Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • adzygmunt 30 lip 2010

    Ależ sie rozpisaliście! To gdzie i kiedy mam przecinać?

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Do za i wyładunku przecież wystarczy kawałek placu.

    Cytuj
  • adzygmunt 30 lip 2010

    Tyle akurat ile zostało pod dworzec?
    A policzyłeś ile luda tam zmieści się?

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    O historii tego dworca nasze wnuki będą swoim dzieciom opowiadać bajki zaczynając tymi słowami.
    W pewnym pięknym i pięknie położonym mieście, za panowania króla Maciusia pierwszego, był dworzec. Jednak zły szewczyk dratewka wraz z krasnoludkami......i tak dalej i dalej. I żyli długo i szczęśliwie.

    Cytuj
  • adzygmunt 31 lip 2010

    Cygnus podkreśl to wężykiem, wężykiem /Gołas do Kobuszewskiego/

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    [quote=cygnus]O historii tego dworca nasze wnuki będą swoim dzieciom opowiadać bajki zaczynając tymi słowami.
    W pewnym pięknym i pięknie położonym mieście, za panowania króla Maciusia pierwszego, był dworzec. Jednak zły szewczyk dratewka wraz z krasnoludkami......i tak dalej i dalej. I żyli długo i szczęśliwie. [/quote]

    Bajka fajna ale ja bym zmieniła na bardziej realistyczną żeby dzieciom w głowach nie mieszać.

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Niech się dzieci uczą od małego. Weźmy na tapete takie krasnoludki(te od śpiącej królewny), czy to nie zastanawiające że mieszkają wszyscy razem, zero kobiet, ta jedna co jest i tak śpi, starzy kawalerowie co rano wstają i gdzieś wychodzą, zero gości, sąsiadów. Bardzo podejrzana "rodzinka".

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    [quote=cygnus]Niech się dzieci uczą od małego. Weźmy na tapete takie krasnoludki(te od śpiącej królewny), czy to nie zastanawiające że mieszkają wszyscy razem, zero kobiet, ta jedna co jest i tak śpi, starzy kawalerowie co rano wstają i gdzieś wychodzą, zero gości, sąsiadów. Bardzo podejrzana "rodzinka". [/quote]

    Dlatego mieszkają w jednym domku bo nie stać ich na wynajem następnego. No niestety my też ciągle rano wychodzimy i gdzieś idziemy. Goście po co komu goście przyjdą zjedzą, naśmiecą a potem tylko trza sprzątać i w lodówce pustki zatykać. A od sąsiadów to najlepiej z daleka. Znam taką bajkę ale trochę w innej wersji. Krasnalom wystarczała jedna prała, gotowała i byli jej wierni. Pewnego dnia przyszła zazdrośnica, która była zazdrosna o krasnali. Chciała, żeby Królewna się podzieliła. A, że królewna się nie zgodziła dlatego ją otruła. I musiał ją ratować książę na białym koniu. Oczywiście królewnę ratować. Zakończenie to tak jak w innych bajkach żyli długo i szczęśliwie....

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Kiedyś się mówiło "gość w dom, Bóg w dom" i "czym chata bogata". Mona nie lubisz gości, nawet cywilizowanych?

    Co do bajki, to gdzieś pisałem że mężczyźni, to znaczy krasnoludki mają dobre miękkie serca. Kobiety, to znaczy królowe są twarde i śmiertelnie zazdrosne;)

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Ojej, Cygnusie nie pisz tak, bo przyjdzie do Ciebie w nocy zła Królowa i sprawi, że stwardniejesz i zamienisz się w sopel;)

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Ale się rozmarzyłem....żeby tylko była ładna:]

    Cytuj
  • adzygmunt 1 sie 2010

    Na dworcu ładne dziewczyny będziesz mógł załadowywać i wyładowywać. Co tam zła królowa!!!

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Ładne dziewczyny hmmm, no na "dworcu" można zanucić taką piosenkę "przeleć mnie w tej koniczynie"

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    "Ależ owszem, czemu nie, jemu też należy się...";)

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Pewnie byliśmy na tym samym weselu;) Tańczyłem z Tobą?

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Tak, nawet mam z tego filmik;)
    http://www.youtube.com/watch?v=5XZGs_S4oB4

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Pamiętam pamiętam, musimy to powtórzyć, jeszcze nigdy się tak nie wyszalałem. Maserak i Cichopek nawet przy nas nie drygną.

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Tak, to było mistrzostwo... Niezapomniana noc;)

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Reszta też się super bawiła, prawie jak na dworcu, bo to temat o dworcu;)

    http://www.youtube.com/watch?v=j9eVkU_L_mI&feature=related

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    to jest temat o dworcu PKS chyba sie wam pomylilo z gg!!!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 2 sie 2010

    Pan Zdzich zwrucił jurz tu uwage na ten farmozaony, gdzie se urzomdzajo w powarzny temat.
    Niestety nie zareagowano!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    To było chwilowe zapomnienie, żeby na chwile zapomnieć o oczekiwania na pekas;)
    Po za tym pisać o dworcu, to tak jakby pisać o Yeti, niby jest, a nigdzie go nie ma.

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Ha hahahahaha, Cygnus. Dawno się tak nie uśmiałem! Yeti! Ha hahahaha...

    Cytuj
  • adzygmunt 2 sie 2010

    Cygnus gratuluję, ale wymyśliłeś!!!
    Zapisuję cię w myślenickiej księdze złotych myśli pod nr 1.

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    A tak w ogóle to Burmistrz robi sobie żarty z Obywateli, to tego nie widzicie tylko jak człowiek trochę pożartuje to obraza wielka.

    Cytuj

Odpowiedz