Forum » Myślenice

Blokujemy stacje Orlen w Myślenicach !

  • 8 cze 2022

    Witam , pragnę zapytać się tu na forum czy byli by mieszkańcy naszego miasta chętni na blokadę wszystkich stacji Orlen na znak sprzeciwu wysokim marżą koncernu , które to przekładają się na cenę benzyny , ropy i gazu ! ?

    18 8 Cytuj
  • 8 cze 2022

    Pisałem już o tym wczoraj. Zero odzewu, zero komentarza....... W końcu to przecież pisowskie zagłębie......

    17 12 Cytuj
  • 8 cze 2022

    Koledzy... Pamiętacie pierwszy skok cen paliwa? Wtedy nasi lokalni biznesmeni ruszyli szturmem blokować. Drugi szturm nastąpi dopiero kiedy będzie im się opłacać. Ale nie tak, że ceny spadną, nie o to chodzi, chodzi o to, by mogli kupić taniej niż plebs i czuć się wygranym.

    12 5 Cytuj
  • Janek Sal 9 cze 2022

    w biznesie cena paliwa dotyczy ostatniego ogniwa czyli przeciętnego zjadacza chleba. Świadcząc usługi to wliczasz koszt paliwa w fakture i kontrahent i tak za to zapłaci - wychodzi na to że jadąc np 700 km za trase wezmie sie tyle samo co za usługe , bo 700 x 2,60 km to daje 1820 a za usługe ok 1500 wiec przejazd płaci zleceniodawca .
    Podobnie jest z deweloperką i tajk konsument zapłaci za paliwo .

    Reakcja spoleczenstwa powinna sie wyzwolic przy wyborach no ale wówczas ceny spadną na pól roku bądz daqdzą jakąś kaszanke wyborczą i zostanie wina Tuska

    13 6 Cytuj
  • 10 cze 2022
    jaskokrakow napisał/a:

    w biznesie cena paliwa dotyczy ostatniego ogniwa czyli przeciętnego zjadacza chleba. Świadcząc usługi to wliczasz koszt paliwa w fakture i kontrahent i tak za to zapłaci - wychodzi na to że jadąc np 700 km za trase wezmie sie tyle samo co za usługe , bo 700 x 2,60 km to daje 1820 a za usługe ok 1500 wiec przejazd płaci zleceniodawca .
    Podobnie jest z deweloperką i tajk konsument zapłaci za paliwo .

    Reakcja spoleczenstwa powinna sie wyzwolic przy wyborach no ale wówczas ceny spadną na pól roku bądz daqdzą jakąś kaszanke wyborczą i zostanie wina Tuska

    Zapomniałam napisać słowa "biznesmeni" w cudzysłowie. Nie chodziło mi o przedsiębiorców, tylko o cwaniaczków chcących coś zyskać.

    9 2 Cytuj
  • 10 cze 2022

    Widziałam że ma być blokada Orlenu na Tarnówce, gdzie jest najtańsze paliwo w Myślenicach, myślę że powinno się blokować stacje Orlenu, które posiada jeden Pan

    18 1 Cytuj
  • 10 cze 2022

    A może by tak nie "blokada" tylko "bojkot".
    Są przecież inne stacje.
    Nie nabijajmy kabzy panu Ob.....wi, kupi sobie znowu następną willę "na brata".

    9 6 Cytuj
  • 10 cze 2022

    Uczciwie trzeba stwierdzić ze nie tylko stacje Orlenu, ale BP, Shell, Lotos, wszystkie okoliczne stacje maja podobnie wysokie ceny. Zmowa cenowa aż razi po oczach. Nawet stacja na Agro B, już nie różni się praktycznie od pozostałych. Zatem protest jak najbardziej, ale na wszystkich!!!

    20 1 Cytuj
  • 10 cze 2022

    Tylko odstawienie pisu od koryta!!!
    I piesze to nie jako przeciwnik PiS.
    PiS też zrobił pare dobrych rzeczy na początku.
    Ale każda partia wyrodnieje po czasie. Obecnie rządzący maja jedyny cel, przedłużyć swoje eldorado.
    Robi to każda partia, dlatego dla zdrowia społecznego, politycznego i sprawiedliwości społecznej, należy odciąć obecną burżuazję od żłobu.
    Dwie kadencje, to higieniczna granica rządzenia jednej opcji kolesi.
    Przyjdą inni kolesie, ale też tylko na dwie kadencje.
    I należy ich odstawić.
    W ten sposób, dorobimy się większej liczby burżuazji, a to zdrowsze niż monopol.

    11 5 Cytuj
  • 10 cze 2022

    Myślenicki Oliagarcha Paliwowy L boi się chyba bojkotu bo 95 miał po 8,12 a dzisiaj spuścił z tonu bo 7,99 zrobił. Ma monopol w Myślenicach to winduje.

    18 Cytuj
  • 10 cze 2022
    dona2 napisał/a:

    Myślenicki Oliagarcha Paliwowy L boi się chyba bojkotu bo 95 miał po 8,12 a dzisiaj spuścił z tonu bo 7,99 zrobił. Ma monopol w Myślenicach to winduje.

    To co piszecie, o bojkocie wybranych stacji, to woda na młyn rządzących. To krwiopijcy, są winni. my jesteśmy z proletariatem. To retoryka leninowska.
    Nie ma to nic wspólnego z wartościami prawicowymi.
    Toż to komuna .
    Banki w większości państwowe, nie podnoszą oprocentowania. a propaganda oskarża mniejszościowe dzisiaj banki prywatne.
    Ludzie, te wartości nie płyną z USA, tylko z bolszewickiej Rosji.

    7 7 Cytuj
  • 10 cze 2022
    dona2 napisał/a:

    Myślenicki Oliagarcha Paliwowy L boi się chyba bojkotu bo 95 miał po 8,12 a dzisiaj spuścił z tonu bo 7,99 zrobił. Ma monopol w Myślenicach to winduje.

    Też tak sobie pomyślałem dziś gdy zobaczyłem ceny.

    13 Cytuj
  • 10 cze 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    To co piszecie, o bojkocie wybranych stacji, to woda na młyn rządzących. To krwiopijcy, są winni. my jesteśmy z proletariatem. To retoryka leninowska.
    Nie ma to nic wspólnego z wartościami prawicowymi.
    Toż to komuna .
    Banki w większości państwowe, nie podnoszą oprocentowania. a propaganda oskarża mniejszościowe dzisiaj banki prywatne.
    Ludzie, te wartości nie płyną z USA, tylko z bolszewickiej Rosji.

    Luzuj majty chopie. Jesteś działaczem kodziarstwa, czy chodzi ci i to żeby paliwo było tańsze?, zdecyduj się chopie;)

    13 3 Cytuj
  • 10 cze 2022

    https://blokujemyorlen.pl/
    W zakładce "Gdzie są planowane protesty" są i Myślenice :-)

    4 2 Cytuj
  • 10 cze 2022
    ygreg napisał/a:

    Luzuj majty chopie. Jesteś działaczem kodziarstwa, czy chodzi ci i to żeby paliwo było tańsze?, zdecyduj się chopie;)

    A kto i po ile sprzedaje paliwa stacjom benzynowym? I czy różnica cen jest od wczoraj, czy zawsze była?
    Na auchen w Krakowie jest tańsza niż u Obajtka, to o czym to świadczy, że Orlen to krwiopijcy?
    Weszliśmy od trzydziestu lat w wolny rynek, kupuj tam gdzie jest taniej, nikt nie każe przepłacać.

    4 4 Cytuj
  • 10 cze 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    A kto i po ile sprzedaje paliwa stacjom benzynowym? I czy różnica cen jest od wczoraj, czy zawsze była?
    Na auchen w Krakowie jest tańsza niż u Obajtka, to o czym to świadczy, że Orlen to krwiopijcy?
    Weszliśmy od trzydziestu lat w wolny rynek, kupuj tam gdzie jest taniej, nikt nie każe przepłacać.

    ok,już chyba wiem a kim rozmawiam;), albo pan LAM. albo jego giermek;););) a hahaha;)

    6 3 Cytuj
  • 10 cze 2022

    do decyzji zostawiam wszystkim, czy te bzdury polityczne, czy realne życie normalnych ludzi!!!!!

    7 1 Cytuj
  • 10 cze 2022
    ygreg napisał/a:

    ok,już chyba wiem a kim rozmawiam;), albo pan LAM. albo jego giermek;););) a hahaha;)

    Jutro ci nie sprzedam paliwa, nawet do mnie nie przyjeżdżaj. Masz szlaban.

    2 6 Cytuj
  • 10 cze 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    Jutro ci nie sprzedam paliwa, nawet do mnie nie przyjeżdżaj. Masz szlaban.

    Luzuj slipy[) jeżdżę rowerem ;););)

    8 3 Cytuj
  • 10 cze 2022

    Dla mnie nienormalne jest że paliwo drożało od dłuższego czasu codziennie nawet dwa lub trzy razy dziennie

    9 Cytuj
  • 10 cze 2022
    Prawicowiec napisał/a:

    To co piszecie, o bojkocie wybranych stacji, to woda na młyn rządzących. To krwiopijcy, są winni. my jesteśmy z proletariatem. To retoryka leninowska.
    Nie ma to nic wspólnego z wartościami prawicowymi.
    Toż to komuna .
    Banki w większości państwowe, nie podnoszą oprocentowania. a propaganda oskarża mniejszościowe dzisiaj banki prywatne.
    Ludzie, te wartości nie płyną z USA, tylko z bolszewickiej Rosji.

    Ty to taka mąciwoda jesteś;););

    7 2 Cytuj
  • 10 cze 2022
    ygreg napisał/a:

    Ty to taka mąciwoda jesteś;););

    Trafiony, zatopiony.

    2 1 Cytuj
  • 11 cze 2022

    Porównajcie ceny z Lidla w Berlinie:
    https://wiadomosci.wp.pl/ceny-w-polsce-takie-jak-w-niemczech-zrobilismy-test-bedziecie-zaskoczeni-6777717233588800a

    A jak się PLN umocni-będziemy drożsi.
    Pewnie będą musieli zdewaluować PLN, i znów będziemy tańsi.

    1 3 Cytuj
  • 11 cze 2022

    Policja kontroluję stacje...

    1 Cytuj
  • 11 cze 2022

    Ja blokuje tą Nad Miastem Obajtka, jest droższa niż Circle w Libertowie.

    2 3 Cytuj

Odpowiedz