Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 11 kwi 2011

    da grasso niestety nie polece. bylem tamkilka razy, ale pewnego dnia jak dostalem spalone kurczaczki i syfiasta i niedobra lasagne bolonez juz tam nigdy nie zqgladne. Start mieli dobry, ale po kilku miesiacach odpuscili i robia chlam.

    1 2 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    [quote=gość: pikolo] da grasso niestety nie polece. bylem tamkilka razy, ale pewnego dnia jak dostalem spalone kurczaczki i syfiasta i niedobra lasagne bolonez juz tam nigdy nie zqgladne. Start mieli dobry, ale po kilku miesiacach odpuscili i robia chlam. [/quote]

    BZDURA!!! AKULARAT DO LASAGNI bologneze/bo tak to sie pisze hehehheheheheheh/ to nie masz absolutnie racji najlepsza w myslenicach zreszta nigdzie nie ma prawie żadnej!
    Zresztą absyrdalna wypowiedź nie powinieniem wogóle odpowiadać

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2011

    To jest KARYGODNE!!!! Bar nie spełnia podstawowych norm!Jedzenie koszmarne , obsługa beznadziejna! Najgorsze jest to że nie odwiedza ich sanepid i to widać! Pewnemu klientowi podano kanapkę która wcześniej wylądowała na ziemi!SKANDAL!!!!!!!Wiele znajomych i znajomi znajomych którzy odwiedzili ten bar skarżą się na okropną panią kierownik.Bar jest brudny!Dodatkowo kierowniczka jest nieuprzejna , wulgarna i pokazuje łoniaki pani z apteki obok , która zwraca jej uwagę .Kanapki są ohydne i drogie! Lepsze jadłem w barze parkowyn ( mają tam dobrego schabowego ).Podsumowując : ODRADZAM (!!!!) wizytę w barze kanapkowym WAMA ze względu na obsługę a co najważniejsze z powodu samych KANAPEK.
    Żegnam

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    zgadzam się Z tą opinią. Nie polecam tego baru!! brak mi słów poprostu!

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2011

    [quote=malosmaczne] To jest KARYGODNE!!!! Bar nie spełnia podstawowych norm!Jedzenie koszmarne , obsługa beznadziejna! Najgorsze jest to że nie odwiedza ich sanepid i to widać! Pewnemu klientowi podano kanapkę która wcześniej wylądowała na ziemi!SKANDAL!!!!!!!Wiele znajomych i znajomi znajomych którzy odwiedzili ten bar skarżą się na okropną panią kierownik.Bar jest brudny!Dodatkowo kierowniczka jest nieuprzejna , wulgarna i pokazuje łoniaki pani z apteki obok , która zwraca jej uwagę .Kanapki są ohydne i drogie! Lepsze jadłem w barze parkowyn ( mają tam dobrego schabowego ).Podsumowując : ODRADZAM (!!!!) wizytę w barze kanapkowym WAMA ze względu na obsługę a co najważniejsze z powodu samych KANAPEK.Żegnam [/quote]

    ej o jakim ty barze kanapkowym mowisz?

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    co to za remont w invito?

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    [quote=gość: userman] co to za remont w invito? [/quote]

    invito byc moze zmienilo wlascieciela bo widzilam ogloszenia dotyczące odsprzedaży tej knajpy...

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    [quote=gość:]

    ej o jakim ty barze kanapkowym mowisz? [/quote]

    Na Słonecznej jest nowy bar, WAMA, czy jakoś tak. Z ulotki nic specjalnego, ketchup po 20gr ;p

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Bylem troche nie ciekawie. Za wszystko sobie liczą tak jak właśnie ten keczup po 20 groszy.
    A byliście tam obok kojota?

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    [quote=gość: Bzik1] Bylem troche nie ciekawie. Za wszystko sobie liczą tak jak właśnie ten keczup po 20 groszy.A byliście tam obok kojota? [/quote]

    najlepsza pizza w dagrasso i sos gratis

    3 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    sorki wracam do tematu restauracji Siedem Smaków,jadłem, byłem też w barze Parkowy,
    i powiem że mimo bardzo negatywnych opini na temat Restauracji Cydron-też bylem.
    Jednak do jednego miejsca NIE WRUCĘ to Twój faworyt czyli bar,nie znam włascicieli
    ale kazdy szuka miejsca dla siebie,myślę ze najważniejsze to pisać żetelnie na mojej drodze
    następne...........czy jestem na nie?

    1 1 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Redakcjo, Ty widzisz i nie grzmisz...

    1 1 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    janturysta
    a moze tak bardziej po polsku to napisz bo ja za pierona nie wiem o co ci biega

    1 Cytuj
  • 3 maj 2011

    wie ktoś jak jest dzisiaj z restauracjami.. czy są otwarte, a jak tak to które... prosze o odp.

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    Tak są otwarte jak w niedziele - np Cydron.

    Cytuj
  • 3 maj 2011

    Otwarty jest green bar w sumie to nie restauracja ale jest ok.

    2 Cytuj
  • 3 maj 2011

    Cafe Nina też otwarta. Nie ma dań obiadowych, ale sałatki, tarty, zakąski, kanapki na ciepło itp są i da się tym dobrze pojeść ;)

    1 Cytuj
  • 3 maj 2011

    widze ze ludzie w myslenicach sami nie wiedza czego chca. jak ktos zrobi cos taniego to od razu wesza podstep- mowie o hamb w cydronie na przyklad. a jesli zarelko jest pyszne, jest go duzo, jest podane ze smakiem i kosztuje odpowiednia sume to jest z koleji z drogo. najlepiej zrobic piwo za 3zl- pewnie i tak bylby problem bo cos zbyt tanio. wychodze z zalozenia, ze za przyjemnosci sie placi. jak nie mam kasy to jem w domu bulke z maslem, a piwo kupuje w sklepie za 2,50 i nie narzekam ze jest drogo i niedobrze

    a ja wczoraj bylem w cydronie i jestem zachwycony i obsluga i jedzeniem. nie wiem ile osob tam pracuje ale tak kelnerka tam to ma swieta cierpliwosc do ludzi!!!

    bede przez weekend w Myslenicach. Gdzie mozne spokojnie posiedziec i cos dobrze zjesc?? Chcielabym uniknac graczy w karty i siedzenia malolatow przy piwie (chodzi mi o ich slownictwo i mniemanie jacy oni to dorosli nie sa). Bede wdzieczna z podpowiedz. Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 4 maj 2011

    [quote=gość: KOBIETA Z BRZESKA] bede przez weekend w Myslenicach. Gdzie mozne spokojnie posiedziec i cos dobrze zjesc?? Chcielabym uniknac graczy w karty i siedzenia malolatow przy piwie (chodzi mi o ich slownictwo i mniemanie jacy oni to dorosli nie sa). Bede wdzieczna z podpowiedz. Pozdrawiam. [/quote]

    Tylko DaGrasso na Gałczyńskiego-świetny lokal czysty,dobrze prowadzony wspaniała pizza i nie tylko .Byliśmy tam wczoraj z paczką.Naprawdę godne polecenia!!!

    1 8 Cytuj
  • 4 maj 2011

    [quote=gość: anulka79] gość: KOBIETA Z BRZESKA napisał/a: bede przez weekend w Myslenicach. Gdzie mozne spokojnie posiedziec i cos dobrze zjesc?? Chcielabym uniknac graczy w karty i siedzenia malolatow przy piwie (chodzi mi o ich slownictwo i mniemanie jacy oni to dorosli nie sa). Bede wdzieczna z podpowiedz. Pozdrawiam.

    Tylko DaGrasso na Gałczyńskiego-świetny lokal czysty,dobrze prowadzony wspaniała pizza i nie tylko .Byliśmy tam wczoraj z paczką.Naprawdę godne polecenia!!! [/quote]
    napisane jest że chca uniknac gry w karty w Dagrasso niejedno krotnie wlasnie malolaty przy piwie w nie graja, ja polecam sove jedzenie jedno z lepszych w myślenicach i idzie spokojnie posiedziec ze znajomymi w luznej atmosferze lokal tez w najwyrzszym standardzie :)

    1 Cytuj
  • 4 maj 2011

    [quote=gość: kustoszmniam] gość: anulka79 napisał/a:gość: KOBIETA Z BRZESKA napisał/a: bede przez weekend w Myslenicach. Gdzie mozne spokojnie posiedziec i cos dobrze zjesc?? Chcielabym uniknac graczy w karty i siedzenia malolatow przy piwie (chodzi mi o ich slownictwo i mniemanie jacy oni to dorosli nie sa). Bede wdzieczna z podpowiedz. Pozdrawiam. Tylko DaGrasso na Gałczyńskiego-świetny lokal czysty,dobrze prowadzony wspaniała pizza i nie tylko .Byliśmy tam wczoraj z paczką.Naprawdę godne polecenia!!! napisane jest że chca uniknac gry w karty w Dagrasso niejedno krotnie wlasnie malolaty przy piwie w nie graja, ja polecam sove jedzenie jedno z lepszych w myślenicach i idzie spokojnie posiedziec ze znajomymi w luznej atmosferze lokal tez w najwyrzszym standardzie :) [/quote]

    ja nigdy nie widziałem,żeby grali w DaGrasso w karty!!!!
    I dla mnie lokal jjest najlepszy w mieście!!!
    a dla ciebie to chyba potrzebna nauka ORTOGRAFII A NIE OCENA RESTAURACJI HEHEHEHHE

    1 1 Cytuj
  • 5 maj 2011

    [quote=gość: janturysta] sorki wracam do tematu restauracji Siedem Smaków,jadłem, byłem też w barze Parkowy,i powiem że mimo bardzo negatywnych opini na temat Restauracji Cydron-też bylem.Jednak do jednego miejsca NIE WRUCĘ to Twój faworyt czyli bar,nie znam włascicieliale kazdy szuka miejsca dla siebie,myślę ze najważniejsze to pisać żetelnie na mojej drodze następne...........czy jestem na nie? [/quote]
    Janturysta weź się wyraź dokładniej...bo rzeczywiście nie wiadomo o co Ci chodzi...?? Ciekawe gdzie już "NIE WRUCISZ" i dlaczego?? heh...

    2 Cytuj
  • 6 maj 2011

    w ex InVito niezły "remoncik" :) czy ktoś coś wie o dalszych losach tego miejsca? nie żebym tęsknił...
    ale ciekaw jestem - na jakim kolejnym lokalu będziecie wieszać psy.

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    [quote=gość: userman] w ex InVito niezły "remoncik" :) czy ktoś coś wie o dalszych losach tego miejsca? nie żebym tęsknił...ale ciekaw jestem - na jakim kolejnym lokalu będziecie wieszać psy. [/quote]

    teraz zaczynamy testować camore!!!!!!!!!!!!!!! bo jest coraz gorzej

    1 Cytuj
  • 6 maj 2011

    tak czytam i czytam- co myslicie naprawde o restauracji Cydron? Ja juz mam wyrobione zdanie, ale pytam tak z ciekawosci...

    Cytuj

Odpowiedz