Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 10 lut 2011

    [quote=gość: iksikini] gdzie w myślenicach można kupić czarne spodnie tylko nie takie w kantkę tylko coś a la jeansy damskie? [/quote]
    super są na rynku w cotton club czarne ,wąskie jeansy pełna rozmiarówka cena ok. 130 zł

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    a co myslicie o sklepach kosmetycznych????

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    polecam wszystkim sklep spożywczy na Niepodległości, między lisem a cukiernią, po paru wizytach zauważycie, że za każdym razem (oprócz właścicieli) jest inna pracownica, zmieniają się częściej niż jednorazowe rękawiczki, od powstania sklepu było tych kobit już kilkadziesiąt chyba, takie jest traktowanie pracowników w Polszcze, bo chyba nie wszystkie były leniwe i głupie?

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    A ładne są ?

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    większość pracowników olewa swoją prace ale w sumie NAM klientom i tak nikt nie dogodzi ..... róbcie zakupy w internecie nie będziecie musieli narzekać na ekspedientki......

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Ze sklepów kosmetycznych polecam "Rossmana". Szeroki asortyment, ceny konkurencyjne i wszystko w jednym miejscu :)

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    tylko czasem można się "przejechać" na kosmetykach które można otworzyć bez "rozpieczętowania" opakowania... być może to był incydent, być może stała praktyka... mnie jednak skutecznie zniechęciło - nie po to płacę za kosmetyki markowe - żeby w markowym opakowaniu mieć śmieciową jakość.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    A co sadzicie o sklepie TOP-MARKET na ul.3- go Maja? ??????????? Pracował ktoś tam??????///

    1 Cytuj
  • 12 lut 2011

    Osobiscie nigdy mi się nie zdarzyło napotkac "rozpieczętowane" opakowanie. Może faktycznie przypadek, albo ja mam szczęście.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    jakby były wszystkie testery to nie było by problemu, a zwykle połowy brakuje......nie wiem czy ktoś je kradnie czy co ?

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    "SKLEP ODZIEZOWY na przeciwko kurdesza.....

    Najbardziej wkurzający sklep to odziezówka na przeciwko kurdesza ( nie wiem jaka nazwa sklepu). Tam wlascicielka jest taka rudawa pani ok 37 lat.

    Wchdzisz do sklepu a tu "DZIEN DOOOOBRY!!!" wychodzisz a tu " DO WIDZENIAAAAAAA!!!", ledwo dojdziesz do wieszaków a tu " MOGE W CZYMS POMOC??????????!!!"
    Totalny koszmar....nie wiem czy pani wlascicielka zdaje sobie sprawe jak to denerwuje klientów i czy zna ona w ogole zasady wlasciwego traktowania klienta???kultura nakazuje ze ekspedientka nie wymusza na koiencie mowienia dzien dobry i do widzenia to po pierwsze a po drugie to ekspedientki powinny pytac czy maja w czyms pomoc gdy klient potrzebuje pomocy a nie po 3 sekundach po wejsciu do sklepu!!

    nie lubie tego sklepu"

    Byłam tam i dziewczyny już tak nie atakują "dzien dobry" i "do widzenia". Chyba szefowa poczytała sobie forum hihihhih

    3 Cytuj
  • 17 lut 2011

    Który z sklepów z artykułami dla dzieci polecacie?

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    [quote=gość: !!!!!!!!!] jakby były wszystkie testery to nie było by problemu, a zwykle połowy brakuje......nie wiem czy ktoś je kradnie czy co ? [/quote]
    Jak przychodzi z rana sznur piękności tylko po to, aby się wymalować i wypachnieć udając zainteresowanie kosmetykami to co się dziwisz, że nie ma??:)a co do kradzieży to owszem zdarzają się i takie przypadki(widziałam na własne oczy), ale to rzadkość:)

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    eeeee no, ktoś przychodzi do sklepu tylko po to żeby się pomalować ?! o żesz....... żenuła !!! :-(

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Z co do Biedronki (temat był osobny, ale został zamknięty) - to polecam: batony "duel' w dużym, zbiorczym opakowaniu (smakują jak twix), wszelkie mięsa, od kurczaków po schab, jeszcze się nie zawiodłam (świeże i dobrej jakości), chusteczki Delikatne (najmiększe, jakie znam, a kosztują niecałe 2zł) i słonecznik w łupkach.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Co do biedronki- po jej otwarciu było tam troche badziewia ale z czasem pojawiło sie coraz wiecej produktów znanych producentów-wielu z nich robi przetwory dla marki bedronka pod inna nazwą -sa one tansze ale tak samo dobre:Ja jezdże do biedronki głównie po pomarancze na sok-maja najlepsze do wyciskarki-czerwone sycylijskie bardzo soczyste i słodkie-nie uświdczy ich gdzie indziej a w biedronce maja dobra cene.Czesto maja fajne promocje-ostatnio kupiłam super lampke ledowa na czujnik ruchu-fajnie sie sprawdza np.w szafce pod schodkami gdzie zawsze bylo ciemno:)teraz jest jak w lodówce-otwieram i mam swiatło:)

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    [quote=kość] Który z sklepów z artykułami dla dzieci polecacie? [/quote]Na Kościuszki SĄ SUPER CIUSZKI,odradzam sklep koło bramy magistrackiej,jedna pani strasznie obgaduje ludzi i nie tylko!!!!

    2 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Widzę, że nie tylko ja to zauważyłam... Widać kobiety, nie mają nic ciekawszego do roboty, ale tak przy ludziach to może by się trochę opanowały. Ja już tam nie chodzę odkąd usłyszałam bukiet słów na jedną wychodzącą klientkę, która poogladała ciuszki, ale nic nie kupiła...

    3 Cytuj
  • 21 lut 2011

    była klientko...do matki polki..i jaki jeszcze masz nick..to forum to jakis absurd te same osoby loguja sie róznymi nikami i w kazdym temacie obrabiaja tyłki konkurencji....czytałam forum fryzjersie-włosy staja deba...a normalni ludzie nie siedzatutaj i nie skarza sie na nieudane zakupy czy niemila obsługe...róbcie telezakupy tam wszystko jest ok-tylko jako klienci macie pewien problem-nie mozna zrobic sygfu na połkach ani obagacv sklep[u czy usłygi..

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    [quote=gość: elkaaaaaarunia] kość napisał/a: Który z sklepów z artykułami dla dzieci polecacie? Na Kościuszki SĄ SUPER CIUSZKI,odradzam sklep koło bramy magistrackiej,jedna pani strasznie obgaduje ludzi i nie tylko!!!! [/quote]

    I nie tylko ? To kogo jeszcze gołębie na rynku? Daj sobie już spokój z tymi postami bo dziecinna jesteś.

    1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    nie gołębie,po prostu oprócz obgadywania donosisz na ludzi do różych placówek

    2 Cytuj
  • 21 lut 2011

    [quote=gość: elkaaaaaarunia] nie gołębie,po prostu oprócz obgadywania donosisz na ludzi do różych placówek [/quote]

    Ty idź się lecz, psychiczna jakaś jesteś...ja donoszę, hahahahahaha

    2 Cytuj
  • 22 lut 2011

    ale się konkurencja szarpie - więcej sklepów otwierajcie mnie to w... - w sieciówka jest o wiele większy wybór i niższe ceny - a wy skaczcie sobie dalej do gardeł i 500% marży :)))

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    I TAK NAJLEPSZA JEST BIEDRONKA!!!!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Jeśli chodzi o sklep dziecięcy koło bramy to niestety, ale sama słyszałam jak panie obsługujące obgadywały wychodzącą klientkę. Odechciało się robić zakupów, a przecież po to do sklepu idę żeby coś kupić i bądź co bądź jakoś tego klienta się szanować powinno.

    2 Cytuj

Odpowiedz