Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 18 sie 2012

    Tak w złych bardzo mały kojec a pies bardzo duży!
    Zbiore sie na odwagę i coś z tym zrobię Zaczne od rozmowy

    2 1 Cytuj
  • 18 sie 2012

    [quote=gość: sie wie] Tak w złych bardzo mały kojec a pies bardzo duży!
    Zbiore sie na odwagę i coś z tym zrobię Zaczne od rozmowy [/quote]
    To zareaguj ! miej odwagę !- Najgorszą reakcją jest brak reakcji-trudno niech się sąsiedzi obrażają a może właśnie TY im otworzysz oczy i polepszysz życie zwierzaka.
    Ludzie ! odwagi jak nie tu na ziemi to na pewno duży plusik w niebie będziecie mieć :-),dbajmy o naszych mniejszych braci ...

    1 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: igem30] Hej :-) Małgosiu czy to znaczy ,że to Twój piesio Feliks znalazł się ?
    Nie udało mi się otworzyć zdjęć o co chodzi osobie z nickiem( sie wie )? -czy pies jest przetrzymywany w jakiś złych warunkach?
    Czy to znaczy,że piesio z komendy nie pojechał do schroniska ?
    Moja mam go znalazła a raczej Feliks ją :-) popatrzył na nią i szedł krok w krok :-) Obdzwoniłam wszystkich znajomych i jedyna myśl jaka jej przyszła do głowy to uciekiniera właśnie na komendę zaprowadzić . [/quote]

    Igem 30 - Feliks to nie mój pies, pomagałam tylko w szukaniu jego właścicieli :)

    Sie wie - trzymam kciuki, gdyby była potrzebna jakaś pomoc pisz na pw :) może uda się coś razem wymyślić . Ale czasem rozmowa pomaga , spokojnie trzeba sąsiadom wytłumaczyć o co chodzi . Napisz jak poszło :)

    1 1 Cytuj
  • 22 sie 2012

    na Zarabiu też jest znaleziony piesek, czeka az ktos sie po niego zgłosi - młody kundelek. Na profilu na FB Gminy Myślenice są jego zdjęcia

    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.475462062477840.113755.171986726158710&type=1

    1 1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Dazen czy psiak jest u Ciebie ?

    1 1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    Pomóżcie proszę ...
    szukam świadków , którzy widzieliby jak dziś ( 31.08.2012) no już wczoraj , w godzinach popołudniowych z samochodu na ul. 3-go Maja w okolicy apteki został wyrzucony czarny pies .
    Może ktoś widział , zapamiętał nr rejestracyjny, markę samochodu kolor cokolwiek co pomogłoby namierzyć ............. ( nie napiszę co myślę )

    Popytajcie znajomych może ktoś coś zapamiętał, akurat tam był , coś widział .

    9 1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    W okolicach centrum Myślenic znalazłem psa. Jest to młoda suczka, mieszaniec. Spokojna, grzeczna, jest w przyjaznym domu tymczasowym. Własciciela prosze o niezwłoczny kontakt 691 654 067

    3 1 Cytuj
  • 2 wrz 2012
    gość: felek napisał/a:

    W okolicach centrum Myślenic znalazłem psa. Jest to młoda suczka, mieszaniec. Spokojna, grzeczna, jest w przyjaznym domu tymczasowym. Własciciela prosze o niezwłoczny kontakt 691 654 067

    Felek a zdjęcie możesz wstawić ?

    2 1 Cytuj
  • 3 wrz 2012

    Witam.
    31.08.2012 ( Piątek w godzinach popołudniowych) Zaginął kilkuletni pies rasy hasky - malamut. Ostatni raz widziany był w okolicach mostu osieczańskiego, rejony działek. W dniu zaginięcia był na długiej smyczy wraz z kolczatką. Bardzo proszę o informacje, jeśli ktoś go widział lub wie gdzie się znajduje. Przewidziana nagroda pieniężna za jego znalezienie. Proszę o pomoc.

    2 1 Cytuj
  • 3 wrz 2012
    M-cee napisał/a:

    Witam.
    31.08.2012 ( Piątek w godzinach popołudniowych) Zaginął kilkuletni pies rasy hasky - malamut. Ostatni raz widziany był w okolicach mostu osieczańskiego, rejony działek. W dniu zaginięcia był na długiej smyczy wraz z kolczatką. Bardzo proszę o informacje, jeśli ktoś go widział lub wie gdzie się znajduje. Przewidziana nagroda pieniężna za jego znalezienie. Proszę o pomoc.

    Dzieci mają złote serduszka, pies się odnalazł ;)

    4 1 Cytuj
  • 16 wrz 2012

    Na ulicy 3 maja błąka się cocker spaniel, ewidentnie szuka swojego pana. Pies zadbany, ma kolorową obrożę.

    2 Cytuj
  • 17 wrz 2012
    kim napisał/a:

    Na ulicy 3 maja błąka się cocker spaniel, ewidentnie szuka swojego pana. Pies zadbany, ma kolorową obrożę.

    Ta sunia tam mieszka , w domu naprzeciwko apteki . Ja też kiedyś myślałam że komuś uciekła .
    Prosiłam pana który po nią wyszedł żeby jej pilnować , ale można sobie mówić do ludzi ...
    Obróżka z koralikami tak ?

    1 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    No tak, niech żyje "odpowiedzialność" :-(
    Ten pies o mały włos wpadłby pod samochód na moich oczach, no ale widać jak właścicielowi zalezy na psie. Zresztą na zarabiu koło 7 smaków kundel w typie szpica również notorycznie wypuszczany przez własciceili wchodzi wprost pod maski samochodów, pies przetrącony, kulejący ale co tam, co to interesuje jego "kochającego" pana....

    1 Cytuj
  • Agnieszka 22 wrz 2012

    Ha na Zarabiu okolice ul Zielonej kręci się właśnie czarny "labradorowaty" pies ze srebrną obrożą, widać że młody.
    Właścicielu gdzie jesteś?

    1 Cytuj
  • 22 wrz 2012

    Widział ktoś może tego czarnego labladora? Ma na sobie srebrną kolczatkę. Uciekł nam dzisiaj przed południem z ogrodu.

    Cytuj
  • 22 wrz 2012

    Tel: 728-528-803
    Ewelina , która go złapała :)

    Cytuj
  • 22 wrz 2012

    Włóczykij się znalazł :)

    Cytuj
  • 24 wrz 2012
    srl90 napisał/a:

    Włóczykij się znalazł :)

    Włóczykij nie po raz pierwszy uciekł chyba ...
    Czy on jest wykastrowany, może to pomoże ...

    1 Cytuj
  • 24 wrz 2012

    No właśnie tez mi się wydawało , że już kiedyś zwiał. Te psy lubią czmychnąć , mój golden tylko czeka aż ktoś nie domknie bramki. A potem nie wiedza jak trafić do domu - nie to co kundelki. Chociaż Goliad od cybucha pospaceruje po całych Myślenicach i z uśmiechem wraca do domu :)

    2 Cytuj
  • 25 wrz 2012
    Heart napisał/a:

    No właśnie tez mi się wydawało , że już kiedyś zwiał. Te psy lubią czmychnąć , mój golden tylko czeka aż ktoś nie domknie bramki. A potem nie wiedza jak trafić do domu - nie to co kundelki. Chociaż Goliad od cybucha pospaceruje po całych Myślenicach i z uśmiechem wraca do domu :)

    Do szału mnie doprowadza podejście właścicieli do Goliada , ubiegłej zimy ledwo wyhamowałam przed nim jadąc 30 km/h :( a kiedyś ktoś nie wyhamuje :(

    2 Cytuj
  • 25 wrz 2012

    Tak włóczykij już kilka razy uciekł, tylko czeka na okazje żeby uciec pomiędzy nogami. problem w tym, że nigdy sam nie trafił jeszcze do domu. Najgorsze że męża nie ma w domu a ja mam malutkie dziecko i nie mam jak jechać go szukać. Dzisiaj znowu uciekł.

    Cytuj
  • 26 wrz 2012

    Widziałam go wczoraj jak galopował koło Siódemki . Wiesz 5 razy Ci ucieknie i ktoś go znajdzie , ale 6 raz już zginie na zawsze. Bo raczej nie wróci sam. Teraz suki maja cieczki wiec..... Jak chcecie go mieć dalej to zróbcie drucik na górze na bramce czy coś .
    A swoja drogą znalazł się?? :(

    Cytuj
  • 26 wrz 2012

    Szukamy Właściciela

    Zadbany Malamut znaleziony przy zakopince ze zwichniętą łapą. Bardzo prosimy o kontakt ze strażą miejską 12 639 23 22 sm@myslenice.pl

    Cytuj
  • 26 wrz 2012

    tak znalazł się, dzisiaj rano go jakiś pan przyprowadził, podobno znalazł go wczoraj koło tesco. Muszę mu zamówić na allegro zawieszke z numerem bo poprzednią zgubił. Jest drucik na bramce a dalej nie wiem którędy on ucieka.

    Cytuj
  • 26 wrz 2012
    Heart napisał/a:

    Szukamy Właściciela

    Zadbany Malamut znaleziony przy zakopince ze zwichniętą łapą. Bardzo prosimy o kontakt ze strażą miejską 12 639 23 22 sm@myslenice.pl

    Zdjęcia na fb https://www.facebook.com/pages/Miasto-i-Gmina-My%C5%9Blenice/171986726158710

    srl90- nie to żebym Cię atakowała , ale to co robicie to skrajna nieodpowiedzialność , oby psiak tego życiem nie przypłacił :(
    Jak ucieka wykastruj go powinien się uspokoić , Poza tym jak ucieka i jest niewykastrowany zaraz będzie o kilkanaście bezdomnych psów więcej , więcej psich nieszczęść , tragedii :(
    Koszt kastracji nie jest ogromny a korzyści bardzo wiele ...

    1 Cytuj

Odpowiedz