Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 2 mar 2011

    Wracając do tematu, który zaczął ASDF dodam jeszcze, że oprócz kasy OSP Pcim zabrał jeszcze prawie wszystkie odznaczenia, które normalnie wyobraźcie sobie są limitowane !!!! Czyli choćbyś nie wiem jak orał to i tak medalu nie dostaniesz bo SIĘ LIMIT WYCZERPAŁ !!! To dopiero paranoja no nie ???!!!

    4 Cytuj
  • 3 mar 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] A może ty czegoś nie rozumiesz.... Dolne Przedmieście jest obecnie największą jednostką OSP w gminie, ponadto jest w krajowym systemie ratownictwa (oprócz kilku innych OSP z gminy) . W związku z tym jest również najlepiej wyposażona i sprawna. co wiąże się także z dużą ilością wyjazdów do akcji ratowniczych (równie dużo ma chyba tylko Głogoczów ale oni specjalizują się głównie w ratownictwie drogowym).

    Zapomniałeś kolego dodać, że w Myślenicach najwięcej wyjazdów w roku 2010 miało OSP Śródmieście i pompa by zapewne do nich trafiła jak by mieli na nią miejsce :)

    A co do pieniędzy to jest wiadome, że Pcim zabrał większość z nich i po 1 czy 2 strażaków podostawało po innych jednostkach, prawdą jest, że namieszało to w społeczności strażackiej powstają awantury itp.

    Myślę, że jak ktoś jest ochotnikiem z powołania to nie domaga się żadnych odznaczeń ani pieniędzy :)

    Poza tym to ten temat nie powstał do dyskutowania w sprawie nagród dla Strażaków .

    Pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 3 mar 2011

    Szanowny przedmówco, niestety nie posiadam aż tak szczegółowych danych co do wyjazdów, pewnie więc jest tak jak mówisz, ale Śródmieście chyba bardziej specjalizuje się oprócz ogólnego ratownictwa w pomocy medycznej.
    Jeśli chodzi o medale to bardziej mi zależało na tym aby przedstawić bezsensowny system ich przyznawania, a ja wcale nie mam ochoty wyglądać jak ruski generał.

    1 Cytuj
  • Bolesław Chrobak 7 mar 2011

    Witam
    Długo tu nie zaglądałem. Nie wiedziałem, że ten temat przeistoczy się w dyskusje gdzie są pieniądze, ale przyzwyczaiłem się już do tego. W Myślenicach jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził, czytam te tematy na miasto.info i widzę, że dziwni ludzie w tych Myślenicach są. Tak źle i tak źle, co by kto nie zrobił to jest źle. Co do OSP to w najbliższym czasie będę się zapisywał do OSP przy rynku bo mam tam blisko, poznałem młodych strażaków stamtąd przypadkiem i powiem, że podziwiam ich zapał.

    A co do pieniędzy dla strażaków to podejrzewam, że najwięcej się czepiają Ci co do strażaków nie należą.

    Pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 7 mar 2011

    Bardzo dobra decyzja , życzę Ci powodzenia w działalności w OSP.

    1 Cytuj
  • Bolesław Chrobak 7 mar 2011

    Witam
    Mógł by mi ktoś dać na priv namiary na prezesa OSP śródmieście, bo dowiedziałem się, że to do niego trzeba iść. Mieli numer na stronie to teraz jest przebudowa nie wiem poco jak była ładna przejrzysta i nowoczesna.
    Z góry dziękuje i Pozdrawiam

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    BolesławCh śmieszny jesteś, powyżej krytykujesz ludzi w Myślenicach pisząc:
    [quote=BolesławCh] Tak źle i tak źle, co by kto nie zrobił to jest źle. [/quote].

    A poniżej już sam dopuszczasz się krytyki pisząc:
    [quote=BolesławCh] Mieli numer na stronie to teraz jest przebudowa nie wiem poco jak była ładna przejrzysta i nowoczesna[/quote]

    1 1 Cytuj
  • 7 mar 2011

    Dowiesz się po prostu na strażnicy tam mieszka jeden ze strażaków.

    Cytuj
  • 27 kwi 2011

    Niesamowita Pasja :)

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2011

    Czyżby przypomnienie tematu???
    A jutro w Drogini ćwiczenia na przepompowni.

    Cytuj
  • 12 cze 2011

    A propos Straży Pożarnej. Nie orientujecie się może, do jakiej akcji wczoraj (sobota) miały wyjazd praktycznie wszystkie jednostki OSP w naszym mieście koło godziny 19:30 - 20?

    2 Cytuj
  • 12 cze 2011

    Szukali 3 mężczyzn którzy wypłynęli na pontonie na zbiornik dobczycki! Ale znaleźli sie.

    1 Cytuj
  • 12 cze 2011

    w spontiuszu...

    1 Cytuj
  • 12 cze 2011

    Dziękuje za szybką odpowiedź strazakk112. Wbrew pozorom, oby większość akcji kończyła się w ten właśnie sposób.. Pozdrawiam :)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 13 cze 2011

    A strażacy gdzie kończyli? To także ważne!

    3 3 Cytuj
  • 13 cze 2011

    czy wie ktos co sie dzieje na Zakopiance bo dosc sporo aut na sygnale przejechalo?

    1 Cytuj
  • 13 cze 2011

    pewnie jakis wypadek.... mieszkam na gornym ale slyszalem ze cos jechalo

    1 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Nie orientujecie co się wydarzyło, że ok 15:30 jechały straże pożarne (samochód ratownictwa technicznego oraz nowy nabytek PSP - Renault) i karetka "S" drogą wojewódzką 967 prowadząca z Myślenic do Dobczyc?

    1 Cytuj
  • 24 cze 2011

    W Stojowicach była "czołówka".Droga ponad godzinę była zamknięta.Dodatkowo w akcji uczestniczyli strażacy z OSP Dobczyce

    1 2 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Mam nadzieje, że poszkodowani w wypadku przeżyli, bo jednak zderzenia czołowe jako patomechanizm urazu są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia. Niestety na stronie internetowej Straży Pożarnej nie zawsze piszą o akacjach w naszym powiecie, także forum jest w tym wypadku najlepszym źródłem informacji. Tak więc bardzo dziękuję za odpowiedź khaike! Pozdrawiam :)

    3 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Szanowna Redakcjo , może coś o wczorajszych zawodach strażackich w Krzyszkowicach można by coś napisać???
    Startowało 13 drużyn męskich i 2 kobiece, wygrała OSP....... itd.....

    2 1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] Szanowna Redakcjo , może coś o wczorajszych zawodach strażackich w Krzyszkowicach można by coś napisać???
    Startowało 13 drużyn męskich i 2 kobiece, wygrała OSP....... itd..... [/quote]

    Jestem za :)

    1 1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Wesoły, zaloguj na stałym ncku i napisz artykuł, i tak klepiesz w klawiaturę więc mógłbyś coś zrobić i dla nas. Krytykować, każdy potrafi. Dla przypomnienia - Miasto Info to portal społecznościowy, chce ktoś podzielić się informacja, artykułem to niech pisze. Rejestracja nie boli...

    2 1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    a po co tu pisac? miejsca przyznawane przy "stoliku" a nie na boisku!! układy układziki i tyle w tym temacie! ktoś sie stara a kilku krzywdzi!!!

    6 1 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Powoli dojrzewam do tego 007.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz