Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 24 sie 2012

    [quote=gość: jemy] Jeśli o pizzę chodzi, uważam że legendario nie ma sobie równych w myślenicach
    nie wiem z którego roku są mistrzami w tej pizzy, ale znają się na rzeczy
    Świetne ciasto o odpowiedniej grubości, duży wybór i pięknie to jeszcze podane z muzyką np adele w tle. No może nie ma co porównywać tego lokalu do restauracji ekskluzywnych , lecz my z żoną i córką czujemy się tam świetnie i wiemy że jesteśmy u siebie. Dla naszej córki zawsze balonik i miejsce gdzie może porysować. Zresztą jak już się wybieramy to zaliczamy po kolei rynek, kulki przy janie i legendario.
    aha - w sowie mają dobrą tą sałatkę z kurczakiem
    Polecam
    Smacznego [/quote]
    lepszą robię w domu

    4 3 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Il Camino Rządzi :D maja tam wyśmienite pizze i makarony a obsługa jest na najwyższym poziomie

    11 24 Cytuj
  • 15 wrz 2012

    co sie stalo z ta czarna kelnerka z cydronu? ze 4 tyg tam nie bylem, i teraz dziewczyna z ogrodka mowi ze juz nie pracuje. kto na to pozwolil? nie bylo tam jeszcze w obsludze nikogo komu tak zalezalo na gosciach,,, WRACAJ!!!!

    4 3 Cytuj
  • 15 wrz 2012

    Il Camino Rządzi ???tak rządzi ale wc z dużą niestrawnością... byłam na przyjęciu..dania zwymyślane źle przysządzone zanim dotarły na stół były już zimne.. jedyny puls to
    kelner ok 40 bardzo sympatyczny i rzeczowy...

    10 8 Cytuj
  • Magdalena 17 wrz 2012

    Jak chodzi o pizzerie, to kiedyś zamawiałam w hot-chili, bo mają pyszne pizze, ale strasznie podrożeli i z nich zrezygnowałam :/ obecnie zamawiam w Cornerze - mają na prawdę genialne te pizze i mega tanio, a do tego dają zawsze sos gratis, jak dla mnie najlepsza oferta w Myślenicach

    2 7 Cytuj
  • Magdalena 17 wrz 2012

    Ktoś jeszcze wspominał o Reklińcu - pracowałam tam nawet kiedyś i faktycznie muszę przyznać, że jedzenie mają pyszne, no i szefostwo bardzo pilnuje obsługę, by dbano o klienta, dlatego nie powinno być żadnych nieprzyjemności w tym lokalu
    Jako osoba, która zna sprawę "od kuchni" mogę z czystym sumieniem polecić te restauracje, bo wiem co niektórzy ludzie potrafią robić z jedzeniem przed podaniem... a w Reklińcu wszystko jest higienicznie, świeżo i starannie przygotowane - sama jadałam tam ze smakiem

    4 18 Cytuj
  • 24 paź 2012

    Co tam słychać w naszych myślenickich knajpkach?

    2 Cytuj
  • 24 paź 2012

    otwiera się jakaś nowa koło kurdesza.... :D podobno ma być całkiem spoko :P

    2 4 Cytuj
  • 25 paź 2012

    A nie "dyskoteka"?

    1 Cytuj
  • 25 paź 2012

    no dyskoteki to to raczej nie przypomina od wnętrza ...... :)

    Cytuj
  • Def Ibrylator 25 paź 2012
    lenamagda napisał/a:

    no dyskoteki to to raczej nie przypomina od wnętrza ...... :)

    "Mordownia 2"

    3 Cytuj
  • 25 paź 2012

    może nie będzie tak źle :) to co było kiedyś, nie znaczy że będzie to samo teraz :) najlepiej przyjść, sprawdzić, wtedy ocenić .... apropo nie wiecie kiedy jakieś otwarcie?

    2 Cytuj
  • 26 paź 2012

    co to za nowa knajpa na ul reja?

    2 Cytuj
  • 26 paź 2012

    A ja ostatnio postanowiłem sprobowac nowsci i zamowilem jedzenie z bar u krysi hehe juz sama nazwa kojarzy sie z pania krysia z filmow barei z petem w ustach robiaca mielone w barze mlecznym i rozczarowania nie bylo. Jezeli na kuchni gotuje osoba rownie obleśna jak osoba doworzaca to odrazu odechciewa sie jesc jak to mowia polowa sukcesu to dobrze podane danie. A tu tak podane ... ze piesek mial moj radoche.hehe glodny wziolem kolejna nowa ulotke adriano bar czy jakos tak mialem obawy a piesek czekal na dokladke ale sie nie doczekal jedzenie pyszne!!!!! podkreslam pyszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam i dodaje do ulubionych obok camorry!!! rosa caniny!!! pod blacha!!! reklinca!!! karen!!! wiec jesli smakuje wam jedzenie w tych lokalach to mysle ze adriano tez wam przypadnie do gustu a co do krysi nie sprobowalem nie wiem ale liczy sie pierwsze wrazenie a to bylo okropne ale jak mowie nie jadlem pies zjadl smakowalo mu i nawet nie mial klopotow trawiennych wiec moze i dobre.

    26 29 Cytuj
  • 27 paź 2012

    Ja polecam restauracje Sova,mają tam bardzo pyszne sałatki oraz bardzo przyjemny lokal:-)

    9 14 Cytuj
  • 8 lis 2012

    A wie ktoś może co się stało z pizzerią DaGrasso? kilka razy próbowałam się dodzwonić a teraz widzę, że już jej nie ma, została przeniesiona czy zlikwidowana?

    3 3 Cytuj
  • 8 lis 2012

    W Myślenicach zlikwidowana właściciel będzie otwierał w Krakowie.

    4 Cytuj
  • 8 lis 2012

    Ja nie rozumiem jak można wypowiadać się na temat jedzenia skoro "RanleibM" nawet nie spróbował dania, które zamówił. A nie temu służy to forum. Wypowiedź ta świadczy tylko i wyłącznie o braku wychowania i kultury osoby wypowiadającej się w tym temacie. Wypowiedź jest bardzo obraźliwa w stosunku do pracowników Baru u Krysi. Rozumiem, że każdy ma swoje gusta i nie każdemu każdy się podoba, ale jak można w tak chamski sposób pisać o kobiecie. Komuś bardzo zależy na antyreklamie Baru u Krysi. Obrzucanie się błotem na forach przez konkurencję jest coraz bardziej powszechne, a przecież nie temu ma służyć wolność internetu. Zgodzę się z opinią o Adriano- jedzenie smaczne i właściciel wykonał kawał dobrej roboty jeśli idzie o wystrój wnętrza budynku. Jadłam tam pizzę i nie żałuję. Ja w przeciwieństwie do… spróbowałam potraw z Baru u Krysi i myślę, że mogę podzielić się swoją opinią. Uważam, że jedzenie jest naprawdę bardzo smaczne, ciepłe i porcje są duże. A ceny naprawdę niskie. I obsługa bardzo miła. To jest moja opinia. Polecam zarówno Adriano jak i Bar u Krysi. A najlepiej to samemu spróbować i wyrobić sobie swoją opinię. Smacznego!

    17 18 Cytuj
  • 14 lis 2012

    Witam!

    Ja dodam ze według mnie najlepsze obecnie obiady kuchni polskiej domowej maja w MDK właściciel/ka zmieniła polityke i teraz jest duzo swiezo i bardzo smacznie moze nie najtaniej ale jakoś do ceny idealna bardzo madrze co do reszty lokali z tego typu kuchnia to zgodze sie ze karen rekliniec to uznane i dobre lokale ktore tez polecam chinska kuchnia to otrzywiscie tylko pod blacha duze porcje cena dobra smak wyborny!! Fachowa i mila obsugla jest w rosa canina. Jadłem tam makarony i bardzo polecam a pizza tez dobra. Z pizzzzeri ;) to jeszcze wezuwiusz ma dobra pizze camorra tez. A czasem i na spontiuszu karczek duszony zjem i tez bardzo smaczny duzo tanio. Odniose sie tez to tematu poruszonego powyzej adriano z rudery zrobil super lokal jest klimat jest smak 5+ co do bar u krysi to jest jak z butami adidas i abibas pozatym porcje małe jedzenie dobre gdyby nie te wlosy w jedzeniu!!!!

    21 5 Cytuj
  • 14 lis 2012

    co myślicie o Barze u Krysi na Drogowców k. Urzędu Pracy , jadł tam ktoś coś , jak smakuje jakie są ceny?

    3 19 Cytuj
  • 14 lis 2012

    To samo danie!!!

    a) Wchodzisz do restauracji pachnacej zadbanej podchodzi do ciebie sympatyczna kelnerka pachnaca mila zamawiasz danie...............
    b) Wchodzisz do tej samej restauracji na dzien dobry czujesz olej wymieszany z petami podchodzi do ciebie kelnerka od ktorej smierdzi petami zamawiasz to samo danie
    ........................................................................

    = lokal to dla mnie nie tylko danie dania jedzenie to tez ludzie, klimat ktory tworzy razem oprawe dobrego smaku ja nie jestem swinia wiec dla mnie to ma znaczenie TYLE NA TEMAT.

    21 5 Cytuj
  • 14 lis 2012
    Koko napisał/a:

    co myślicie o Barze u Krysi na Drogowców k. Urzędu Pracy , jadł tam ktoś coś , jak smakuje jakie są ceny?

    jedzenie mają dobre i naprawdę domowe smakuje mi ale to jak każda knajpa w Myślenicach na początku fajnie potem zle....zobaczymy czy utrzymają ten prestige

    4 19 Cytuj
  • 15 lis 2012

    Witam serdecznie,
    Gdzie w Myślenicach można zamówić pyszne jedzenie z dowozem?
    Pzdr, Slawek

    4 Cytuj
  • 15 lis 2012

    O!! Zaraz się zacznie reklama i gnojenie konkurencji.
    Sławku. Prawie każda restauracja w Myślenicach, każda pizzeria i każdy kebab rozwozi swoje produkty. A czy to będzie jest pyszne z tego czy innego lokalu, to tylko i wyłącznie Twój gust.
    Zrób rundę po restauracjach, pizzeriach kebabach i będziesz wiedział gdzie Ci smakuje.
    Smacznego.

    10 3 Cytuj
  • Basia 15 lis 2012

    a jak pochwalisz to cie zmieszaja z błotem że sam masz knajpe i zachwalasz siebie

    6 4 Cytuj

Odpowiedz