Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • 3 sie 2010

    Dobra dobra zmieniamy już temat na dworzec. Zapraszamy na super wycieczkę wyjazd z Dw.PKS http://www.youtube.com/watch?v=IMrGtA7j5kQ takie krajobrazy będą na nas czekać.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    tragedia ta ekonomia zabija romantyzm

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    jak ekonomia? jaki romantyzm?

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    Na ekonomii za bardzo się nie znam, i nie wiem jak ją połączyć z romantyzmem. Romantycznie jest wtedy, gdy jedzie się 40 na godzinę brudnym i kopcącym autobusem, ale koło Ciebie siedzi ta jedyna osoba. To jest romantyzm. A tak na poważnie, to romantycznie by było jakbyśmy już mieli swój Dworzec Pks.

    Cytuj
  • adzygmunt 7 sie 2010

    Jak na razie jest tam żmija, widziałem, ta prawdziwa zygzakowata!
    Ludzie w tej konkurencji się nie liczą!

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Za niedługo wrzesień, większy ruch będzie, dzieciaki do szkoły będą jeździć. A tu nie widać, żeby prace remontowe posuwały się na przód.

    Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2010

    Będzie niedługo bezpieczniej. Przynajmniej żmije pójdą na zimowe leże!!!

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Zapytajcie kiedy będzie dworzec nie burmistrza ale tych nadętych kupców którzy blokują budowę. Przez moment zastanawiałem się jaki to ma sens że ,"myśleniccy kupcy" tylko z nazwy, chcą wybudować galerię i wpuścić konkurencję z zachodu wynajmując im stoiska. Odpowiedź jest prosta , sam pan Eugeniusz, pan Kazimierz pani jakaśtam i kilku innych drobnych cwaniaczków zdają sobie sprawę że handel w Myślenicach to już historia. Chcą jakimś cudem wybudować galerie czerpać z tego zyski a resztę drobnych handlowców "spuścić w kiblu". I to jest prawdziwa przyczyna braku dworca choć rzecz jasna obecny burmistrz nie jest bez winy. Dworca nie ma , ludziska się wkurzają i słusznie bo to skandal a panowie Eugeniusz,Kazimierz i kilku innych "kupców" rżną bossów ja natomiast nie mam gdzie się lumpić. Jeżeli jakimś cudem postawią tą galerię to przekwalifikuje się na galeriankę ale to raczej nie w tym wcieleniu.

    Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2010

    Współczuje Ci. Szybko poszukaj ciepłego kanału na zimę. Z kontaktem i netem. Będziesz relacjonował co tam w podziemnych Myślenicach się dzieje.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Może w tym temacie zapytam, czy bus o 4:30 ze Słowackiego jeździ codziennie do Krakowa, bo znalazłem jakiś rozkład na infobusy.pl i jest tam napisane, że jedzie taki "s-bus", pytam czy to nie widmo bo nie chce mi się w środku nocy stać (jeszcze pewnie na deszczu) i czekać na coś co może nie jechać ;) z góry dziękuję za odpowiedź :)

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Co ma sprzeciw kupców do budowy dworca?
    Pomijając fakt w jaki sposób nabyli działkę na pozostałym terenie miał powstać dworzec a teraz ktoś chce wybudować market.
    Może kupcy mają wybudować dworzec?
    O ironio ale akurat protest kupców może wstrzymać budowę i doprowadzić do tego że PKS wywiąże się z zapisów umowy, w co wątpię.
    TU NAPRAWDĘ NIGDY NIE CHODZIŁO O DWORZEC I DOBRO MIESZKAŃCÓW.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Porzućcie wszelką nadzieje, dworca w tym miejscu nie będzie ani w tym roku , ani w przyszłym. Ta sprawa wydaje się jasna, kupcy chcieli wszystkich delikatnie mówiąc przeskoczyć, ale się towarzystwo przelękło, że piłkarzyk ich przeskoczy i tak sobie dryblują zespołowo.
    Włodarze tego miasta robią natomiast to co najlepiej im wychodzi, czyli nie to co powinni, ale obiektywnie mówiąc nie możemy ich za to winić, bo to nasza wina.

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Jak to mówią, kogo żeście wybrali to macie. W tym roku napewno dworca nie będzie już nawet nie warto marzyć, ale może koksiaki na zimę ktoś załatwi. Jeden plus jest taki, przynajmniej meneli tam nie ma, powiem więcej nikogo tam nie ma, nie licząc obstawy.

    Cytuj
  • 17 sie 2010

    W Dzienniku Polskim z 16 lipca, jest zaproszenie przez PKS Myślenice do udziału w przetargu w sprawie zbycie nieruchomości w Myślenicach ul. Przemysłowa 4 (zajezdnia).

    Nie wiem, ale czy tak ma wyglądać zarządzanie majątkiem spółki przez sprzedawanie?
    Czy to już likwidacja spółki PKS?

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    A nasi mądrzy radni dali im zgodę na stację paliw aby ktoś zrobił dobry interes.
    Czy w tym kraju paru cwaniaków może wszystko?

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Witam! Ja w temacie dworca- a właściwie galerii.
    Otóż odkryłem dziś TRZECIĄ(!) galerię w Myslenicach. Zapraszam na stronę galeriazakopianka.pl
    Zgodnie z opisem inwestora ma juz prawomocne pozwolenia na budowę. Czyzby ktoś zastawił pułapkę na inwestorów t.j. Pana Koźmińskiego i rodzimych kupców pod wezwaniem Pani Gwinowej i Pana Kaźnicy?
    Co wy na to?

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    Jeszcze będzie czwarta Galeria przy wyjeździe na Zakopiankę po przeciwnej stronie do salonu OPLA (aktualnie trwają prace ziemne). Radna Gowin i Jaśnie Kaźnica nie mają innego wyjścia jak złożyć u Macieja wniosek o zmianę nazwy miasta z Międzyzdrojów małopolski na Galeria Galerii Myślenice.
    ps
    szykuje się jeszcze jedna niespodzianka na ul. Przemysłowej naprzeciw GS-u.

    Cytuj
  • 18 sie 2010

    ...... byle tylko Galerianek starczyło. Sposób na bezrobocie?

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    O to się nie martwcie bo jak zlikwidują Urząd Pracy to będzie trochę Galerianek.

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    Galerianek z roku na rok przybywa. Nawet jeśli nie zlikwidują PUP galerianek wszędzie będzie pełno...

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    Więc sprawa jest jasna Dworca nie będzie, ale za to powstaną nowe Galerie...

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    Nie wiem czy nie najlepiej byłoby gdyby wszedł do Myślenic trzeci silny inwestor ,w szybkim tempie wybudował hipermarket i zostawił cwaniaków z ich działkami.

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    W Dzienniku Polskim 19.08. ukazał się wywiad z rzecznikiem MPK Łódź Bogumiłem Makowski.

    Ja albo jestem taki tępy albo nie rozumiem, ponieważ Pan rzecznik twierdzi, że przez sprzedaż zajezdni (ostatniej już działki- terenu, której właścicielem jest PKS) firma PKS będzie się rozwijać i unowocześniać. A wiec nie mając dworca, nie mając zajezdni firma będzie nowocześniejsza?
    Pan rzecznik mówi, że: Nasze plany zakładają zakup z pozyskanych pieniędzy działki niedaleko Myślenic i wybudowanie na niej nowej, nowoczesnej bazy dla PKS-u.
    No cóż Pan rzecznik już kiedyś mówił : W lutym 2009 udało się doprowadzić do rozmowy rzecznika MPK Łódź reprezentującego PKS Myślenice z dziennikarzami i urzędnikami. – Rozwiążemy wszystkie problemy i wybudujemy wam nowoczesny, ładny i funkcjonalny dworzec, który będzie wizytówką Myślenic – zapowiadał Bogumił Makowski.
    Teraz Pan rzecznik twierdzi, że zajezdnia jest w nie najlepszym stanie i jest przestarzała w kontekście planowanych zakupów nowoczesnego taboru a więc zajezdnia jest przestarzała i trzeba kupić nową działkę niedaleko Myślenic i wybudować nowoczesna bazę. Zwiększonych kosztów dojazdu autobusów do nowej bazy i z powrotem Pana Makowski już nie liczy. A ostatnie zakupy taboru przez PKS jak pisze Drajwer na forum to nowoczesne 20 letnie autobusy – ciekawe.
    Zastanawiam się dlaczego MPK Łódź mając tak duże kłopoty finansowe nie wykorzysta tak znakomitego pomysłu pana rzecznika Makowskiego i nie wdroży tego u siebie w Łodzi.
    Czyli coraz bardzie sprawdza się powiedzenie jednego z forumowiczów, że w tym wszystkim nie chodzi o komunikację.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 sie 2010

    Panu B Makowskiemu powinno się przyznać medal za umiejętność wmawiania, że białe jest czarne a czarne jest białe. Jest skuteczny bo "miejscowe notable" mu uwierzyły!
    Zapisuję go do ogólnopolskiej księgi blagierów. W myślenickiej nie ma dla niego miejsca. Mamy swoich!
    Ps Może wydam specjalnie dla "naszych: myślenicką księgę bajerantów!

    Cytuj
  • 21 sie 2010

    Czy wreszcie zajmie się ktoś tą bandą cwaniaków?
    Przestarzała zajezdnia,a kiedy to została wybudowana Panie rzeczniku?
    Kto doprowadził ją do takiego stanu?O waszej gospodarności najlepiej świadczy szkielet przegubowca stojący od dawna obok stacji diagnostycznej.To była jedna z waszych wizji rozwoju tej firmy,remont "złomu" dla MPK .
    Ile było śmiechu jak przywieźliście do remontu Stary które w PKS widziano ostatnio 20 lat temu.Czy te remonty to nie było wyciąganie pieniędzy z MPK?Warto byłoby sprawdzić ?
    A ile "spółeczek " jest przyklejonych do PKS?
    Niedawno była mowa o sprzedaży PKSów a teraz nagle rozwój i budowa zajezdni" Pan rzecznik chyba nie wierzy własnym słowom.
    PRZYJECHALI "INWESTORZY" NA PROWINCJĘ I ROBIĄ IDIOTÓW Z TUBYLCÓW ZUPEŁNIE JAK W KOLONIALNEJ AFRYCE.
    Pytanie przed wyborami .KTO WYBRAŁ TEGO INWESTORA I NA JAKIEJ PODSTAWIE?

    Cytuj

Odpowiedz