Forum » Myślenice

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

  • 19 maj 2015

    Ciekawe inf tu są ale doktor Mrowiec naprawdę się panoszy i nie wiem dlaczego przyjmuje na godziny, osobiscie nie lęczę dzieci u niego ale bywając w przychodni spotykam niesmaczne sytuacje pacjentów

    2 3 Cytuj
  • ela 19 maj 2015

    dziękuje:)

    Cytuj
  • 22 maj 2015

    Witam, czy ktoś mógłby mi polecić chirurga, który przyjmuje prywatnie w Myślenicach? Mam do usunięcia 3 kaszaki na głowie a na NFZ usuwają pojedynczo i w dodatku gola włosy. Proszę o pomoc

    2 Cytuj
  • 22 maj 2015
    Annaaa napisał/a:

    witam
    mam pytanie bo juz naprawde nie wiem co mam o tym mysleć. A mianowicie chodzi mi o to czy lekarz rodzinny ma obowiazek wypisać mi lekarstwo ze znizką w przypadku kiedy mam zdiagnozowane schorzenie, jestem leczona u lekarza specjalisty /diabetolog/oraz kilkukrotnie dostarczałam lekarzowi rodzinemu zaświadczenie od specjalisty jakie leki przyjmuję ? Pani diabetolog twierdzi, iż rodzinny musi wypisać w takiej sytuacji leki ze znizką natomiast ten wypisuje na 100% mówiąc, iz tylko diabetolog może wypisywać ze znizką. Do diabetologa chodze raz na kilka miesięcy i dlatego brakuje mi leków . Błędne koło.
    Podobnie sprawa ma sie z antybiotykami, moja pani doktor rodzinna P. wszystkie wypisuje na 100% twierdząc, iz tylko tak może bez dodatkowych badań - dodam tylko, iz nie chodzi mi o antybiotyki w porzypadku kataru lecz w przypadku np. anginy czy zapalenia oskrzeli. Cięzko mi uwierzyć, że płacąc ubezpieczenie nie moge liczyć na znizkę na leki. Jak to jest? Ktos wie? Pomocy!

    Owa P. Doktor nabija Cie w butelkę ja też od lat leczę się u specjalisty(nie napisze którego) , a wiadomo wizyta u specjalisty raz na 3 m-ce, jak brakuje mi leków idę do rodzinnego , i ten wypisuje mi na zniżkę jak należy moje leki, a te antybiotyki to tez machloja (pewno Pani doktor z firmy farmaceutycznej na wczasy jeździ) i dlatego im kaburę nabija ,napisz proszę do NFZ do Krakowa skargę na ową P doktor , ładnie umotywuj tak jak tu podajesz odniechce się jej tak traktować pacjentów skutecznie

    4 1 Cytuj
  • 22 maj 2015
    Annaaa napisał/a:

    witam
    mam pytanie bo juz naprawde nie wiem co mam o tym mysleć. A mianowicie chodzi mi o to czy lekarz rodzinny ma obowiazek wypisać mi lekarstwo ze znizką w przypadku kiedy mam zdiagnozowane schorzenie, jestem leczona u lekarza specjalisty /diabetolog/oraz kilkukrotnie dostarczałam lekarzowi rodzinemu zaświadczenie od specjalisty jakie leki przyjmuję ? Pani diabetolog twierdzi, iż rodzinny musi wypisać w takiej sytuacji leki ze znizką natomiast ten wypisuje na 100% mówiąc, iz tylko diabetolog może wypisywać ze znizką. Do diabetologa chodze raz na kilka miesięcy i dlatego brakuje mi leków . Błędne koło.
    Podobnie sprawa ma sie z antybiotykami, moja pani doktor rodzinna P. wszystkie wypisuje na 100% twierdząc, iz tylko tak może bez dodatkowych badań - dodam tylko, iz nie chodzi mi o antybiotyki w porzypadku kataru lecz w przypadku np. anginy czy zapalenia oskrzeli. Cięzko mi uwierzyć, że płacąc ubezpieczenie nie moge liczyć na znizkę na leki. Jak to jest? Ktos wie? Pomocy!

    Owa P. Doktor nabija Cie w butelkę ja też od lat leczę się u specjalisty(nie napisze którego) , a wiadomo wizyta u specjalisty raz na 3 m-ce, jak brakuje mi leków idę do rodzinnego , i ten wypisuje mi na zniżkę jak należy moje leki, a te antybiotyki to tez machloja (pewno Pani doktor z firmy farmaceutycznej na wczasy jeździ) i dlatego im kaburę nabija ,napisz proszę do NFZ do Krakowa skargę na ową P doktor , ładnie umotywuj tak jak tu podajesz odniechce się jej tak traktować pacjentów skutecznie

    2 Cytuj
  • 22 maj 2015

    Witam, czy jest na terenie Myślenic dobry chirurg, który przyjmuje prywatnie?

    Cytuj
  • 22 maj 2015

    Ja miałam w zeszłym roku usuwane 2 kaszaki na głowie i nie miałam golonej głowy. Wszystkie usunięte na raz. W szpitalu na fundusz. Tylko musiałam czekać ok. 3 m-cy. Chyba dr Panuś o ile pamiętam.

    Cytuj
  • 26 maj 2015
    elka1809 napisał/a:

    Witam, orientuje się ktoś, gdzie można się udać prywatnie na badania do neurologa?.. bo w myślenickim szpitalu trzeba czekać ponad 2 miesiące niestety. wiem o telefonice, ale ktoś coś więcej mi powie albo poleci kogoś?

    dr Magnuska. Przyjmuje w telefonice i w Pcimiu. prywatne terminy w zasadzie od ręki.

    1 Cytuj
  • 26 cze 2015

    A jest ktoś zapisany w przychodni wr medica tej koło policji, bo sie zastanawiam nad przepisaniem jakie macie opinie? Szybko sie mozna po lekarza rodzinnego dostać? dobrzy sa tam lekarze?

    1 7 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Witam, jakiś czas temu złamałam rzepkę, trafiłam właśnie na doktora Dąbka, i mam pytanie, jakie macie o nim zdanie, opinie, ponieważ nie wiem czy powinnam po zdjęciu gipsu mu zaufać, czy udać się na dodatkową konsultacje do innego prywatnego lekarza?:)
    Pozdrawiam

    4 1 Cytuj
  • Beata 29 cze 2015

    Byłam kilka razy, ja po złamaniu bocznym nadkłykcia piszczeli. Jak dla mnie dr bardzo w porządku, dokładny i miły. Mój przypadek konsultował z jakimś innym lekarzem (nie znam nazwiska), i było jak powiedział. Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń

    3 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Moi rodzice przepisali się pół roiku temu do tej przychodni i są bardzo zadowoleni. Ja z mężem i córką przepisaliśmy się jakiś miesiąc temu i również jesteśmy zadowoleni. polecam

    5 8 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Z tego co wiem doktor Dąbek jest w porządku. Myślę, że warto dostać się z kolanem do ordynatora, dr-a Ślęczki. Jeśli chcesz prywatnie to o ile mi wiadomo jest dostępny w Telefonice

    1 Cytuj
  • 11 lip 2015

    Proszę o namiar na jakiegoś w waszej opinii dobrego laryngologa. Nie polecajcie mi myślenickiego bo tutaj dobrego moim zdaniem nie ma. Mam problem z delikatnym szumem w uchu. Zaliczyłam już dwie Panie doktor. W Myślenicach panią Wróblewską, w Krakowie panią Konieczną. Wizyta u neurologa także była. Potrzebny mi laryngolog, ale jakiś bardziej dociekliwy, myślę,ze prywatnie bo na nfz nie liczę.

    1 1 Cytuj
  • 11 lip 2015

    Witam! Powiedzcie mi proszę drodzy forumowicze czy jakiś dentysta przyjąłby prywatnie jutro osobę z bólem zęba? Pilnie potrzebuję! :(

    Cytuj
  • 12 lip 2015

    Myślenice czy może być Kraków? w Krk na Basztowej DENTAL SERVIS czynny 7 dni/tydzień do 22.

    Cytuj
  • 12 lip 2015
    peggysue napisał/a:

    Proszę o namiar na jakiegoś w waszej opinii dobrego laryngologa. Nie polecajcie mi myślenickiego bo tutaj dobrego moim zdaniem nie ma. Mam problem z delikatnym szumem w uchu. Zaliczyłam już dwie Panie doktor. W Myślenicach panią Wróblewską, w Krakowie panią Konieczną. Wizyta u neurologa także była. Potrzebny mi laryngolog, ale jakiś bardziej dociekliwy, myślę,ze prywatnie bo na nfz nie liczę.

    dr.Z. Baran W Kasince k Mszany wg. mnie godny polecenia o spec.laryngologi otolaryngolog bardzo skrupulatny i dokładny , każdy przypadek traktuje indywidualnie

    Cytuj
  • 12 lip 2015
    KaEm napisał/a:

    Witam! Powiedzcie mi proszę drodzy forumowicze czy jakiś dentysta przyjąłby prywatnie jutro osobę z bólem zęba? Pilnie potrzebuję! :(

    Na Strzeleckiej w Krakowie tam gdzie są poradnie dla dzieci jest dentysta na NFZ... Jedziesz rejestrujesz się i czekasz... Taka dentystyczna całodobowa ;)

    1 Cytuj
  • 19 lip 2015

    Dobrze, dziękuję za info. Jeszcze pytanie o ortopedę. Może być prywatny, byle dobry. Z tego co widzę bez skierowania od ortopedy nie mogę zrobić tomografii górnej części kręgosłupa nawet prywatnie, bo na nfz od prywatnego oczywiście dostać nie mogę.

    Cytuj
  • 23 lip 2015

    Zdecydowanie NIE POLECAM gabinetu okulistycznego w WR medica. Źle wykonane badanie wzroku, co kosztowało mnie ponad 400zł, gdyż badanie musiałem powtórzyć u innego okulisty i ponownie zakupićszkła do okularów. W dodatku PaNi DokTorr usilnie namawiała mnie na zakup okularów u optyka drzwi obok, gdzie ceny są naciągnięte. Chcesz cieszyć się dobrym wzrokiem? Idź do innego okulisty!!!

    12 2 Cytuj
  • 24 lip 2015

    dobrze wiedzieć :]

    7 1 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Zna ktoś dobrego ortopedę, który przyjmuje w Myślenicach?

    Cytuj
  • 3 sie 2015

    Witam, czy wie ktoś coś na temat dermatologa w WR Medica? Jak się nazywa albo jeszcze lepiej jakieś opinie, doświadczenia z nim (nią) związane?

    5 Cytuj
  • 10 sie 2015

    Witam!
    Czy w Myślenicach i okolicy istnieje możliwość wykonania USG stopy (zwłaszcza pięty) ?

    Cytuj
  • Samanta Rigerr 7 sty 2016

    Witam tak jak w temacie, poszukuję lekarza hematologa. Kiedyś przyjmował na Sobieskiego , niestety to było kiedyś. Bardzo proszę o wszelkie informacje. Z góry dziękuję.

    Cytuj

Odpowiedz