Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • 18 wrz 2010

    wczoraj, 23:30

    Słuszna dla kogo?
    Na terenie zakupionym przez kupców miała powstać galeria handlowa a za pieniądze ze sprzedaży miał się rozwijać PKS.Pozostały teren miał służyć jako dworzec.
    Co zostało z tych zapowiedzi i planów?
    Wychodzi na to że z mieszkańców i pracowników można bezkarnie robić idiotów.

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    Dworzec ma mieć tylko 6 stanowisk dla autobusów i 2 dla busów? Wolne żarty... Na starym dworcu było 15 stanowisk. Na ul. Słowackiego jest zdaje się co najmniej 8 stanowisk (poprawcie jeśli się mylę) do odjazdu busów. Łącznie jest to ok 23 stanowisk. Ktoś chce to zmieścić na 8? Chyba projektantowi obca jest znajomość logistyki. Minimum 5 stanowisk dla busów i z 10 dla autobusów. Choć nie wiem, czy i to by wystarczyło do płynnego pojazdów ruchu na dworcu. Te osiem stanowisk to jest jakaś kpina. Nie wiem jak można było wydać pozwolenie na budowę tego czegoś. Dworcem tego raczej nazwać nie można. Zobaczymy co z tego wyniknie...

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    To jest przykład buńczucznie zapowiadanych linii miejskich.

    Zawieszenie LINII SPECJALNEJ Myślenice - Myślenice ul.Daszyńskiego
    2010-09-17
    W związku z brakiem zainteresowania ze strony pasażerów Linią specjalną Myślenice - Myślenice ul.Daszyńskiego z dniem 20.09.2010 zostaje ona zawieszona.

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    Chodzi o miejskie autobusy w Myślenicach?
    Jestem za!

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    As to jest informacja ze strony PKS Myślenice.

    Cytuj
  • BEata 26 wrz 2010

    @warmer84 ja ostatnio gdzieś czytałam albo obiło mi się o uszy, że w sumie ma być ich 11, ale poprawcie mnie jeśli się mylę

    Cytuj
  • 27 wrz 2010

    po przeczytaniu artykułu w dzienniku (http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/myslenice/1063183-tu-zostanie-komunikacja-i-handel-glownie-handel.html ) zastanawiam się czy Marek Koźmiński rzeczywiscie chce kupic od kupcow ten teren, po co mu to teraz przecież musiałby zmianiac projekt, a Galerii chyba i tak nie wybudują. jak dla mnie dziwne to wszystko

    Cytuj
  • 27 wrz 2010

    Był by to niewątpliwie wieli sukces pana Koźmińskiego, czyli pierwsza zrealizowana inwestycja no chyba że gogle się gniewają na pana Koźmińskiego i nie chcą wyświetlać sukcesów a tylko porażki.
    No tak czy siak przekonamy się już wkrótce, już się nie mogę doczekać.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote=cygnus]Nic w naturze nie ginie, padnie PKS, to w jego miejsce powstanie lokalna spółka zajmująca sie przewozem, a rynek spory i jest o co grać. Prace trwają. [/quote]

    Cygnusie po prostu cię nie poznaję, planujesz coś bezemnie!! Zdradź swoje plany?

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Możecie rozszerzyć swoje plany na działalność w Nowym Targu.
    PKS Nowy Targ zaprasza do udziału w negocjacjach w przedmiocie sprzedaży nieruchomości, dworzec o pow.1,4 ha i zajezdnię o pow. 6.3 ha.
    Pewno tak jak w Myślenicach takie działanie jest aby rozwinąć firmę i unowocześni.
    Ciekawe co na to rzecznik prasowy.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Przez te wybory to chyba zapomniano, że już miał być budowany budynek dworca PKS.
    Jeden z pracowników mówił, że 16 w sobotę będzie wbita łopata a może kilof, no coś tam wbiją.
    Zima tuż tuż i znowu będziemy marzli. Czy ktoś w tej sprawie wie coś więcej?

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Dzisiaj ponoć mieli tam coś pierwszego wbijać (łopatę raczej).

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Hehe nic nie będzie, będzie jedno stanowisko a o resztę co tam będzie zapytajcie w biurze PO w Myślenicach osoba która ma udziały w tej inwestycji nie będę podawała nazwiska by nie robić reklamy ale news mam z pierwszej ręki.

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Mała korekta osoba z PO o której wspominałam ma udziały na dworcu w Dobczycach i Łapanowie.

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    co z budową, miała ruszyć na początku października ???

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Hehe nie wiem kim jesteś nie będę się rejestrowała specjalnie by pisać w tym temacie więcej dla kamieni napisze że nie ma dworca w Dobczycach i Łapanowie. A osoba która ma udziały to kandydat na burmistrza powiązany jakoby węzłem małżeńskim.

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Za nami jest już połowa października a remontów jak nie było tak i nie ma. Ciekawe co będzie dalej. Czy koksowniki w tą zimę już będą??!!

    Cytuj
  • adzygmunt 22 paź 2010

    Jestem przekonany, że na czas przyjadą z koksem!

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Przecież dzisiaj było symboliczne wbijanie łopaty

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Mona, nie ma planu i dlatego pewnie znów się uda:)
    Po zeszło rocznych zbiorach leczniczych pokrzyw na terenie ścierniska zwanego terenem dworcowym, na sezon zima 2010/2011 planuje biegową trasę narciarską dla Justyny Kowalczyk oraz ekipy biegaczek ze Skandynawii. Oczywiście myślę o tych co mają astmę.
    U nas jest rześkie powietrze za sprawą kilku trafny ruchów burmistrza, więc astmatyczki szybko dojdą do siebie.

    Cytuj
  • 26 paź 2010

    No no wbijanie łopaty i tyle szumu zrobili o wbijanie łopaty:)

    Cytuj
  • adzygmunt 26 paź 2010

    Dzisiaj 26 10 godz. 16/30 widziałem na dachu dworca dwóch robotników z taczką!!!

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    To grupa kaskaderów, chciałem zobaczyć jak będą zjeżdżać po drabinie, ale brak biletu uniemożliwił mi obejrzenie tego widowiska.

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Kurcze a ja przegapiłam takie atrakcje. Kto by przypuszczał, że coś się dzieje.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 paź 2010

    A ja zapomniałem aparatu foto wieeeelka szkoda!

    Cytuj

Odpowiedz