Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 20 kwi 2010

    Jeszcze jedno wystarczy sprawdzić stronę internetową tego Cydrona
    zero promocji zero informacji o cenach straszna tajemnica zdjęcia potraw zciągnięte z internetu fikcyjni kucharze którzy tam wogóle nie pracuja
    zresztą szkoda klawiatury dla tego pseudo lokalu gastronomicznego.

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    oj zz widać że konkurencja nie śpi i czuwa tu na tym forum i oczernia ile się tylko da cydrona

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2010

    Co do Cydronu, to jestem bardzo nim rozczarowana. Kiedyś będąc tam ze znajomymi, zostaliśmy niemiło wyproszeni przez właścicielkę, bo PROSILIŚMY O CHWILKĘ CZASU NA ZASTANOWIENIE SIĘ NAD ZAMÓWIENIEM. W osobistym odczuciu nie polecam tego lokalu, choć każdy może mieć własne zdanie.;]

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2010

    Przeczytaj poniżej to cała prawda tam tak traktuje się klientów to nie oczernianie tylko fakt.

    1 Cytuj
  • 22 kwi 2010

    Cydron zawsze mi sie podobał ale ostatnio o 21.50 baba powiedziała ze juz nieczynne no to po co piszą ze maja otwarte do 23. no i skończyło sie na Sowie też bardzo fajna restauracja.

    2 Cytuj
  • 22 kwi 2010

    Dla mnie ten cydron to jest pomylenie z poplątaniem..
    Gdybym był włascicielem takiego biznesu, to starał bym się przyciagnąc jakoś ludzi..
    Tam natomiast, można usłyszeć tekst typu"tu jest restauracja, nie knajpa, tutaj sie przychodzi jest a nie pić piwo"
    A ja akurat miałem ochote za zimne piwko na poczatek a pózniej na wybranie z karty czegoś smacznego..
    Ale nie miałem okazji bo po tekscie o restauracji wyszedłem i nie mam zamiaru tam więcej chodzić, a z tego co mi wiadomo od znajomych dużo osób już postawiło na tym całym cydronie krzyżyk..

    2 Cytuj
  • 23 kwi 2010

    Masz rację to pomylenie ale już niedługo jeszccze chwilka i cały ten ambaras powinien się zamknąć.Jeszcze na rynku stanie "cmentarny ogródek" a potem to faktycznie krzyżyk na drogę i baj.

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    hehe boże który Cię nie ma, widzisz i nie grzmisz..... dajcie spokój dziewczynie, a Ty Aniu nie przejmuj się, olej ich z góry na dół :D

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Bardzo fajne stwierdzenie ale im i tak nic nie pomoże cały ten Cydron juz jest przeszłościa.Dramatyczne są też te ich wzloty no może cmentarz na rynku myslenickim coś pomoże.

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    a gdzie jest Paweł?

    Cytuj
  • 28 kwi 2010

    ten kelner co otwierał tego Cydrona, jego już tam chyba nie ma pewnie dla tego ta knajpa spada na psy , ale czas pokarze...

    Cytuj
  • 29 kwi 2010

    A co sądzicie o "paco"??Knajpka ta jest już blisko 10 lat z tego co pamiętam.

    Cytuj
  • 29 kwi 2010

    Jeśli chodzi o Paco, to tak obsługa miła i przyjemna, jedzenie też nie najgorsze.
    Natomiast najwiekszym minuem Paco są ceny i to że ostatnimi czasy zaczeły się tam pojawiać twz"chłopoki buroki", dresiki z okolicznym wiosek ktorzy przychodzą nawaleni i siedzą przez kilka godzin przy jednym piwie. Kiedyś tego nie było ale ostatnio coraz cześciej można spotkać takich typowych"chamów" którzy szukają zaczepki.
    tak więc Paco jest w miare ok, jeśli poprawią te niedociągniecia(obiża ceny, zaczną wypraszaś buractwo) to będzie można siąść i całkiem przyjemnie spędzić czas.

    2 5 Cytuj
  • 9 maj 2010

    nie orientujecie sie czy w cydronie potrzebuja kogos do pracy

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    W Cydronie najpierw cmentarne kwiaty na ogródku a teraz konfesjonały do spowiedzi postawili

    2 Cytuj
  • 16 maj 2010

    Ale jaja w tym cydronie faktycznie te konfesjonały na rynku są "piękne" pozdrawiam i życzę powodzenia...

    1 Cytuj
  • 19 maj 2010

    Witam byłem ostatnio w Cydronie nawet fajnie , ale zastanawia mnie co tam robi ta kobitka puszysta przecież ta kobieta swoim zachowaniem i wyglądem wszystkich odstrasza.Jest nie miła opryskliwa całkiem beznadziejna poza tym nawet reszta ok.
    Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale tak mi się wydaje - nara.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    w cydronie skorzystanie z kibelka kosztuje 5 złotych no to prawie piwko + kibelek i
    13 złotych nie twoje tak dalej już nikt tam nie będzie chodził.
    powinni zamknąć tę nędzną spelune ci ludzie naprawdę szaleju się chyba najedli.

    1 Cytuj
  • 22 maj 2010

    pobieranie oplat za WC od klientów spożywających piwo w lokalu jest bezprawne

    3 Cytuj
  • 26 maj 2010

    Ostatnio w niedzielę dostałam w Cydronie zimne jedzenie zwruciłam uwagę kelnerce , ale tylko coś odburknęła nawet nie przeprosiła - dziwne.

    2 Cytuj
  • 27 maj 2010

    Witam , od niedawna mieszkam w myślenicach , rzeczywiscie ciężko trafić do tej knajpki ,nam w niedziele podawał kelner miły ,fachowy polecone potrawy bardzo smaczne łosos ,lasagne i poledwica bardzo dobra.Sprawdzajac na rachunku piwo 7 zł(to troszke drogo)ale z toalety korzystalismy bezpłatnie , ogólnie lokal godny polecenia ,uwazam ze to problem managera jak wskazac ludziom droge i jak pilnowac porzadku ,myśle ze własciciel nie chce w lokalu toalety miejskiej ,chyba kazdy by tak robil ,widzialam raz w lokalu jak to zrobili Cyganie ,zamowili napoje ,niewypili skorzystali z toalety i wyszli ,moze tak to sie zalatwia wszystko kosztuje ,a nie napaskudzic i ........
    gratuluje myślenicom mocnej gastronomii ,polecam wspomniana knajpke i inne tez sprawdzone ,kazdy musi wybrac sam

    Cytuj
  • 24 lip 2010

    Ja dzisiaj byłam na chińszczyżnie POD BLACHĄ i mile się zaskoczyłam.
    Minus za biały, sklejony, najtańszy ryż. Mogliby popracować nad sypkim kolorowym.
    Biały albaris mogę z powodzeniem ugotować sobie w domu.

    1 Cytuj
  • 24 lip 2010

    Pyszne jedzenie jest w invito tylko, ze troszke drogo.

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    sorrki niestety jak jadłem tam ostatnio to potem miałem rozwolnienie ohyda a ceny z księżyca

    Cytuj
  • 26 lip 2010

    Na domiar złego dziś dostałem wysypki.

    Cytuj

Odpowiedz