Forum » Myślenice

Wycinka drzew!!!

  • 5 maj 2011

    Zwróćcie uwagę jakiego pogromu drzew (młodych, zdrowych i ładnych !!!!) dokonał szanowny proboszcz w Osieczanach !!!

    4 1 Cytuj
  • 5 maj 2011

    Twoja szkoła strażak!
    Twoja i Twojego idola.
    heheheheeh

    2 1 Cytuj
  • 5 maj 2011

    kalafior, co prawda to prawda;)

    a co proboszczowe drzewa przeszkadzały może nowej kostce brukowej czy był inny powód ich rzezi?

    2 Cytuj
  • 5 maj 2011

    [quote=gość: caramba] czy był inny powód ich rzezi? [/quote]
    Jakże modna wszędzie "rewitalizacja" !

    2 Cytuj
  • 5 maj 2011

    Dlaczego moja szkoła kalafiorze, czy ja coś wycinałem ????

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    Wesoły strażaku jako że zawsze popierasz burmistrza to teraz obwiniają cię za rzeź drzew w Osieczanach.Teraz będzie wokół kościoła tylko modna obecnie kostka,widać że władze Myślenic mają godnych naśladowców w walce z zielenią.To wszystko z dbałości o zdrowie mieszkańców,w takich starych drzewach to tylko robactwo i inne szkodniki,przyjdziesz na mszę a wrócisz z kleszczem czy innym pasożytem.

    3 1 Cytuj
  • 6 maj 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] Dlaczego moja szkoła kalafiorze, czy ja coś wycinałem ???? [/quote]

    Jesteś reprezentantem szkoły myślenia, która gorliwie popierała człowieka - specjalistę od wycinania: drzew, lokalnych przedsiębiorców, racji mieszkańców, busiarzy, PKS-u, inaczej myślących.
    Dziwi mnie dlaczego nagle zapłakałeś nad kropelką wylanego mleka a popierasz (włażąc mu wręcz tam gdzie nie wypada), człowieka, który przez kilka lat wylał go cały ocean.

    2 Cytuj
  • adzygmunt 6 maj 2011

    Gdybyż chodziło tylko o kleszcze, to zapewne drzew by nie wycinała proboszczowa ręka. One "wyłazują" na 30-50 cm i potem myk na ofiarę. W tym roku są groźne chore na boreliozę, wet mi powiedział.
    Upatruję innej przyczyny. Sraszki siedzą na drzewie i potem ptają na głowę!
    Albo jeszcze innej, zabrał cień tym, co lubią być na mszy pod gołym niebem!
    PS przypomniał mi się Szwejk, portret cesarza i mucha. Coś mi się pokręciło, paranoja!

    1 2 Cytuj
  • 1 cze 2011

    Teraz 7 smaków zagrodziło jedną alejkę w parku jak osoba prywatna morze zagrodzić kawałek parku kto za tym stoi !!!!!

    6 1 Cytuj
  • 1 cze 2011

    Kto mu pozwolił

    5 Cytuj
  • 2 cze 2011

    [quote=gość: Bolek12] Teraz 7 smaków zagrodziło jedną alejkę w parku jak osoba prywatna morze zagrodzić kawałek parku kto za tym stoi !!!!! [/quote]

    za pieniądze można kupić wszystko

    4 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Drugi etap wycinki drzew w parku sie niebawem zacznie, jak informują na stronie głównej. Aż strach pomyśleć, jak to bedzie wyglądać. Boję się, że wytną wszystkie wysokie drzewa. Pomysł był podstępny, nie cięto wszystkich drzew na wiosnę, teraz chca dokonczyc dziela. Czy park chca zrobic na wzór otoczenia Szkoły nr 2?

    7 3 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Niech tną, a Tobie jak nie pasuje to idź sie przywiąż do któregoś z nich. Z chęcią przyjdę zrobić Ci zdjecie :)

    2 9 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Nie myl Parku z Buszem :) mnie się akurat antualna wersja parku na zarabiu podoba - co do "dwójki" to dawniej miała klimat takiego "tajemniczego ogrodu" gdzie spędzały czas libacyjne grupy (co zresztą miało miejsce i na zarabiu) a tak przynajmnie dzieci mogą się pobawić - chociaż faktycznie mogło by być kilka drzew wiecej

    2 7 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Aktualna wersja parku to jeszcze nie aktualna, jak się okazuje, bo po wycince park może z dzisiejszym klimatem nie mieć nic wspólnego.

    6 2 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Wszystkie stare i wysokie drzewa są już wycięte, a drewno z nich spłonęło już w czyimś kominku. Teraz jest kolej na tzw. drobnicę i sadzenie krzaków i niskopiennych drzewek. Ach jak jest pięknie w naszym parku, nie mogę się doczekać efektu końcowego. Na wiosnę wybiorę się w te krzaki z winem by uczcić nowe dzieło.

    6 4 Cytuj
  • 8 mar 2012

    właśnie wycinają drzewa przy bloku nr 23!!! dlaczego???

    8 3 Cytuj
  • 20 mar 2012

    dlaczego u nas w mieście nie ma takich ładnych miejsc? dlaczego wycięto lub okaleczono prawie wszystkie stare drzewa?
    http://polskalokalna.pl/tylko-u-nas/najlepiej-oceniane/zdjecia-w-galeriach/zdjecie/duze,1610750,3

    6 3 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Bo tutaj rządzi Maciuś ze swoją świtą a oni lubią karłowate drzewka bo sie opalić można

    7 5 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    ggg napisał "Bo tutaj rządzi Maciuś ze swoją świtą a oni lubią karłowate drzewka bo sie opalić można"

    opalić się: na słońcu i opalić się w kominku;) - ktoś sobie to drewno zabrał, a było tego bardzo dużo. ciekawe kto?

    największy urok i niepowtarzalny charakter parkom nadaje starodrzew oraz odpowiednio wkomponowane w tło kwiaty. tak jak np. tutaj
    http://polskalokalna.pl/galerie/lodzkie/blekitne-cebulice-juz-zakwitly/zdjecie/duze,1622316,1,437

    6 1 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    [quote=gość: yoko]
    największy urok i niepowtarzalny charakter parkom nadaje starodrzew oraz odpowiednio wkomponowane w tło kwiaty. tak jak np. tutaj
    http://polskalokalna.pl/galerie/lodzkie/blekitne-cebulice-juz-zakwitly/zdjecie/duze,1622316,1,437 [/quote]
    Niestety nie mają wrażliwości takiej jak Ty na piękno, to po prostu wypasione prosiaki, którym ciągle mało i mało.

    5 3 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    PO woli Myslenice stają się pustynią. Gdy nadejdą upały to nie będzie gdzie się schować :(

    Maciuś posadził parę karłów, nie wszystkie przetrwały...

    11 6 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    [quote=gość: yoko]

    opalić się: na słońcu i opalić się w kominku;) - ktoś sobie to drewno zabrał, a było tego bardzo dużo. ciekawe kto? [/quote]
    Tylu mieszkańców i nikt nie widział dokąd wycięte drzewa zawożono? Zachowujecie się jak za głębokiej komuny - zastraszeni?

    4 2 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    gość: yoko napisał/a:

    Tylu mieszkańców i nikt nie widział dokąd wycięte drzewa zawożono? Zachowujecie się jak za głębokiej komuny - zastraszeni?
    TRZEBA BYŁO STAĆ I PILNOWAĆ TO BYŚ WIEDZIAŁ ...

    5 3 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    [quote=gość: izzii]
    TRZEBA BYŁO STAĆ I PILNOWAĆ TO BYŚ WIEDZIAŁ ... [/quote]
    Nie każdy ma czas stać i się przyglądać, ale byli też tacy, poza tym dziwne żeby nikt nie widział ciężarówek wyładowanych drzewem jadących przez miasto i gdzieś rozładowywanych.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz