Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 15 lut 2012

    ada dobrze że jest!!! jak by nie było to poszedłbym z tym na policję!!

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Czeiacie sie biednej paulinki a to tylko kawiarnia. Ja byłam w Spontiuszu i tam pomimo iż jest sprzedawane piwo (podobno legalnie) nie ma WC, a lokal czynny całą dobe i nikt sie tym nie interesuje.

    10 3 Cytuj
  • adzygmunt 15 lut 2012

    Jeśli ludzie popełniają przestępstwa a tak jest w wypadku braku toalet w lokalu, to wielość tych przestępstw świadczy tylko o kumoterskim traktowaniu właścicieli lokalu/lokali.
    To że są "kilka metrów za rogiem" nie ma znaczenia. Piję kawę, jem ciastko, jestem rozebrany. !8 stopni mrozu a tu trzeba ubrać, a tu pili i wyjść do szaletu miejskiego, to tylko w Myślenicach możliwe?
    Sanepid i właściciel lokalu do kontroli, tylko skąd w M-cach Cię swoi nie skontrolują, może od razu komisja sejmowa, to takie na czasie!

    8 1 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Frywolny- co ma policja do toalet w lokalach?

    Cytuj
  • 15 lut 2012

    [quote=gość: Ada] Frywolny- co ma policja do toalet w lokalach? [/quote]
    Powinna w nich sprzątać.

    5 Cytuj
  • 15 lut 2012

    kawa na dworcu PKS "rzondzi" :) najlepsza kawa w M-cach, do tego "gratis" (stfu, za 1 grosz :D ) ciastka mają super, a personel - fajne laski i ogólnie bardzo miłe, tylko ten chłopak jest trochę w*urwiający :/

    1 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Może zrobimy jakiś zbiorowy bunt przeciwko niedoskonalościom w myslenickich knajpach a do najgorszej wyślemy Geslerkę?

    3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=gość: baśka2] koło cafe Paulinka są przecież toalety parę metrów dalej?? więc w czym problem???? [/quote]

    Cytuj
  • 16 lut 2012

    Mam "pomysła" W Paulince poprosic o większe naczynie, nasikac i zostawic pod ladą.
    Dla upartych przymnieśc ze sobą cos nadającego się na nocnik.
    Właściciele szybko pomysleli by o "sławojce" !!!

    7 3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Ada (pomyśl trochę) bo to najbliżej tej cafe!! tam zawsze można zgłosić!!!

    4 Cytuj
  • 17 lut 2012

    patrząc na poprzedni lokal paulinki widać ze wlasciciele raczej nie kierowali sie odczuciami klientów skoro przez tyle lat nie dzialo sie nic. A wiadomo ze takie podejscie przenosi sie na wszystko inne co takie lokale sa nam w stanie zoferowac-ale ktos przeciez przyjdzie

    3 Cytuj
  • 29 lut 2012

    na tym forum piszą tylko sami infantylni ludzie

    3 7 Cytuj
  • 29 lut 2012

    [quote=gość: ala] na tym forum piszą tylko sami infantylni ludzie [/quote]
    No to witamy w klubie!

    9 2 Cytuj
  • 29 lut 2012

    żeby kibla nie było w kawiarni eheh to tylko W POLSCE.

    9 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Ten cydron to zupełna pomyłka jak sami czytacie ludzie nawet nie wymieniają go wśród kawiarni znajdujących się na myślenickim rynku i bardzo dobrze bo ta psełdo kawiarnia-restauracja to wielki niewypał

    3 2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    To, że nie wymieniają, nie znaczy, że jest beznadziejny. Znam kilka myślenickich miejsc, które są dla mnie świetne a też nikt o nich tu nie pisze. A jak już piszesz, że jest beznadziejnie to chociaż się podziel, co aż tak złego tam jest.

    2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    nie wymieniają bo:
    - konkurencja nie objeżdża ich z błotem...
    - sami się nie reklamują w niby opiniach...

    Niestety realnych opinii i poleceń jest tutaj nie wiele.

    3 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Tu w ogóle nie ma realnych opinii. Nie tylko w tym wątku ale we wszystkich dotyczących handlu czy usług. Niestety podobnie jest w całym internecie.

    3 2 Cytuj
  • 15 lip 2012

    Szkoda, ze nie dba się o klientów. Do grona złych knajpek stara się dołączyć "sova". Małe porcje, powolna obsługa i chyba kucharz się zmienił. Dziękuje ale za buble nie płace

    4 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Ja miałam okazję przejść się po Myślenickich kawiarniach w ostatnich dniach i z przykrością stwierdzam,że 7-ka bardzo mnie zawiodła kawa mrożona była z kwaśnawą śmietaną sok z pomarańczy rozcieńczony wodą ,wybór ciast żaden jakieś dwa ususzone kawałki smętnie stały w chłodziarce oj zawiodłam się .Byłam też w kawiarni przy kebabie Turcja na Zarabiu (nie znam jej nazwy) i mogę ją polecić naprawdę super desery ,pyszna kawa a sok z świeżych owoców pycha podany w dużej szklance ,lody mają z Zielonej Budki -mi one akurat smakują ale to już zależy kto co lubi .
    A jeśli chodzi o kebaby w Myślenicach to Raz,dwa ,trzy , Turcja i w ostatniej budce na Zarabiu przy parkingu na wyciąg.

    6 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Lody koło Turcji mają ale grycan,nie zielona budka;)

    3 1 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Ja polecam PUB POD PARASOLKAMI miła i sympatyczna obsługa jest gdzie posiedzieć nie to co w tej ciasnocie PACO nie dość że ciasno to jeszcze beszczelna właścicielka

    10 3 Cytuj
  • 16 lip 2012

    powiedzcie ile kosztuje przygotowanie przyjęcia z okazji chrztu w restauracji Cydron? Czy polecacie inne miejsce?
    Muszę coś znaleść, bo mamy bardzo małe mieszkanie i brak warunków na jakiekolwiek przyjęcie większej liczby gości (ok 15 osób)

    1 3 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Na temat ten babki z Paco(czytając poprzedniu wpis dowiedziałam się żę jest właścicielką) można by było książke napisać.
    Ale napisze tylko tyle że od kąd zaczęła ona "pracować" za barem to ze znajomymi przestaliśmy do Paco przychodzić.
    I z tego co się orientuje nie tylko my zrezygnowaliśmy z odwiedzania Paco.

    6 2 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Kebab najlepszy u włodka na rynku nie ma lepszego kto za mną dwać plusy a hety walcie sie i tak wam nie odpisze wiec sobie hejtujce ;)

    4 4 Cytuj

Odpowiedz