Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 1 cze 2012

    przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ...

    4 Cytuj
  • 2 cze 2012

    przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ...

    4 Cytuj
  • mav 8 cze 2012

    Witam !
    Znalazłem w ogrodzie królika, ulica Sienkiewicza. Na smyczy jasny. Właściciela proszę o kontakt pod numer 500 195 084

    1 Cytuj
  • 9 cze 2012

    przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ...

    4 Cytuj
  • 9 cze 2012

    [quote=gość: edit27] przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ... [/quote]

    WEŹ NIE SPAMUJ !!! I NIE ZAŚMIECAJ WĄTKA - JAK BYŚ CHCIAŁ(A) PRZYGARNĄĆ SZCZENIACZKA DAWNO BYŚ TO ZROBIŁ(A).

    3 2 Cytuj
  • adzygmunt 9 cze 2012

    ollk To jest zręczne przypomnienie/działanie, by o WĄTKU nie zapomniano, by zawsze był "na wierzchu".
    Tutaj takie działanie dla dobra....braci młodszych pochwalam!

    3 Cytuj
  • Magda Nowak 12 cze 2012

    [quote=maverick] Witam !
    Znalazłem w ogrodzie królika, ulica Sienkiewicza. Na smyczy jasny. Właściciela proszę o kontakt pod numer 500 195 084 [/quote]
    To Ciekawe bo tym razem to ja znalazłam KRÓLIKA 10.06.2012 na ul.Sienkiewicza -więc albo z niego taki uciekinier albo się go ktoś pozbył ....no chyba ,że są już dwa -ten którego ja znalazłam jest biały w szare plamki i ma różową obrożę z szelkami bliższe info 604-440-147

    Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=gość: edit27] przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ... [/quote]
    Poszukaj tutaj http://www.dogomania.pl/forum/forums/1160-ma%C5%82opolskie

    Cytuj
  • 14 cze 2012

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f3cf1f963cc0b8d.html Sunia szuka domu bądź właściciela!!!

    1 Cytuj
  • 14 cze 2012

    śliczna!

    Cytuj
  • Magda Nowak 14 cze 2012

    :-) królik wrócił do swojej właścicielki .Strasznie się ciesze ,że cała historia zakończyła się happy endem .Dziękuję sklepom zoologicznym za wywieszenie ogłoszeń .Z tej historii morał jest taki,że warto pomagać :-)radość właściciela i zwierzaczka -bezcenne ....

    2 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Znowu uciekł nam dzisiaj czarny lablador, ma na sobie czerwoną obrożę i kolczatkę. Gdyby ktoś go widział bardzo proszę o kontakt 791106477, 795609947.

    Cytuj
  • 25 cze 2012

    [quote=gość: pies ze złamaną łapą] Jezu ludzie widzieliście ta biedną małą psinę?? to mały kundelek, ma założony kaganiec, przypuszczam ze meiszka w kamienicy na rynku bo tam go często widuję. Ma złamaną przednią łapę już od dawna i własciciel nic sobie z tego nie robi:-( Zostawił psa na pastwę losu i łapa nie leczona wygina się we wszystkie strony a ze jest to rpzednia łapa więc pies ma duże problemy z równowagą:-(płakac mi się chce jak widze tego psa. Gdzie to można zgłosić??

    Normalnie nóz się w kieszeni otwiera jak się widzi coś takiego, takie zaniedbanie.. [/quote]

    Widziałam dziś tego psiaka :( straszna bida . Próbowałam go złapać ale boi się , a ja szłam do pracy i nie miałam czasu za nim biegać .
    Łapka wygląda na stare złamanie no i ten kaganiec :( w razie jakiegoś spotkania z innym większym psem , maluch nie ma szansy :( Okropna jest bezmyślność ludzi , założyć kaganiec i wywalić psa :(
    Będę próbowała go złapać i iść z nim do wterynarza żeby stwierdził co mu jest, ale nie mam co z nim zrobić :(
    Na rynku często widuje panie które wychodzą ze swoimi psiakami, może uda mi się coś dowiedzieć czy psisko ma właściciela , może coś wiedzą :( .

    A z lepszych wieści ;) Borys od jakiegoś czasu już w swoim domu :)
    I aduchna znalazła właściciela czarnulka ze zdjęć - brawo :)

    1 Cytuj
  • 25 cze 2012

    24.06 (NIEDZIELA) ZAGINĄŁ BOKSER NA TERENIE MYŚLENIC UMASZCZENIA BRĄZOWEGO, MA CHARAKTERYSTYCZNĄ POWIĘKSZONĄ JEDNĄ BRODAWKĘ. ZNALAZCĘ PROSZĘ O KONTAKT, MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ WSKAZÓWKI GDZIE PIES MOŻE PRZEBYWAĆ, 789-417-286, Z GÓRY DZIĘKUJE.

    Cytuj
  • 25 cze 2012

    Małgorzata ja zgłosiłam tą sprawę staraży miejskiej ale pies jak kuśtykał to kuśtyka. Wczoraj go widziałam to bidulek co chwila kładł się na trawniku ze zmęczenia po czym wstawał i dalej kuśtykał:-(
    Nie rozuemiem jak można być tak bezdusznym człowiekiem zeby nie leczyć psu złamanej łapy?? Taki własciciel powienien dostać nawet teraz konkretną karę finansową za zaniedbanie.
    Wyobrazacie sobie jak ten pies musiał cierpieć zaraz po złamaniu kiedy gdy tracił rónowagę opierał się na złamanej łapie?:-(coś okropnego

    Cytuj
  • 25 cze 2012

    widziałam biednego czarnego psa mieszańca na osiedlu brzeźinskiego. Ma chyba wybite jedno oko??wie ktos może czyj to pies? wczesniej go tam nie widywałam

    Cytuj
  • 25 cze 2012

    Jak już wspominałam parę wątków wyżej pies ze złamaną łapą biega tak już któryś rok, ma dom właściciela i nie odnoszę wrażenia by mu było źle a kaganiec dlatego że on niestety lubi rzucać się na inne psy. A co do łapy to już zadawniona sprawa szkoda że w porę nie zadbano o łapkę, teraz to musztarda po obiedzie.

    2 Cytuj
  • 28 cze 2012

    czy ktoś coś wie na temat tego psa z brzeźinskiego(droga prowadząca na basen)??czarny mało urokliwy zwykły kundel który tam sie błąka i od paru dni ma obite jedno oko. Myslalam z początku że wybite ale dziś go widziałam i powoli zaczyna się goić, ale pieś widac że cierpi. Pewnie ktoś "mądry" chciał psinę przegonić i użył w tym celu kamieni:-(
    coraz czesciej utwierdzam sie w przekonaniu ze ludzie to bydlaki

    2 Cytuj
  • 28 cze 2012

    Dnia 21.06.2012r. Na skrzyżowaniu ul. Kniaziewicza i 3 maja znaleziono psa potraconego przez samochod. Pies czuje się już dobrze za opiekę weterynaryjna nie oczekujemy zwrotu pieniędzy, chcemy tylko by pies wrócił do właściciela. Pies to kundel biało czarny około 7kg. Prosimy o kontakt 692 107 393.

    8 Cytuj
  • 28 cze 2012

    [quote=gość: ratownik] Dnia 21.06.2012r. Na skrzyżowaniu ul. Kniaziewicza i 3 maja znaleziono psa potraconego przez samochod. Pies czuje się już dobrze za opiekę weterynaryjna nie oczekujemy zwrotu pieniędzy, chcemy tylko by pies wrócił do właściciela. Pies to kundel biało czarny około 7kg. Prosimy o kontakt 692 107 393. [/quote]
    To krzepi i podnosi na duchu że jeszcze są wśród nas tacy bezinteresowni, o dobrym sercu ludzie. Pozdrawiam!!!Oby docenił Wasz gest właściciel i się zgłosił po psiaka:)

    8 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Wczoraj w nocy w okolicach Lipki znalazłem bigla, pies został nakarmiony, napojony i czeka u mnie do odbioru przez właściciela. Numer kontaktowy do mnie to: 796348787

    4 Cytuj
  • 1 lip 2012

    Bravo dla Ciebie ze się nim zainteresowałeś. Mam nadzieje , ze właściciel się o niego zgłosi.

    3 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Wczoraj obchodziliśmy dzień psa, wszystkim czworonogom szczęśliwych domów gdzie doznają tylko i wyłącznie miłości od nas ludzi

    2 Cytuj
  • 3 lip 2012

    [quote=gość: edit27] przygarnę małego kudłatego szczeniaczka ... [/quote]
    Przesyłam ci numer tel bo są małe pieski do oddania,jeśli naprawde jesteś zdecydowanyhttp://ogloszenia.miasto-info.pl/inne/5867,oddam-pieski-w-dobre-rece.html

    Cytuj
  • 3 lip 2012

    Ratownik brawo , jak to dobrze że są tacy Ludzie - dziękuję :)
    Masz może zdjęcia tego psiaka , może łatwiej będzie znaleźć właściciela .

    Adela- i co z beaglem ?
    Wiem że dziś ktoś , był dziś ze znalezionym beaglem u weterynarza , mam nadzieję że to ten sam a nie wysyp wyrzuconych psów na początku wakacji :(

    Pies z podbitym okiem- widziałam tego psa, próbowałam go złapać ale jest bardzo przestraszony . To było w zeszłym tygodniu wtedy nie miał nic z okiem :(
    Wiem że jest dokarmiany przez mieszkańców osiedla , ale to za mało . Ja niestety w tym roku przesadziłam już z braniem psów do domu i mam zakaz , do którego muszę trochę się dostosować chwilowo ;) żebym znów mogła zabrać jakieś psisko w potrzebie kiedyś.
    Może ktoś ma jakiś kawałek ogródka żeby pomóc temu psu ? Pomogę w leczeniu, szczepieniu i szukaniu mu domu .

    1 Cytuj

Odpowiedz