Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 23 cze 2015

    Witam chciałbym sie dowiedzieć informacji na temat komisu Autohaus Jania. Czy ktoś kupił tam samochód jak tak czy było warto i podejście do klienta.

    12 24 Cytuj
  • 23 cze 2015

    same szroty z podkręconymi licznikami

    49 11 Cytuj
  • Moriss Moriss 24 cze 2015

    Jak wyżej samochody z salonów typu jania caroutlet itp omijac szerokim łukiem!

    22 4 Cytuj
  • 24 cze 2015

    Byłem tam ostatnio. Samochody w większości są w ubogich wersjach i już chwile stoją. Podejście jest takie samo jak wszędzie, jeśli się nie znasz to Cię urobią jak chcą. Znajoma zakupiła tam samochód ostatnio i jak na razie jeździ. Jeśli już chcesz kupić samochód w komisie to odwiedź kilka w okolicy i zobacz jakie są ceny. Weź ze sobą kogoś kto się faktycznie zna i doradzi w wyborze samochodu.

    23 3 Cytuj
  • 24 cze 2015

    Orientujecie się może, gdzie w Myślenicach znajdę jakiś zielarski sklep albo może jakiś taki z żywnością EKO? Wyczytałem ostatnio w necie, że Miłorząb japoński działa super na koncentracje, więc pomyślałem, że może uda mi się gdzieś zakupić trochę i dodawać w sproszkowanej formie do jedzenia, lub robić z tego shake - albo po prostu spożyć w jakimś suplemencie :/

    wie ktoś coś?

    1 Cytuj
  • 25 cze 2015

    Na ul Reja 11 jest sklep zielarski Pani przesympatyczna zawsze trafnie dobierze zioła i suplementy !!

    3 1 Cytuj
  • Andrzej 25 cze 2015

    ot.
    Masz taką nieznośną manierę pisania zlepku dużych liter, gdy 'p' oraz 'o' występują koło siebie. Gdy używasz tego w wyrazie 'popaprany', nie razi tak bardzo, ale jak zestawiasz to z rzeczownikiem Polska lub przymiotnikiem polski, to uwłaczasz mojej Ojczyźnie. Mienisz się patriotą, a elementarnego szacunku do kraju ojczystego Ci brakuje.

    5 15 Cytuj
  • 25 cze 2015
    agnieszka napisał/a:

    Nie polecam sklepu z bielizną VICTORIA przy ulicy Reja. Sklep sam w sobie nie jest zły z towaru tam zakupionego byłam zawsze zadowolona to muszę przyznać, ale dziewczyna która tam pracuje to po prostu jakaś porażka!!! Nie uprzejma z szyderczym uśmiechem i z wielką łaską podejdzie obsłużyć, gdyż jest jej to nie na rękę bo musi się oderwać od koleżanek z którymi jakby mogła to przestałaby cały dzień obgadując i naśmiewając się ze wszystkich na około (chyba same siebie nie widzą damy od siedmiu boleści;).

    ZGAdzam sie w 100% i rowniez nie polecam

    7 5 Cytuj
  • 25 cze 2015

    Gdzie można w Myślenicach kupić ładną sukienkę na wesele w cenie od 100- 200 zł?

    1 3 Cytuj
  • 25 cze 2015

    Stylownia Butik :)

    2 7 Cytuj
  • 25 cze 2015

    Zobacz w tym sklepie obok schodów do kościoła .

    6 Cytuj
  • 26 cze 2015

    W dawnej Paulince na rynku

    1 3 Cytuj
  • 26 cze 2015

    gdzie mozna kupic DŁUGĄ sukienke na wesele?? Najlepiej jak najprostszą.

    2 Cytuj
  • Basia 26 cze 2015

    Maria na rynku

    2 Cytuj
  • 26 cze 2015
    basiek napisał/a:

    Maria na rynku

    Możesz sprecyzować?

    1 Cytuj
  • 26 cze 2015

    W stylowni butik widziałam taka szara na wystawie maxi bardzo prosta i śliczna

    mimi111 napisał/a:

    gdzie mozna kupic DŁUGĄ sukienke na wesele?? Najlepiej jak najprostszą.

    1 Cytuj
  • 29 cze 2015

    niestety poszukuje na sukienki na wesele wiec takie nie wchodza w gre.

    Cytuj
  • 29 cze 2015

    To zostaje Kraków :)

    1 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Byliście już w tym nowym markecie STOP? Warto się przejść?

    2 4 Cytuj
  • 30 cze 2015

    Tak byłam dzień po otwarciu. Masa ludzi, zwłaszcza na wędlinach oczywiście nie obyło się bez kłótni o kolejkę. Ceny rozsądne dużo promocji. Według mnie artykuły spożywcze w dobrych cenach. Na wędliny nie patrzyłam bo nie bylo miejsca :)

    4 6 Cytuj
  • 30 cze 2015

    A gdzie jest ten sklep ???

    1 2 Cytuj
  • 1 lip 2015

    Za domem Rzemiosła na osiedlu:)

    1 Cytuj
  • 6 lip 2015

    Witam, mam pytanie czy kupie gdzieś o tej porze roku petardy hukowe w Myślenicach ?

    1 6 Cytuj
  • 7 lip 2015

    Na alledrogo na pewno :)

    3 Cytuj
  • 7 lip 2015

    Ja zazwyczaj zamawiam przez Internet z Pirotechnika. Mają dość spory wybór i przynajmniej nie muszę nigdzie daleko szukać odpowiednich petard.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz