Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 9 maj 2016

    Wydaje mi się że to jednak chodzi o inny sklep..użyła imienia właścicielki..jednak nie mnie wskazywać który..Chcislabym natomiast doradzic każdej wymagającej klience aby w wolnej chwili zamiast czytac pierdoły przeczytała kodeks handlowy zwlaszcza art .dotyczący zwrotów i wymiany towaru bo jego nieznajomosc jest często powodem konfliktów Polityka handlowa marketów nie jest obowiazujacym prawem ale wewnetrzną polityką firm i wprowadza w błąd klientów ktorzy takich samych obowiązkow żądaja w każdym sklepie...bo"mam takie prawo"..a czesto niestety go nie masz

    9 7 Cytuj
  • 10 maj 2016
    Maszyna napisał/a:

    Wydaje mi się że to jednak chodzi o inny sklep..użyła imienia właścicielki..jednak nie mnie wskazywać który..Chcislabym natomiast doradzic każdej wymagającej klience aby w wolnej chwili zamiast czytac pierdoły przeczytała kodeks handlowy zwlaszcza art .dotyczący zwrotów i wymiany towaru bo jego nieznajomosc jest często powodem konfliktów Polityka handlowa marketów nie jest obowiazujacym prawem ale wewnetrzną polityką firm i wprowadza w błąd klientów ktorzy takich samych obowiązkow żądaja w każdym sklepie...bo"mam takie prawo"..a czesto niestety go nie masz

    Nie znam imion ani też nazwisk właścicieli sklepów ponieważ wiedza ta jest mi zbyteczna. Wiem natomiast, iż prawa konsumenta /w tym kwestie dotyczące zwrotów i reklamacji/ regulują między innymi: Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów, Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, Ustawa o prawach konsumenta.
    Natomiast "kodeks handlowy" już dawno nie obowiązuje - jego druga księga utraciła moc w 1965, pierwsza w roku 2003.

    4 3 Cytuj
  • 11 maj 2016

    Witam. Czy ktoś się orientuje gdzie w Myślenicach lub okolicy można kupić akcesoria do Car Audio?
    Chodzi mi głownie o adaptery mdf.

    1 Cytuj
  • 21 maj 2016

    nie wiem dlaczego zostaje usuniety temat o panu mariuszu G. ktory to jest wlascicielem firmy panaceum na zwirki i wigury i zajmuje sie np tworzeniem protez. moj temat wynika z tego iz od kilku miesiecy czekam na proteze ktora juz zostala oplacona prezemnie i chce zapytac czy pan mariusz g. wszystkich tak traktuje czy tylko mnie i co moge z tym zrobc, prosze nie usowac tematu droga redakcjo

    20 1 Cytuj
  • 21 maj 2016

    ah czyli nie jestem sama... to nie zmienia faktu ze jestem zalezna od niego

    8 1 Cytuj
  • 26 maj 2016

    Witam ponownie
    Chciałam tylko napisać ze jeśli kiedykolwiek będziecie zmuszeni z korzystania z usług pana Mariusza Góreckiego z firmy Panaceum (sklep medyczny na żwirki i Wigury, usługi protez wykonuje na Borzęcie), to zastanówcie się czy macie tyle czasu na czekanie np 3 lub 4 miesiące oraz za nic w świecie nie płaćcie panu Mariuszowi (mimo że będzie nalegał i zapewniał Was o swojej uczciwości) ponieważ to wydłuża czas oczekiwania na realizację usługi. Proponuję również nie oddawać przed realizacją usługi karteczki z urzędu dot. dofinansowania. Usługi są słabej jakości wiec myślę ze moja nauka z tej fatalnej dla mnie sytuacji jest bardzo prosta ... co tanie to drogie...
    Chciałabym aby ten post był odbierany TYLKO JAKO OSTRZEŻENIE !! to nieuczciwe i bardzo przykre i szkoda że osobom i tak już przez los skrzywdzonym ktoś może robić takie rzeczy. Pan Mariusz Górecki jest właściwie fatalną reklamą sklepu Panaceum.... szkoda, bo Panie tam pracujące są bardzo pomocne.

    10 1 Cytuj
  • 31 maj 2016

    Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i doradzić, gdzie w Myślenicach znajdę kogoś kto powie mi na jaki materac powinnam się zdecydować? Wiem, że dobry materac może pomóc nam w pozbyciu się bólów kręgosłupa!

    2 3 Cytuj
  • 1 cze 2016

    Nie z Myslenic ale polecam firme Diadem.Mozna zadzwonic i zapytac Pan zawsze doradzi.Ja wybralam z jednej strony termoelastyczny z drugiej kokos i jestem bardzo zadowolona,a ceny tez przystepne:)

    3 1 Cytuj
  • 24 cze 2016

    Jeśli chodzi o torebki to ja zwracam uwagę nie tylko na cenę ale też na jakość. Powiem wam że jakość skóry ma znaczenie, ponieważ od tego zależy nie tylko wygląd a również jej trwałość. Przeważnie kupuję torebki w sklepie E-baron, dobra skóra za przyzwoitą cenę.

    11 Cytuj
  • Marcin 6 sie 2016

    Witam! Znajdę gdzieś w Myślenicach sklep, gdzie stosunkowo niedrogo kupię markowe buty sportowe/halówki (Nike, Adidas, Puma etc.)? Nie mówię, że muszą być tanie, ale po prostu żeby ceną nie odskakiwały od wartości w np. Krakowie czy internecie.

    Pozdrawiam :)

    6 Cytuj
  • 6 sie 2016
    kanapkazmlekiem napisał/a:

    Witam! Znajdę gdzieś w Myślenicach sklep, gdzie stosunkowo niedrogo kupię markowe buty sportowe/halówki (Nike, Adidas, Puma etc.)? Nie mówię, że muszą być tanie, ale po prostu żeby ceną nie odskakiwały od wartości w np. Krakowie czy internecie.

    Pozdrawiam :)

    Nie :-) do krakowa niedaleko kupisz na zakopiance biezace modele w dobrej cenie w myslenicach nawet jak gdzies sa to leza im modele z 2010 roku zakurzone a cena jak za woly

    12 1 Cytuj
  • 11 sie 2016

    Szukam sprawdzonego sklepu internetowego ,w którym mógłbym zamawiać akcesoria ze stali typu śruby,wkręty,podkładki,nakrętki czy też materiały ścierne.Nie mam czasu biegać po marketach czy hurtowniach a ciągle są mi potrzebne .
    Taki fach.

    5 1 Cytuj
  • 13 sie 2016

    Witam gdzie w Myślenicach jest fajny ciucholand z miłą obsługą? Nie musi być duży tylko ciuchy żeby były fajne i pani ok

    8 5 Cytuj
  • 15 sie 2016

    Kameleon na Reja

    5 6 Cytuj
  • 16 sie 2016

    Podpowiedzcie, gdzie w Myślenicach kupię nowe, czarne, męskie spodnie bojówki?
    Dzięki.

    1 2 Cytuj
  • Basia 22 sie 2016

    Jak w temacie gdzie kupię wstążki do roweru?dla dziewczynki :-) z góry dziękuję

    2 Cytuj
  • 22 sie 2016

    W sklepie rowerowym Arkus kupowałam córce !

    Cytuj
  • Basia 22 sie 2016

    dziękuję!

    Cytuj
  • 24 sie 2016

    Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z salonem T-mobile na ulicy Reja 6 (obok dawnego Konika). Pytam, ponieważ miałam okropne doświadczenie z Paniami Konsultantami i zastanawiam się czy taka obsługa jest tam na pożądku dziennym czy to jednorazowy wybryk.

    5 1 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Witam !!!!
    chciałabym poznać wasze doświadczenia ze sposobem załatwiania reklamacji obuwia w sklepie ccc w Myślenicach( czy jesteście zadowoleni czy odwrotnie )osobiście uważam że kleją każdego buta nawet takiego co należało by zwrócić pieniądze lub wymienić na inną parę.

    8 Cytuj
  • 31 sie 2016

    witam, chciałam wam polecić sklep COTTON CLUB /w rynku/. Trafiłam tam zupełnie przypadkowo i jestem naprawdę mile zaskoczona - dotychczas przechodziłam obojętnie obok tego sklepu a teraz wiem, że to był błąd. Przymuszona przez zbliżającą się uroczystość rodzinną weszłam wczoraj do La BELLE /ul. Kościuszki/ w poszukiwaniu kreacji dla siebie, mamy i nastoletniej córki. Miła pani właścicielka - szczupła blondynka- nie owijając w bawełnę, poinformowała mnie, iż u niej nie znajdę nic fajnego i skierowała mnie do COTTON CLUB - poinformowała mnie nawet kiedy będzie w COTTONIE dostawa /dla zainteresowanych we czwartek;)/. No i przepadłam....wyszłam z COTTONU obładowana reklamówkami z zaopatrzeniem dla siebie, mamy i kapryśnej nastolatki :)
    Dziękuje właścicielce La BELLE za uczciwe postawienie sprawy a pani z COTTON CLUBU za miłą obsługę - z pewnością do pani wrócę i będę panią polecać znajomym :)

    6 24 Cytuj
  • Andrzej 31 sie 2016
    kamis napisał/a:

    Witam !!!!
    chciałabym poznać wasze doświadczenia ze sposobem załatwiania reklamacji obuwia w sklepie ccc w Myślenicach( czy jesteście zadowoleni czy odwrotnie )osobiście uważam że kleją każdego buta nawet takiego co należało by zwrócić pieniądze lub wymienić na inną parę.

    Poczytaj o rękojmi, jeśli but nie ma roku, to AFAIR istnieje możliwość wymiany go na nowy. Dawno czytałem, nie jestem pewien, jak to teraz wygląda.

    5 1 Cytuj
  • 1 wrz 2016
    aakulka napisał/a:

    witam, chciałam wam polecić sklep COTTON CLUB /w rynku/. Trafiłam tam zupełnie przypadkowo i jestem naprawdę mile zaskoczona - dotychczas przechodziłam obojętnie obok tego sklepu a teraz wiem, że to był błąd. Przymuszona przez zbliżającą się uroczystość rodzinną weszłam wczoraj do La BELLE /ul. Kościuszki/ w poszukiwaniu kreacji dla siebie, mamy i nastoletniej córki. Miła pani właścicielka - szczupła blondynka- nie owijając w bawełnę, poinformowała mnie, iż u niej nie znajdę nic fajnego i skierowała mnie do COTTON CLUB - poinformowała mnie nawet kiedy będzie w COTTONIE dostawa /dla zainteresowanych we czwartek;)/. No i przepadłam....wyszłam z COTTONU obładowana reklamówkami z zaopatrzeniem dla siebie, mamy i kapryśnej nastolatki :)
    Dziękuje właścicielce La BELLE za uczciwe postawienie sprawy a pani z COTTON CLUBU za miłą obsługę - z pewnością do pani wrócę i będę panią polecać znajomym :)

    Zgadzam się w 100% !

    7 7 Cytuj
  • 29 wrz 2016

    Nie polecam sklepu "Jarko". Odbior obuwia z gwarancji i SZOK, niedoklejone, klej wylewal sie z podeszwy, uciete nitki <przed reklamacja byly ok> gdzie bedzie sie to pruło dalej, buty wyzagniatane i przede wszystkim brudne, jakby ktos kto je "naprawial" mial rece brudne od rdzy. domagam sie zwrotu kosztow, aczkolwiek czuje ze bedzie z tym problem

    7 1 Cytuj
  • 24 paź 2016

    Gdzie w Myślenicach kupię Miernik Sygnału do Satelity? Dzięki za pomoc

    3 Cytuj

Odpowiedz