Forum » Myślenice

Szpital Myślenice - różne przeżycia

  • 9 lis 2015

    Czy w myslenickim szpitalu jest lekarz ktory usunie same kamienie zolciowe a nie od razu caly woreczek?Orientuje sie ktos jak wyglada zycie po wycieciu calego woreczka majac 22 lata?

    5 5 Cytuj
  • 9 lis 2015

    Niestety- usuwa się cały woreczek laparoskopowo- ale po pewnym okresie diety, można wrócić do normalnego jedzenia. Po operacji na drugi dzień idzie się do domu.

    2 2 Cytuj
  • 9 lis 2015

    Witajcie, mam pytanie bo nie bardzo się orientuje. Jak dostać, odnaleźć zakład z tomografią komputerową na terenie naszego szpitala? Może ktoś wie?
    Dzięki

    2 Cytuj
  • 9 lis 2015

    A wie ktos jakie sa terminy na wyciecie woreczka zolciowego w m-ce szpitalu

    1 1 Cytuj
  • 9 lis 2015
    irussus napisał/a:

    Witajcie, mam pytanie bo nie bardzo się orientuje. Jak dostać, odnaleźć zakład z tomografią komputerową na terenie naszego szpitala? Może ktoś wie?
    Dzięki

    nad SOR-em naprzeciwko poradni chirurgicznej tam gdzie RTG

    3 Cytuj
  • 11 lis 2015
    gwiazda napisał/a:

    A wie ktos jakie sa terminy na wyciecie woreczka zolciowego w m-ce szpitalu

    Koleżanko/kolego broń Cię Panie Boże przed tym szpitalem. Jak ci życie miłe jedź do Krakowa. Osobiście polecam szpital Św. Rafała albo Wojskowy.

    15 13 Cytuj
  • 11 lis 2015
    waski310 napisał/a:

    nad SOR-em naprzeciwko poradni chirurgicznej tam gdzie RTG

    Tomografia w naszym szpitalu... samobój...

    12 8 Cytuj
  • 12 lis 2015
    marko napisał/a:

    Tomografia w naszym szpitalu... samobój...

    a co to ma wspólnego z lokalizacją?

    8 1 Cytuj
  • 12 lis 2015

    TOMOGRAF I PANI STASIA Z DOBCZYC

    7 1 Cytuj
  • 16 lis 2015

    Ah tak tomografia w Myslenicach.....napewno wielu wam jest znany przypadek gdzie było pobicie chłopaka gdzieś obok brooklynu ?otóż ten chłopak po pobicie jak wyszedł ze szpitala wrócił do pracy i pracował z moja siostrą. ... niestety nie ma go już wśród nas bo zmarł ,a co najśmieszniejsze parę dni przed śmiercią był na TK w Myslenicach która jakoby nic nie wykazała, a jak miała wykazać skoro było to bez kontrastu?parę dni po TK w pracy narzekał ze go bardzo boli głowa i ze nie może wytrzymać, ale wcześniejsze badanie utwierdza go w przekonaniu ze wszystko ok....poszedł do domu i rano juz się nie obudził....okazało się ze miał tetniaka który pękł. ....dziwne ,że TK w Myslenicach nic nie pokazała. ......jest to następny przypadek gdzie poprostu widać ze leczenie Myslenicach to na własne ryzyko. ...tak się składa że mieszkam na Slasku I tutaj nie boje się jak ktoś z bliskich trafi do tutejszego szpitala. ...

    17 19 Cytuj
  • 6 lut 2016

    A ja wyjątkowo napiszę że doświadczenia mam dobre. Pobyt męża na SOR- bardzo dokładnie i życzliwie się nim zajęto. Wizyta na całodobówce z dzieckiem - również mieliśmy szczęście i była fajna młoda lekarka. Pobyt mój z niemowlęciem na oddziale dziecięcym - rewelacja. Bardzo miły personel, lekarki dokładnie badały codziennie dziecko, informowały co jak i dlaczego, odnosiły się do rodziców i małych pacjentów życzliwie. Jedynym słabym doświadczeniem był pobyt na patologii ciąży w trakcie remontu z tym że to na zasadzie że niewiele robiono by poprawić mój stan, do pracy pielęgniarek i położnych również nie mam zastrzeżeń.

    7 7 Cytuj
  • 6 mar 2016

    Aby wykryć tętniaka trzeba zrobić specjalną tomografię pokazującą naczynia mózgowe i w odpowiedniej fazie podawania kontrastu. Zwykła tomografia po urazie głowy nawet z kontrastem nie pokazuje dokładnie naczyń i nie służy do wykrywania tętniaków.

    17 1 Cytuj
  • 9 kwi 2016

    Napiszcie kochane kolezanki pielegniarki pare prawdziwych slow o p.dr Karolinie J.....s bardzo mi na tym zalezy mialam z nia watpliwa przyjemnosc pracowac

    Cytuj
  • 9 kwi 2016

    [cytat=jolek007]A ja wyjątkowo napiszę że doświadczenia mam dobre. Pobyt męża na SOR- bardzo dokładnie i życzliwie się nim zajęto. Wizyta na całodobówce z dzieckiem - również mieliśmy szczęście i była fajna młoda lekarka. Pobyt mój z niemowlęciem na oddziale dziecięcym - rewelacja. Bardzo miły personel, lekarki dokładnie badały codziennie dziecko, informowały co jak i dlaczego, odnosiły się do rodziców i małych pacjentów życzliwie. Jedynym słabym doświadczeniem był pobyt na patologii ciąży w trakcie remontu z tym że to na zasadzie że niewiele robiono by poprawić mój stan, do pracy pielęgniarek i położnych również nie mam zastrzeżeń.[/cytat

    Ja również mam miłe wspomnienia z SOR w Myślenicach - fachowa , opieka, szybka reakcja - miłę podejście do pacjenta - od razu zrobione badania - szybkie wyniki - także mam pozytywne nastawienie póki co -reszty nie znam - jakkkolwiek mogę tylko jeszcze dodać od siebie apropo Ginekologii -Drogie Panie piszecie tutaj o złych różnych doświadczeniach- przeciwstawiając szpitale w Krakowie jako te najlepsze i bez minusów.. ja pochodzę z Krakowa - dopiero parę lat w Myślenicach mieszkam i mogę jedno powiedzieć - opieka medyczna - doraźna (SOR, BADANIA, PORADNIE) są na bardzo dobrym poziomie - z szybkimi terminami , dobrą obsługa i podejściem do pacjenta..chyba nie znacie państwo realiów np krakowskiego SOR-u ...lub terminów do poradni... chodźby onkologicznej , dermatologicznej etc.... wracając do Ginekologii - miałam przyjemnośc rodzic w szpitalu na Siemiradzkiego ... to jest dopiero rzeźnia... lekarze - fatalni - położne - fatalne - korupcja na pierwszym miejscu - wręcz proszę już oficjalnie o posmarowanie - po porodzie niejaka Pani doktor Maria D. oficjalnie stwierdziła , żę "to kosztuje ok 1000 zł by mogła chodź zwrócić uwage większą" - nie robią przed porodem USG - chyba , że wszystko jest z góry opłacone - skorumpowane (co w takiej instytucji jest dla mnie niewyobrażalne!) - podkreślam , że chodziłam do tej Pani dr . prywatnie przez 9 miesięcy! inny personel też nie zdał egzaminu ! po wszytskim sam dyrektor szpitala przyszedł do mnie prosząc bym nie wnosiła skargi!... obiecująć , ze moje dziecko zostanie wyprowadzone ze złego stanu (dziecko urodzone w zamartwicy z niedotlenieniem i 2 krwiakami na głowie ...i obrzękiem mózgu!)także nie narzekajcie na opiekę zdrowotną w Myślenicach przeciwstawiając Kraków jako ten lepszy zawsze - bo partacze są wszedzie i to nie jest wina miejsca do końca !!! osobiście póki sobie chwale! a byłam już w kilku poradniach w szpitalu oraz na SOR i raz na caodobówce z dzieckiem i tez ok -p.s córka(już 9 lat) na szczęście wyszła ze wszystkiego i jest zdrowa w 200% i fizycznie i umysłowo :-) zawsze patrzcie na opinie o lekarzach - np na portalu znanylekarz.pl - ja często przed wizytą tam wchodzę :-)

    10 3 Cytuj
  • baron nk klasa 9 kwi 2016

    my z zona tez mamy dobra opinie bylismy na wizycie z rutynowa kontrola jak co jakis czas lekarz zobaczyl przeswietlenie i odrazu za telefon i skierowanie na oddzial tam zajeli sie zona fachowo i szybko nawet bylem zdziwiony tak szybka i sprawna reakcja fachowego personelu medycznego pielegniarki tez bardzo mile i pomocne

    15 3 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Wiecie, że nawet zwykła grypa może nas zaprowadzić do szpitala? Ja nie wiedziałam, że to może być tak poważna sprawa.

    1 1 Cytuj
  • 6 maj 2016

    Poradnia ortopedyczna nie polecam Pana Satory

    3 5 Cytuj
  • 23 maj 2016

    nalezy unikac tego szpitala za wszelka cene,a najbardziej SOR-u bo od tego sie zaczyna,pan dr.Tokaj,malo sympatyczny,lekcewazacy pacjenta i jego rodzine,brak jakiejkolwiek komunikacji z lekarzem,nieprofesjonalny,zero serca dla ludzi,zwlaszcza starszych wiekiem...kiedy skonczy sie ta buta i bezkarnosc lekarzy w Myslenicach?....kiedy zaczna podchodzic z szacunkiem do pacjenta,a jezeli tego nie potrafia,to moze bazar bedzie bardziej odpowiednim miejscem pracy dla nich???

    30 17 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Przeważnie miałam dobre zdanie o szpitalu w Myślenicach. Tak mi się wydawało biorąc pod uwagę moje ostatnie doświadczenia. Zawsze byłam zadowolona i mile zaskoczona opieką. Do dzisiaj.... Dr Panuś przekreslil wręcz zniechecił mnie do tego miejsca. Doznałam największego upokorzenia w życiu!!!! Najpierw przez tel kazał przyjechać po skierowanie na badania(wyciecie znamiona) a gdy się pojawiłam ten na korytarzu pełnym ludzi zwyzywał mnie od aroganckich osób ze chce być przyjęta bez rejestracji poza kolejnością !!! A jak poprosiłam abymi dał wykaz badań które mam zrobić (chciałam wykonać ja prywatnie)bo zostawiłam w domu małe dziecko i nie miałam czasu czekać nie dopuścił mnie do słowa tylko dalej mnie poniżał na oczach innych pacjentów. Sam kazał przyjechać a potem takie cyrki robi. Popłakałam się i wyszłam. Odwiedzając stronę szpitala nie żadnego nr tel gdzie można złożyć skargę. A dr zrobił na mnie tak dobre wrażenie na pierwszej wizycie. Cóż już na pewno nie jestem jego pacjentką!!!! Dr PANUŚ totalny brak szacunku do pacjenta!!!!

    16 10 Cytuj
  • ania 15 lip 2016

    kurczę nie wiem co powiedzieć, ostatnio miałam przyjemność spędzić dzień na ginekologii. Kilka godzin, zabieg w narkozie. Lekarze, pielęgniarki, położne nawet panie roznoszące jedzenie i sprzątające po prostu cudowne. Uśmiechnięci, zadowoleni, pomocni-full profeska. Może warto by się było zastanowić nad własnym podejściem do tych ludzi. Pamiętajcie, że jak Wy do nich, tak oni do Was.
    Z drugiej strony tak sobie myślę, że ja też mam humory, każdy ma a receptą na rozładowanie jest uśmiech ;). Ostatnio gdzieś jechałam, facet przede mną zachował się jak baran, ja oczywiście przekleństwa w jego stronę (zdenerwowałam się, jechałam z dzieckiem a było o mały włos) nie słyszał mnie, okna zamknięte ale zauważył, że jestem mocno zdenerwowana, uśmiechnął się szeroko, kiwnął głową w ramach przeprosin- wystarczyło żeby wkurz minął, mimo, że ciśnienie chyba 200.

    11 6 Cytuj
  • 15 lip 2016

    Anula ja rozumiem że każdy może mieć gorszy dzień (sama takowe posiadam) ale to nie daje mi przyzwolenia do obrażania innych ludzi tym bardziej że pan dr sam kazał mi przyjechać. Ja nie krzyczałam-nawet do słowa nie pozwolił dojść tylko od razu założenie że on jest panem i władcą. Sama na ginekologii spędziłam swego czasu sporo dni i też mam dobre zdanie ale ta dzisiejsza syt mnie tak zaskoczyła że zamazała obraz szpitala przyjaznego pacjentowi. Gdybym poszła do rejestracji bez skierowania Pilne to pani by mnie wysmiala bo na jakiej podstawie ma mnie na dziś zarejestrować??? a co by mu zaszkodziło powiedzieć :proszę zrobić takie badania do widzenia. A nie od upokorzenia i krzyk żeby to wszyscy słyszeli jaką ja to zła jestem... zdania nie zmieniłam i już szukam dr w Krakowie...

    6 9 Cytuj
  • 19 lip 2016

    A ja się wcale nie dziwię, bo sama byłam kiedyś w poradni i ludzie tam zachowują się skandalicznie. Wchodzą nieproszeni do gabinetu lekceważąc samego pana Doktora jak i innych czekających w kolejce pacjentów.

    13 5 Cytuj
  • 20 lip 2016
    tess313 napisał/a:

    nalezy unikac tego szpitala za wszelka cene,a najbardziej SOR-u bo od tego sie zaczyna,pan dr.Tokaj,malo sympatyczny,lekcewazacy pacjenta i jego rodzine,brak jakiejkolwiek komunikacji z lekarzem,nieprofesjonalny,zero serca dla ludzi,zwlaszcza starszych wiekiem...kiedy skonczy sie ta buta i bezkarnosc lekarzy w Myslenicach?....kiedy zaczna podchodzic z szacunkiem do pacjenta,a jezeli tego nie potrafia,to moze bazar bedzie bardziej odpowiednim miejscem pracy dla nich???

    Dr Tokaj nawet nie wiem jak go nazwać. Kiedyś wyprosił mnie z gabinetu z dzieckiem kiedy to juz miało mieć robione usg brzuszka przez innego bardzo miłego starszego lekarza. Jak wytłumaczyć dziecku ze jeszcze nie może się wysikać bo musi poczekać na badanie. Same złe słowa bym tu napisała ale admin mnie znowu zruga na privie. Cóż mam poradzić jak z taka hołotą mamy do czynienia w szpitalu. A tek Tokaj to juz dawno tam nie powinien pracować panoszy się jakby to było jego.

    13 9 Cytuj
  • Andrzej 20 lip 2016

    Kultura będzie, jak szpital będzie prywatny a ludzie świadomi swoich praw.

    5 15 Cytuj
  • 22 lip 2016
    monia01 napisał/a:

    A ja się wcale nie dziwię, bo sama byłam kiedyś w poradni i ludzie tam zachowują się skandalicznie. Wchodzą nieproszeni do gabinetu lekceważąc samego pana Doktora jak i innych czekających w kolejce pacjentów.

    Ciekawe jakim cudem wchodzą do gabinetu kiedy drzwi mają klamkę tylko od wewnątrz... Gdyb pan dr nie kazał mi przyjechać albo dał skierowanie na wizycie to nie było by problemu... Czyżby wymuszanie wizyt??? A potem kolejki do chirurga....

    5 5 Cytuj

Odpowiedz