Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • 27 lut 2012

    ej to moze ja poprostu wysle pit kolejny raz tyle ze eloktronicznie i do 4dni bede miec kase........... skoro te elektroniczne sa szybciej

    2 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Gorzej bendzie jak złożysz elektronicznie ,a one zaczną wypłacac papierowe ha ha prawda ;)

    1 1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    no racja ;-))
    a nie wiesz czy one wypłacaja juz te papierowe? kurcze czekam jak wariatka na ta kase....

    2 Cytuj
  • 27 lut 2012

    Niewiem sama sprawdzam codziennie konto a tu nic! może spróbuj zadzwonic to ci coś powiedzą konkretnego bo mnie jak słyszą to zbywają;(

    1 1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    no mnie jak słysza to tez to samo........ maja mnie dosc

    1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    mam ptanie jak się wysyłam elektronicznie i jak mam potwiedzenie UPO czy to już wszystko czy jeszcze cos przyjdzie.

    2 Cytuj
  • 27 lut 2012

    to wszystko

    1 1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    aha i mam jeszcze jedno pytanie czy zaznaczałaś tam gdzieś czy mają ci wysłać na konto kase czy nie.Sory że tak pytam ale pierwszy raz wysyłałam.

    1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    nie ma możliwości zaznaczenia. regułą jest, że jak jest zgłoszone konto to wysyłają na nie, gdy konta nie ma lub jest nieaktualne wtedy pocztą

    1 Cytuj
  • 27 lut 2012

    aha -dzięki ci za szybką odpowiedz ja mam konto zgłoszone.a ty jak długo czekałeś lub aś zanim ci przyszły??

    1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Ludzie dajcie znac wypłacają te pity papierowe ? czy nie? piszcie!

    2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 28 lut 2012

    nie rozumiem tej paniki. skoro macie otrzymać zwrot to i tak go otrzymacie, a zachowujecie sie jakby ktos chcial was oszukac

    2 1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    [quote=bartek] nie rozumiem tej paniki. skoro macie otrzymać zwrot to i tak go otrzymacie, a zachowujecie sie jakby ktos chcial was oszukac [/quote]
    To nie panika tylko jak ktoś niema pieniędzy to czeka na ten zwrot jak na gwiazdke z nieba.

    1 1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    Niema znaczenie czy wyślesz rozliczenie drogą elektroniczną czy zaniesiesz osobiście-czy masz konto czy zwrot pocztą-nie wiem jakimi kryteriami to się rządzi ale co roku rozliczam szeroki grono znajomych i rodzinę i jedni dostają wcześniej inni później-nie widać żadnej prawidłowości ani zasady w czasie i sposobie zwrotów.

    1 1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    [quote=gość: elo kalalsmsjbds] no mnie jak słysza to tez to samo........ maja mnie dosc [/quote]
    Dostałam wiadomośc że za luty bendą wypłacac w marcu zgodnie z datą złożenia ,a za styczeń wypłacają podobno w lutym chodzi o pity papierowe .

    1 1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    czyli co powinnismy dostac teraz kase nie....

    2 Cytuj
  • 28 lut 2012

    dziś w urzędzie masakra pełna sala ludzi z pitami a rano tylko 3 okienka czynne kolejki takie to widziałem za komuny

    3 Cytuj
  • 28 lut 2012

    mi w ksiegowosci dzis pani powiedziała ze ona dopiero zacznie dostawac pity ze stycznia

    1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    [quote=gość: mitu] mi w ksiegowosci dzis pani powiedziała ze ona dopiero zacznie dostawac pity ze stycznia [/quote]
    One chyba same niewiedzą z czego żyją.

    1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    pewnie tak i ja juz nie licze ze dostane zwrot szybko
    wczoraj wysłałm meza pit elektronicznie i ciekawe co bedzie szybciej

    1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    [quote=gość: mitu] pewnie tak i ja juz nie licze ze dostane zwrot szybkowczoraj wysłałm meza pit elektronicznie i ciekawe co bedzie szybciej [/quote]

    pieniądze mąż dostanie jutro albo w czwartek

    1 Cytuj
  • 28 lut 2012

    no jak to z czego żyją? z tego co wszyscy. a ciekawe co ty byś odpowiadała na 50 telefon w ciągu dnia? uwielbiam te durne komentarze.
    BĄDŹCIE CIERPLIWI A DOSTĄPICIE KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO (zwrotu nadpłaty)

    1 2 Cytuj
  • 28 lut 2012

    co tak szybko z pitu elektronicznego......?????????? oooooooo to fajnie.......... szkoda ze te paierowe tak wolno ida.... tam mam więcej do zwrotu z tego papierowego

    1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    ej i co dostaje ktoś pieniądze z pitu papierowego?????????????/ napiszcie plis

    Cytuj
  • 29 lut 2012

    złożyłam pit na początku lutego, mam zwrot

    Cytuj

Odpowiedz