Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 18 lis 2011

    [quote=gość: JWw]jest brudno jeśli klienci nie potrafią jeść:), a tłuszcz to jak kolwiek by nie piec mięsa kebab to i tak będzie się grzał i przysmażał na dnie grila :) [/quote]
    No jasne :-))) Jak zwykle w Myślenicach winni są klienci :-))) Jak widzę te obrotowe maszyny w kebabach i to co jest w promieniu metra od nich i blat i ścianę i podłogę to mnie na wymioty ciągnie. Wszystko oblepione zaschniętym tłuszczem a smród pochodzi nie od "przysmażonego na dnie grilla mięsa" tylko od zjełczałego wielotygodniowego tłuszczu, który powinien być usuwany codziennie a nie raz w miesiącu albo i żadziej. Czemu są winni klienci ??? że personel nie umie sprzątać ? że kawałek mięsa czy sałatki może wypaść z tej papierowej koperty z kebabem. Od tego jest personel by to wszystko posprzątać i wyczyścić.
    No ale JWw muszę się z tobą zgodzić: Winni są klienci i to nie dla tego, że nie umieją jeść tyko dla tego że akceptują ten syf i bród i mimo wszystko w takich miejscach jedzą. Swoją drogą to zdumiewające, że na tych kilkanaście punktów z kebabem w Myślenicach wszędzie jest syf, bród i smród, mniejszy lub większy. We wrześniu byłem kilka dni w RUMUNII i często jadałem w małych budkach właśnie kebab ale wszędzie było czysto i dało się wyczuć jedynie delikatny zapach świeżego smażonego mięsa i przypraw. Po powrocie odwiedziłem sporą część myślenickich budek z kebabem i stwierdziłem że nie jest dobrze skoro w Rumunii jest czyściej. Może Rumuni w przeciwieństwie do Polaków umieją jeść kebab ?

    17 Cytuj
  • adzygmunt 18 lis 2011

    Najlepsza marchewka jest na polu Pigalla!
    Wszystko, co wyżej przeczytałem jest tylko reklamą. Oprócz postu M007, który upomniał się o ortografię. Żeby nie kadzić ponad miarę M007, gdy upomniał o nią, to wiem po jego postach musiało być strasznie!
    "janturysta" muszę to zapamiętać!

    4 9 Cytuj
  • 18 lis 2011

    adzygmunt 95% postów w wątkach o myślenickim handlu czy usługach na tym forum to reklama ale w poście powyżej twojego to się chyba rumuński kebabiarz reklamuje ? Ciekawe kto z Myślenic do Rumunii na kebab pojedzie ?

    10 2 Cytuj
  • 10 gru 2011

    odkąd otworzyli wezuwiusza zamawiałem pizze tylko tam, naprawdę była najlepsza w mieście, konkurencyjne ceny i krótki czas dostawy, zawsze ją tu wychwalałem na forum do tego stopnia aż zostałem posądzony o to że jestem powiązany z tą pizzeria i robię reklamę !!! niestety musze przyznać że chyba dobre czasy tej pizzerii już się skończyły, dwa razy mi się już zdarzyło że dostałem inna pizze niż zamawiałem, nie dostałem sosu czy też brakowało im jakiegoś składnika i po prostu zrobili pizze bez niego nawet nie uprzedzając o tym nie mówiąc już o propozycji wymiany na inny. Wiem jedno kiedyś z ciekawości na pewno jeszcze spróbuję i zamówię ale zanim to zrobię to upłynie sporo czasu, takim podejściem stracili stałego klienta a pizze od nich zamawiałem bardzo często. Brawo Panowie oby tak dalej to pójdziecie z torbami !!!

    Teraz pizze będę zamawiał z innego lokalu bo ostatnio zauważyłem że mają dowóz bo kiedyś nie mieli ale nazwy nie podam bo znowu będzie ze konkurencja :) pozdrawiam

    1 3 Cytuj
  • 14 lut 2012

    wstyd by w obecnych czasach i bądź co bądź na rynku egzystowała kawiarnia bez wc dla klientów, od czasu do czasu odwiedzałem to miejsce ale raz będąc tam z trzy letnim dzieckiem któremu nagle zachciało się "siu siu" zapytałem grzecznie o toaletę na to nie uprzejma pani, która cały czas siedzi przed laptopem (kto tam był ten wie o kogo chodzi), warknęła że tu nie ma toalety!!! zapytałem czy dziecko mogłoby skorzystać z tej dla personelu bo potrzeba była nagła, usłyszałem odpowiedź że jak ja to sobie wyobrażam jak dziecko chce sikać to niech sika do majtek bo ona tam nikogo nie wpuści, zwaliło mnie to trochę z nóg i szybko opuściłem to miejsce do którego ledwo co przyszliśmy się zagrzać i całe nasze zapłacone zamówienie zostało nie tknięte a dziecko zamiast zagrzać się gorącą herbatą (na zewnątrz było -18stopni) musiało z bólem wracać do domu. Nie polecam tego miejsca nikomu a już zwłaszcza tym, którzy mieli by tam ochotę się wybrać z własnymi pociechami (mimo że jest tam mały stoliczek z zabawkami -tylko po co?) klienci tej pani chyba przeszkadzają

    31 2 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Trzeba było ogarnąć sprawę z właścicielem!

    8 6 Cytuj
  • 14 lut 2012

    a w której cafe w myślenicach są wc dla klientów? ogólnie to jest s.y.f

    11 2 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Szanowni Państwo,
    Czy tylko w Internecie stać Was na obmowę i oszczerstwo. Takie sprawy można załatwić bezpośrednio z obsługą lub właścicielem, ale to wymaga nieco trudu.
    Potaniała nam odwaga odkąd wprowadzono Internet.

    12 16 Cytuj
  • 14 lut 2012

    jaka obmowa? jakie oszczerstwo? TAKI JEST FAKT!!! kogo ja pytałem o możliwość skorzystania z wc dla personelu ducha świętego? czy właśnie panią bezpośrednio obsługującą! więc ten "trud podjąłem" tak czy nie? a właściciel był na zapleczu, i on też nic by nie wyczarował w ciągu 5minut

    22 2 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Jak sanepid zezwolił na otwarcie kawiarni bez toalety?

    22 2 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Układy i układziki...

    18 2 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Dobrze że w Paulince nie sprzedaja piwa, bo gością zostały by drzewka na rynku, a przecież.... Myślenice miasto monitorowane.

    W takim razie za chamskie traktowanie klienta będe bojkotował Paulinke.

    21 2 Cytuj
  • 14 lut 2012

    tak juz to jest w Myslenicach-nasi lokalni bIZNESMENI uwazaja ze skoro nie ma konkurencji bo np na rynku jest tylko jedna kawiarnia to i tak ktos przyjdzie...i to nierozsadne myslenie sprawia ze z kultura moze byc na bakier. Tam gdzie jest konkurencja jakos tego klienta trzeba zdobyc a tu szkoda gadac. Nalezaloby solidarnie omijac rozne miejsca ktore nie zasluguja na odwiedzenie czy to za sprawa lokalu, towaru czy obslugi bo przeciez jak ide na przykladowo kawe to chce aby mi ona smakowala u tu ma znaczenie wszystko lacznie z tym czy wlasciciele i obsluga potrafia stworzyc przyjazna atmosfere.Wtedy moze cos by drgnelo w tym myslenickim zascianku gospodarczym.

    11 1 Cytuj
  • 14 lut 2012

    koło cafe Paulinka są przecież toalety parę metrów dalej?? więc w czym problem????

    4 17 Cytuj
  • 14 lut 2012

    jak to w czym baśka...ktos tu mowi o sanepidzie, o warunkach itp. ale chodzi przede wszystkim o kulturę. Wiekszosc ludzi, którzy maja swoja godnosc nie zostawiaja swoich ciezko zarabianych pieniedzy tam gdzie ludzie ich zle traktuja i jest to normalne zachowanie. O to chyba forumowiczom chodzi ze przychodza i placa a co pozniej slysza.Tak to rozumiem z powyzszych wypowiedzi.

    12 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Baśka chciało Cie sie kiedyś siku, ale tak że nie możesz zrobić kroku.
    Wyobraź sobie sytuacje, ciągniesz do domu trzy letnie dziecko, przesikane, na mrozie -18'C.

    16 3 Cytuj
  • 14 lut 2012

    macie racje!! rzeczywiście nie przemyślałam tego !!

    12 2 Cytuj
  • BEata 14 lut 2012

    [quote=gość: frywolny] a w której cafe w myślenicach są wc dla klientów? ogólnie to jest s.y.f [/quote]
    w Cafe 7-ka na przykład jest :)

    8 4 Cytuj
  • 14 lut 2012

    i to by było na tyle z wc jak pisze BetaBeta

    10 Cytuj
  • 14 lut 2012

    [quote=cygnus] Baśka chciało Cie sie kiedyś siku, ale tak że nie możesz zrobić kroku.
    Wyobraź sobie sytuacje, ciągniesz do domu trzy letnie dziecko, przesikane, na mrozie -18'C. [/quote]
    Po co ciągnie, zaraz za cafe paulinka jest miejski szalet,więc nie widze problemu by tam dziecko"wysikać"

    1 16 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Muza, chciało Ci się kiedyś siku, ale tak że nie możesz zrobić kroku.
    Wyobraź sobie taka sytuacje, siedzisz w kawiarence jest ciepło Twoje dziecko nagle chcę "si" i to bardzo, ubierasz się bo nie ma WC dla klientów i zasuwasz, ale za progiem Paulinki... jest już za późno....

    14 Cytuj
  • 14 lut 2012

    [quote=gość: frywolny] i to by było na tyle z wc jak pisze BetaBeta [/quote]
    A Cafe Nina? Też mają bardzo ładną ubikację dla klientów, więc nie obrzucaj innych kawiarni tylko dlatego, że jedna nie ma toalety....

    9 3 Cytuj
  • 14 lut 2012

    czy to prawda że w Myślenickiej babci malinie była Magda Gesler z rewolucjami?

    1 2 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Nie ma Babci Maliny w Myślenicach...

    3 1 Cytuj
  • 14 lut 2012

    czepiasz się machło sie komuś ...

    1 1 Cytuj

Odpowiedz