Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 25 cze 2013

    i dołożę jeszcze coś; niestety część młodzieży nie ładnie odnosiła się do innych drużyn ,czasami graniczyło to z arogancją i śmiem twierdzić , że to wychodzi od starszych, nie tego mamy uczyć i nie taki dawać przykład, zawody - zawodami, strażak -strażakiem czy to np.z Myślenic czy z Zawady(przykładowo - bez podtekstów). Więc gdy niestety strażacka brać się kurczy i jeszcze sami bedziemy się rozbijać od środka to może być niedługo z OSP źle. Nie róbmy kreciej roboty!!!

    4 1 Cytuj
  • 26 cze 2013

    Ja tak myślę że najważniejsza była zdrowa rywalizacja i dobra zabawa ,dla wszystkich uczestników.Bardzo dziękuje wszystkim kibicom za doskonały doping dla wszystkich zawodników .Liczy się udział naszych dzieci że im się chciało podjąć to wyzwanie ,bo przecież to nie jednorazowy występ tylko ciężkie ćwiczenia tygodniami dla nich i ich opiekunów .Zachowanie niektórych zawodników było aroganckie ,ale myślę że te dzieci po prostu przerosła rzeczywistość.
    Pozdrawiam i do zobaczenia za rok na gminnych zawodach....

    4 Cytuj
  • 26 cze 2013

    Śmiertelny wypadek w Biertowicach droga nr 52

    2 Cytuj
  • ania 26 cze 2013

    Ta droga to koszmar, od zjazdu z zakopianki, do samego izdebnika, nie ma tygodnia bez wypadku, mimo ograniczenia do 50, tiry jadą tu dobrze ponad sto, o innych samochodach nie wspomnę. Jadąc od "centrum" Krzywaczki stoi się nawet 20 minut do skrętu w lewo, nie mówię już o tych ludziskach wyjeżdżających z tych małych uliczek na 52. Nie ma bezpiecznej drogi do szkoły, dzieciaki idą wzdłuż drogi bo nie ma nawet pobocza, są jedne pasy przy paleo. Jeżdżę tamtędy codziennie przed 8 i przerażają mnie dzieciaki idące do szkoły ta droga. Nie wspomnę już o mostku przy karczmie. Cud, że żadne dziecko tam jeszcze nie zginęło.

    3 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Co się dziś działo, że syreny grały na OSP ?? chyba dolne

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Pożar domu na Orzeszkowej

    2 Cytuj
  • 15 lip 2013
    anula napisał/a:

    Ta droga to koszmar, od zjazdu z zakopianki, do samego izdebnika, nie ma tygodnia bez wypadku, mimo ograniczenia do 50, tiry jadą tu dobrze ponad sto, o innych samochodach nie wspomnę. Jadąc od "centrum" Krzywaczki stoi się nawet 20 minut do skrętu w lewo, nie mówię już o tych ludziskach wyjeżdżających z tych małych uliczek na 52. Nie ma bezpiecznej drogi do szkoły, dzieciaki idą wzdłuż drogi bo nie ma nawet pobocza, są jedne pasy przy paleo. Jeżdżę tamtędy codziennie przed 8 i przerażają mnie dzieciaki idące do szkoły ta droga. Nie wspomnę już o mostku przy karczmie. Cud, że żadne dziecko tam jeszcze nie zginęło.

    Ponad 100km/h to te tiry jechać nie mogą bo blokady mają. Około 85km/h to max

    1 2 Cytuj
  • 20 lip 2013

    Co sie znów działo ??? dzis słyszałam syrenę.

    1 1 Cytuj
  • Radosław Skałka 20 lip 2013

    fałszywy alarm :)

    5 Cytuj
  • 5 sie 2013

    Ktoś wie gdzie się dziś paliło?

    3 Cytuj
  • 5 sie 2013

    pożar domku letniskowego w węglówce znów dzieło podpalacza

    4 Cytuj
  • inkwizytor 7 sie 2013
    wiśniowa napisał/a:

    pożar domku letniskowego w węglówce znów dzieło podpalacza

    Jeżeli owe pożary były wywołane działaniem podpalacza - celowym działaniem - to niech Go złapią jak najszybciej, by więcej tragedii nie było!!!

    Czy jest jakieś śledztwo prowadzone w tejże kwestii?

    Pozdrawiam Państwa

    3 1 Cytuj
  • 11 sie 2013

    tej nocy znów pożar domku letniskowego w węglówce

    3 Cytuj
  • 11 sie 2013

    był- czy dopiero będzie- bo to zasadnicza różnica co do twojej wiedzy :)

    4 8 Cytuj
  • 12 sie 2013
    kameleon1 napisał/a:

    był- czy dopiero będzie- bo to zasadnicza różnica co do twojej wiedzy :)

    zostawię to bez komentarza

    3 2 Cytuj
  • marek sroka 13 sie 2013

    no co wy nie powiecie chlopak cała wieś spali i tak go nie znajdą;;bo my nie żyjemy w usa tylko w polsce

    8 1 Cytuj
  • 14 sie 2013
    wszysto wiem napisał/a:

    no co wy nie powiecie chlopak cała wieś spali i tak go nie znajdą;;bo my nie żyjemy w usa tylko w polsce

    Maro daj spokój w osieczanach popalacza narazie nie ma :D

    3 1 Cytuj
  • 14 sie 2013

    wdłg mnie zawód: strazak cieszy się największym zaufaniem społeczeństwa

    3 1 Cytuj
  • 20 sie 2013

    cóż to dzisiaj sie podziało w południe, że syreny na śródmieściu wyły, a panstwowa straz pozarna jechala jak na wariackich papierach?

    6 2 Cytuj
  • 30 sie 2013

    dzisiaj około godz 18 znów był pożar w węglówce tym razem palił się budynek gospodarczy przy domku letniskowym całe szczęście że pożar nie przerzucił się na domek letniskowy i kompleks leśny którego drzewa były dosłownie nad pożarem podpalacz staje się nadal nieuchwytny on niczego się nie boi podpala nawet w biały dzień!!

    2 Cytuj
  • 31 sie 2013

    czy straż pożarna w ogóle jest nam potrzebna? przecież można do tego wykorzystać straż miejską bo i tak nic nie robią a przynajmniej miasto zaoszczędzi!

    4 15 Cytuj
  • 1 wrz 2013

    naslu czytając dotychczas wszystkie twoje komentarze dochodzę do wniosku ze masz coś niepoukładane w głowie straż miejska w roli straży pożarnej ha ha

    3 3 Cytuj
  • 1 wrz 2013

    TVP Kraków podała informacje o pożarze domu w Sułkowicach, w którym niestety zginęło dziecko. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć?

    1 3 Cytuj
  • 1 wrz 2013

    Wszystko prawda jednak chodzi o Sułkowice koło Andrychowa .

    2 Cytuj

Odpowiedz