Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 15 sty 2013

    Przed chwilą na dobczyce leciał Man z psp wie ktoś co się stało?

    5 3 Cytuj
  • 15 sty 2013

    NIE WIEDZIAŁEM ŻE MAN UMIE LATAĆ ;)

    7 9 Cytuj
  • Bogda 15 sty 2013

    [quote=khaike]Taka sama informacja została podana na antenie TVP 3. Przykra sprawa[/quote]

    1 3 Cytuj
  • Bogda 15 sty 2013

    Z tego co ja wiem to poszeł sobie mezczyzna do zródelka na wodę niestety wystyrmał się
    na jakaś skałke i z tamtąd spadł udeżył głową w pien i zginoł na miejscu ,,,

    2 6 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Jaka sytuacja u was w jednostkach ? Były jakieś wyjazdy w związku z padającym śniegiem , deszczem ?

    3 4 Cytuj
  • adzygmunt 23 sty 2013

    żabka Zapewne szanowny interlokutor przeżył był coś podobnego, zważywszy na składnię ortografię i uczucia wyższe?

    4 4 Cytuj
  • 1 lut 2013

    wiecie coś na tema tira który palił sie dziś na zakopiace ?

    1 3 Cytuj
  • 4 lut 2013

    Wie ktoś coś o wczorajszym wypadku w miejscowości Czasław?

    4 5 Cytuj
  • 13 lut 2013

    witam orientuje sie ktos od kiedy zaczyna sie kurs dla ochotników na poziomie podstawowym w psp? i ile on trwa mniej więcej?

    4 2 Cytuj
  • Roman Ajchler 17 lut 2013

    Jest plan kursów na ten rok w KP PSP i narada z Prezesami i Naczelnikami OSP w połowie marca. Myślę że tam coś więcej się dowiemy. Kurs podstawowy to w obecnej formule 2 razy od piątku do niedzieli i teoria komputerowo (learning).

    2 1 Cytuj
  • 19 lut 2013

    Co się działo wieczorem w Myślenicach lub Osieczanach??

    4 4 Cytuj
  • 20 lut 2013

    Pożar stolarni w Jaworniku

    4 1 Cytuj
  • 20 lut 2013
    fenekjr napisał/a:

    Pożar stolarni w Jaworniku

    jaka to stolarnia czy tonix

    1 1 Cytuj
  • 5 mar 2013

    no i mamy wiosne znów strażacy bedą mieli pelne ręce roboty

    2 3 Cytuj
  • 5 mar 2013

    może ludzie dojdą do rozumu i proceder zmaleje tzn zawsze ktoś tam będzie wypalał i może nie będzie tej sytuacji co przed rokiem ze wyjazdów było ponad 100

    4 1 Cytuj
  • 5 mar 2013
    pawka napisał/a:

    może ludzie dojdą do rozumu i proceder zmaleje tzn zawsze ktoś tam będzie wypalał i może nie będzie tej sytuacji co przed rokiem ze wyjazdów było ponad 100

    Która jednostka tyle wyjazdów miała ?? chyba że wszystkie z gminy łącznie.

    1 1 Cytuj
  • 5 mar 2013

    po pierwsze można się domyśleć że to nie jedna jednostka a po drugie to nie z gminy tylko z całego powiatu łącznie

    2 2 Cytuj
  • 6 mar 2013

    powiem wam że nieużytków rolnych jest coraz więcej wszedzie wiec z kazdym rokiem tych pożarów bedzie wiecej bo ludzie uważają ze najszybciej posprzatają jak wypalą ...

    2 2 Cytuj
  • 15 mar 2013

    co się ddzis dokładnie działo koło wiaduktu na światłach?

    3 1 Cytuj
  • 25 mar 2013

    marzec tego roku spokojny pod względem wypalania w końcu zima a zeszłego roku o tym czasie było mnóstwo wyjazdów ciekawe czy w tym roku proceder zmaleje

    4 1 Cytuj
  • 15 kwi 2013

    Co się dzieje od strony Drogini? Kilka straży przejechało przed chwilą na sygnale.

    11 2 Cytuj
  • Radosław Skałka 16 kwi 2013

    pożar stodoły w strone Buliny :)

    4 28 Cytuj
  • 16 kwi 2013

    Ja Panie Radosławie nie rozumiem tego uśmieszku na końcu......

    23 6 Cytuj
  • 16 kwi 2013

    Były w waszych jednostkach juz jakieś wyjazdy do palących się traw ????

    14 6 Cytuj
  • 16 kwi 2013

    Na całe szczęście osp śródmieście jeszcze nie wyjeżdżało do palących traw. Mam nadzieje że w tym roku nie będzie takich incydentów

    14 5 Cytuj

Odpowiedz