 cze 2015

    Czy w mce jest sklep z elementami elektronicznymi? (rezystory, kondensatory itp)

    1 Cytuj
  • 1 cze 2015
    vhailor napisał/a:

    Czy w mce jest sklep z elementami elektronicznymi? (rezystory, kondensatory itp)

    Pytaj w Lis-Polu, na Rzemieślniczej. Chłopaki są dobrze obeznani z tematem.

    5 1 Cytuj
  • 1 cze 2015

    Hej czy orientuje sie ktoś gdzie mogę kupic papierki lakmusowe ???

    1 Cytuj
  • 2 cze 2015
    Kaper napisał/a:

    Pytaj w Lis-Polu, na Rzemieślniczej. Chłopaki są dobrze obeznani z tematem.

    O to mi chodziło! dziękuje! :)

    3 1 Cytuj
  • 2 cze 2015

    Jestem ciekaw, co sądzicie o otwieraniu sklepów w święta ustawowo wolne od pracy? Np. Boże Ciało.

    2 11 Cytuj
  • 9 cze 2015

    Nie polecam sklepu z bielizną VICTORIA przy ulicy Reja. Sklep sam w sobie nie jest zły z towaru tam zakupionego byłam zawsze zadowolona to muszę przyznać, ale dziewczyna która tam pracuje to po prostu jakaś porażka!!! Nie uprzejma z szyderczym uśmiechem i z wielką łaską podejdzie obsłużyć, gdyż jest jej to nie na rękę bo musi się oderwać od koleżanek z którymi jakby mogła to przestałaby cały dzień obgadując i naśmiewając się ze wszystkich na około (chyba same siebie nie widzą damy od siedmiu boleści;).

    38 7 Cytuj
  • 12 cze 2015

    Nie chcę być wścibska ale według mnie nie powinno być takiego zachowania, często przechodzę tamtą ulicą i kilka razy zdarzyło mi się wejść do defektu. Jednak nie pokoiło mnie zachowanie, że ,,przerwałam pogaduchę" i teksty typu ,,zaraz Ci dokończę" ,,zaraz Ci opowiem resztę". Według mnie tak sprzedawczynie nie powinny się zachowywać bo wtedy sklep traci klientów.
    Za to bardzo polecam Panią ze sklepu odzieżowego ,,Magda" na tej samej ulicy,hmm teraz chyba ta Pani pracuje w Kameleonie na rynku bo ją tam widziałam. Ta Pani zawsze miła, zawsze doradzi. Kiedyś szukałam spodni (jednak jestem wysokiego wzrostu) przynosiła różne, doradzała. Zawsze po zakupach w tym sklepie wychodziłam zadowolona. ;)

    23 4 Cytuj
  • 14 cze 2015

    Gdzie w Myslenicach mogę kupić drapczkę składaną teleskopową?

    1 2 Cytuj
  • 17 cze 2015

    Gdzie w Myślenicach jest sklep z tkaninami poza tymi na ul. Słowackiego i Kościuszki? :)

    2 1 Cytuj
  • 17 cze 2015

    Na dąbrowskiego i Jordana

    2 1 Cytuj
  • 17 cze 2015

    Na dąbrowskiego i Jordana

    1 Cytuj
  • 19 cze 2015

    Witam ponownie;)
    Gdzie w Myślenicach kupię kiełbasę zbylitowską? Swojego czasu była w Lewiatanie.

    Cytuj
  • 19 cze 2015

    Top Market (tak się chyba teraz nazywa) na osiedlu w bloku nr 1 obok basenu ;)

    Cytuj
  • 19 cze 2015
    nikola12 napisał/a:

    Witam ponownie;)
    Gdzie w Myślenicach kupię kiełbasę zbylitowską? Swojego czasu była w Lewiatanie.

    W Janie też kupisz...

    2 Cytuj
  • 19 cze 2015
    nikola12 napisał/a:

    Nie chcę być wścibska ale według mnie nie powinno być takiego zachowania, często przechodzę tamtą ulicą i kilka razy zdarzyło mi się wejść do defektu. Jednak nie pokoiło mnie zachowanie, że ,,przerwałam pogaduchę" i teksty typu ,,zaraz Ci dokończę" ,,zaraz Ci opowiem resztę". Według mnie tak sprzedawczynie nie powinny się zachowywać bo wtedy sklep traci klientów.
    Za to bardzo polecam Panią ze sklepu odzieżowego ,,Magda" na tej samej ulicy,hmm teraz chyba ta Pani pracuje w Kameleonie na rynku bo ją tam widziałam. Ta Pani zawsze miła, zawsze doradzi. Kiedyś szukałam spodni (jednak jestem wysokiego wzrostu) przynosiła różne, doradzała. Zawsze po zakupach w tym sklepie wychodziłam zadowolona. ;)

    Niestety ja i moja żona również nie byliśmy zadowoleni z obsługi w sklepie Victoria, więc coś musi w tym być. Ja również mogę polecić Panią, która pracuje w sklepie odzieżowym Zoom przy ulicy Gałczyńskiego bardzo miła, uprzejma i sympatyczna, również Panią, która pracuje w Kochlandzie na obuwiu, przyjemnie się robi zakupy gdy obsługują fajne i zainteresowane klientem sprzedawczynie, które potrafią a przede wszystkim chce się im doradzić klientowi.

    7 2 Cytuj
  • joanna marek 20 cze 2015

    Tomasz dokładnie o to chodzi.
    Widzę ,że poprzednie wpisy zostały skasowane.

    Ja bardzo lubię sklep odzieżowy na rynku w miejscu dawnej Paulinki -prze miłe Panie ubrania inne niż wszędzie ;)

    4 Cytuj
  • 21 cze 2015

    Przy promocjach pampersów i proszków do prania trzeba zwracać uwagę na ilość pieluch/prań...ostatnio zacząłem porównywac ceny pampersów i proszków w jednej z sieciówek i w niezrzeszonym dużym myślenickim sklepie...co się okazało- cena w sieciówce na pierwszy rzut oka lepsza- opakowania podobne (patrząc na gazetkę), różnica w cenie około 10 zł, ale po przedzieleniu wartości produktu przez sztuki / ilość prań wyszło na to, że sieciówki są słabe, ale nadrabiają marketingiem wykorzystrując naiwność klienta

    5 Cytuj
  • 21 cze 2015

    czy sklep 5-10-15 jest otwarty w niedziele?wie ktos?

    11 Cytuj
  • 21 cze 2015

    Rossman podjął się wielkiej akcji "mamy pierwszestwo", krótko mówiąc kobirty w ciąży obsługiwane są poza kolejnością. To tyle w teorii bo w praktyce nic. Ekspedientka zapytana w końcu przeze mnie na czym ta akcja polega ( byłąm niejednokrotnie i nigdy nie obsłużona poza kolejnością, dodam 6 miesiąć więc ciąża widoczna) stwierdziła, że jak widzą to CZASEM proszą. Ja rozumiem , że można nie zauważyć jednak ostatnio pani widziałą doskonale ale pomimo to i tak musiałam stać w dość dużej kolejce. Ja się nie dopominam, ale skoro jest już akcja i cały rosmann oklejony to niech tego pilnują, A tak wychodzi ,że cała akcja to picna wodę...

    12 6 Cytuj
  • 21 cze 2015

    To teraz już trzeba urządzać jakieś akcje żeby kobieta w ciąży miała pierwszeństwo??? No nie do pomyślenia.
    Ja będąc w ósmym miesiącu ciąży usłyszałam w kolejce , że każdy teraz odstać swoje musi. I to od kobiety, która powiedziała to z uśmiechem na ustach :/ . Następnym razem , (w świątecznym okresie) , stojąc w kolejce , za panem z wózkiem wypełnionym zakupami, podszedł inny pan i chciał , żeby go przepuścić ,( bo miał tylko dwie rzeczy :) ) a za mną było też sporo ludzi , więc po co będzie stał? Ja mogę pomimo zaawansowanej ciąży - pytam. A pan przede mną na to : Jak się pani spieszy to panią przepuszczę. Mnie się nie spieszyło , więc stałam dalej .... Takich sytuacji było wiele. Nigdy o pierwszeństwo się nie upominałam i nigdy podczas ciąży pierwszeństwa mi nie udzielono. Smutne.

    13 2 Cytuj
  • 21 cze 2015

    No niestety trzeba... Ja o nic się nie upominam, spokojnie czekam. Ale skoro od samego wejścia pełno plakatów, ogłaszają się i szczycą się tym to niech to działa. A już komentarz ekspedientki ,że "czasem prosimy" , jak się zawidzi to dla mnie przesada.

    9 4 Cytuj
  • 21 cze 2015
    agnieszka_dk napisał/a:

    czy sklep 5-10-15 jest otwarty w niedziele?wie ktos?

    jest. w galerii krakowskiej .

    6 1 Cytuj
  • 23 cze 2015

    Nie chodziło mi raczej o sklep z ciuchami, tylko na przykład jakąś kawiarnię, sklep ze zdrową żywnością

    1 Cytuj

Odpowiedz