Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 16 gru 2011

    Bo jedzie, jeden z drugim widzi gałązkę na drodze to nie podniesie, nie przesunie tylko kur*wa na straż dzwoni !

    5 Cytuj
  • 16 gru 2011

    no tak bywa wie ktoś coś na temat potrącenia w Trzemeśni? podobno śmiertelne

    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 16 gru 2011

    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1198221-smiertelny-wypadek-w-trzemesni.html
    Pytałeś to odpowiadam, ale link powinien znaleźć się w temacie o braku białych linii, oświetlenia itp.

    2 2 Cytuj
  • 17 gru 2011

    PANIE ON ON
    NIE WIEM SKĄD MASZ TAKIE INFORMACJE, ALE PAMIĘTAJ ŻE OBOWIĄZUJE CIĘ TAJEMNICA SŁUŻBY (NAWET JAK JESTEŚ Z OSP)
    CO ROZUMIESZ PRZEZ "stan stabilny"?

    5 Cytuj
  • 17 gru 2011

    O wypadku słyszałem bo byłem na strażnicy i słyszałem że Dobczyce zgłaszali wyjazd.
    A o wypadku nic nie wiem , w którym to miejscu było ?

    2 2 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: W SS] PANIE ON ON
    NIE WIEM SKĄD MASZ TAKIE INFORMACJE, ALE PAMIĘTAJ ŻE OBOWIĄZUJE CIĘ TAJEMNICA SŁUŻBY (NAWET JAK JESTEŚ Z OSP)
    CO ROZUMIESZ PRZEZ "stan stabilny"? [/quote]
    To, że ON ON napisał informacje o interwencji, nie znaczy, że łamie tajemnicę służbową. Gdyby tak było, to na co dzień nie mógłbym czytać informacji na temat wyjazdów np. na stronie www.straz.gov.pl gdzie również wielokrotnie można przeczytać o tym, że ofiary w stanie nie zagrażającym życiu zostały przewiezione do szpitala. Co innego, gdyby zamieścił dane poszkodowanych, bądź numery rejestracyjne pojazdów, tak aby ktoś dysponując tymi informacjami mógł te osoby skojarzyć. Ale to w tym przypadku nie miało miejsca. Pozdrawiam!

    3 Cytuj
  • 17 gru 2011

    Panowie zastanawiam się nad tym czemu OSP Gdów ma tak dużo wyjazdów ( w tym roku 125) ?
    I na dodatek tego sporą część stanowią wypadki drogowe. Czy Dobczyce też tak mają ?

    1 Cytuj
  • 17 gru 2011

    Co cie w tym dziwi Gdów znajduje się na trasie przelotowej z Myślenic na Łapczyce w stronę Wieliczki oraz Łapanowa jednostka jest dobrze wyposażona a wypadki zdarzają się tam bardzo często więc mnie to wcale nie dziwi swojego czasu OSP Pcim też miało po tyle wyjazdów rocznie a nawet więcej.

    2 Cytuj
  • 17 gru 2011

    W Trzemeśni (droga w kierunku Zasani )miało miejsce dachowanie pojazdu. Z tego co wiem były osoby poszkodowane. Na miejscu JRG Myślenice 2 zastępy oraz OSP Droginia 2 karetki pogotowia i policja.

    2 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: Mnich] Panowie zastanawiam się nad tym czemu OSP Gdów ma tak dużo wyjazdów ( w tym roku 125) ?
    I na dodatek tego sporą część stanowią wypadki drogowe. Czy Dobczyce też tak mają ? [/quote]

    W tamtym roku OSP Myślenice Śródmieście miało niewiele mniej :)

    2 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: coś takiego] W Trzemeśni (droga w kierunku Zasani )miało miejsce dachowanie pojazdu. Z tego co wiem były osoby poszkodowane. Na miejscu JRG Myślenice 2 zastępy oraz OSP Droginia 2 karetki pogotowia i policja. [/quote]

    Podobno Poręba była nowym Mercem prawda to :)??

    1 1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Nie nie prawda Poręba nie wyjeżdzała do wypadku!

    2 Cytuj
  • 18 gru 2011

    osp droginia mercedesem..;p :]

    3 Cytuj
  • 18 gru 2011

    nasza osp była Ivecem a Mercedes jest na serwisie w dobczycach

    2 1 Cytuj
  • 18 gru 2011

    przed 18 stą słychać było syrenę w Trzemeśni i wydaje się, że kartekę. Ktoś wie co się stało? oby nie 3 wypadek w tym tygodniu.

    3 Cytuj
  • 18 gru 2011

    pozar kotlowni albo tym podobne w kazdym razie cos z kotlownia, za rzeka w strone lotockiego

    3 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Dokładnie tak pożar w kotłowni na miejscu 2 zastępy JRG i 2 OSP Trzemeśnia

    3 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Pożar kotłowni oraz odymienie ściany pokrytej sidingiem , dzięki szybkim działanią pożar udało się szybko ugasić.
    W akcji udział brali :
    OSP Trzemeśnia - 2 samochody
    JRG Myślenice - 2 samochody

    4 Cytuj
  • 18 gru 2011

    strozoki moja Helifopter u nos czy nie HEY

    1 9 Cytuj
  • 19 gru 2011

    no majo piąć helikłoptrów i seść łodzi podwłodnych! hey!

    6 Cytuj
  • 19 gru 2011

    [quote=koibub2] Poręba ma nowego merca -bajka [/quote]
    no ale pracują na to, widać ich wszędzie, nie tylko ilością ale jakością - do zdarzeń np w takiej trzemeśni, są szybciej niż sama trzemeśnia.

    5 3 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Pracują na to a która jednostka nie pracuje ???
    Poręba ma rzeczywiście zgrany zespół ale Trzemeśnia też z tego co mi wiadomo.
    Wczoraj widziałem ten pożar to muszę stwierdzić że Duże auto z Trzemeśni / nie wiem jakie oni nawet mają / było bardzo szybko na miejscu.

    1 Cytuj
  • 19 gru 2011

    droginia, trzemeśnia, poręba. maja zgrane zespoły w tym terenie

    4 Cytuj
  • 19 gru 2011

    [quote=strazak] Pracują na to a która jednostka nie pracuje ???
    Poręba ma rzeczywiście zgrany zespół ale Trzemeśnia też z tego co mi wiadomo.
    Wczoraj widziałem ten pożar to muszę stwierdzić że Duże auto z Trzemeśni / nie wiem jakie oni nawet mają / było bardzo szybko na miejscu. [/quote]

    bo paliło sie w odległości ok 700 m od strażnicy... no chyba, że to aż tak dużo?
    Dlaczego gdy jest alarm, Poręba potrafi się zebrać w 5 min, sam widziałem, gdy trzemeśnia się ubierała i zjeżdżała, poręba jechała już na sygnale! zawody - przepaść. Wyszkolenie? i teraz sprzęt?! nie twierdzę, że trzemeśnia jest zła, ale w porównaniu z Poręba wypada szaro. Dlaczego? pytać się dziadków w zarządzie.

    Każda jednostka pracuje na swoje uznanie, nie twierdzę, że tak nie jest. Ale po Porębie fajnie widać wkład, zainteresowanie się tą jednostką co się zwraca. Dlaczego Poręba - jednostka ze wsi o połowę mniejszej od takiej trzemeśni jest w systemie KSRG? dlaczego mają lepszy sprzęt, porządek i drużynę?
    Każdy pracuje na szacunek i uznanie, ale po swojemu! a duże auto z trzemesni dojechało? nie zepsuło się nic??? bo już o tym to legendy krążą.

    3 3 Cytuj
  • 19 gru 2011

    ronek !!!!
    Nie jestem w straży i mnie to nie interesuje , lubię jednostkę z OSP Trzemeśnia i Poręba.
    Co do zawodów to nie wiem o co ci chodzi , bo w tym roku chłopaki w wieku od 16 w góre byli lepsi od Trzemeśni tylko o 2 miejsca to nie jest tak dużo moim zdaniem.
    MDP z Trzemeśni jest w zawodach co roku lepsza i dostaje się do Powiatowych.
    Poręba jest szybsza bo mają młodą załogę w Trzemeśni za rok też tak będzie bo MDP dorasta.
    Są w KRSG bo mają znajomości i liczą się układy , słyszałem od kumpla że Trzemeśnia też będzie w KRSG.

    2 Cytuj

Odpowiedz