Forum » Myślenice

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

  • 7 sty 2016

    W Krakowie w szpitalu Rydygiera mają krótkie terminy.

    2 Cytuj
  • Samanta Rigerr 8 sty 2016

    Widziałam że u Rydygiera są najkrótsze terminy, myślałam że zrobię tak: zapiszę się do Rydygiera (ponad dwa tygodnie czekania) a w międzyczasie skorzystała bym z prywatnej wizyty, tylko jeszcze nie wiem gdzie.

    3 Cytuj
  • 13 mar 2016

    Witam wszystkich :) Czy wie ktoś może czy w Myślenicach przyjmuje jakiś ortopeda dziecięcy?? Może być prywatnie. Przyjmował jeden w Certusie ale już tam nie pracuje :( Bardzo proszę o info. Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 30 cze 2016

    Witam,
    Szukam dobrego dermatologa w okolicach Myślenic i Krakowa.
    Słyszałem że pani Anna Wojas-Pelc jest dobra ale leczy podobno tylko kobiety.

    Bardzo proszę o pomoc.

    Cytuj
  • 3 lip 2016

    Witam, pilnie potrzebuję namiar na chirurga dziecięcego lub na jakąś poradnie chirurgii dziecięcej w okolicy. Może byś prywatnie. Wiem że jest taka w Prokocimiu ale dodzwonić się tam graniczy z cudem :-/

    Cytuj
  • 3 lip 2016

    Dr Chmiel prywatnie. Lekarz z powołani. Pracuje w Prokocimiu i prywatnie w Myslenicach naprzeciwko Dekady. Sama korzystałam i wiem z doświadczenia polecam. A na NFZ w szpitalu przyjmuje dr Maślanka-też pracuje w Prokocimiu i jest ok.

    1 Cytuj
  • 3 lip 2016
    mamaX3 napisał/a:

    Dr Chmiel prywatnie. Lekarz z powołani. Pracuje w Prokocimiu i prywatnie w Myslenicach naprzeciwko Dekady. Sama korzystałam i wiem z doświadczenia polecam. A na NFZ w szpitalu przyjmuje dr Maślanka-też pracuje w Prokocimiu i jest ok.

    Dziękuję bardzo !! Na pewno skorzystam. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 5 lip 2016

    Odświeże temat by nie zakładać nowego.
    Czy ktoś orientuje się ile kosztuje wizyta domowa Dr. Przały?
    Wyszukałem jeszcze 2ch lekarzy z wizytami domowymi w Myślenicach tj.
    Lek.med. Patrycja Pilch
    oraz
    Lek.med. Jacek Matoga

    Czy ktoś korzystał z usług wyżej wymienionych?

    Ja osobiście potrzebuje tylko recepty na leki, ponieważ termin do poradni specjalistycznej mam dopiero na styczeń.
    Mam bogatą dokumentacje medyczną, już rozpoznane schorzenia, w miare aktualne wyniki badań, potrzebuje leków.

    Może ktoś z Was poleciłby lekarza PRYWATNIE z Myslenic niekoniecznie z wizytą domową, a w gabinecie, do, którego mógłbym się zgłosić z moim problemem?

    Cytuj
  • 5 lip 2016

    Na Jagiellońskiej jest dr Zwierzchowska. Lekar rodzinny i bez problemu wypisuje recepty jeśli zajdzie taka potrzeba.

    Cytuj
  • 26 sie 2016

    Czy ktoś mógłby mi podać w jakich godzinach przyjmuje dr Kosek?

    Z góry dziękuję za pomoc.

    2 Cytuj
  • 11 wrz 2016

    czy jest mozliwosc pojscia z dzieckiem gdzies prywatnie do lekarza pediatry ??

    1 Cytuj
  • 11 wrz 2016

    A Pani dr Górnikowa?

    2 4 Cytuj
  • Michael 17 wrz 2016

    Witam gdzie w Myślenicach przyjmuje prywatnie lekarz ortopeda najlepiej dziecięcy. prosze o namiary

    l

    Cytuj
  • 19 wrz 2016

    O SPECJALMED:
    Poradnia specjalmed w swojej ofercie na stronie internetowej podaje szereg specjalistów, u których mają leczyć się na NFZ ludzie chorzy. Otóż ta długa lista specjalistów jest FIKCJĄ. W rzeczywistości nie dostaniesz się ze skierowaniem z adnotacją PILNE na termin PILNY a dostaniesz termin na "za 4 tygodnie" bo specjalista owszem jest, ale raz w tygodniu. Zaznaczam, ze to na NFZ wszystko działa. Prawo do powszechnego leczenia mają wszyscy i państwo ma zagwarantować bezpłatne leczenie, jednak tu, w Specjalmed, umowa z NFZ jest ale możesz umierać 4 tygodnie czekając na termin z chorobą zakaźną do dermatologa. Miejscowi lekarze wyśmiewają Specjalmed, nazywają ją "maszynką do robienia pieniędzy" i w rzeczywistości tak jest. Ze skierowaniem udałam się do poradni obok szpitala i dostałam termin z dziś na jutro. W specjalmedzie dostałam termin za 4 tygodnie. Dodam, ze był to półpasiec, choroba wyniszczająca organizm. Zachęcam do zaprzestania korzystania z usług Specjalmedu i powrotu do poradni, które wiedzą po co istnieją.

    28 Cytuj
  • 20 wrz 2016

    jakie macie opinie na temat lekarza Andrzeja Homendy??

    4 2 Cytuj
  • Krzysztof Mowak 29 gru 2016

    Witam czy ktos może orientuje sie czy któryś ginekolog w okolicy oprocz drChecinskiego zaklada implant NXT?

    1 Cytuj
  • 29 gru 2016

    Dr. Dziewońska

    1 Cytuj
  • 5 lut 2017

    jak w tytule

    1 1 Cytuj
  • 5 lut 2017

    Jak w tytule LARYNGOLOGA

    2 2 Cytuj
  • 5 lut 2017

    nie polecam dr. Ścisławskiego, Wróblewskiej i żądnego lekarza z Myślenic. Spróbuj w Dobczycach w SpecialMed lub Klinika otolaryngologii na Kopernika w Krakowie.

    4 6 Cytuj
  • 6 lut 2017

    BARDZO polecam dr Kingę Wróblewską. Miałem zapalenie uszu - piekielny ból, oba zatkane. Pani doktor przepisała mi jakieś, robione w aptece brązowe paskudztwo do zakrapiania i oczywiście nie z dnia nadzień, wszystko przeszło.

    6 4 Cytuj
  • 18 lut 2017

    Prosze o opinie Moja negatywna i jestem ciekawa czy tylko moja Nawet skierowania do urologa nie potrafiła prawidłowo napisać i musiałam płacić A potem podsumowała że ją to nie obchodzi czy płacę

    5 4 Cytuj
  • 20 lut 2017

    Niestety moja opinia tez negatywna.Bylam u Pani doktor na kilku wizytach poniewaz od ok10lat mam kilka razy do roku okropny bol po prawrj str jakby pod zebrami promieniujacy do kregoslupa.Zostalo zlecone usg ktore nic nie wykazalo i bez djagnozy dostalam leki ktore i tak nie pomagaja..mialam przyjsc za pol roku do kontroli ale juz nie poszlam..Prosilam o skierowanie na gaskostropie lub inne badania ale nie otrzymalam bo nie potrzeba..

    2 3 Cytuj
  • 24 lut 2017

    Proszę pilnie o namiar na Panią Doktor logopedę, która przyjmowała w Wr medice przy Jagiełły. Cy ktoś wie gdzie ona teraz przyjmuje i czy ta przychodnia jeszcze działa? Bo dochodzą do mnie różne informacje.

    Cytuj
  • 25 lut 2017

    napiszcie prosze ktorego lekarza polecacie dla dziecka, chodzi mi o lekarza pediatre, bo nie wiem gdzie zapisac mojego pol rocznego synka. jeszcze do zadnego nie nalezymy

    2 Cytuj

Odpowiedz