Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 22 paź 2015

    Witam czy ktos wie gdzie oprucz w kochlandzie mozna kupić pożądna torebkę skórzaną?nie za 800zł ale za 250 czy za 300?jest gdzies jakis nowy sklep z torrebkami skorzanymi?

    3 7 Cytuj
  • 23 paź 2015

    Witam

    Wie ktoś czy w Myślenicach można sprzedać wszelakiego rodzaju książki?

    3 1 Cytuj
  • 24 paź 2015

    W Janie jakaś paranoja, prawie wszystko poprzestawiane. Zakupy trwają dwa razy dłużej bo wszystkiego trzeba szukać. Gratuluję Pomysłodawcy a raczej Pomysłodawczyni :[

    16 3 Cytuj
  • 27 paź 2015

    Gdzie w myślenicach kupie zestaw do produkcji wina

    1 1 Cytuj
  • 27 paź 2015
    Malhal86 napisał/a:

    Witam czy ktos wie gdzie oprucz w kochlandzie mozna kupić pożądna torebkę skórzaną?nie za 800zł ale za 250 czy za 300?jest gdzies jakis nowy sklep z torrebkami skorzanymi?

    Może najpierw kup słownik,bo aż oczy bolą

    19 6 Cytuj
  • 28 paź 2015

    Witam poszukuje sklepu gdzie kupie Pirosiarczyn potasu do dezynfekcji dymiona na wino u bacy nie mają i nie wiem gdzie znajdę może ktoś wie gdzie kupie ??

    1 Cytuj
  • 28 paź 2015
    renaw napisał/a:

    W Janie jakaś paranoja, prawie wszystko poprzestawiane. Zakupy trwają dwa razy dłużej bo wszystkiego trzeba szukać. Gratuluję Pomysłodawcy a raczej Pomysłodawczyni :[

    przestawianie towaru wpływa na zwiększenie sprzesaży........szukając produktu zawsze natkniesz się na coś co przypadkiem wpadnie o twojego wózka ,niestety my klienci musimy poszukac dłużej tego co mieliśmy zamiar kupić

    3 4 Cytuj
  • 28 paź 2015
    margaretka napisał/a:

    przestawianie towaru wpływa na zwiększenie sprzesaży........szukając produktu zawsze natkniesz się na coś co przypadkiem wpadnie o twojego wózka ,niestety my klienci musimy poszukac dłużej tego co mieliśmy zamiar kupić

    U mnie to tak nie działa. To nie sklep z odzieżą. Jeśli czegoś nie mogę znaleźć to wzrasta ale irytacja. W konsekwencji tego szukania zakupy albo trwają dłużej albo zniechęcony wychodzę i idę kupić gdzie indziej. Myślę , że wiele osób tak ma . Wystarczy zapytać klientów.

    13 1 Cytuj
  • 28 paź 2015
    renaw napisał/a:

    U mnie to tak nie działa. To nie sklep z odzieżą. Jeśli czegoś nie mogę znaleźć to wzrasta ale irytacja. W konsekwencji tego szukania zakupy albo trwają dłużej albo zniechęcony wychodzę i idę kupić gdzie indziej. Myślę , że wiele osób tak ma . Wystarczy zapytać klientów.

    u mnie działa to tak samo jak u Pana szczególne irytacja wzrasta gdy są to duże zakupy kiedyś miałam taką sytuację w makro spędziłam tam około godziny więcej niż zwykle szukając rzeczy z listy....ale kto się nami przejmuje

    6 Cytuj
  • 29 paź 2015
    renaw napisał/a:

    W Janie jakaś paranoja, prawie wszystko poprzestawiane. Zakupy trwają dwa razy dłużej bo wszystkiego trzeba szukać. Gratuluję Pomysłodawcy a raczej Pomysłodawczyni :[

    Dlatego wole iść do STOPA na osiedlu wszystko ładnie i przejrzyście obsługa pomocna i miła - no opròcz tych najmłodszych roztrzepanych.

    9 6 Cytuj
  • xxxx xxxx 31 paź 2015

    A co sądzicie o sklepie Pepco ??

    2 2 Cytuj
  • 31 paź 2015

    fajne jest PEPCO :) mogliby otworzyć w Myślenicach jeszcze podobny taki sklep.

    9 3 Cytuj
  • 19 lis 2015

    Witam, gdzie w Myślenicach najlepiej kupować części do Matiza? Przewody, świece, akumulator itd??

    4 2 Cytuj
  • 19 lis 2015

    Tak jak w temacie, gdzie można w Myślenicach kupić tiul w rolce ?

    Cytuj
  • 19 lis 2015

    Do wyboru, do koloru i dostarczą Ci do Myślenic w ciągu 48godzin:
    http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=tiul+dekoracyjny&bmatch=s0-col-1-4-0907

    2 Cytuj
  • 19 lis 2015

    Dzisiaj widziałam w Rossmannie przy końskim rynku.

    Cytuj
  • 19 lis 2015

    Myślę, że powinien być w sklepie z tkaninami koło geodezji, to jest chyba ulica Mickiewicza.

    Cytuj
  • 19 lis 2015

    m_markos wiem, jednak chcę widzieć "na żywo" :) Bleuet, dzięki jutro zaglądnę. Agata_1505 owszem jest ale nie w rolkach :)

    1 Cytuj
  • 1 gru 2015

    Witam wszystkich zainteresowanych mam małe pytanie. Co myślicie o otwarciu sklepu z ciuchami orginalnymi chodzi mi o takie marki jak Kevin Klein , Lee, Wrangler,Tommy Hilfiger... itp. Czy by to funkcjonowało dzięki wszystkim za podpowiedź

    11 7 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Jeżeli te ciuchy będą tak "orginalne" jak Pańska pisownia to sukcesu nie wróżę :)

    15 6 Cytuj
  • 2 gru 2015

    taki sklep wg mnie się nie przyjmie bo te rzeczy, znaczy tych marek są strasznie drogie...

    10 Cytuj
  • 2 gru 2015
    kinia20941 napisał/a:

    taki sklep wg mnie się nie przyjmie bo te rzeczy, znaczy tych marek są strasznie drogie...

    ...Jeśli są oryginalne.

    3 3 Cytuj
  • 2 gru 2015

    aa to swoją drogą jaka ta "oryginalność" będzie...

    2 1 Cytuj
  • 8 sty 2016

    20.01 o godz. 8:00 otwieramy sklep BIGA z odzieżą nową i używaną. Marka BIGA odzież znanych marek w naprawdę niskich cenach. Zapraszamy na zakupy na ul. Słowackiego 23/1u (dawny sklep meblowy)

    5 6 Cytuj
  • 12 sty 2016

    Witam,
    myślę nad założeniem firmy lecz chciałbym by było ona jak najbardziej dostosowana do konsumentów
    Proszę więc o wypełnienie krótkiej ankiety (myślę, że nie poświęcicie na nią więcej niż 1 min)
    http://goo.gl/forms/cMRVvkBlLZ

    Bardzo proszę również o rozsyłanie wśród znajomych

    Dziękuje i Pozdrawiam

    8 Cytuj

Odpowiedz