Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • adzygmunt 15 mar 2012

    http://www.inicjatywatrzemesnia.republika.pl/
    Tutaj można sprawdzić nr krs 0000144165 oraz co zrobią z 1%
    Jest także zestaw PIT Aby zacząć wypełniać trzeba się zalogować.
    Po wypełnieniu PIT możesz zapisać w pamięci kompa i wydrukować.
    Rożnica jest taka, że zapisane pity poprzez płytki z gazet nie odczytasz na drugi rok!

    2 3 Cytuj
  • 16 mar 2012

    a ktoś może wie z jakiej daty złożenia zeznania tradycyjnego (papier) robią przelewy i czy jest to robione za kolejnością czy też nie?

    2 1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    napewno nie za kolejnoscia

    1 2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    A mnie ciekawi dlaczego ja rozliczając się w połowie lutego w formie papierowej przy okienku nie
    mam jeszcze zwrotu (rozliczenie za 2011r. kwota około 4500zł), a moja znajoma która dostała wezwanie do rozliczenia jeszcze za 2010r. i którą rozliczałem tydzień później też w formie okienkowej
    dzisiaj otrzymała zwrot przez listonosza? Nagroda za rok przetrzymywania nadpłaty?, i co by było gdyby miała niedopłatę?
    Pozdrawiam wszystkich cierpliwych złotówka się umacnia czyli z każdym dniem zyskujemy na sile nabywczej pieniądza.

    2 Cytuj
  • 21 mar 2012

    ale cisza, chyba wszyscy którzy rozpisywali sie wcześniej juz dostali zwroty :)

    1 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    Ja składałam pita papierowego 28.02 wczoraj dostałam zwrot.

    2 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    ja w dniu 23.02.2012 roku - dzisiaj zwrot na konto

    1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    zaraz zaczną pisać ci co mają dopłaty :]

    1 2 Cytuj
  • 22 mar 2012

    ja składałam 20.02. papierowo dziś zwrot, koleżanka składała 8.03 elektronicznie zwrot miała wczoraj. pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    czy macie już rozliczenie ja byłam 5 maraca i dalej nie mam prosze odpiszcie

    3 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Ja składałam ok. 20 lutego i nie mam...

    1 3 Cytuj
  • 30 mar 2012

    ja skladalam 28 luty papierowo i tez niema

    2 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    ja też 29 lutego składałam niema dalej nic:(

    1 1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    a u was jak?

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    US ma nie więcej niż 3 miesiące... zatem legalnie może Wam oddać nawet w ostatnim dniu...
    BTW cieszcie się że nie macie dopłat ;)

    1 1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    20.02.12 us-20.0312 KONTO!!!! huraaaa!

    1 2 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    było by miło gdyby na stronach internetowych urzędów skarbowych można by było uzyskać info na takiej samej zasadzie jak przy oczekiwaniu na dokument prawa jazdy na stronie wytwórni papierów wartościowych. oddając pit dostawali byśmy indywidualny numer . na stronie info do którego numeru zostały zweryfikowane pity kiedy będzie przelew nadpłaty i jakie numery mają się zgłosić w sprawie ew. korekty zeznania. czy to takie trudne

    Cytuj
  • 4 kwi 2012

    ja też 29 lutego składałam niema dalej nic:(

    Cytuj
  • 5 kwi 2012

    ja składałam 6 marca ,też jeszcze nic

    2 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    skadaam elektronicznie 28.02 kasa do pieciu dni była

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    ja też 29 lutego składałam niema dalej nic:(

    1 Cytuj
  • ania 11 kwi 2012

    ludziska litości, a Wy jak dostajecie rachunek za prąd to płacicie całą kwotę od razu czy czekacie do terminu płatności? urząd ma 90 dni na zwrot podatku a Wy na drugi dzień byście chcieli. Przecież oni to muszą wprowadzić do systemu, sprawdzić, ewentualnie wezwać do poprawy, nie da się zrobić tego wszystkiego w jeden dzień, empatii trochę

    3 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    jacy wszyscy niecierpliwi przeciez nawet do 3 miesięcy trzeba czekac,ja kiedyś tyle czekałam.

    1 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    no tak ale jedni dostaja po miesiącu a drudzy po 3 miesiacach wiec od czego to zależy.....i troche uprzejmości ze strony urzedu skarbowego to pani ksiegowa rozmawia i zachwile słyszę odłozona słuchawka to troche bezczelne ....a po drugi to znaszcy podatków maja wypłaty więc trochę szacunku powino być:(

    1 1 Cytuj
  • ania 11 kwi 2012

    nnnnnnnnnnnnnn, no coś Ty! przez 6 stron dyskutujecie "a ja mam", a ja nie mam, a 5 dni wyłałam temu ji jeszcze nie mam. Jak ta księgowa w urzędzie ma Wam puszczać te pieniądze, jak nic nie robi tylko Wasze telefony odbiera! Też bym się wkurzyła na jej miejscu. Ja to bym w ogóle nie odbierała, i tak ją podziwiam. Dajciejej pracować

    2 1 Cytuj

Odpowiedz