Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 5 sie 2009

    Zdecydowanie nie polecam Pani Wójcik, która ma gabinet przy ul. Piłsudskiego na przeciwko krainy pierożków. Jest miła, ale bardzo niedokładna Miesiąc temu wymieniałam tam uzupełnienie i okazało się, że jest nieszczelne, wygląda to bardzo nieestetycznie, a ząb się psuje, najgorsze jest to, że zapłaciłam za tę usługę 120 zł. :((

    1 4 Cytuj
  • 6 sie 2009

    Polecam Panią H. Seweryn, od lat fachowiec w swoim zawodzie,solidna, radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami, ceny też są przystępne. Jestem zadowolona z jej usług.

    8 4 Cytuj
  • 8 sie 2009

    NIE POLECAM DR SEWERYN <LECZY STARYMI METODAMI I PO 2 LATACH ZEBY SA DO WYRWANIA.MILA z NIEJ KOBIETA ALE lekarz dramat.tanio nie znaczy dobrze

    5 5 Cytuj
  • 10 sie 2009

    Tylko i wyłącznie dr.Szlaga-Makłowicz, która przyjmuje koło "dziadkowca". Rewelacja! Miła i co najważniejsze...bardzo dokładna

    1 2 Cytuj
  • 10 sie 2009

    leczę się u dr Świerk-Cugowskiego od wielu lat,także moja rodzina i znajomi,każda plomba jest na swoim miejscu,wyjątkowa dokładność i uczciwość,zdecydowanie polecam

    2 1 Cytuj
  • 10 sie 2009

    Dr. BEATA BUBAK -pełen profesjonalizm.Bardzo dokłada , delikatna a dodatkowo naprawde bardzo ale to bardzo sympatyczna.Nie polecam natomiast lekarki Musiał Joanny! bardzo humorzasta a jej kunszt stomatologiczny pozostawia wiele do życzenia. Plaba w zebie trzymała sie zaledwie kilka dni.Po wizycie u dr BUBAK jest ok. Naprawde szczerze polecam.

    1 Cytuj
  • 11 sie 2009

    Czy ktoś leczy się w Orto-dencie na Słonecznej?

    2 Cytuj
  • 13 sie 2009

    co jest w gabinecie na ul.Niepodległości ,że tak wszyscy go chwalicie?:)

    2 2 Cytuj
  • 13 sie 2009

    [quote]co jest w gabinecie na ul.Niepodległości ,że tak wszyscy go chwalicie?:)[/quote]

    wysokie ceny :)

    7 1 Cytuj
  • 14 sie 2009

    super dobre lekarki.polecam 100%

    2 2 Cytuj
  • 15 sie 2009

    czy do leczenia dziury w zebie podkreślam dziury nie dziurki dentysta daje znieczulenie ?? bo juz sama nie wiem mialam ostatnio nie mila sytuacje u jednej z dentystek w myslenicach ze absoliutnie nie pozwolila mi dac znieczulenia a prosilam ja o to bo wiem jak to sie kończy u mnie wbila wiertlo ja zeslablam z bolu 2 razy ...;]

    1 Cytuj
  • 15 sie 2009

    mam pytanie do tych co chodzą do d.Bochenek czy ona daje znieczulenie jak sie poprosi czy upiera(jak inni dentysci) się ze nie da?

    1 Cytuj
  • 15 sie 2009

    dr bochenek zawsze da znieczulenie jak sie jo poprosi albo zwykle sama proponuje.polecam

    1 Cytuj
  • 18 sie 2009

    hejka, a ja mam zupełnie inne pytanie .... jak wógole wygląda Pani Doktor BOCHENEK? bo mam u niej wizyte tuż tużżżżżżż a nie wiem która to wogóle jest doktorka?:0

    Cytuj
  • 18 sie 2009

    dr bochenek wygląda spoko.mloda mila i ladna polecam 100%

    1 2 Cytuj
  • 19 sie 2009

    a czy jak dr.Bochenek daje plomby to raczej takie ze nie widać ze coś tam było robione(pytam czy zawsze białe):) czy nie bardzo mam racje ?

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    dr g.bochenek zawsze dobiera kolor plomby do koloru zeba .100% pozytyw

    1 Cytuj
  • 20 sie 2009

    Można prosić o numery telefonów do dentystów z NFZ?

    Cytuj
  • Andrzej 20 sie 2009

    Z terminami u Myślenickich dentystów bardzo ciężko w poniedziałek szukałem z bolącym zębem gabinetu i nigdzie sie nie dostałem.Szczególnie nie miła pani Wójcik a najmilej mi sie rozmawiało w gabinecie na Niepodlegosci lecz dopiero po południu mogliby mnie tam przyjąć.

    3 Cytuj
  • 20 sie 2009

    niepodleglosci 12 jest the best

    1 3 Cytuj
  • 24 sie 2009

    Witam mam takie pytanie kto wie dlaczego przychodnia dentystyczna na osiedlu 1000 lecia (dom rzemiosła bodajże) nie podpisała kontraktu z NFZ i czy to w ogóle zrobi ? To wszystko jest chore, najpierw zamknęli przychodnię na dolnym przedmieściu (część górna)a teraz robią sobie takie "żarty". Kiedyś jak się chciało iść do Dr Sobieraja trzeba było ustawiać się przed otwarciem w kolejce, przy czym "wyrywanie" itp. trwało dość długo, a teraz teraz Dr Sobieraj przyjmuje na ubezpieczenie 10 osób dziennie reszta płaci (ciekawe jest to że ci co zapłacą a przychodzą później są zazwyczaj wcześniej w gabinecie. Ponadto wszystkie usługi w tamtejszych gabinetach są płatne, - czy teraz dla zwykłego śmiertelnika zarabiającego najniższą średnią krajową, i uczącego się nie ma już pomocy medycznej ?, mają mi wszystkie zęby wypaść bo lekarze nie potrafią dogadać się z NFZ ?, podobnie jest w szpitalu z dostaniem się do jakiegokolwiek specjalisty płacimy takie wysokie podatki i na co to idzie ? na nowe samoloty dla prezydenta czy premiera limuzyny rządowe, wycieczki ? - bez jaj

    2 1 Cytuj
  • 25 sie 2009

    W środę mam wizytę u dr.Bochenek i przyznaje ze się boje , bo zawsze bałam się dentystów..... Z tego co tutaj czytam , dr.Bochenek to dobra lekarka, ale ja i tak się boje-poradźcie coś.....

    1 Cytuj
  • 25 sie 2009

    nie bój sie jets ok polecm dr bochenek

    1 2 Cytuj
  • 28 sie 2009

    A czy na Niepodległości mówicie ,że chcecie mieć białą plombę czy sami dają od razu nie pytając?:)bo różnie to bywa!

    1 Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Czy ktoś wyrywal ząbka w Orto-dencie na ul. Słonecznej u dr Sikory ? Niestety ze słynnym dr Sobierajem mam złe wspomniena i szukam kogoś innego do tej roboty.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz