Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • jeden język a dwoje uszu 27 maj 2017
    Annaaa napisał/a:

    Jeżeli chodzi o buty chłopięce to faktycznie jest duży problem - żaden ze sklepów sieciowych typu ccc czy altero nie ma ich w swojej ofercie.

    A dlaczego nie mają? Dziwne to. Jakoś nie wierzę, aby na tym nie było dobrego zarobku! Czy to przypadek? Raczej nie wierzę w przypadki.

    4 Cytuj
  • 5 lip 2017

    czy ktos sie orientuje czy mozna gdzies w okolicy nadmuchac balony helem??

    3 3 Cytuj
  • 6 lip 2017

    Polecam sklep nowo otwarty ,, Prezencik u Merecika" na przeciwko green baru naprawdę swietne umominki na każda okazję. O ceny konkurencyjne

    4 9 Cytuj
  • 18 sie 2017

    Słyszałam, ze ta wyniosła podstarzała blondynka nie pracuje już w sklepie la bell na ul. Kościuszki (na moje nieszczęście przeniosła się parę sklepów niżej i tam teraz odstrasza klientów), myślałam więc, że coś się zmieni i obsługa w la bell będzie teraz na wyższym poziomie. Niestety, niektórzy właściciele nie mają nosa do pracowników...ta która tam została jest chyba jeszcze gorsza! Myślałam, że gorzej niż z blond babcią być nie może ale ta to jest dopiero katastrofa!!! Nachalna, męcząca i to słownictwo -nie, nie chodzi mi o łacinę ale o dobór słów!!! Ubawiłam się kiedy zwróciła się do mnie cyt: "proszę sobie zamierzyć". "Zamierzyć"? W jakim to języku? Droga pani
    - "PRZYMIERZYĆ", mówimy "przymierzyć". Proszę się nie ośmieszać i zapamiętać :)

    13 43 Cytuj
  • 18 sie 2017

    stefani, pewnie Cię zszokuję, ale znam prosty sposób na obie panie - przestań odwiedzać obydwa sklepy! Nie będziesz katowana propozycją zamierzania, ani odstraszana przez nikogo.
    Banalne, prawda?

    43 7 Cytuj
  • magdalena 19 sie 2017

    Droga Stefani. po pierwsze co do poprawnego słownictwa...niech sobie pani spojrzy jaki pisze nazwę sklepu.. a przecież poprawna nazwa to':la belle' a nie la bell. krytykuje pani innych a sama nie umie poprawnie napisać.!! po drugie jestem tam można powiedzieć stalą klientka bo bardzo lubimy z mężem tam chodzić i kupować. i ta pani absolutnie nachalna nie jest. grzecznie pyta czy w czymś pomoc ale jak czasem chcieliśmy tylko się rozejrzeć absolutnie się nie narzucała. Jest bardzo mila uprzejma i uśmiechnięta.. kiedyś z mężem byliśmy świadkami jak obsługiwała turystkę. Po naszym wyjściu mąż był pod niesamowitym wrażeniem ze ta pani umie bardzo biegle mówić po angielsku.. co jest dziś bardzo cenne. Ja bardzo chętnie zobaczyłabym pania w roli sprzedawcy i przekonała się jakie pani miałaby podejście do klienta.. A co do tej 'podstarzałej blondynki'... widać ze mamy doczynienia z młodą osoba. Ale Pani tez kiedyś będzie PODSTARZAŁA..Proszę nie nauczyć szanować innych ludzi skoro jak widać tego na razie Pani nie potrafi...

    39 12 Cytuj
  • 20 sie 2017
    Kaper napisał/a:

    stefani, pewnie Cię zszokuję, ale znam prosty sposób na obie panie - przestań odwiedzać obydwa sklepy! Nie będziesz katowana propozycją zamierzania, ani odstraszana przez nikogo.
    Banalne, prawda?

    Wyobraź sobie, że mnie nie zszokowałaś :) Masz zupełną rację, już tak zrobiłam :) Ale dziękuję za sugestię.

    6 19 Cytuj
  • 20 sie 2017
    mamusia 30 napisał/a:

    Droga Stefani. po pierwsze co do poprawnego słownictwa...niech sobie pani spojrzy jaki pisze nazwę sklepu.. a przecież poprawna nazwa to':la belle' a nie la bell. krytykuje pani innych a sama nie umie poprawnie napisać.!! po drugie jestem tam można powiedzieć stalą klientka bo bardzo lubimy z mężem tam chodzić i kupować. i ta pani absolutnie nachalna nie jest. grzecznie pyta czy w czymś pomoc ale jak czasem chcieliśmy tylko się rozejrzeć absolutnie się nie narzucała. Jest bardzo mila uprzejma i uśmiechnięta.. kiedyś z mężem byliśmy świadkami jak obsługiwała turystkę. Po naszym wyjściu mąż był pod niesamowitym wrażeniem ze ta pani umie bardzo biegle mówić po angielsku.. co jest dziś bardzo cenne. Ja bardzo chętnie zobaczyłabym pania w roli sprzedawcy i przekonała się jakie pani miałaby podejście do klienta.. A co do tej 'podstarzałej blondynki'... widać ze mamy doczynienia z młodą osoba. Ale Pani tez kiedyś będzie PODSTARZAŁA..Proszę nie nauczyć szanować innych ludzi skoro jak widać tego na razie Pani nie potrafi...

    A jak się ma nazwa sklepu do poprawnego słownictwa? Natomiast Pani pisownia: brak znaków interpunkcyjnych, nowe zdanie rozpoczęte od małej litery, szyk zdania, błędy - jak najbardziej świadczą o Pani poziomie :) Faktycznie - krytykę trzeba zacząć od siebie.
    Jeżeli chodzi o znajomość języka angielskiego to w dzisiejszych czasach jest to norma a nie wyczyn - wszak od przedszkola wszyscy uczą się co najmniej jednego języka.
    Forum, a konkretnie ten wątek ma służyć wyrażaniu opinii, subiektywnej opinii - co też czynię :)
    Pani post, podobnie jak post użytkownika "Kaper" zostały stworzone w celu napisania odpowiedzi na moją krytykę obsługi w la bell. Łatwo wyciągnąć wnioski kto "stoi w obronie" krytykowanej pani. Pozdrawiam.

    10 30 Cytuj
  • Anna 20 sie 2017
    stefani napisał/a:

    Słyszałam, ze ta wyniosła podstarzała blondynka nie pracuje już w sklepie la bell na ul. Kościuszki (na moje nieszczęście przeniosła się parę sklepów niżej i tam teraz odstrasza klientów), myślałam więc, że coś się zmieni i obsługa w la bell będzie teraz na wyższym poziomie. Niestety, niektórzy właściciele nie mają nosa do pracowników...ta która tam została jest chyba jeszcze gorsza! Myślałam, że gorzej niż z blond babcią być nie może ale ta to jest dopiero katastrofa!!! Nachalna, męcząca i to słownictwo -nie, nie chodzi mi o łacinę ale o dobór słów!!! Ubawiłam się kiedy zwróciła się do mnie cyt: "proszę sobie zamierzyć". "Zamierzyć"? W jakim to języku? Droga pani
    - "PRZYMIERZYĆ", mówimy "przymierzyć". Proszę się nie ośmieszać i zapamiętać :)

    Słowem w sedno :) Zgadzam się z Panią. Również mam złe doświadczenia związane z tym sklepem i również go omijam.

    8 19 Cytuj
  • 22 sie 2017

    Polecam Upominek super ciuchy,miła uśmiechnieta obsługaPOLECAM

    5 7 Cytuj
  • 22 sie 2017

    Hurtownia mała fajny sklep super tanie bluzeczki dla Pań nawet puszystych,b.tanie getry do przedszkola naprawde CENY SUPER a jak sie wejdzie zawsze z czymś fajnym sie wyjdzie

    7 2 Cytuj
  • 22 sie 2017

    Przyjechał do mnie znajomy z nad morza, a ostatni raz bywał tu jak był dzieckiem. I mówi a jest jeszcze ta Lisia Łapka z zapiekankami, jest odpowiadam i zaprowadziłem go do czasów młodości.
    Wszedł popatrzył i mówi stary tu się czas zatrzymał, jest jak wtedy
    ( lata dziewięćdziesiąte), nawet Pani sprzedająca jest ta sama.

    44 1 Cytuj
  • 23 sie 2017

    Witam, myślę nad małą zmianą wnętrza tzn zmienić dywan narożnik i fotel, jest w Myślenicach jakiś tani salon meblowy taki by odrazu przywieźli mebelki do domu? Z naciskiem na tani bo budżet ograniczony :)

    1 4 Cytuj
  • Anna 3 wrz 2017
    stefani napisał/a:

    Słyszałam, ze ta wyniosła podstarzała blondynka nie pracuje już w sklepie la bell na ul. Kościuszki (na moje nieszczęście przeniosła się parę sklepów niżej i tam teraz odstrasza klientów), myślałam więc, że coś się zmieni i obsługa w la bell będzie teraz na wyższym poziomie. Niestety, niektórzy właściciele nie mają nosa do pracowników...ta która tam została jest chyba jeszcze gorsza! Myślałam, że gorzej niż z blond babcią być nie może ale ta to jest dopiero katastrofa!!! Nachalna, męcząca i to słownictwo -nie, nie chodzi mi o łacinę ale o dobór słów!!! Ubawiłam się kiedy zwróciła się do mnie cyt: "proszę sobie zamierzyć". "Zamierzyć"? W jakim to języku? Droga pani
    - "PRZYMIERZYĆ", mówimy "przymierzyć". Proszę się nie ośmieszać i zapamiętać :)

    Byłam wczoraj i również usłyszałam "zamierzyć" :)

    2 15 Cytuj
  • 4 wrz 2017

    A gdzieś u nas w mieście jest może giełda używanych mebli?

    Cytuj
  • 4 wrz 2017
    bono napisał/a:

    Przyjechał do mnie znajomy z nad morza, a ostatni raz bywał tu jak był dzieckiem. I mówi a jest jeszcze ta Lisia Łapka z zapiekankami, jest odpowiadam i zaprowadziłem go do czasów młodości.
    Wszedł popatrzył i mówi stary tu się czas zatrzymał, jest jak wtedy
    ( lata dziewięćdziesiąte), nawet Pani sprzedająca jest ta sama.

    I, co najważniejsze, bono, to smak został ten sam. Oby jak najdłużej.

    13 Cytuj
  • 11 wrz 2017
    Kaper napisał/a:

    I, co najważniejsze, bono, to smak został ten sam. Oby jak najdłużej.

    Moja babcia zawsze powtarzała, najlepsza szynka to była przed wojną, a jakie wyswietlali filmy , nie to co teraz.

    1 2 Cytuj
  • 27 wrz 2017
    Dałam Szansę napisał/a:

    Witam dzisiaj chciałam sobie kupić sukienke :) więc wyruszyłam na posuzkiwania w naszych kochanych Myślenicach ;) i cóz ....... w każdym sklepie TO SAMO !!! tylko ceny się różnia ta sama sukienka w jednym 62 a w drugim 97 :) więc zostaje kraków :) POZDRAWIAM !!

    Szukałaś przez internet? Znalazłam Ci kilka sklepów internetowych, gdzie znajdziesz fajne ciuchy http://baan.pl/butiki-z-sukienkami-online-urzekna-i-doradza/ > Są różne rozmiary, wzory. Ja biorę zawsze le luźne i wzorzyste. Heh a wypłata szybko się kończy, ale co tam trzeba mieć coś fajnego.

    3 Cytuj
  • 27 wrz 2017
    wiewióreczkaa napisał/a:

    Szukałaś przez internet? Znalazłam Ci kilka sklepów internetowych, gdzie znajdziesz fajne ciuchy http://baan.pl/butiki-z-sukienkami-online-urzekna-i-doradza/ > Są różne rozmiary, wzory. Ja biorę zawsze le luźne i wzorzyste. Heh a wypłata szybko się kończy, ale co tam trzeba mieć coś fajnego.

    Ale spam, hurtowy...

    1 Cytuj
  • 18 paź 2017

    W Myślenicach w BRW mają całkiem duży wybór. Oni nawet tam zajmują się projektowaniem oraz tworzeniem mebli na wymiar - to jest fajne i wygodne. Poza tym oczywiście mają w swojej ofercie różne opcje mebli codziennego użytku. Mi osobiście podoba się kolekcja Orland
    Jeżeli chodzi o praktyczną stronę mebli, to w AJ mają też całkiem fajne elementy wyposażenia.

    1 5 Cytuj
  • 13 gru 2017

    Kochani czy w myslenicach kupie balony w ksztalcie duzej cyfry 1 na roczek?

    3 Cytuj
  • 14 lut 2018

    Gdzie kupię naklejki cyfry tak do wielkości 10 cm.?

    1 1 Cytuj
  • 14 lut 2018
    ksgrzes napisał/a:

    Gdzie kupię naklejki cyfry tak do wielkości 10 cm.?

    na allegro

    2 3 Cytuj
  • 14 lut 2018
    ksgrzes napisał/a:

    Gdzie kupię naklejki cyfry tak do wielkości 10 cm.?

    W papierniczym u Lisa, na Rzemieślniczej.

    4 3 Cytuj
  • 14 lut 2018
    Kaper napisał/a:

    W papierniczym u Lisa, na Rzemieślniczej.

    Byłem kupiłem Dzięki!!

    5 3 Cytuj

Odpowiedz