Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 16 lip 2012

    [quote=gość: igem30].Byłam też w kawiarni przy kebabie Turcja na Zarabiu (nie znam jej nazwy) i mogę ją polecić naprawdę super desery ,pyszna kawa a sok z świeżych owoców pycha podany w dużej szklance ,lody mają z Zielonej Budki -mi one akurat smakują ale to już zależy kto co lubi .
    [/quote]

    Cafe Victoria (z tego co pamiętam), lody jak dla mnie zdecydowanie najlepsze w Myślenicach. Wiem, na reklamie widnieje Grycan ale dziewczyny z obsługi mówiły, że to Zielona Budka. Próbowałem kiedyś Zielonej budki ze sklepu jakoś mi nie podeszły a te w kawiarni rewelacja - widocznie do gastronomii mają lepsze :D Polecam!

    Jeszcze słowo na temat obsługi, bo jako pracownik handlu zwracam na to uwagę. Widać, że dziewczyny się starają - podejście do klienta na szóstkę z plusem. Na pewno tam jeszcze zajrzę...

    3 2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    lody zielonej budki produkował kiedys Zbigniew Grycan potem odsprzedał markę i po kilkuletniej przerwie zaczął ponownie produkowć lody tylko już pod swoim nazwiskiem

    Cytuj
  • 17 lip 2012

    świetne miejsce na chrzciny i inne przyjęcia to REKLINIEC na Zarabiu, tanio smacznie przyjemnie, ja tam robiłem przyjęcie i jestem zadowolony, polecam!!!

    2 9 Cytuj
  • Basia 19 lip 2012

    mam pytanie czy ktoś już z stamtąd kupował,jak smakują?Mi bardzo obsługa bardzo miła i szybka

    2 11 Cytuj
  • 20 lip 2012

    jadłem, mega *****owe, nie to samo co w kfc
    w kfc masz świeze mięso, a tam jakies ciemne....

    lepiej było gdybyś nie zareklamowała swojej "restauracji", teraz Cię zjedzą

    7 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 20 lip 2012

    Zjemy Cię odwrotnie proporcjonalnie do ilości zjedzonych kurczaków w Twojej budzie.

    5 1 Cytuj
  • 20 lip 2012

    Kicha jakieś mielone czy coś w tym stylu

    3 1 Cytuj
  • Basia 20 lip 2012

    mi się nie zdarzyło ciemne mięso a tak pozatym to nie moja ,,restauracja""tylko kogoś innego i nikogo nie reklamuję.Chodzi mi tylko o opinie innych którzy tam jedli a po 2 tutaj kurczaki są tańsze niż w KFC a co za tym idzie to wiadome że nie będzie identyczne jak w KFC.

    1 4 Cytuj
  • 21 lip 2012

    Gdzie w Zakliczynie ,bo mieszkam w pobliżu i nie widziałem nic takiego.

    1 2 Cytuj
  • 21 lip 2012

    na miejscu lewiatana

    2 Cytuj
  • 22 lip 2012

    Kurczaki były całkiem spoko, jednak frytki sa tam obrzydliwe, twarde i śmierdzą przepalonym tłuszczem. Co ciekawe maja w ulotce opcje dostawy do domu, jednak nigdy nie mają kierowcy :D

    1 1 Cytuj
  • Basia 22 lip 2012

    a ja nawet nie wiedziałam że są tam dostawy do domu...:(szkoda bo bym zamówiła do domu:)

    Cytuj
  • 18 sie 2012

    Mam pytanie czy słyszeliście coś o Restauracji Il Camino przy Starej Cegielni ? Podobno 1 września organizują pożegnanie lata przy muzyce na żywo. Czy warto tam iść

    7 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Odwiedziłam dziś bistro "Adriano". Niestety plusów mniej niż minusów. Przede wszystkim jedzenie zimne.Po raz kolejny nie odwiedzę

    6 10 Cytuj
  • Basia 19 sie 2012

    [quote=gość: krakus] Mam pytanie czy słyszeliście coś o Restauracji Il Camino przy Starej Cegielni ? Podobno 1 września organizują pożegnanie lata przy muzyce na żywo. Czy warto tam iść [/quote]
    też o tym słyszałam -ja tam jeszcze nie byłam ale była moja znajoma i poleca więc chyba sie tam też wybiorę

    4 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    A moja znajoma robiła w Gibolandzie urodziny dla dziecka i w połowie imprezy chciała dla dzieciaków zamówić pizzę, wyciąga telefon i dzwoni do swojej ulubionej pizzeii a pani "szefowa" w Gibolandzie mówi że pizzę można zamawiać tylko w Il Camino !!! dalej nam wyjaśnia, że jest tak dla tego, że Giboland i Il Camino należy do tego samego człowieka i właściciel nie zgadza się by zamawiać pizzę gdzie indziej !!!
    Moim skromnym zdaniem pomysł głupi i tyle, Kobieta za całe urodziny zapłaciła ponad 800 zł i nie pozwolili jej zamówić na własny koszt pizzy za 20 zł w innej niż ich własna pizzeria !!! Brak mi słów na "pomysłowość" właścicieli. Ostatecznie pizzy nie było a niesmak pozostał. A ja z czystej przekory i na sprzeciw głupocie nie zrobiłam dziecku urodziny w Kids-Play a do Il Camino się nie wybiorę bo diabli wiedzą co w tym lokalu kto jeszcze wymyśli.

    12 6 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Co sądzicie o pepe ?

    4 Cytuj
  • 20 sie 2012

    A ja napisze o Rosie Canina:)
    Moim zdaniem najlepsza pizza na chwile obecną w mieście:)
    Bardzo miła i sympatyczna obsługa.
    tak trzymać

    8 4 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Jak ktoś ma ochotę na jedzenie "wyższych lotów" to polecam restaurację w Hotelu Gala w Rudniku. Fantastyczne jedzenie, zwłaszcza polędwiczki w sosie kurkowym i placki ziemniaczane w sosie borowikowym, ale co bym nie zamówił wszystko zawsze bardzo dobre.

    Z propozycji na co dzień to polecam Bark Parkowy na Zarabiu;)

    8 6 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: mimi1] A moja znajoma robiła w Gibolandzie urodziny dla dziecka i w połowie imprezy chciała dla dzieciaków zamówić pizzę, wyciąga telefon i dzwoni do swojej ulubionej pizzeii a pani "szefowa" w Gibolandzie mówi że pizzę można zamawiać tylko w Il Camino !!! dalej nam wyjaśnia, że jest tak dla tego, że Giboland i Il Camino należy do tego samego człowieka i właściciel nie zgadza się by zamawiać pizzę gdzie indziej !!!
    Moim skromnym zdaniem pomysł głupi i tyle, Kobieta za całe urodziny zapłaciła ponad 800 zł i nie pozwolili jej zamówić na własny koszt pizzy za 20 zł w innej niż ich własna pizzeria !!! Brak mi słów na "pomysłowość" właścicieli. Ostatecznie pizzy nie było a niesmak pozostał. A ja z czystej przekory i na sprzeciw głupocie nie zrobiłam dziecku urodziny w Kids-Play a do Il Camino się nie wybiorę bo diabli wiedzą co w tym lokalu kto jeszcze wymyśli. [/quote]

    Szanowna mimi1. Giboland słucha swoich klientów i stara się udoskonalać ofertę.
    Za każdą opinię jesteśmy ogromnie wdzięczni. Staramy się byc elastyczni, jednak pewne elementy musieliśmy ujednolicić.
    Kwestia poczęstunku podczas przyjęc urodzinowych, opisana zostala na naszej stronie internetowej
    http://giboland.pl/urodziny.php
    Jeśli Pani pociecha miała okazję być naszym gościem to zapewne znane są Pani zasady zamawiania poczęstunku
    Podniesiona kwestia pizzy, dotyczy naszej ścisłej oferty. Jeśli sala zabaw częstuje czymś swoich gości, odpowiada za to. Nie kazda bowiem pizza (na przykład) jest odpowiednim daniem dla małego dziecka (chodzi o składniki, przyprawy, sosy)
    pizze które proponujemy są delikatne, przygotowane z myślą o dzieciach i w tym właśnie zakresie pomaga nam pobliska restauracja ilcamino
    zaznaczam, że wszystkie te kwestie można przedyskutować podczas rezerwacji boksu urodzinowego
    jeśli ma Pani jakieś pytania, proszę o maila lub telefon
    pozostaje mi serdecznie zaprosić do naszej Sali Zabaw

    10 8 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Również polecam Bar Parkowy. Bardzo smaczne domowe jedzenie, fajna atmosfera. A próbowałam już jedzenie w wielu naszych restauracjach. Dla mnie number one, jedzenie jak u mojej babci- dopieszczone , doprawione, przepyszne.

    8 8 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=giboland]Jeśli sala zabaw częstuje czymś swoich gości, odpowiada za to. Nie kazda bowiem pizza (na przykład) jest odpowiednim daniem dla małego dziecka (chodzi o składniki, przyprawy, sosy)pizze które proponujemy są delikatne, przygotowane z myślą o dzieciach [/quote]
    Jeśli o mnie chodzi to znając "zmienną" jakość wyrobów myślenickiej gastronomii wolałabym zamówić swojemu dziecku pizzę w pizzerii w której moje dziecko już nie raz jadło i mam do tego miejsca zaufanie. Jeśli dopuszczacie możliwość konsumpcji atr. spożywczych przyniesionych przez klienta (a dopuszczacie z wyjątkiem pizzy) to nie może być mowy o jakiejkolwiek Waszej odpowiedzialności za ewentualne skutki ich spożycia to oczywiste. Co do doboru składników pizzy to matka wie co jada jej dziecko i co jest dla niego dobre więc bez przesady z tą troską... Ale jeśli tak bardzo troszczycie się o dzieci to proponuję zadbać o czystość tych konstrukcji i kulek bo fetor jaki panuje w Waszym lokalu pozostawia daleko w tyle ten unoszący się z odzieży mojego Męża gdy wraca z piłkarskiego treningu. W prawdzie problemy gastryczne u dzieci może i mają bardziej gwałtowny przebieg ale zazwyczaj szybko się kończą w przeciwieństwie do dermatologicznych.

    6 4 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Trochę to dla mnie dziwne to narzucanie matce co dziecko powinno jeść! przeciez matka wie co dziecko lubi i czy mu cos szkodzi czy nie. Dla mnie to tłumaczenie ejst bezsensu a chodzi tu tylko o biznes o nic więcej bo wiadomo ze il camino i giboland to ten sam właściciel.
    Juz takie ingerowanie w decyzję rodziców co ich dziecko powinno a nie powinno jeść to moim zdaniem rpzesada...

    7 2 Cytuj
  • 23 sie 2012

    ja zamawiam pizze tylko w rosa canina , nie wiem jak inne dania ale pizze maja najlepsza w myślenicach i stosunkowo nie drogą

    4 4 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Jeśli o pizzę chodzi, uważam że legendario nie ma sobie równych w myślenicach
    nie wiem z którego roku są mistrzami w tej pizzy, ale znają się na rzeczy
    Świetne ciasto o odpowiedniej grubości, duży wybór i pięknie to jeszcze podane z muzyką np adele w tle. No może nie ma co porównywać tego lokalu do restauracji ekskluzywnych , lecz my z żoną i córką czujemy się tam świetnie i wiemy że jesteśmy u siebie. Dla naszej córki zawsze balonik i miejsce gdzie może porysować. Zresztą jak już się wybieramy to zaliczamy po kolei rynek, kulki przy janie i legendario.
    aha - w sowie mają dobrą tą sałatkę z kurczakiem
    Polecam
    Smacznego

    2 8 Cytuj

Odpowiedz