Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • 18 wrz 2018

    Na stronach gazetakrakowska.pl ukazał się artykuł z listami kandydatów do rady gminy oraz na fotel burmistrza (3 nazwiska) Hmm, zobaczymy....

    6 1 Cytuj
  • 18 wrz 2018
    incognito napisał/a:

    Na stronach gazetakrakowska.pl ukazał się artykuł z listami kandydatów do rady gminy oraz na fotel burmistrza (3 nazwiska) Hmm, zobaczymy....

    Bardzo Nowoczesne podejście do tematu. Już zacieram ręce na obiecane debaty.

    2 6 Cytuj
  • 19 wrz 2018

    Niech J. (yyy) Szlachetka i K. (no mentor) Halek ustosunkują się do debaty ale w 3 osoby. Teraz mogą ustalać co, gdzie i kiedy razem z trzecim kandydatem na fotel burmistrza.

    8 2 Cytuj
  • 19 wrz 2018
    mboolee napisał/a:

    Niech J. (yyy) Szlachetka i K. (no mentor) Halek ustosunkują się do debaty ale w 3 osoby. Teraz mogą ustalać co, gdzie i kiedy razem z trzecim kandydatem na fotel burmistrza.

    Jeśli mnie słuchy nie mylą, to jakaś kobieta. Zgadza się?

    9 2 Cytuj
  • Beata 19 wrz 2018

    Oto pełna lista 75 kandydatów na radnych i 3 kandydatów na burmistrza

    https://gazetakrakowska.pl/gmina-myslenice-75-kandydatow-na-radnych-i-3-na-burmistrza/ar/13502581

    Żona kandyduje na burmistrza a mąż na radnego a wszystko z Komitetu "Bez Układów"

    Ktoś chyba pięknie odpłynął, myśląc, że ludzie to łykną :)

    13 33 Cytuj
  • Andrzej 19 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Ktoś chyba pięknie odpłynął, myśląc, że ludzie to łykną :)

    Ja to łykam.

    17 6 Cytuj
  • Beata 19 wrz 2018
    Endrju napisał/a:

    Ja to łykam.

    Gratuluję :)

    4 26 Cytuj
  • Andrzej 19 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Gratuluję :)

    Dziękuję.

    16 4 Cytuj
  • 19 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Oto pełna lista 75 kandydatów na radnych i 3 kandydatów na burmistrza

    https://gazetakrakowska.pl/gmina-myslenice-75-kandydatow-na-radnych-i-3-na-burmistrza/ar/13502581

    Żona kandyduje na burmistrza a mąż na radnego a wszystko z Komitetu "Bez Układów"

    Ktoś chyba pięknie odpłynął, myśląc, że ludzie to łykną :)

    Kandydowanie, męża z żoną do samorządu gminnego, a załatwianie znajomym, rodzinie fuszek i posadek, to zupełnie co innego Droga Pani.

    24 1 Cytuj
  • 19 wrz 2018

    Tylko całkowita zmiana tylko "bez układu "

    12 7 Cytuj
  • 19 wrz 2018
    mboolee napisał/a:

    Kandydowanie, męża z żoną do samorządu gminnego, a załatwianie znajomym, rodzinie fuszek i posadek, to zupełnie co innego Droga Pani.

    To może wytłumaczysz na podstawie obecnego układu?

    4 14 Cytuj
  • Beata 19 wrz 2018
    mboolee napisał/a:

    Kandydowanie, męża z żoną do samorządu gminnego, a załatwianie znajomym, rodzinie fuszek i posadek, to zupełnie co innego Droga Pani.

    A kto załatwił pracę żonie? Nawet nie tylko, bo kto stworzył cały wydział dla żony i "przyjaciół"?
    W sumie fakt, że można wciągnąć żoną na listę bo to skutkuje niemożnością zatrudnienia jej w urzędzie gminy w którym uzyskała mandat, ale są wtedy inne możliwości ;)

    9 24 Cytuj
  • 19 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    A kto załatwił pracę żonie? Nawet nie tylko, bo kto stworzył cały wydział dla żony i "przyjaciół"?
    W sumie fakt, że można wciągnąć żoną na listę bo to skutkuje niemożnością zatrudnienia jej w urzędzie gminy w którym uzyskała mandat, ale są wtedy inne możliwości ;)

    A tak jaśniej o co ci chodzi ??? Nie każdy ma czas siedzieć na kompie 24/h i śledzić kto gdzie i z kim...

    9 4 Cytuj
  • 19 wrz 2018
    t-34 napisał/a:

    A tak jaśniej o co ci chodzi ??? Nie każdy ma czas siedzieć na kompie 24/h i śledzić kto gdzie i z kim...

    Bo jak spojrzysz na listę nazwisk kandydatów do Rady Miasta to od razu widać skąd hasło wyborcze Ostrowski&Halek - "Rodzina, Bezpieczeństwo"

    zdjecie

    7 18 Cytuj
  • Beata 20 wrz 2018

    Rodzina Abramsów ;)

    Fajne logo. To chmura burzowa z piorunem czy grzyb atomowy?

    [coś mnie dzisiaj na śmieszki wzięło]

    18 29 Cytuj
  • 20 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Rodzina Abramsów ;)

    Fajne logo. To chmura burzowa z piorunem czy grzyb atomowy?

    [coś mnie dzisiaj na śmieszki wzięło]

    Nie wiem czy ty jestes tak ograniczony/a, ze nie widzisz ze to Lipka symbol naszego miasta?
    W kazdym poscie sie wypowie a pod kopułką trybiki strasznie wolno pracują.

    A jak to byl sarkazm, to musze Ci powiedziec ze sie zesralem ze smiechu, karuzela smiechu nie moze sie zatrzymac.

    25 5 Cytuj
  • 20 wrz 2018

    Bagietka, specjalnie dla dobra Myślenic, porzuciła przytulną Warszawę i u nas walczy o prawo i sprawiedliwość. Ciekawe, czy po wyborach będzie równie aktywna, czy zniknie w otchłani internetu?
    Zobaczymy.

    A tak z ciekawości, nie sądzicie, że ten trzeci kandydat jest tylko i wyłącznie po to, żeby zabrać głosy Halkowi? Bo Szlachetce na pewno nie zabierze.

    26 6 Cytuj
  • 20 wrz 2018
    Roger napisał/a:

    Bagietka, specjalnie dla dobra Myślenic, porzuciła przytulną Warszawę i u nas walczy o prawo i sprawiedliwość. Ciekawe, czy po wyborach będzie równie aktywna, czy zniknie w otchłani internetu?
    Zobaczymy.

    Pracuje dzień i noc to rozumiem, że ma już przypisany etat u nowego burmistrza.
    Nie widzę w niej idealisty, tylko gracza o swoje, czyli robota za free jej nie interesuje .

    24 6 Cytuj
  • adzygmunt 20 wrz 2018

    Nie znajduję listy kandydatów do rady powiatu M-c. Pomożecie?

    5 4 Cytuj
  • Merdox 20 wrz 2018

    Głosujcie na Jarka, to nie będziemy mieli takich gorszących scen, że jedna władza publiczna, jest przeciwko drugiej, jak w Lublinie... wszyscy będą żyć w harmonii, szczęściu i miłości wzajemnej!
    https://lublin.onet.pl/lubelskie-awantura-podczas-konferencji-pis/tc12xsc

    3 11 Cytuj
  • Beata 20 wrz 2018
    bono napisał/a:

    Pracuje dzień i noc to rozumiem, że ma już przypisany etat u nowego burmistrza.
    Nie widzę w niej idealisty, tylko gracza o swoje, czyli robota za free jej nie interesuje .

    Zaczynasz się powtarzać w różnych tematach. Nic Ci nie jest?

    7 19 Cytuj
  • Beata 20 wrz 2018
    Roger napisał/a:

    Bagietka, specjalnie dla dobra Myślenic, porzuciła przytulną Warszawę i u nas walczy o prawo i sprawiedliwość. Ciekawe, czy po wyborach będzie równie aktywna, czy zniknie w otchłani internetu?
    Zobaczymy.

    Nie pracuję w Warszawie a w Krakowie.
    Pewnie zniknę w otchłani internetu bo nie widzę się zbytnio w tematach o Pizzeriach czy podróżach ciasnymi busami ;)

    9 22 Cytuj
  • 20 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Nie pracuję w Warszawie a w Krakowie.
    Pewnie zniknę w otchłani internetu bo nie widzę się zbytnio w tematach o Pizzeriach czy podróżach ciasnymi busami ;)

    Nie napisałem, że chodzi mi o pracę. Nieważne.
    Sądzę, że Twoim zadaniem jest wytykanie błędów przeciwników myślenickiego PiSu, umniejszanie ich roli w naszym (nie Twoim) społeczeństwie, oczywiście wychwalaniu posła Szlachetki, co w efekcie ma jemu i całej reszcie, zapewnić stołki. Proste.
    A wykręcając się pizzeriami i busami potwierdziłaś, że mam rację.

    19 7 Cytuj
  • Beata 20 wrz 2018
    Roger napisał/a:

    Nie napisałem, że chodzi mi o pracę. Nieważne.
    Sądzę, że Twoim zadaniem jest wytykanie błędów przeciwników myślenickiego PiSu, umniejszanie ich roli w naszym (nie Twoim) społeczeństwie, oczywiście wychwalaniu posła Szlachetki, co w efekcie ma jemu i całej reszcie, zapewnić stołki. Proste.
    A wykręcając się pizzeriami i busami potwierdziłaś, że mam rację.

    A skąd wiesz, że nie w moim społeczeństwie? Mieszkam w tej gminie i mam takie samo prawo do wypowiedzi jak Ty czy inni tutaj.
    Tak. Wytykam błędy obecnie rządzących bo nie podobają mi się ich rządy. Potrafię wypunktować wszystko co mi "siedzi na żołądku" i to konsekwentnie robię. Uzbierało się tego jak sam widzisz, sporo a wybory są właśnie momentem w którym mogę upuścić tą całą zalegającą przez lata "żółć" bo wyłącznie wybory są odpowiednim momentem w którym władza słucha społeczeństwa.
    Dlaczego popieram Szlachetkę, zapytasz?
    Dlatego, że nie ma innej opcji. Trzecia kandydatka nie ma najmniejszych szans a jedyne to, czego dokona to odbierze sporą część głosów Halkowi i niewielką Szlachetce.
    Szlachetka jeszcze nie rządził, więc trzeba być obiektywnym i nie traktować go tak samo jak tego, który rządził a dzisiaj stawia sobie swojego zastępcę, którego głównym zadaniem będzie pozostawienie wszystkiego tak jak jest obecnie.

    I nie myśl sobie, że Szlachetki nie będę rozliczała przed następnymi wyborami. Będę tak samo jak wytykam obecnie, niespełnione obietnice i głupie decyzje, ale żeby to robić muszę polegać na ocenianiu jego pracy jako burmistrza a nie na dywagacjach i przypuszczeniach jak robią to inni.

    11 27 Cytuj
  • 20 wrz 2018
    Roger napisał/a:

    Nie napisałem, że chodzi mi o pracę. Nieważne.
    Sądzę, że Twoim zadaniem jest wytykanie błędów przeciwników myślenickiego PiSu, umniejszanie ich roli w naszym (nie Twoim) społeczeństwie, oczywiście wychwalaniu posła Szlachetki, co w efekcie ma jemu i całej reszcie, zapewnić stołki. Proste.
    A wykręcając się pizzeriami i busami potwierdziłaś, że mam rację.

    Ciekawe że nie chcesz dać szansy Szlachetce. Słusznie zresztą, bo to obawa o ciepłe posady które zakończą się tak szybko jak szybko zasiądzie na fotelu burmistrza. Drugą sprawą będą problemy finansowe kiedy za sprawy sądowe trzeba będzie płacić z własnej kieszeni a nie z kasy gminy. A adwokaci kosztują...

    12 12 Cytuj

Odpowiedz