Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 26 mar 2012

    nie wiecie do czego wyjeżdżało dziś śródmieście?

    1 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    trawy na Szubiennej, PSP 2xGBA + Śródmieście GBA

    3 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    mogłem się domyśleć ale cóż to że ludzie wypalają trawy to nie znaczy że każdy wyjazd jest do traw

    1 2 Cytuj
  • 26 mar 2012

    ludzie to są bezmyślni wypalają trawy blisko lasów i przy bardzo silnych podmuchach wiatru np 25.03 godzina 14.00 porzar lonki w sułkowicach nad kościolem kilka chektarów i duże przeżuty ognia zadysponowano kilka jednostek do tego

    1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Organizowany jest turniej MDP w piłkę halową w Sobotę dzisiaj były losowania drużyn.
    Wie ktoś kto na kogo trafił i jakie drużyny biorą udział ?

    1 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Dzisiaj wieczorem pożar traw na Radlankach.
    na miejscu OSP Trzemeśnia i Poręba.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 mar 2012

    I...awantura przed strażnicą bo młodzież parkuje byle bliżej do sali gimnastycznej. Znak wielki jak jezioro dobczyckie a oni myk, byle bliżej. Duży wóz "nie wyrabia" przy wyjeździe z boksu, kiedyś strażacy zahaczą o auta. Będzie się działo!

    8 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Pożar kotłowni w Tokarni ...na miejscy 2x OSP Tokarnia, 2x OSP Krzczonów oraz 2x JRG M-ce :) Coś więcej dla zainteresowanych na www.osptokarnia.cba.pl

    3 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Dokładnie tyle placu przed OSP i nik im nie broni tam parkować a ludzie jak na złość parkuja pod samym garażem.

    1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    o jakiej sali gimnastycznej mówicie ;>?

    6 Cytuj
  • 28 mar 2012

    pewnie jeszcze mieli tablicę zakaz parkowania a oni swoje! nie zdają sobie sprawy co robią takim parkowaniem

    4 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Do jakiego zdarzenia zostali zadysponowane jednostki OSP z Myślenic dzisiaj, około 1 w nocy?

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    pożar traw w Osieczanach

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    też pewnie ktoś podpalił Gdyż godzina pierwsza w nocy to niezbyt pora na trawy

    Cytuj
  • 29 mar 2012

    dziś pada to może trochę chłopaki odpoczną!!!;-)

    4 Cytuj
  • 29 mar 2012

    te pożar o pierwszej w nocy to na pewno sprawka podpalacza dzisiaj raczej nie pora na trawy za to strażaki sobie odpoczną szczególnie chyba ci z poręby i trzemeśni

    3 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    a jednak się pomyliłem 3 samochody PSP myślenice w kierunku dobczyc!

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    no strażacy z Trzemeśni i Poręby kilka razy na dzień wyjeżdżali do pożarów traw. W Trzemeśni pare razy na dzień słychać było syrenę z budynku OSP.

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    nic dziwnego jak tak jesteście porośnięci trawą

    4 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Porośnięci czy nie porośnięci ale nie powinni ludzie wypalać traw.
    Na Radlankach paliło się już dwa razy w tym samym miejscu. bardzo dziwne.

    1 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    co to jest pare razy na dzien wola z radziszowem przez tydzien co dwie godziny wyly od rana do puznej nocy a slychac u mnie lepiej niz moja wiec w temacie jestem

    Cytuj
  • 30 mar 2012

    wydaje mi się że Trzemeśnia i Poreba powinny przy następnym wyjezdzie do traw żądać interwencji policji w stosunku do właścicieli ty palących się pól.Wiadomo że oni się nie przyznają ale??? może wiedzą kto lubi robić w ten sposób porządki na ich zarośniętych działkach

    4 1 Cytuj
  • 31 mar 2012

    Nie wiecie co się wczoraj koło 17:30 stało koło sklepu Media expert?
    Widziałem wóz PSP i potem policję.

    Cytuj
  • 31 mar 2012

    no jak sezon ruszył motory też

    Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Około 9:45 widziane jadące alarmowo w stronę kościoła w Borzęcie samochód lekki ratownictwa technicznego - fiat ducato, GBA Renualt oraz samochód lekki operacyjny Nissan. Może ktoś wie do jakiego zdarzenia zostali zadysponowani? Pozdrawiam i miłego dnia :)

    Cytuj

Odpowiedz