Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 15 sty 2016
    renaw napisał/a:

    W Janie jakaś paranoja, prawie wszystko poprzestawiane. Zakupy trwają dwa razy dłużej bo wszystkiego trzeba szukać. Gratuluję Pomysłodawcy a raczej Pomysłodawczyni :[

    To akurat jest celowe - wielkie hiper/supermarkety i inne mniejsze tak robią. To celowy zabieg mający na celu nie przyzwyczajania człowieka do standardowej drogi po sklepie. Jak przejdziesz po innych miejscach w sklepie to coś w koszyku jeszcze się znajdzie.

    3 2 Cytuj
  • 16 sty 2016
    nowa77 napisał/a:

    To akurat jest celowe - wielkie hiper/supermarkety i inne mniejsze tak robią. To celowy zabieg mający na celu nie przyzwyczajania człowieka do standardowej drogi po sklepie. Jak przejdziesz po innych miejscach w sklepie to coś w koszyku jeszcze się znajdzie.

    No niekoniecznie! U mnie i u wielu innych osób zresztą też, to tak nie działa. Podnosi za to poziom wkur.....a. W konsekwencji jeśli mam o wszystko pytać , zakupy sie wydłużają i i tego nie kupuję.

    7 2 Cytuj
  • 17 lut 2016

    Witam, poszukuję jakiegoś kontaktu do Sklepu SALE przy ul. Tadeusz Kościuszki 9, zaraz przy rynku.
    Adres e mail, numer telefonu, cokolwiek :) Mieszkam w Krakowie i akurat pracuję w tych samych godzinach co sklep jest otwarty, więc nie mam jak fizycznie podejść, a potrzebuję zaczerpnąć paru informacji :)

    1 4 Cytuj
  • 17 lut 2016

    Witam
    Czy orientuje się ktoś gdzie w okolicy mogę kupić piankę (gąbkę) tapicerską?
    Z góry dziękuje za pomoc.

    2 1 Cytuj
  • BASIA KKK 24 lut 2016

    witam czy orientuje sie ktos gdzie jest w Myślenicach sklep z odzieza dla kobiet w ciązy?????

    1 1 Cytuj
  • 24 lut 2016

    Dobry sklep to Mrówka.
    tam wszystko można kupić

    3 12 Cytuj
  • 24 lut 2016
    dziunia21 napisał/a:

    witam czy orientuje sie ktos gdzie jest w Myślenicach sklep z odzieza dla kobiet w ciązy?????

    Nie ma typowego sklepu z odzieżą ciążową. Spodnie- pojedyńcze egzemplarze można kupić w sklepie ze spodniami- pod arkadami, schodkami w dół. Resztę można szukać w odzieży używanej, lub Kraków, jak kto woli.

    1 1 Cytuj
  • 8 mar 2016

    co sie stalo ze sklepem F.P.H.U. "Krystyna" S.C. Producent Odzieży w Stróży?? dlaczego został zlikwidowany ?

    1 Cytuj
  • 11 mar 2016
    yakuzo12 napisał/a:

    Gdzie w myślenicach kupie zestaw do produkcji wina

    U bacy

    3 1 Cytuj
  • 11 mar 2016

    Co sądzicie o naszej Nowej Galerii Handlowej ? :)

    6 9 Cytuj
  • 11 mar 2016

    Ja osobiście uważam, to za dobry pomysł że taka galeria powstała.:)

    9 10 Cytuj
  • Andrzej 11 mar 2016

    a gdzie powstała Nowa Galeria Handlowa?

    5 12 Cytuj
  • 12 mar 2016
    Endrju napisał/a:

    a gdzie powstała Nowa Galeria Handlowa?

    Słoneczna 2E, no chyba że ktoś uważa, Galerię otwartą 3 miesiące temu za starą.

    6 2 Cytuj
  • 12 mar 2016
    Coffe_Latte napisał/a:

    Słoneczna 2E, no chyba że ktoś uważa, Galerię otwartą 3 miesiące temu za starą.

    4 4 Cytuj
  • 12 mar 2016
    Coffe_Latte napisał/a:

    Słoneczna 2E, no chyba że ktoś uważa, Galerię otwartą 3 miesiące temu za starą.

    To jak najbardziej nowa Galeria, i całkiem fajna:)

    7 15 Cytuj
  • 22 mar 2016

    Jeśli ktoś z Was planowałby kupic sobie jakiś sprzęt to warto jest wybrać się na Słoneczną do rtv Euro agd. Sama jakiś czas temu remontowałam kuchnię i tym samym musiałam kupić sporo nowego sprzetu agd. Zorientowałam się w cenach w niektórych sklepach i niestety ale w każdym raty były z dodatkowym ubezpieczeniem. W Euro nie musialam brać tego ubezpieczenia tak wiec jest to chyba jedyny sklep w naszym mieście, w ktorym ubezpieczenie jest nieobowiazkowe i w którym są realne raty 0%...

    7 15 Cytuj
  • 23 mar 2016

    Chciałbym się dowiedzieć(z czystej ciekawości), jaki ruch jest w niedawno otwartej galerii w godzinach 8-18 oraz w weekendy? Byłem tam 3-4 razy, w tygodniu, po godzinie 19. Pustki jakie tam panują bardzo mnie zastanawiały.

    17 3 Cytuj
  • 29 mar 2016

    orientuje sie ktos gdzie można w Myslenicach kupić tabake?

    Cytuj
  • 29 mar 2016
    1921 napisał/a:

    Chciałbym się dowiedzieć(z czystej ciekawości), jaki ruch jest w niedawno otwartej galerii w godzinach 8-18 oraz w weekendy? Byłem tam 3-4 razy, w tygodniu, po godzinie 19. Pustki jakie tam panują bardzo mnie zastanawiały.

    W innych porach też nie ma ruchu...

    10 1 Cytuj
  • 9 kwi 2016
    1921 napisał/a:

    Chciałbym się dowiedzieć(z czystej ciekawości), jaki ruch jest w niedawno otwartej galerii w godzinach 8-18 oraz w weekendy? Byłem tam 3-4 razy, w tygodniu, po godzinie 19. Pustki jakie tam panują bardzo mnie zastanawiały.

    Byłam dzisiaj w Galerii i ruch bardzo duży, może dlatego że otwiera się nowy sklep 50style?

    4 11 Cytuj
  • 12 kwi 2016

    fajnym sklepem w galerii myślenickiej jest KIK! Takie ala' Pepco. Fajnie można sobie urządzić wnętrze domu z ich produktami- ceny super. Trochę mało jest tam sieciówek- mógłby być house, croop, sinsay. Taka galeria, a nie galeria...
    Kolejnym fajnym sklepem dla ludzi poszukujących lamp jest Elektret przy Słowackiego. Bardzo duży wybór lamp i miła obsługa. Byłam w szoku jak Pani dała mi sama z siebie rabat. Może dlatego, że robiłam większe zakupy- nie wiem, było to bardzo miłe :)
    Obok Elektretu jest Media Expert, ale uważam, że lepszy asortyment ma Euro Rtv w galerii.
    No i oczywiście JAN- największy wybór! Wszystkie nietypowe produkty :) Polecam

    3 7 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    fajnym sklepem w galerii myślenickiej jest KIK! Takie ala' Pepco. Fajnie można sobie urządzić wnętrze domu z ich produktami- ceny super. Trochę mało jest tam sieciówek- mógłby być house, croop, sinsay. Taka galeria, a nie galeria...
    Kolejnym fajnym sklepem dla ludzi poszukujących lamp jest Elektret przy Słowackiego. Bardzo duży wybór lamp i miła obsługa. Byłam w szoku jak Pani dała mi sama z siebie rabat. Może dlatego, że robiłam większe zakupy- nie wiem, było to bardzo miłe :)
    Obok Elektretu jest Media Expert, ale uważam, że lepszy asortyment ma Euro Rtv w galerii.
    No i oczywiście JAN- największy wybór! Wszystkie nietypowe produkty :) Polecam

    4 10 Cytuj
  • 15 kwi 2016

    a czy jest w Myślenicach jakiś sklep-komjis czy coś w tym stylu, gdzie mogłabym sprzedać kilka sukienek?? (posiadam sukienki, które zazwyczaj kupowałam na wesela i byłam w nich max 2 razy)

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2016
    kinia20941 napisał/a:

    a czy jest w Myślenicach jakiś sklep-komjis czy coś w tym stylu, gdzie mogłabym sprzedać kilka sukienek?? (posiadam sukienki, które zazwyczaj kupowałam na wesela i byłam w nich max 2 razy)

    koło "rybki"

    2 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Ale tak czy siak radzę się konkretnie orientować po firmach i ofertach. Zróżnicowanie w stawkach bywa jednak kosmicznie wysokie.

    2 Cytuj

Odpowiedz