Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 11 maj 2011

    wracając do Sovy to mogli by puszczać lepszą, a raczej muzykę, a nie takie dźwięki z planety małp,jedzonko dobre,ale czas oczekiwania masakryczny

    4 Cytuj
  • 20 maj 2011

    lubię chodzić do kawairni Cydron,spokojnie i smacznie.............................
    obsługa ok.

    2 2 Cytuj
  • 20 maj 2011

    galeria pierogów na rzemieślniczej kolo tego sklepu - można tam zjeść cos na miejscu - np pierogi, placki ziemniaczane.

    1 Cytuj
  • 7 sie 2011

    Na co mielibyście ochotę idąc do restauracji czy kawiarni? Jakieś ciekawe, oryginalne letnie dania albo desery, czy raczej standardowo schabowy z kapustą i szarlotka?

    Cytuj
  • Marzena 7 sie 2011

    Zależy od dnia, ale raczej oryginalne letnie dania albo desery ( gorąca szarlotka z lodami też może być ;D ), schabowy w domu robi się w 5 minut.

    Cytuj
  • 7 sie 2011

    sałatki!!! ale takie do wyobru do koloru jak w Chimerze w krakowie

    1 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Ooo.. strasznie dziwne składniki tych sałatek w Chimerze.. :)

    Cytuj
  • 18 paź 2011

    Chimera się zepsula. Ale dawniej bylo pysznie.

    2 1 Cytuj
  • 18 paź 2011

    [quote=gość: JA !] Na co mielibyście ochotę idąc do restauracji czy kawiarni? [/quote]
    Najlepiej to na czerwony kawior ale w cenie schabowego w Spontiuszu.

    2 Cytuj
  • 27 paź 2011

    Odnosnie schabowego I innych mies w Spontiuszu ,wiem od kolezanki ktora tam pracowala.Szpikuja mieso jakims srodkiem ,po ktorym mieso puchnie i jest wieksze i smaczniejsze .Od tego czasu juz tam niejadam.

    8 2 Cytuj
  • 27 paź 2011

    [quote=gość: Kati] Odnosnie schabowego I innych mies w Spontiuszu ,wiem od kolezanki ktora tam pracowala.Szpikuja mieso jakims srodkiem ,po ktorym mieso puchnie i jest wieksze i smaczniejsze .Od tego czasu juz tam niejadam. [/quote]
    w Spontiuszu ni sie nie marnuje!!!!!!!!!!!!
    Ale to ma zalete bo kilka osob je wpolnie nie wiedzac o tym.
    SMACZNEGO BE BE

    6 1 Cytuj
  • 6 lis 2011

    podobno w cydronie zaszly jakies zmiany. wie ktos cos na ten temat? bo bylem ostetnio i nic nie zauwazylam- milo i elegancko jak zawsze...

    1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    To może się właścicielka zmieniła? ;)

    Cytuj
  • 8 lis 2011

    Jedyna zmiana od mojego ostatniego razu - to bufet sałatkowy (z którego akurat nie korzystałem)... innych nie widziałem (ale też nie szukałem ich specjalnie)

    Cytuj
  • 8 lis 2011

    Polecam Dagrasso!

    1 4 Cytuj
  • 8 lis 2011

    a u waldiego się coś poprawiło po zmianie szefostwa?

    Cytuj
  • 9 lis 2011

    największe paskudztwo jaki podają to u bosmana!!!!! omijajcie z daleka!!!!!!

    3 8 Cytuj
  • 9 lis 2011

    A co z vega?

    Cytuj
  • 9 lis 2011

    STEK w tej knajpie nie zjem nic i w ogóle omijam ją szerokim łukiem. słyszałem kilka opowieści od osób pracujących na tzw"kuchni" , szczególnie polecam kapustę zasmażaną i buraczki na ciepło zbierane z salaterki jak ktoś nie zje, ale jak ktoś wcześniej wspomniał to ma swoje zalety, kilka osób je razem nie wiedząc o tym...
    Smacznego :)HIHI

    9 Cytuj
  • 9 lis 2011

    Jestem daleka od krytyki.ale....Nie wiem jak nazywa się budka z kebabami koło strażnicy na Zarabiu.,nie mniej jednak o nią mi chodzi.Jedzenie bez zastrzeżeń,rażące jest to iż pan odbiera pieniądze a potem tymi samymi rękami bierze mięso np.chamburgerowe bez użycia rękawiczek i wkłada do opiekacza ,to jest absurdalne jak tak można,gdzie higiena,gdzie sanepid..

    6 Cytuj
  • 15 lis 2011

    A co słychać u byłej Babci Maliny ? Coś już tam chyba otwarte bo dziś jak z cegielni wracałem to sporo aut stało i się w środku świeciło.

    1 1 Cytuj
  • 15 lis 2011

    [quote=gość: mama] Jestem daleka od krytyki.ale....Nie wiem jak nazywa się budka z kebabami koło strażnicy na Zarabiu.,nie mniej jednak o nią mi chodzi.Jedzenie bez zastrzeżeń,rażące jest to iż pan odbiera pieniądze a potem tymi samymi rękami bierze mięso np.chamburgerowe bez użycia rękawiczek i wkłada do opiekacza ,to jest absurdalne jak tak można,gdzie higiena,gdzie sanepid.. [/quote]

    Zgadzam się z toba. Kiedyś chodziłam do nich bo kebaby mają rzeczywiscie pyszne ale da się tam zauważyć ze obsługa nie przestrzega zasad higieny.Od kiedy to zauważyłam to tam już nie jem.

    4 Cytuj
  • 17 lis 2011

    We wszystkich kebabiarniach jest brudno i śmierdzi spalonym tłuszczem.

    8 1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    [quote=gość: czech] We wszystkich kebabiarniach jest brudno i śmierdzi spalonym tłuszczem. [/quote]

    jest brudno jeśli klienci nie potrafią jeść:), a tłuszcz to jak kolwiek by nie piec mięsa kebab to i tak będzie się grzał i przysmażał na dnie grila :)

    2 4 Cytuj
  • 18 lis 2011

    najlepszy obwarzanek przepity zimną oranżadą! tanio

    1 1 Cytuj

Odpowiedz