Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • ania 3 gru 2012
    gumiś napisał/a:

    Ty rysio ale coś ci się popiepszyło bo Spontiusz już dwa tygodnie temu wyniósł wszystkie swoje rzeczy więc to cygaństwo ci nie wyszło.

    no nie prawda ja dziś widziałam jak wychodzą ze sprzętami

    5 1 Cytuj
  • 3 gru 2012

    a ja wam mówie , że SOVA jet the best

    10 18 Cytuj
  • 3 gru 2012
    anula napisał/a:

    no to kiszka, to z Myślenic do Jawornika raczej nikt nie będzie jeździł.
    Dlaczego się przenieśli, przecież lokalizację tu mieli super

    z prostego powodu właściciel wypowiedział im umowę najmu. Pewnie sam będzie chciał działać w tym biznesie, bo stacja benzynowa ma raczej słabe utargi.

    2 1 Cytuj
  • ania 3 gru 2012
    seba napisał/a:

    anula napisał/a:no to kiszka, to z Myślenic do Jawornika raczej nikt nie będzie jeździł.Dlaczego się przenieśli, przecież lokalizację tu mieli superz prostego powodu właściciel wypowiedział im umowę najmu. Pewnie sam będzie chciał działać w tym biznesie, bo stacja benzynowa ma raczej słabe utargi.

    tak przypuszczałam, biznes się rozchulał i taki rozchulany można przejąć

    4 2 Cytuj
  • 3 gru 2012

    E tam po prostu eldorado maszynowe sie trochę ukróciło to jest powód całego zamieszania... od tego sie zaczeło właściciel stacji nic tam nie bedzie robil bo juz wynajete jest. sami sobie obliczcie 3 x hotspot ustawione 60:40 tzn na 1 mln zl 600tys wyplat 400tys zarobku z tego po 50% dla wlascicieli maszynki 50% procent dla wlasciciela lokalu czyli po 200tys na glowe no to bylo sie o co klucic

    9 2 Cytuj
  • 3 gru 2012

    [quote=gość: JA !]Ooo.. strasznie dziwne składniki tych sałatek w Chimerze.. :)[/quote]

    Cytuj
  • 3 gru 2012

    [quote=ajka1987]To co wynosza to pozostałości po spontiuszu i pomyśleć że w takich warunkach tzn. ponad 1 cm tłuszczu na wszystkim były przygotowywane te wasze uwielbiane dewolaje.[/quote]

    ahahahahhahahhaha SMACZNEGO WSZYSTKIM SPONTIUSZOWICZOM hahhahahhahahahhaha

    8 4 Cytuj
  • 3 gru 2012

    DUZO TANIO Z ZIEMI!! hahahaha spontiusz który przejdzie do historii !! Praca na umowę zlecenie :/ biedni pracownicy..... Ale ktoś musi się bujać furami i mieć w *** ludzi żeby inni musieli wiązać ledwo koniec z końce. Kilka domów niedaleko mnie mieszka kobieta co pracowała w Gospodzie i mąż przy przeprowadzce SPONTIUSZA zabronił jej tam robić I wierzcie mi... ona nie była jedyna......

    20 2 Cytuj
  • 3 gru 2012

    Ja tam nie znam wlasciciela i nie chce, ale speluna to jest i nie ma co ukrywac. Wlascieciel jak wlasciciel jezeli chodzi o zatrudnienie i umowy dla pracownikow to nie tylko u niego tak jest bo kazdy jest taki sam ale jezeli chodzi o jakosc a raczej brak jakosci jedzenia to nie kazdy wlasciciel jest na tyle bezczelny zeby dawac ludziom gowno do jedzenia

    9 5 Cytuj
  • abcd abcd 4 gru 2012

    Siedzę sobie w pracy i czytam co wy tutaj za głupoty wypisujecie , jesteście żałośni bo wszyscy co siedzą na tym forum to stali klienci spontiusza i nie rozumiem tej krytyki , na waszym miejscu to trochę bym się powstydził, bo mądrzy ludzie wiedzą jaka jest prawda a was zrzera zazdrość i nienawiść. Możecie sobie już dać spokój z tym spontiuszem bo spontiusz był, jest i będzie czy się to komuś podoba czy nie bo i tak maja najlepsze jedzenie a co do jakości potraw to chciałbym żeby we wszystkich knajpach było tak jak u nich czyli smacznie , świeżo i nie drogo. Chyba czas już zakończyć wątek spontiusza bo to się już robi nudne.

    7 27 Cytuj
  • 4 gru 2012

    Nie trzeba było tam jeść, wystarczyło podjechać i powąchać ten smród padliny.

    21 6 Cytuj
  • 4 gru 2012
    gość: Konto usunięte napisał/a:

    Siedzę sobie w pracy i czytam co wy tutaj za głupoty wypisujecie , jesteście żałośni bo wszyscy co siedzą na tym forum to stali klienci spontiusza i nie rozumiem tej krytyki , na waszym miejscu to trochę bym się powstydził, bo mądrzy ludzie wiedzą jaka jest prawda a was zrzera zazdrość i nienawiść. Możecie sobie już dać spokój z tym spontiuszem bo spontiusz był, jest i będzie czy się to komuś podoba czy nie bo i tak maja najlepsze jedzenie a co do jakości potraw to chciałbym żeby we wszystkich knajpach było tak jak u nich czyli smacznie , świeżo i nie drogo. Chyba czas już zakończyć wątek spontiusza bo to się już robi nudne.

    Drogi kolego, nie mów mi takich głupot że tam czysto i świeżo bo sie właśnie kompromitujesz. Temat może i jest nudny ale po to ma być nudny żeby przemówić ludziom do rozsądku. Jestem zawodowym kucharzem z dyplomem mistrzowskim i mi tutaj nie mów o świeżości i jakości jedzenia ze spontiusza, Naprawdę nie chce mi się kolejny raz mówić o mojej kiełbasce z grilla z cebulą której zapach był bliższy wątróbce, o bograczu z parówką, a tym bardziej potrafie rozróżnić frytki chrupiące smażone na oleju, od frytek starych, brązowych, gotowanych na spalonej fryturze.. Czasy spontiusza się właśnie kończą i sam przyznasz racje bo to przeprowadzka to dla spontiusza wielka porażka moim zdaniem.. POZDROWIENIA

    14 10 Cytuj
  • XXX ... 5 gru 2012

    Cześć chciałabym się umówić z kimś na neutralnym terenie. Czy był ktoś może w tej knajpce na dworcu Ale cafe ?? Nie wiecie czy mają tam spokojną atmosferę i dobrą kawę :-) ??

    1 10 Cytuj
  • 5 gru 2012

    Kawiarnie dworcowe to raczej chybiony pomysł na spokojną atmosferę, miejsce ciągłego ruchu, głośnego dźwięku, szybkiej kawy , podróżnych z bagażami....nie to nie to.

    16 Cytuj
  • 5 gru 2012

    Spontiusz przeniesony do jawornika.
    Stacja paliw orlen za bochenkiem.
    Bylem sala wypas jedzenie tez załoga ta sama.
    ZAPRASZAM!!!!

    6 42 Cytuj
  • Piotrek 5 gru 2012

    ja byłem pare dni temu i jest oki choć sala mniejsza.

    5 25 Cytuj
  • 5 gru 2012

    bedzie druga na polu zaczeli juz robic

    9 25 Cytuj
  • 5 gru 2012

    Dania z ZIEMI !! Spontiusz zaprasza !!

    29 10 Cytuj
  • 6 gru 2012

    W starym spontiuszu jadą z koksem że hej, podobno wszystko nowka, chyba będzie spoko .Trzeba będzie zagladnąć

    5 23 Cytuj
  • 7 gru 2012
    RYsio napisał/a:

    W starym spontiuszu jadą z koksem że hej, podobno wszystko nowka, chyba będzie spoko .Trzeba będzie zagladnąć

    tak, tyle że to już nie będzie spontiusz i nic z nim nie będzie mieć wspólnego ;)

    10 8 Cytuj
  • 7 gru 2012

    będzie SPONTIUSZ KLON JUNIOR :];]

    6 10 Cytuj
  • 7 gru 2012
    Deadmatch napisał/a:

    będzie SPONTIUSZ KLON JUNIOR :];]

    Hahahahahahaha

    5 4 Cytuj
  • 8 gru 2012
    MagdaGesller napisał/a:

    RYsio napisał/a:W starym spontiuszu jadą z koksem że hej, podobno wszystko nowka, chyba będzie spoko .Trzeba będzie zagladnąćtak, tyle że to już nie będzie spontiusz i nic z nim nie będzie mieć wspólnego ;)

    Przestań już krytykować staję się już nudne. Nikt cię nie zmusza do jedzenia spontiuszu. Kup sobie kaszankę i sobie sama usmaż :)

    11 16 Cytuj
  • 9 gru 2012

    Jest i bedzie tylko jeden spontiusz ten co jest w jaworniku teraz na orlenie. A na dolnym sie gosc podszywa i mowi to otwarcie zeby miec klijentow zal mi go. A co do teg ze wszystko tam nowe to troche przesada bo meble sa ze słowienskiej to raczej nowoscia nie pachnie haha

    4 20 Cytuj
  • 9 gru 2012

    Koleś myśli że podszywajac sie pod Spontiusza zrobi kariere na Petro ha.. ha.. ha, ale się przeliczy bo to jest świństwo jakich mało i nawet maszyny mu nie pomogą. Poprostu żenada .

    7 24 Cytuj

Odpowiedz