Forum » Myślenice

ŚCIGACZE W MYŚLENICACH

  • adzygmunt 29 kwi 2011

    Oczywiście wszystkiemu jest winien Cygnus !!!
    Także winny jest spadkowi Cracovii. Gdyby jednak jakiś czar sprawił że Cracovia będzie PANY to tez obarczę Cygnusa winą za to!!!
    A co !?!

    3 Cytuj
  • 29 kwi 2011

    Strażaku, to co mi radzisz, siedzieć cicho w kącie i przytakiwać wszystkim, mam wsadzić w kieszeń swoje zdanie, dume, ambicje i przekonania. Mam być jak chorągiewka i odchylać się zgodnie z wiatrem. Nigdy!
    Mam swoje zdanie i będę je wyrażał, kompletnie bez szczypty zastanowienia czy sie komuś podoba czy nie. W tym temacie, motocykli, pasji i hobby nie dam sie zakrzyczeć.
    Nie przypinaj mi natomiast łatki prostaka dzielącego ludzi na wiejskich i miastowych, liczy się świadomość, nie miejsce zamieszkania.

    p.s. absolutnie w tym wpisie nie miałem zamiaru "stawiać się" i przemycać uszczypliwości. Piszę całkiem na luzie.

    1 1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    Nie radzę ci siedzieć cicho, tylko mieć odrobinę szacunku do tych co mają inne zdanie na poruszanie tu i ówdzie tematy.
    Tylko tyle.......aż tyle???????

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    Umówmy się, szacunek działa w dwie strony. Jeżeli ktos nazywa mnie dawcą, pajacem i idiotą, to czy mam być pokorny i odnosić sie z szacunkiem, Ty byś tak robił, nie sądze. A w tym temacie jestem nadwyraz grzeczny:)
    Na tych co mnie obrażają, tylko dlatego że jestem motocyklistą, patrze z dużą dozą wyrozumienia.

    Toczyłem się kiedyś przez rynek w tempie rowera, spokojnie i cicho, nagle przed koło wyskoczyła mi baba(nie kobieta, baba)gestykulując jaki to jestm głupi, co powinienem był pomyśleć w tamtym momencie? I tutaj tez spotykam tą babę i.....myślę to samo:)

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    Faktycznie Cygnus, pojawiła się na forum - "babazlasu" ;)

    Cytuj
  • 30 kwi 2011

    Cygnus, a gdzie ja cię tutaj nazywam: dawcą, pajacem i idiotą????????????

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    Ale przecież ja pisze ogólnie, nigdzie nie napisałem że Ty mnie tak nazywasz.

    Ciężko być w tym kraju motocyklistą, myślę że gdyby warunki do jazdy sprzyjały motocyklistą przez cały rok, to samochodziarze w końcu by się przyzwyczaili, a motocykliście nie chłoneli sezonu tak łapczywie.

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2011

    W tym kraju w ogóle ciężko być nie tylko motocyklistom ...............................

    1 Cytuj
  • 1 maj 2011

    strażak nie marudź jak wszyscy pesymiści w około. Nikt nie mówił , że będzie łatwo i miło. Trzeba trzymać resztki honoru i własnego zdania oraz zdrowego rozsądku.
    A co do aut, motórów i TIRów to mianownik jest wspólny - dojrzałość kierowcy i jego respekt dla innych. Ale to dopiero z wiekiem przychodzi niestety.

    1 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Wiadomo coś o motocykliście skoszonym przez samochód w piątek koło siódemki?

    1 Cytuj
  • 31 sie 2013

    zwracam sie z apelem do posiadaczy scigaczy-jedzcie troche wolniej przynajmniej po ulicach miasta.wczoraj wieczorem jakis wariat bo inaczej nie da sie go nazwac pedzil z zawrotna predkoscia przez ul.K.Wielkiego na jednym kole.jakby pomyslal,ze jakies dziecko moze wybiec na ulice.............kolo elektrowni stala policjaale pewno nawet nie zdazyli wysiasc z radiowozu.
    A mooze wlasnie max wysokie mandaty i ilosc nalozonych punktow nauczyla by tych cyklistow rozumu

    10 1 Cytuj
  • 31 sie 2013
    borowa napisał/a:

    zwracam sie z apelem do posiadaczy scigaczy-jedzcie troche wolniej przynajmniej po ulicach miasta.wczoraj wieczorem jakis wariat bo inaczej nie da sie go nazwac pedzil z zawrotna predkoscia przez ul.K.Wielkiego na jednym kole.jakby pomyslal,ze jakies dziecko moze wybiec na ulice.............kolo elektrowni stala policjaale pewno nawet nie zdazyli wysiasc z radiowozu.
    A mooze wlasnie max wysokie mandaty i ilosc nalozonych punktow nauczyla by tych cyklistow rozumu

    tylko kara finansowa tylko i to od 1000 zł w wzwyż!! ciekawy jestem ile użytkowników takich maszyn w myślenicach ma prawko?

    7 4 Cytuj
  • Moriss Moriss 1 wrz 2013

    Kierowcy uważajcie na przejściach dla pieszych na zakopiance !!
    Dzisiaj w głogoczowie na przejściu dla pieszych o mały włos od tragedii!! Kierowca zatrzymał sie przed przejściem dla pieszych w celu przepuszczenia pieszego. Lewym pasem pocinały samochody dość konkretnie i nie wyrobiły przed przejściem. Doszło tylko do małej stłuczki na szczęście..

    3 1 Cytuj
  • 1 wrz 2013

    Ciekawy jesteś troszke !!!! To jest Nasz Pasja to Sobie jezdzimy jak umiemy a takie kwoty to możesz sobie za rachunek zapłacić a nie nam wytyczać. Pozdr LWG Szerokości :)

    4 10 Cytuj
  • Moriss Moriss 1 wrz 2013
    cze1siek napisał/a:

    Kierowcy uważajcie na przejściach dla pieszych na zakopiance !!
    Dzisiaj w głogoczowie na przejściu dla pieszych o mały włos od tragedii!! Kierowca zatrzymał sie przed przejściem dla pieszych w celu przepuszczenia pieszego. Lewym pasem pocinały samochody dość konkretnie i nie wyrobiły przed przejściem. Doszło tylko do małej stłuczki na szczęście..

    Mała poprawka. To było wczoraj.

    Cytuj
  • 1 wrz 2013

    smoczek-jedzicie jak umiecie?
    czyli nie umiecie
    przepisy ruchu drogowego i naki obowiazuja wszystkich uzytkownikow drog
    a PASJAcoz moze spelniajcie ja poza terenem zabudowanym
    gdybys TY poczul sie zagrozony na drodze o siebie lub swoje dzieci........inaczej bys realizowal swoje pasje.
    Myslicie ,ze szpanujecie?kazdy kto widzi taka jazde puka sie znaczaco po glowie uzywajac niewybrednyc epitetow pod adresem tym wlasnie ,na miano ktorych sami sobie zapracowali

    9 2 Cytuj
  • Moriss Moriss 1 wrz 2013
    borowa napisał/a:

    smoczek-jedzicie jak umiecie?
    czyli nie umiecie
    przepisy ruchu drogowego i naki obowiazuja wszystkich uzytkownikow drog
    a PASJAcoz moze spelniajcie ja poza terenem zabudowanym
    gdybys TY poczul sie zagrozony na drodze o siebie lub swoje dzieci........inaczej bys realizowal swoje pasje.
    Myslicie ,ze szpanujecie?kazdy kto widzi taka jazde puka sie znaczaco po glowie uzywajac niewybrednyc epitetow pod adresem tym wlasnie ,na miano ktorych sami sobie zapracowali

    BRAWOO!!

    3 2 Cytuj

Odpowiedz