Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 12 sie 2012

    [quote=gość: nyster] Jak mają jechać dwa samochody jak niektóre jednostki mają tylko jeden ?
    Wie ktoś gdzie wyjeżdżała dzisiaj Osp Poręba ? [/quote]
    falszywy alarm byl podobno..

    2 Cytuj
  • 17 sie 2012

    co się dzisiaj rano działo w Dobczycach?

    1 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Słyszał ktoś o dzisiejszym pożarze na Zarabiu? Słyszałem, że doszczętnemu spaleniu uległ barek z kebabami. Proszę o potwierdzenie bądź sprostowanie informacji. Pozdrawiam.

    4 Cytuj
  • 19 sie 2012

    delikatnie uszkodzenia. uratowane w pore

    7 Cytuj
  • 19 sie 2012

    No to całe szczęście, że informacja "z drugiej ręki" się nie sprawdziła. :) Dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

    3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    A po co zjeżdżały straże z całego miasta, przecież obok budki z kebabami jest strażnica.

    4 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: ???] A po co zjeżdżały straże z całego miasta, przecież obok budki z kebabami jest strażnica. [/quote]
    Lepiej mieć więcej sił i środków na miejscu akcji niż miało by ich braknąć. W każdym momencie gdy prowadzone są działania ratowniczo-gaśnicze KDR może odesłać dany zastęp do remizy.
    Po drugie nie dyżurny operacyjny ma procedury i według nich alarmuje jednostki OSP oraz JRG.
    Myślę, że raczej nie przeszkodziło Ci w normalniej egzystencji przejechanie kilku "czerwonych samochodów" na sygnałach ...

    7 5 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Absolutnie mi to nie przeszkodziło i niepotrzebny był ten sarkazm na końcu. Normalnie pytam.

    11 Cytuj
  • Basia 19 sie 2012

    [quote=gość: koko] Słyszał ktoś o dzisiejszym pożarze na Zarabiu? Słyszałem, że doszczętnemu spaleniu uległ barek z kebabami. Proszę o potwierdzenie bądź sprostowanie informacji. Pozdrawiam. [/quote]
    a który dokładnie bo tam jeden był dobry:)

    6 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: wrl] gość: ??? napisał/a: A po co zjeżdżały straże z całego miasta, przecież obok budki z kebabami jest strażnica.
    Lepiej mieć więcej sił i środków na miejscu akcji niż miało by ich braknąć. [/quote]
    no jasneeeee... im więcej strażaków tym więcej kasy za akcję.

    3 7 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: strażnik sam] gość: wrl napisał/a: gość: ??? napisał/a: A po co zjeżdżały straże z całego miasta, przecież obok budki z kebabami jest strażnica.
    Lepiej mieć więcej sił i środków na miejscu akcji niż miało by ich braknąć.
    no jasneeeee... im więcej strażaków tym więcej kasy za akcję. [/quote]
    Kolego o ile dobrze się orientuję to żaden strażak z gminy Myślenice nie otrzymuje pieniędzy za akcje...

    5 3 Cytuj
  • Marcin 20 sie 2012

    Wyjazd Osp Droginia do pożaru traw.

    1 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=basiek] gość: koko napisał/a: Słyszał ktoś o dzisiejszym pożarze na Zarabiu? Słyszałem, że doszczętnemu spaleniu uległ barek z kebabami. Proszę o potwierdzenie bądź sprostowanie informacji. Pozdrawiam.
    a który dokładnie bo tam jeden był dobry:) [/quote]

    kebab 1,2,3 się spalił

    1 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Czy ktoś wie coś bliżej o potrąceniu dzisiaj kobiety na pasach w krzyszkowicach?

    3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=Turbo112] Wyjazd Osp Droginia do pożaru traw. [/quote]

    Dobrzy są jak w lecie do traw jeżdżą , jak by mieli wyjazd do palącej się słomy czy ścierniska to bym się nie dziwił.

    3 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    A koło 19.30 Poręba albo Trzemeśnia co się działo?

    4 Cytuj
  • 21 sie 2012

    chyba nic

    1 3 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Nie widzialam strazy ale za to karetke i policje (wczoraj) jechali w kierunku poreby wie ktos cos??

    1 4 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Chłopaki się poszarpali ;)

    2 3 Cytuj
  • 21 sie 2012

    [quote=gość: trawa] Turbo112 napisał/a: Wyjazd Osp Droginia do pożaru traw.

    Dobrzy są jak w lecie do traw jeżdżą , jak by mieli wyjazd do palącej się słomy czy ścierniska to bym się nie dziwił. [/quote]
    Dobczyce też miały trawy w tamtym tygodniu, bodajże w sobotę

    1 2 Cytuj
  • 21 sie 2012

    teraz wyjazdy do traw ?
    A wiecie co działo się wczoraj na dąbrowie ?

    2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    wybiera sie ktos w piatek do PSP na kurs naprowadzania smiglowca na ziemie ?

    2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    a to nie jest obowiazkowe dla 2 osob (teoretyczny kurs) dla OSP z KSRG??

    2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: wrl] a to nie jest obowiazkowe dla 2 osob (teoretyczny kurs) dla OSP z KSRG?? [/quote]
    czy obowiazkowe tego nie wiem ale jak rzucaja kurs to brac trzeba :)

    Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: cyganek112] gość: wrl napisał/a: a to nie jest obowiazkowe dla 2 osob (teoretyczny kurs) dla OSP z KSRG??
    czy obowiazkowe tego nie wiem ale jak rzucaja kurs to brac trzeba :) [/quote]
    jest to obowiazkowe dla kazdej jednostki z KSRG jutro teoria a 29 praktyczny, na praktyczny tylko 1 osoba jedzie

    2 Cytuj

Odpowiedz