Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • 29 lut 2012

    [quote=gość: nik] złożyłam pit na początku lutego, mam zwrot [/quote]
    A to był pit papierowy?

    1 1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    [quote=gość: daria26-82] gość: nik napisał/a: złożyłam pit na początku lutego, mam zwrot
    A to był pit papierowy? [/quote]
    I jak to był papierowy to którego składałaś lutego prosze odpowiedz?

    1 1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    Z 02.02 jeszcze nie mam.

    2 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=gość: K22] Z 02.02 jeszcze nie mam. [/quote]

    Ja zlożyłam 07.02. też nie mam. Czekamy

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    ja składałam 10.02 w formie papierowej i pieniądze dostałam wczoraj na konto

    2 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    ja składałam meza pit w połowie stycznia papierowo i nie mam nic jeszcze a w poniedziałek składalam swój elektronicznie i tez nie mam jeszcze nic...

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=gość: gosc1] ja składałam 10.02 w formie papierowej i pieniądze dostałam wczoraj na konto [/quote]To chyba masz znajomosci bo ja składałam 7.02 i do dziś niemam kasy .

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    co ty chcesz ja w połowie stycznia składałam pit i nie mam jeszcze pieniędzy a ty z lutego chcesz miec....

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Ja składałam pit elektronicznie w poniedziałek i dziś mi pieniążki przyszły na konto.

    2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    a że tak zapytam o której miałas te pieniadze... bo ja pit złozyłamw poniedziałąek elektronicznie mój i nie mam tez jeszcze........... nie mówiac juz o tym papierowym z połowy stycznia

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    po 15 mi przyszedł sms że wpłyneły na konto.a składalam w poniedziałek i 14

    2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    no nic czekam dalej... ...

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    a masz na konto czy na poczte??

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    na konto

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    to może sprawdz jutro może ci przyszło

    2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    ja składałam pit elektronicznie w niedzielę i dzisiaj po 15 miałam na koncie pieniądze, zadzwoniłam dzisiaj rano do US z pytaniem czy w ogóle mój pit dotarł do nich a pani która mi to sprawdzała stwierdziła, że pieniądze powinnam mieć na koncie już dzisiaj bo pit mam rozliczony

    czytałam właśnie na stronie US w informacjach o rozliczeniach za 2011 r że wysyłając elektronicznie pit, wcześniej otrzymuje się pieniądze z nadpłaty

    2 Cytuj
  • 2 mar 2012

    no i nic dalej............ a wy jak??????? dostajecie z tego papierowego pitu ze stycznia kase ???????

    3 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Dzis dostałam z pitu papierowego równy miesiac:)

    2 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    szlag.... ...... ....... ja dalej nic....................... o której dostałaś????????

    2 Cytuj
  • 5 mar 2012

    po 15 jak sprawdzałam to przelew był.

    2 Cytuj
  • 5 mar 2012

    dzieki za info ...... jak zadzwoniłam to ksiegowa powiedziała ze dała juz do podpisu mój przelew mam na dzieje ze jutro juz bedzie

    2 Cytuj
  • 5 mar 2012

    [quote=gość: 54547] dzieki za info ...... jak zadzwoniłam to ksiegowa powiedziała ze dała juz do podpisu mój przelew mam na dzieje ze jutro juz bedzie [/quote]
    A kiedy składałaś pita ? i w jakiej formie papierowej może?

    2 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Gdzie parkujecie auta przed pójściem z PITem ?
    To co się dzieje na ul. Cegielskiego woła o pomstę do nieba !
    Nie dość, że dziura na dziurze i można urwać koła to jeszcze nie ma gdzie auta zaparkować !

    Co to za Urząd, który nie gwarantuje swoim (bądź co bądź) petentom miejsc parkingowych ???!!!

    7 Cytuj
  • 5 mar 2012

    pita składałam w połowie stycznia papierowo.................................................. a ty dostałas????????

    2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    [quote=gość: 54547] pita składałam w połowie stycznia papierowo.................................................. a ty dostałas???????? [/quote]
    Ja jeszcze nie ale 2 koleżanki już dostały jedna ze stycznia a druga ze 7 luty a ja też 7 luty i pusto na koncie....

    2 Cytuj

Odpowiedz