Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 14 gru 2012
    mieszkanie napisał/a:

    widziałem tą pixi wczoraj

    Gdzie ? My nie widujemy jej od zeszłego piątku :( Mam nadzieję że to była ona .

    1 Cytuj
  • 14 gru 2012

    Trochę z innej beczki. Bardzo nietypowy spot na temat nie znęcania się nad psami. Może trochę wulgarnie, ale może dzięki temu dla niektórych będzie to bardziej dosadne.

    http://www.youtube.com/watch?v=1quiKLMy0ng

    2 1 Cytuj
  • 14 gru 2012

    widuję tą Pixi na dunina, próbowałem ją nawet złapać ale ona ucieka, można ją podejść na 10m i spyla. Ma urwaną smycz biały dekold, ona sobie znalazła lokum w tych nowych budowanych blokach na dunina tam ją widzę.

    3 1 Cytuj
  • 14 gru 2012

    mieszkanie- czy mieszkasz moze gdzies wboblizu ? czy mogbys/moglabys zaniesc jej miseczke z jedzeniem? ja trzeba przyzwyczaic do siebie, ona bardzo by sie chciala zblizyc ale sie boi.

    2 Cytuj
  • 14 gru 2012

    http://www.facebook.com/photo.php?fbid=103073959850432&set=o.396743770370604&type=1&theater

    Błagam o pomoc, zaginął nam musterlander duży (on) W lipcu ,dostałam parę odpowiedzi, że widziano go na spacerze z kimś w Myślenicach .Dowiedziałam się również, że jakaś pani go zgarnęła , ale gdzie? może w Bęczarce? Mimo moich ogłoszeń - wszędzie,Tablice,sklepy,włącznie z przystankami (od Głogoczowa do Myślenic) nikt nie zadzwonił ;-( To nie zabawka, ale żywe 8-letnie stworzenie, członek naszej rodziny, ma również swojego przyjaciela, który również za nim tęskni. Za pomoc wyznaczyłam znaczną nagrodę pieniężną.On nie może być w budzie - przemarznie,,,,,,,, ;-(

    3 1 Cytuj
  • 15 gru 2012
    małcinkowa napisał/a:

    Trochę z innej beczki. Bardzo nietypowy spot na temat nie znęcania się nad psami. Może trochę wulgarnie, ale może dzięki temu dla niektórych będzie to bardziej dosadne.

    http://www.youtube.com/watch?v=1quiKLMy0ng

    Świetny jest :)

    mieszkanie napisał/a:

    widuję tą Pixi na dunina, próbowałem ją nawet złapać ale ona ucieka, można ją podejść na 10m i spyla. Ma urwaną smycz biały dekold, ona sobie znalazła lokum w tych nowych budowanych blokach na dunina tam ją widzę.

    Chodziłam wczoraj w nocy , ale nigdzie tej małej zołzy nie spotkałam . Zaczynam myśleć że jak uda się ją złapać to jej naubliżam co najmniej ;)
    Dzięki za info. Wczoraj dzwoniła tez do mnie jakaś Pani z info że ją widuje .
    Od wczoraj jedzenie wysypywane jet nie tylko koło bloku ale tez w okolicy działek ( altanek ) bo podobno tam była też widziana . Byłam tam wczoraj ale nic :(

    vega17 napisał/a:

    mieszkanie- czy mieszkasz moze gdzies wboblizu ? czy mogbys/moglabys zaniesc jej miseczke z jedzeniem? ja trzeba przyzwyczaic do siebie, ona bardzo by sie chciala zblizyc ale sie boi.

    Vega ona jest strasznie przerażona . Ale może się uda .
    Nie wiem czy uda nam się drugi raz klatkę zorganizować , na razie nie naprawiona, ,ale może wtedy by się udało .

    marta3 napisał/a:

    http://www.facebook.com/photo.php?fbid=103073959850432&set=o.396743770370604&type=1&theater

    Błagam o pomoc, zaginął nam musterlander duży (on) W lipcu ,dostałam parę odpowiedzi, że widziano go na spacerze z kimś w Myślenicach .Dowiedziałam się również, że jakaś pani go zgarnęła , ale gdzie? może w Bęczarce? Mimo moich ogłoszeń - wszędzie,Tablice,sklepy,włącznie z przystankami (od Głogoczowa do Myślenic) nikt nie zadzwonił ;-( To nie zabawka, ale żywe 8-letnie stworzenie, członek naszej rodziny, ma również swojego przyjaciela, który również za nim tęskni. Za pomoc wyznaczyłam znaczną nagrodę pieniężną.On nie może być w budzie - przemarznie,,,,,,,, ;-(

    Marta , widuję Wasze ogłoszenia od początku, tak bardzo Ci współczuję :( Mam nadzieję ze uda Ci się Go znaleźć .
    Może do lecznic jeszcze trzeba dać ogłoszenie , może ktoś przyjdzie z nim do weta.
    Ja powiem szczerze nie widziałam go w Myślenicach .

    1 Cytuj
  • 15 gru 2012

    Marta udostępniłam Twój album na facebooku. Jestem z Myślenic ale niestety nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek widziała gdzie w okolicy takiego pieska. Proponowałabym dać ogłoszenia również w okolicy kościołów (albo gdyby była możliwość to nawet w nich samych, większość chyba ma takie tablice ogłoszeniowe tylko pewnie trzeba zapytać czy można byłoby z nich skorzystać) - dużo ludzi tam przychodzi i to systematycznie;). Bardzo Ci współczuję i mam nadzieję, że mimo wszystko Twój przyjaciel wróci szczęśliwie do domu.

    1 1 Cytuj
  • 16 gru 2012
    Trusi napisał/a:

    Marta udostępniłam Twój album na facebooku. Jestem z Myślenic ale niestety nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek widziała gdzie w okolicy takiego pieska. Proponowałabym dać ogłoszenia również w okolicy kościołów (albo gdyby była możliwość to nawet w nich samych, większość chyba ma takie tablice ogłoszeniowe tylko pewnie trzeba zapytać czy można byłoby z nich skorzystać) - dużo ludzi tam przychodzi i to systematycznie;). Bardzo Ci współczuję i mam nadzieję, że mimo wszystko Twój przyjaciel wróci szczęśliwie do domu.

    Bardzo dziękuję, za udostępnienie i też mam nadzieję, że odnajdę GO. Weterynarze powiadomieni(zdjęcia też mają),on może chorować zimą(powiększone węzły),ogłoszenia były przy wszystkich kościołach, "mój maluch"jest jak kot - przytulak o atłasowej sierści i komuś musiał się spodobać, liczę na sąsiadów , może w końcu ktoś się odezwie, jutro mam zamiar jeździć po domach i pytać wprost, pokazując jego kolorowe zdjęcia.Jeszcze myślę o szkołach, dzieci na pewno pomogą.(kurcze to są kilometry.........)W Cegielni zaraz po zaginięciu, był cały czas wyświetlany na ekranie,,,,,mój biduś. Myślę, że on jest niedaleko......Boję się, że zamkną go w kojcu, on rujnuje ogród, dla mnie on był ważniejszy,,,,

    1 1 Cytuj
  • 16 gru 2012

    Jak ta Pixa wygląda bo dziś koło starostwa na kazimierza włóczył się mały pies wyglądał na bezdomnego

    1 Cytuj
  • 17 gru 2012

    Od wczoraj wieczór na przystanku busów koło Carefoura siedzi mały czarny piesek. Wygląda na zagubionego, jakby na kogoś czekał, patrzy do każdego busa. Piesek ma białe "skarpetki" i biały "krawat", jest zadbany. Nie chcę myśleć, że ktoś go wyrzucił, mam nadzieję, że właściciel go znajdzie.

    2 1 Cytuj
  • 17 gru 2012

    Czy wie ktoś, co z Pixie? Kiedy tylko wychodzę na osiedle, to patrzę, czy jej gdzieś nie ma... na razie jest stosunkowo ciepło, ale co potem?

    1 1 Cytuj
  • 17 gru 2012
    maktor napisał/a:

    Jak ta Pixa wygląda bo dziś koło starostwa na kazimierza włóczył się mały pies wyglądał na bezdomnego

    Tu jest zdjęcie Pixie
    https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-ash4/277030_220805161385167_589348480_n.jpg

    Lilka jutro zaglądnę na ten przystanek .

    spostrzegacz napisał/a:

    Czy wie ktoś, co z Pixie? Kiedy tylko wychodzę na osiedle, to patrzę, czy jej gdzieś nie ma... na razie jest stosunkowo ciepło, ale co potem?

    No zołza jedna nie chce do nikogo podejść :(

    1 Cytuj
  • 17 gru 2012

    To jednak nie była ona, tamten pies miał długą sierść.

    1 Cytuj
  • 18 gru 2012

    boje sie uz zagladac na watki Pixi:( wciaz mam nadzieje ze w koncu komus zaufa i da sie zlapac

    1 Cytuj
  • KOr 19 gru 2012

    Znaleziony czarny Labrador, (wiek ok. roku). Obecnie znajduje się w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Myślenicach przy ul. Słowackiego 82.
    Udostępnijcie tę informację. Może ktoś na Święta odzyska swojego pupila :)

    2 Cytuj
  • 19 gru 2012

    Wiadomo czyj to pupil :/

    1 2 Cytuj
  • 19 gru 2012

    Tak właśnie myślałam :( Szkoda psiaka ,bo kiedyś takie podróże mogą się dla niego skończyć tragicznie .A dziś wcześnie rano przed pracą właśnie o nim myślałam :)

    2 1 Cytuj
  • 19 gru 2012

    Moze zadzwoncie Państwo na policje ? Albo zaopiekujcie się nim ? no wiadomo wiadomo...

    5 Cytuj
  • 20 gru 2012

    Tym razem to nie ten labek wędrowniczek ;)

    2 1 Cytuj
  • 20 gru 2012

    To dobrze :)Bo to bardzo kochane psisko

    1 1 Cytuj
  • 20 gru 2012
    srl90 napisał/a:

    Moze zadzwoncie Państwo na policje ? Albo zaopiekujcie się nim ? no wiadomo wiadomo...

    Nie rozumiem ... Co wiadomo ,wiadomo :( gdyby jeszcze raz przytulił się do mojej córy ,na pewno bym się nim zaopiekowała choć mam masę obowiązków ,pracę a decydując się na psa trzeba znaleść dla niego czas . Wiem co to znaczy mieć gromadkę zwierząt w domu i z każdym trzeba trochę się pobawić :) Mam kota i on też potrzebuje trochę miłości jak każdy z nas i gdybym nie potrafiła mu tego dać nie zawracałabym sobie głowy. Psiaki powinny mieć osoby które kochają zwierzęta a nie osoby które chcą by pilnowały posesji .

    8 2 Cytuj
  • 21 gru 2012

    Tita napisała w ogłoszeniach:

    Bezpański Husky

    Witam! W Trzebunii od jakiegoś czasu szwęda się husky. Nie wiem czy to suka czy pies. W każdym razie wygląda na wychudzonego i zagubionego. Jest przyjacielski. Chodzi za ludźmi, siada, daje łapę... Ma na szyi parcianą obrożę w kolorze niebieskim z elementami żółtego.
    W mojej okolicy nikt nie kojarzy tego zwierzaka. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto poszukuje tego psa. Niestety ja nie jestem w stanie go przygarnąć, ale psinka kręci się nieopodal mojego domu, więc aktualnie mam go na oku.

    Kontakt: 888205636

    4 Cytuj
  • 21 gru 2012

    Owczarek collie którego jakiś czas temu szukali znajomi odnalazł się w Tokarni :) cały i zdrowy na szczęście :)
    Niestety nie widziałam koło przystanku tego psiaka o którym pisała Lilka .

    A Huskiego zaraz wrzucam dalej , może ktoś szuka choć wątpię , pewnie kolejna ofiara mody na husky :(

    2 Cytuj
  • 22 gru 2012

    A jednak ktoś szuka łcollie z Tokarni. Bardzo się cieszę że nie dotarł do zakopianki :)

    Cytuj
  • 23 gru 2012

    Basket (chyba suczka) kilkuletnia ok. godz 13 biegał po ul. Mickiewicza/Słowackiego . Uciekła jak zaczęły strzelać fajerwerki

    Cytuj

Odpowiedz