Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 15 lip 2015

    witam,gdzie w Myślenicach kupię elementy do pawilonu ogrodowego

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2015

    Witam,
    gdzie w Myślenicach kupie łożyska kulkowe ?

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2015
    opos napisał/a:

    Witam,
    gdzie w Myślenicach kupie łożyska kulkowe ?

    misia napisał/a:

    witam,gdzie w Myślenicach kupię elementy do pawilonu ogrodowego

    moze warto przejsc sie po sklepach i porozglądać zamiast tylko przed komputerem siedziec.

    4 7 Cytuj
  • 15 lip 2015
    sunshine napisał/a:

    moze warto przejsc sie po sklepach i porozglądać zamiast tylko przed komputerem siedziec.

    #1 Może niektórzy są w pracy i nie są w stanie tego zrobić?
    #2 Spójrz na temat :)

    5 2 Cytuj
  • 15 lip 2015
    sunshine napisał/a:

    moze warto przejsc sie po sklepach i porozglądać zamiast tylko przed komputerem siedziec.

    może niektórzy nie maja na to czasu w porównaniu z tymi którzy siedzac na komputerze zawsze maja czas na dodanie swoich trzech grosze tylko że nie na temat

    5 3 Cytuj
  • 16 lip 2015

    Witam,

    Orientuje się ktoś, czy w Myślenicach kupię zestaw do Yerba Mate?
    Czyt. Matero, bombilę no i samą yerbę?

    1 Cytuj
  • 17 lip 2015

    Sklep zielarski na reja kupisz oryginalna mate bombillebi wszystko do zestawu czyli wyciorki i te rurki do picia :)

    matlaczi napisał/a:

    Witam,

    Orientuje się ktoś, czy w Myślenicach kupię zestaw do Yerba Mate?
    Czyt. Matero, bombilę no i samą yerbę?

    4 1 Cytuj
  • 17 lip 2015
    Mini napisał/a:

    Sklep zielarski na reja kupisz oryginalna mate bombillebi wszystko do zestawu czyli wyciorki i te rurki do picia :)

    Super, dziękuję bardzo :)

    1 Cytuj
  • 27 lip 2015

    Już niedługo, bo z początkiem sierpnia ruszy nowy sklep na ul. Gałczyńskiego. Już teraz można polubić stronę na Facebooku www.facebook.com/roxanamyfashion , co umożliwia śledzenie promocji, rabatów i organizowanych konkursów :)

    2 8 Cytuj
  • 29 lip 2015

    Pragnę zaprosić do polubienia naszej stronki. Zapraszamy oczywiście na zakupy sklepik mieści sie na rynku na przeciwko gimnazjum nr 2
    https://www.facebook.com/pages/Brytania-boutique/527665830622767

    3 Cytuj
  • 29 lip 2015

    a gdzie jest gimnazjum nr 2 w Rynku? wiem że jest gimnazjum nr 1 na Sobieskiego ale gdzie jest nr 2?

    4 1 Cytuj
  • Andrzej 30 lip 2015

    Duży ten rynek, bo gimnazjum nr 2 jest ma osiedlu :p

    2 3 Cytuj
  • 2 sie 2015

    Witam! Orientuje się ktoś czy otwarty jest juz chiński market niedaleko stacji Bp ?? Jechałam tamtędy ostatnio i widziałam wielki baner cos o otwarciu, tylko nie wiem czy juz otwarte czy wkrótce ;))

    1 Cytuj
  • 4 sie 2015
    anel1902 napisał/a:

    Pragnę zaprosić do polubienia naszej stronki. Zapraszamy oczywiście na zakupy sklepik mieści sie na rynku na przeciwko gimnazjum nr 2
    https://www.facebook.com/pages/Brytania-boutique/527665830622767

    no pięknie wypaliłam z lokalizacją usunąć nie umiem wiec prostuje, sklep mieści się na rynku na przeciwko gimnazjum nr 1 :D

    2 2 Cytuj
  • 24 sie 2015

    Witam czy wie ktoś może czy w Myślenicach w sklepach Dziecięcych można kupić bon Upominkowy.

    Cytuj
  • 24 sie 2015

    w 5 10 15 możesz kupić taki bon

    Cytuj
  • gosia 24 sie 2015

    Gdzie w Myślenicach mogę kupić ładne zasłony do domu? Chodziłam po różnych sklepach w Myślenicach, ale nic mi nie przypadło do gustu to raz. A dwa to jak już są zasłony, które mi się podobają to znów nie ma tyle metrów...Może, ktoś coś poradzi??

    Cytuj
  • 24 sie 2015

    Duży wybór jest w dawnym Galalicie na samej górze.

    2 Cytuj
  • gosia 25 sie 2015

    Dziękuję :D Ma ktoś jeszcze jakąś radę?

    Cytuj
  • 25 sie 2015

    Na ul. Żeromskiego, za biblioteką jest sklep firany i zasłony, też obok Top Marktu w strone osiedla ul. chyba 3-maja.

    Cytuj
  • 29 sie 2015

    Salon meblowy piatka i Galalit tam maja najwiekszy wybór

    1 1 Cytuj
  • 30 sie 2015

    Ja kupowałam raz w Galalicie piękne firany,ale zdecydowanie najwyższe ceny,raz w takim sklepiku onok galalitu(opodal policji ) piękne firany +zasłony ceny bardzo korzystne , a ostatnio kupowałam w "piątce" (akurat byłam przy okazji ) i kupiłam firany w pięknym nowym wzorze ceny jak w galalicie.
    Wszystkie z tych miejsc polecam profesjonalna obsługa , najmilsza Pani jednak w "piątce " pozdrawiam ,a największy wybór w galalicie.

    2 Cytuj
  • 30 sie 2015
    Lukasz870211 napisał/a:

    Ja kupowałam raz w Galalicie piękne firany,ale zdecydowanie najwyższe ceny,raz w takim sklepiku onok galalitu(opodal policji ) piękne firany +zasłony ceny bardzo korzystne , a ostatnio kupowałam w "piątce" (akurat byłam przy okazji ) i kupiłam firany w pięknym nowym wzorze ceny jak w galalicie.
    Wszystkie z tych miejsc polecam profesjonalna obsługa , najmilsza Pani jednak w "piątce " pozdrawiam ,a największy wybór w galalicie.

    Sklepu opodal policji nie polecam, Chyba , że sam zakup bo z uszyciem jest fatalnie, Wszytskie firany tam zakupione zosatały źle uszyte

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    Witam wie ktoś czy w Myślenicach jest sklep z Fajkami wodnymi i akcesoriami do nich?

    Cytuj
  • 20 wrz 2015

    Witam, kupowalam drzewka i kilka workow ziemi w sklepie ogrodniczym na ul. Reja w Myslenicach.Podjechalam samochodem, aby zapakowac zakupy. Wtedy Pani Sz otworzyla taka 'gebe' ze tam podjechalam ze ja bylo slychac do rynku. Innym razem slyszalam jak jej corka upominala sie klientce o 6 groszy!!! Klientka nie miala drobnych, a gdy corka zauwazyla ze klientka ma w portfelu 100 zl to powiedziala ze ona wyda klientce z tych 100 zlotych, poniewaz 6 groszy ona musi dostac!!! Wstyd, obluda i brak kultury! Zwrocice Panstwo uwage czy corka kogos slucha, czy patrzy komus w oczy, kasuje tylko pieniadze jak maszyna, do tego jest bezczelna i niemila. Ze wstydu zerwali swoj napis 'Rabat to stolica Maroko' gdyz juz wtedy po Myslenicach chodzily negatywne informacje na ich temat. Z tego bogactwa chyba obluda uderzyla tutaj do glowy. Z taka sytuacja sie jeszcze nie spotkalam. Obluda do potegi! Bylam na prawde stala klientka, kupowalam przez wiele lat drogie towary, ale nigdy wiecej. Drodzy klienci, jezdzcie lepiej do Krzywaczki, tam sa dwie bardzo sympatyczne szkolki ogrodnicze bardzo blisko siebie lub tez w Jaworniku, bardzo mili ludzie i maja duzo tanszy towar poniewaz oni tam sie sami zaopatruja. Corka czuje sie bardzo pewnie bo to w koncu interes rodzinny, jednak z ludzmi trzeba umiec rozmawiac, zabiegac o klientow a nie upominac sie o 6 groszy!!! Wstyd!

    27 28 Cytuj

Odpowiedz