Forum » Myślenice

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

  • Babet 5 cze 2014

    genialne nie pomyślalam..
    ale domowy też nie odbiera, może wieczorem po dyżurze szpitalnym spróbuję..

    4 Cytuj
  • 9 cze 2014
    Danusia45 napisał/a:

    Do Magik
    Masz chyba złe źródło informacji o tej przychodni. Ja przepisałam się do Wr Medica w Myślenicach z mężem i dziećmi i jestem bardzo zadowolona. To nieprawda że wizyty są płatne, byłam już kilkakrotnie na wizycie u dermatologa i endokrynologa i nigdy nie zapłaciłam. Mąż leczy się Uroligicznie i rownież nie płaci. Na badania dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do którego się przepisałam Dr. Bzowy zresztą bardzo mi przypadł do gustu i nie ma z tym większych problemów. Na termin do specjalisty czekałam tydzień, dodatkowo jest na miejscu usg. Bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy mili i uśmiechnięci a argument, że trzeba się najeździć żeby zrobić morfoligię i to na czczo jest śmieszny bo nie słyszałam jeszcze o badaniach z przyjazdem do domu. Jestem bardzo zadowolona, że powstała taka przychodnia w Myślenicach a jaką mają współpracę ze szpitalem to chyba mało kogo interesuje bo każdy wie że szpital jest poniżej krytyki. Najważniejsze, żeby mieli dobrą współpracę z pacjentami a to oceniam na piątkę.

    Powodzenia , lepieij miej dobre zdrowie czego życzę!
    Podobno faktycznie podstawowe badania można już robić na miejscu w myślenicach.(badania robi się na czczo np.cukier ) nie jest to dla mnie argument bo to oczywiste ,że badania powinny być natychmiast i w miejscu gdzie się mieszka.
    Nie zapominaj jednak ,że szpital rejonowy jest miejscem gdzie trafisz w razie poważniejszych kłopotów i dobrze jest aby lekarz Ci dobrze poradził i dobrze ulokował w tymże.
    Co do tych bezpłatnych w WR medica to ja zapłaciłem /:

    7 33 Cytuj
  • 13 cze 2014

    Czy Dr Mrowiec przyjmuje prywatnie?

    10 Cytuj
  • 8 lip 2014

    Witam czy w Myślenicach można zrobić echo serca dziecku czy tylko Kraków...??

    3 Cytuj
  • 10 lip 2014

    Ja byłam w Myślenicach w Wr Medice z dzieckiem na Echo serca.

    25 2 Cytuj
  • 3 sie 2014

    Ostrzeżenie przed chytrymi praktykami WR Medica w Myślenicach. 1 sierpnia br. miałem wizytę u pani okulisty. Pani doktor była dość miła i raczej fachowa. Wypisała mi receptę na okulary ale tu UWAGA: zamiast mi ją wręczyć to sama z tą receptą zaprowadziła mnie do ichniejszego optyka, który mieści się w tym samym budynku i jemu wręczyła moją receptę z domniemaniem zaakceptowania zamówienia na okulary za 300 zł. Takie same okulary mógłbym zamówić u innego optyka za znacznie niższą cenę ale odmówiono mi recepty. Zostałem więc bez recepty i bez okularów.Sprawa kwalifikuje się na oficjalną skargę i to właśnie będę robił, tymczasem ostrzegam: obsługa miła, lokal przyjemny, tłumów nie ma, ale nie dajcie się oskubać!

    25 7 Cytuj
  • 9 gru 2014

    Hej
    Pilnie potrzebuje opinie.na.temat.dr.ambrozego.jakim jest chirurgia ortopeda.i wogole co sądzicie

    16 3 Cytuj
  • 9 gru 2014

    Szył mojemu dziecku głowę. Dla mnie jeden z niewielu porządnych lekarzy. Polecam.

    19 Cytuj
  • 18 sty 2015

    ms ktoś nr tel do jakiegoś pediatry, który by mi dzis prywatnie dziecko przyjał w Myślenicach?

    1 1 Cytuj
  • 18 sty 2015

    Dr Górnik na Słowackiego. Podjedź, poproś i na pewno przyjmie

    3 1 Cytuj
  • 9 lut 2015

    Jezeli ma ktos namiary na jakiegos prywatnego pediatre bardzo prosze o podanie numeru
    do niego.Bede bardzo wdzieczna
    Pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 24 lut 2015

    Mam pytania odnośnie dobrego chirurga dzieciecego w Myślenicach i jakieś namaiary bym chciała.Mój synek skonczy w tym roku 4 latka i mówi mi od kilku dni że go boli przyrodzenie martwie tym.Prosze o pomoc

    1 Cytuj
  • 24 lut 2015

    Tylko dr Chmiel. Byłam z wnukiem, załatwił sprawę raz dwa.

    5 Cytuj
  • 25 lut 2015

    Dokładnie,tylko dr Chmiel, choc w 100% nikomu nie mozna ufac, w szpitalu przyjmuje fajny dr Maslanka ale musi sie jesczce duzo nauczyc, bo przy prostych zabiegach popełnia błedy.

    3 2 Cytuj
  • 11 mar 2015

    Witam!Czy mógłby ktoś polecić dobrego gastrologa w Myślenicach?Najlepiej na NFZ. Z góry dzięki za odpowiedz.

    Cytuj
  • 4 maj 2015

    witam czy warto iść prywatnie do dermatologa do telefoniki ???????

    3 7 Cytuj
  • 4 maj 2015

    a jaki dermatolog przyjmuje i ile kosztuje wizyta ?

    2 2 Cytuj
  • 5 maj 2015

    Lek. med. Małgorzata Lijowska-Bochnia
    ale ile wizyta to nie wiem

    2 Cytuj
  • 5 maj 2015

    Dziękuje za odpowiedź. Na nfz też przyjmuje, myślałam że może jeszcze ktoś inny jest w telefonice.

    1 Cytuj
  • ela 18 maj 2015

    Witam, orientuje się ktoś, gdzie można się udać prywatnie na badania do neurologa?.. bo w myślenickim szpitalu trzeba czekać ponad 2 miesiące niestety. wiem o telefonice, ale ktoś coś więcej mi powie albo poleci kogoś?

    1 Cytuj
  • 18 maj 2015

    na ulicy Sobieskiego jest pani która robi eeg i nie ma długich terminów

    1 Cytuj
  • Elżbieta 18 maj 2015

    Zna ktoś może dobrego alergologa w Myślenicach lub okolicach? Potrzebuje konsultacji dla mojego dziecka, które ma AZS.

    2 1 Cytuj
  • 18 maj 2015

    Na Sobieskiego są gabinety neurologów, jacyś lekarze z Krakowa. Ktoś z mojej rodziny się tam leczył i polecał.

    3 Cytuj
  • 18 maj 2015

    najlepsi alergolodzy przyjmują w Rabce ,polecam.

    2 Cytuj

Odpowiedz