Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • 6 mar 2012

    Piszcie dostał ktoś jeszcze zwrot z podatku z pita papierowego? mi jutro minie miesiąc i nic.. a w tamtym roku to po dwóch tygodniach dostałam zwrot ,a w tym roku wolno im to idzie......

    2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    hurrraaa......... udało się..... dostałam dzis kasę z pitu składanego w połowie stycznia papierowo

    2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    [quote=gość: 54547] hurrraaa......... udało się..... dostałam dzis kasę z pitu składanego w połowie stycznia papierowo [/quote]
    To ci dobrze a o której miałaś przelew na koncie?

    2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    po 12tej

    2 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Ktoś dostał może zwrot a ma niezapłacony mandat?Po raz pierwszy rozliczałam sie z mężem i nic niewiedziałam że ma mandat do zapłacenia i teraz niewiem jak długo musze czekac na zwrot podatku bo oni muszą sobie potrącic ten mandat jak to długo trwa? wie ktoś? prosze mi napisac.

    3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    no niestety cierpimy w takich przypadkach, ale z reguły trwa to parę dni dłużej. tam wszystko teraz wychodzi. jak niestety mamy jakieś grzeszki (coś niezapłaconego) to najpierw biora na to, a dopiero resztę przelewają.

    2 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Tylko ciekawe jak ja długo bende czekac?

    2 Cytuj
  • 9 mar 2012

    zadzwon i sie dowiedz albo najlepiej idz do urzedu skarbowego

    2 Cytuj
  • 10 mar 2012

    [quote=gość: eeeeeeeeeeeeee] zadzwon i sie dowiedz albo najlepiej idz do urzedu skarbowego [/quote] Już dzwoniłam to powiedziała że musi sie uprawomocnic wyrok z mandatu i kazała czekac i niewie jak długo.

    4 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Zlożyłam pit elektorniczny w poniedziałek 5.03. wieczorem, liczyłam, że dostane szybciutko zwrot, tak jak inni tu pisali ze dostawali po 4 dniach, niestety nie ma, ale czekam cierpliwie, może dziś dostane :)

    2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: zmotoryzowany podatnik] Gdzie parkujecie auta przed pójściem z PITem ?
    To co się dzieje na ul. Cegielskiego woła o pomstę do nieba !
    Nie dość, że dziura na dziurze i można urwać koła to jeszcze nie ma gdzie auta zaparkować !

    Co to za Urząd, który nie gwarantuje swoim (bądź co bądź) petentom miejsc parkingowych ???!!! [/quote]

    BIERZ TAXI A NIE SZPANUJ VIES WAGENEM MASZ KASE NA PALIWO W DZISIEJSZYCH CZASACH TO MASZ KASE NA NAPRAWE KOŁA

    1 5 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: Margo] Zlożyłam pit elektorniczny w poniedziałek 5.03. wieczorem, liczyłam, że dostane szybciutko zwrot, tak jak inni tu pisali ze dostawali po 4 dniach, niestety nie ma, ale czekam cierpliwie, może dziś dostane :) [/quote]
    złożyłam elektronicznie 28 .02 i też jeszcze nie mam

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    składałam papierowego 20.02 jeszcze kasy niema, ktoś może dostał z tego dnia? dzieki za info

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    [quote=gość: zzzzzzzzz] składałam papierowego 20.02 jeszcze kasy niema, ktoś może dostał z tego dnia? dzieki za info [/quote]
    Ja składałam 7.02 i niemam do dziś....

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    ja wysłalam pit elektroniczny 27lutego i nie mam jeszcze rozliczenia

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    dzięki !czekam dalej!

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    ponoć brak na bierząco kasy stąd opóźnienia

    2 Cytuj
  • 14 mar 2012

    czy aby złożyć pit potrzebuje dowód osobisty? sprawdzają przy składaniu?

    Cytuj
  • adzygmunt 15 mar 2012

    Do złożenia PIT-u jeśli nie masz działalności potrzeba tylko mieć PIT. W okienku sprawdzają czy nie pominąłeś/aś podpisu, poprawny PESEL i tylko to co "widać gołym okiem".
    Ponowna weryfikacja odbywa się przy wpisywaniu Ciebie do systemu. Jak jest ok, to jest cisza, jak coś nie gra wzywają do złożenia korekty. I tutaj możesz spodziewać się zapytań, jest przelew np na KRS, darowiznę? itp
    Wcześniej musisz zadeklarować czy chcesz mieć zwrot na konto. W takim wypadku trzeba złożyć deklaracje są druki w US. jeśli pocztą to tylko mówisz, że tak chcesz.
    Jeśli Ty masz zwracać kasę do US to nie wiem jak to się postępuje!
    A przy okazji prośba. kto może niech wskaże w zeznaniu, że 1% z należnego podatku przekazuje na nr KRS 0000144165

    Cytuj
  • 15 mar 2012

    dzięki adzymut
    a nie wiesz czasem jak to jest jak mam inny adres zameldowania i taki jest podany w us , a na PICIE mam podany adres tam gdzie mieszkam?mozna tak zrobić?

    1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    do adzygmunt:
    chętnie przekażę 1%, a można wiedzieć co kryje się pod nr?

    1 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    sprawdź se w googlach np, wszystko musi być na tacy??

    1 2 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Po jaką chol...rę dzwonicie do tego US, zawracacie tylko głowę księgowej, która zamiast podpisywać przelewy i je realizować, swój czas poświęca na odbieranie telefonów i sprawdzanie czy wam juz rozliczyli czy nie!!!
    Dajcie ludziom pracować, to że zadzwonicie, nie oznacza że ktoś pójdzie i w stosie pitów bedzie szukać waszego żeby rozliczyc szybciej na prośbę....

    Oleju do głowy zyczę, bo może gdyby nie te wasze telefony, połowa tu narzekających miałaby juz pieniądze dawno.

    uff

    Tez czekam, ale do głowy by mi nie przyszło dzwonić tam i zawrac głowę, pieniadze bedą jak będą i już.

    6 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    O właśnie, racja!

    4 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o godzinach pracy urzędu. Może mi ktoś pomóc?

    3 Cytuj

Odpowiedz