Forum » Myślenice

Szpital Myślenice - różne przeżycia

  • 23 lut 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    Nie cudujcie z tymi oskarżeniami -

    Kiedys najlepszy szpital i lekarze byli przy Hil to obecnie przychodnia Ujastek -

    ale to dawno było . Zdarzyło mi sie korzystac sporo razy z specjalistow chirurgów .

    Woda w kolanie sie zbiera wiec ide i porada - sciągamy , raz za dwa tyg drugi raz ,za dwa tyg trzeci raz ,i tak do 7 razy było . zadałem pytanie czemu tyle razy - >? odpowiedz bo kasa chorych pozwala mi tylko to robić .
    znalazłem dojscie do Piekar ślaskich wziąłem skierowanie od p doktora który bardzo był zniesmaczony .
    Pojechałem raz na wizyte , jeden zabieg oczyszczenia laparoskopem, przepłukanie kolana i 25 lat spokój ,

    tak ze wszedzie dobrze..... Ale Myślenicki jest naprawde OK a zwłaszcza ordynator Położnictwa ,Pozdrawiam

    Kto jest obecnie ordynatorem położnictwa ?

    Cytuj
  • Janek Sal 23 lut 2023

    nie badz cynikiem- kiedys juz byles - chodzi o - nie wszystko i nie wzedzie jest tak cacy - tak pomogli w Piekarach w Ujastku niestety nie bo podobno nie mogli . Ordynator ma tyle co w poprzednich wpisach o nierzetelnosci i porodach poza Myslenicami - a nie doczytałes ze325 lat spokój?
    Mickiewicz tez niech spoczywa .........Niech zyje Wolność i swoboda......

    2 Cytuj
  • Janek Sal 23 lut 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    nie badz cynikiem- kiedys juz byles - chodzi o - nie wszystko i nie wzedzie jest tak cacy - tak pomogli w Piekarach w Ujastku niestety nie bo podobno nie mogli . Ordynator ma tyle co w poprzednich wpisach o nierzetelnosci i porodach poza Myslenicami - a nie doczytałes ze 25 lat spokój?
    Mickiewicz tez niech spoczywa .........Niech zyje Wolność i swoboda......

    1 Cytuj
  • 23 lut 2023
    jaskokrakow napisał/a:

    nie badz cynikiem- kiedys juz byles - chodzi o - nie wszystko i nie wzedzie jest tak cacy - tak pomogli w Piekarach w Ujastku niestety nie bo podobno nie mogli . Ordynator ma tyle co w poprzednich wpisach o nierzetelnosci i porodach poza Myslenicami - a nie doczytałes ze325 lat spokój?
    Mickiewicz tez niech spoczywa .........Niech zyje Wolność i swoboda......

    Masz dzisiaj humor i gadane :-)

    "Niech żyje... zabawa... i dziewczyna młoda" :-))))

    1 Cytuj
  • 23 lut 2023

    Ja czytałem jego tekst i zrozumiałem że mimo dobrej opinii Ujastek mu nie pomógł, natomiast Piekary, tak.
    A swoją drogą chwali porodówkę.

    Odczytuje jego intencje, że wszędzie mogą robotę spieprzyć.

    1 Cytuj
  • 23 lut 2023

    A jak porównujemy Myslenice z Krakowem ,
    To wczoraj byłem na Saskiej, a przy Płaszowskiej jest kultowy bar Kormoran pamiętający czasy pewnie Gierka.
    Była pora obiadowa, parking jest, wszedłem.
    Ładny wystrój współczesny , ciepło i przytulnie, na ścianie na upał klima.
    Kolejka do bufetu. Zestaw dnia
    kotlet schabowy, rosół 24zl, drugi zestaw
    Barszcz czerwony z uszkami z grzybów filet z morszczuka 20 zł
    Środa popielcowa wiec wziąłem ten drugi.
    Plus kompot 2 zł.
    Bałem się co to będzie, bo w Myślenicach za tą kasę czegoś podobnego nie zjesz.
    Ale wszystko to było dobre, może kompot rozwodniony.

    4 1 Cytuj
  • Andrzej Tomaszewski 20 maj 2023

    Ja mam inne zdarzenie zanotowane w szpitalu. Podczas kąpieli wypadła mi rurka z nefrostomii. W dobrej wierze i z przekonaniem poszedłem na SOR, by ją założyli, Zabieg jak zabieg. ODMÓWIONO! Proszę jechać do Krakowa, dowiedziałem się. Ja niepełnosprawny w stopniu znacznym, 76 lat, bez samochodu, wieczorem w sobotę mam jechać do Krakowa. Nawiasem mówiąc oddział nefro w szpitalu jest. Dziękuję ci służbo zdrowia.

    15 2 Cytuj
  • baron nk klasa 1 mar

    mam takie pytanie od kiedy są terminy do lekarza rodzinnego jest osoba niepełnosprawna na 1 gr inwalidzkiej i skończyły się leki musieliśmy się zarejestrować na wtorek bo terminy a lek się skończył dzisiaj i dlaczego nie obowiązuje grupa

    12 Cytuj
  • 3 mar

    [cytat=kierowca] nie ma żadnych kolejek .

    3 1 Cytuj

Odpowiedz