Forum » Myślenice

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

  • Justyna xxx 13 wrz 2013
    Anpl napisał/a:

    dziecko ma gorączkę to wpadasz do lekarza, krzyczysz na niego ŻE MA CIĘ PRZYJĄĆ, (skoro aż policją Cię straszył) robisz awanturę że doniesiesiesz gdzie trzeba bo jest chamem bezczelnym, robisz zdjęcie poczekalni, bo jak pusta to on nic nie robi, i szukasz ludzi na forum żeby go zwolnić, bo jak on śmiał...

    Obrońca/Obrończyni się znalazł/znalazła ! Człowieku chyba rzecz normalna że jak dziecko ma gorączkę to idziesz do lekarza rodzinnego (w moim przypadku dr Mrowiec), chcesz się zarejestrować a pielęgniarka mówi Ci że lekarz Cię nie przyjmie to chyba rzecz logiczna że się zdenerwujesz i chcesz to wyjaśnić z lekarzem. Prawda? Tak było w moim przypadku. A że nie wiedział jak się bronić to policją straszył. To dupek a nie lekarz. A poza tym ja szukam osób które podobnie zostały potraktowane bo wiem od pielęgniarki że dzisiaj było takich co najmniej dwie osoby. A Ty jak chcesz to chodź do niego póki jeszcze masz okazję bo ja nie odpuszczę.

    10 15 Cytuj
  • Justyna xxx 13 wrz 2013
    mummy napisał/a:

    W takim razie trzeba było wezwać policje i załatwić sprawę od razu.

    Inni lekarze powiedzieli nam że najlepiej zgłosić sprawę do NFZ i tak też robimy dlatego szukam jeszcze tych dwóch osób bo tylu brakuje aby rozwiązali mu umowę.

    5 13 Cytuj
  • 13 wrz 2013
    Ona25 napisał/a:

    Obrońca/Obrończyni się znalazł/znalazła ! Człowieku chyba rzecz normalna że jak dziecko ma gorączkę to idziesz do lekarza rodzinnego (w moim przypadku dr Mrowiec), chcesz się zarejestrować a pielęgniarka mówi Ci że lekarz Cię nie przyjmie to chyba rzecz logiczna że się zdenerwujesz i chcesz to wyjaśnić z lekarzem. Prawda? Tak było w moim przypadku. A że nie wiedział jak się bronić to policją straszył. To dupek a nie lekarz. A poza tym ja szukam osób które podobnie zostały potraktowane bo wiem od pielęgniarki że dzisiaj było takich co najmniej dwie osoby. A Ty jak chcesz to chodź do niego póki jeszcze masz okazję bo ja nie odpuszczę.

    Skoro powiedziała Ci pielęgniarka że przyjąć Cię nie może to widocznie miał powód. Trzeba było zapytać co robić, iśc na SOR. Nieznoszę gdy na forum obsmarowywuje się ludzi! pojęcia nie masz dlaczego Cię nie przyjął, a jedziesz po dobrym specjaliście.
    Idz złożyć skargę, zażdaj wyjaśnień, zmień lekarza rodzinnego, a nie na forum i jazda po człowieku.

    11 12 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    Tak się składa ,że akurat byliśmy razem z żoną i z dzieckiem u dr Mrowca i widzieliśmy podobną a może tą ??? sytuację - tyle że było to po godz. 16stej.
    Była pani z malutkim dzieckiem a jej zachowanie wskazywało, że nic się z dzieckiem szczególnego nie dzieje. Akurat przy otwartych drzwiach tuż przed naszym wejściem do gabinetu Pani zapytała lekarza czy ją przyjmie bo nie była zarejestrowana? Lekarz powiedział, że ma czekać a jeśli akurat nie będzie osób które zostały zarejestrowane na daną godzinę to ją przyjmie. Gdy wychodziliśmy z gabinetu lekarskiego - jedna osoba chciała tą Panią z dzieckiem wpuścić ale odpowiedź brzmiała „że nie, bo ma czekać”.
    Dr. Mrowiec cały czas przyjmował pacjentów, rejestracja odbywa się na daną godzinę i moim zdaniem to działa. Nam taki system bardzo odpowiada ponieważ nie ma kolejek i tłoku. Oczywiste jest że pierwszeństwo mają zawsze osoby zarejestrowane.
    Post tej Pani został opublikowany o godzinie 17.10 a dr. Mrowiec przyjmuje do 18 ????
    Wynika z tego, że bardzo łatwo można skrzywdzić dobrego lekarza.

    19 6 Cytuj
  • Justyna xxx 13 wrz 2013
    sarym napisał/a:

    Tak się składa ,że akurat byliśmy razem z żoną i z dzieckiem u dr Mrowca i widzieliśmy podobną a może tą ??? sytuację - tyle że było to po godz. 16stej.
    Była pani z malutkim dzieckiem a jej zachowanie wskazywało, że nic się z dzieckiem szczególnego nie dzieje. Akurat przy otwartych drzwiach tuż przed naszym wejściem do gabinetu Pani zapytała lekarza czy ją przyjmie bo nie była zarejestrowana? Lekarz powiedział, że ma czekać a jeśli akurat nie będzie osób które zostały zarejestrowane na daną godzinę to ją przyjmie. Gdy wychodziliśmy z gabinetu lekarskiego - jedna osoba chciała tą Panią z dzieckiem wpuścić ale odpowiedź brzmiała „że nie, bo ma czekać”.
    Dr. Mrowiec cały czas przyjmował pacjentów, rejestracja odbywa się na daną godzinę i moim zdaniem to działa. Nam taki system bardzo odpowiada ponieważ nie ma kolejek i tłoku. Oczywiste jest że pierwszeństwo mają zawsze osoby zarejestrowane.
    Post tej Pani został opublikowany o godzinie 17.10 a dr. Mrowiec przyjmuje do 18 ????
    Wynika z tego, że bardzo łatwo można skrzywdzić dobrego lekarza.

    No to nie chodzi chyba o naszą sytuację bo my byliśmy koło 15. A przed 16tą przyjął nas lekarz pediatra w opiece całodobowej bez żadnej łaski i był obudzony postawą Mrowca. A jeśli chodzi o te beznadziejne wymyślania przyjmowania na godzine są chore. Tak można przyjmować prywatnie. Skąd ja niby rano miałam wiedzieć że popołudniu dziecko mi się rozchoruje?? A lekarz rodzinny jest od tego żeby zajmować się swoimi pacjentami a nie OLEWAĆ ICH bo jeszcze u nikogo się z czymś takim nie spotkałam. A z tego co mówiła pielęgniarka to jest on jedynym lekarzem który tak wymyśla. A poza tym Rzecznik Praw Pacjenta z NFZ w rozmowie telefonicznej powiedział że takie zachowanie jest niedorzeczne i nieetyczne i że taki lekarz nie powinien mieć umowy z NFZ i tak może przyjmować prywatnie a nie państwowo tym bardziej w przypadku gdy dziecko nie ukończyło 1 roku życia. Niema prawa odmówić przyjęcia!!!

    6 14 Cytuj
  • Justyna xxx 13 wrz 2013
    Anpl napisał/a:

    Ona25 napisał/a:Obrońca/Obrończyni się znalazł/znalazła ! Człowieku chyba rzecz normalna że jak dziecko ma gorączkę to idziesz do lekarza rodzinnego (w moim przypadku dr Mrowiec), chcesz się zarejestrować a pielęgniarka mówi Ci że lekarz Cię nie przyjmie to chyba rzecz logiczna że się zdenerwujesz i chcesz to wyjaśnić z lekarzem. Prawda? Tak było w moim przypadku. A że nie wiedział jak się bronić to policją straszył. To dupek a nie lekarz. A poza tym ja szukam osób które podobnie zostały potraktowane bo wiem od pielęgniarki że dzisiaj było takich co najmniej dwie osoby. A Ty jak chcesz to chodź do niego póki jeszcze masz okazję bo ja nie odpuszczę.Skoro powiedziała Ci pielęgniarka że przyjąć Cię nie może to widocznie miał powód. Trzeba było zapytać co robić, iśc na SOR. Nieznoszę gdy na forum obsmarowywuje się ludzi! pojęcia nie masz dlaczego Cię nie przyjął, a jedziesz po dobrym specjaliście.
    Idz złożyć skargę, zażdaj wyjaśnień, zmień lekarza rodzinnego, a nie na forum i jazda po człowieku.

    Oczywiście że lekarza zmienię ale temu nie daruję bo inny lekarz który z litości przyjął mnie na całodobówce pomiędzy swoimi pacjentami stwierdził iż dziecko jest chore i lekarz rodzinny nie miał prawa odmówić wizyty.

    6 12 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    totalne przegięcie ze strony nadgorliwej matki!! obsmarowac człowieka w necie taka odważna???? chyba ma problemy emocjonalne skoro na wszystkich możliwych tematach wkleja jedno i to samo. szkoda że dokładnie nie opisze jak ona się zachowywała i co dokładnie jej powiedzieli, pewno kazali poczekać, ale nie ona musi być już przyjęta. niech jeszce do Papieża napisze... totalne porażka..

    18 9 Cytuj
  • Justyna xxx 14 wrz 2013
    Anpl napisał/a:

    totalne przegięcie ze strony nadgorliwej matki!! obsmarowac człowieka w necie taka odważna???? chyba ma problemy emocjonalne skoro na wszystkich możliwych tematach wkleja jedno i to samo. szkoda że dokładnie nie opisze jak ona się zachowywała i co dokładnie jej powiedzieli, pewno kazali poczekać, ale nie ona musi być już przyjęta. niech jeszce do Papieża napisze... totalne porażka..

    Jak będzie taka potrzeba to napisze. O to się nie bój. Po prostu bronie swojego dziecka. A ty widocznie nie masz dzieci bo inne gadanie by było.

    2 25 Cytuj
  • 20 wrz 2013

    Czy zna ktoś dobrego dermatologa ,alergologa przyjmującego w obrębie Myślenic?
    Bardzo proszę o namiary !!!

    1 Cytuj
  • Justyna xxx 21 wrz 2013

    Dr Gdula Lucyna.Nawet wczoraj korzystałam z jej uslug i polecam.

    4 1 Cytuj
  • 21 wrz 2013

    Poza Dr Gdulą ?? proszę o namiary ....

    9 Cytuj
  • 6 lut 2014

    Czy jest ktoś kto korzystał już z usług lekarzy w WR Medica przy ulicy Jagiełły?Czy warto się tam przepisać,jakieś opinie,wrazenia??Zastanawiam się nad zmianą lekarza rodzinnego z przychodni na Osiedlu 1000lecia właśnie tam,ale kompletnie nie wiem jak tam jest i kto,jak leczy itp. itd....będę wdzięczna za jakieś opinie ;)

    30 6 Cytuj
  • 28 lut 2014

    WR Medica , w zamian za zapisanie jest gratis pierwsza wizyta u specjalisty. Niestety każda kolejna jest już płatna.Niestety wszystkie badania u specjalistów są płatne 100 %.Kontrakt z NFZ jest tylko chwytem marketingowym bo w tym roku nie było konkursów w ramach NFZ.
    Wszystkie badania ( te zlecone przez lekarza rodzinnego) są bezpłatne ale ...w Wieliczce......aby zrobić morfologię trzeba się nieżle najeżdzić i to na czczo....:-)
    Radzę dobrze przemyśleć sprawę , wybór lekarza to istotna sprawa , nowa firma dziś jest jutro już jej nie ma...
    Ciekawe jaką mają współpracę ze szpitalem w myślenicach??Chyba żadną...

    21 25 Cytuj
  • robertos robertos 1 mar 2014

    Do abstrakcji POLECAM WR MEDICA moi rodzice przepisali sie od dr Strug sa bardzo zadowoleni wizyty domowe sa jak najbardziej realizowane nie tak jak na osiedlu skierowania na badania sa wydawane bardzo mila obsluga

    30 6 Cytuj
  • 1 mar 2014

    Tak popieram dr Strug i obsługa bardzo miła.

    8 7 Cytuj
  • xxxx xxxx 23 mar 2014

    Witam :) ja tu nowa.Mam pytanie w jakiej cenie jest gastroskopia w telefonice ?

    1 Cytuj
  • Andrzej Tomaszewski 24 mar 2014

    Chodzę do lekarza co miesiąc, po t.zw. "kolacje i śniadania emeryckie". Na moje szczęście trafiłem na lekarza dobrego, znającego się na rzeczy, czyli po prostu do dr. Mariusza Przały. Pozbyłem się zgagi, wrzody nie dokuczają, nadciśnienie się stabilizuje. Polecam innym!

    8 Cytuj
  • xxxx xxxx 24 mar 2014

    Wie ktos może gdzie najtaniej zrobic gastroskopie ?

    1 Cytuj
  • 30 mar 2014

    Witam
    Zna ktos moze jakiegos dobrego lekarza ktory przyjmuje prywatnie?jesli tak prosze o jakies namiary :)
    Z gory dziekuje

    2 Cytuj
  • Justyna xxx 30 mar 2014

    Dr Górnik na Słowackiego :)

    2 6 Cytuj
  • 18 kwi 2014
    Magik napisał/a:

    WR Medica , w zamian za zapisanie jest gratis pierwsza wizyta u specjalisty. Niestety każda kolejna jest już płatna.Niestety wszystkie badania u specjalistów są płatne 100 %.Kontrakt z NFZ jest tylko chwytem marketingowym bo w tym roku nie było konkursów w ramach NFZ.
    Wszystkie badania ( te zlecone przez lekarza rodzinnego) są bezpłatne ale ...w Wieliczce......aby zrobić morfologię trzeba się nieżle najeżdzić i to na czczo....:-)
    Radzę dobrze przemyśleć sprawę , wybór lekarza to istotna sprawa , nowa firma dziś jest jutro już jej nie ma...
    Ciekawe jaką mają współpracę ze szpitalem w myślenicach??Chyba żadną...

    Do Magik
    Masz chyba złe źródło informacji o tej przychodni. Ja przepisałam się do Wr Medica w Myślenicach z mężem i dziećmi i jestem bardzo zadowolona. To nieprawda że wizyty są płatne, byłam już kilkakrotnie na wizycie u dermatologa i endokrynologa i nigdy nie zapłaciłam. Mąż leczy się Uroligicznie i rownież nie płaci. Na badania dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do którego się przepisałam Dr. Bzowy zresztą bardzo mi przypadł do gustu i nie ma z tym większych problemów. Na termin do specjalisty czekałam tydzień, dodatkowo jest na miejscu usg. Bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy mili i uśmiechnięci a argument, że trzeba się najeździć żeby zrobić morfoligię i to na czczo jest śmieszny bo nie słyszałam jeszcze o badaniach z przyjazdem do domu. Jestem bardzo zadowolona, że powstała taka przychodnia w Myślenicach a jaką mają współpracę ze szpitalem to chyba mało kogo interesuje bo każdy wie że szpital jest poniżej krytyki. Najważniejsze, żeby mieli dobrą współpracę z pacjentami a to oceniam na piątkę.

    39 16 Cytuj
  • Babet 5 cze 2014

    witam
    czy ktoś posiada kontakt telefoniczny do Pani Dr Gduli , do prywatnego gabinetu...?
    Od kilku tygodni próbuję zdobyć ale bezskutecznie.. nie jestem niestety z tych okolic jedyny ratunek to forum..

    1 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 cze 2014
    babet napisał/a:

    witam
    czy ktoś posiada kontakt telefoniczny do Pani Dr Gduli , do prywatnego gabinetu...?
    Od kilku tygodni próbuję zdobyć ale bezskutecznie.. nie jestem niestety z tych okolic jedyny ratunek to forum..

    Wejdź sobie na google maps i z poziomu drogi znajdź sobie dom na ulicy Wybickiego 39. To jej gabinet. Na bramie jest szyld z numerem telefonu. Z tego co widzę to jest 272-09-58.

    19 Cytuj

Odpowiedz