Forum » Myślenice

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

  • 26 lut 2017

    ile rodziców tyle opinii spotkasz, możesz poczytać na fb jest grupa myślenickie mamy tam temat pojawia się często, niektóre opinie powtarzają się wiele razy to może być choć trochę miarodajne

    1 Cytuj
  • Gosia Oks 28 lut 2017

    Czy dr Marcinkowski -intetnista przepisze mi recepte na tabletki antykoncepcyjne chodzi o ciaglosc a gin na urlopie?

    3 3 Cytuj
  • 28 lut 2017

    Wydaje mi się, ze w drodze wyjątku przepisze. Wszystko zależy od podejścia lekarza do tego. Mój lekarz jak raz potrzebowałam to przepisał mi moją belarę ale zaznaczył, ze następnym razem tego nie zrobi. Dlatego warto brać receptę na 6 opakowań z góry :)

    2 1 Cytuj
  • 2 mar 2017

    Proszę o podanie namiarów do sprawdzonych lekarzy (i tanich najlepiej) odbywających wizyty domowe do małych dzieci

    1 Cytuj
  • 2 mar 2017

    Poszło na priv

    1 Cytuj
  • 13 mar 2017

    Witam!
    Mam pytanie: szukam dobrego endokrynologa z okolic Myślenic i Krakowa. Czy możecie kogoś polecić?

    Cytuj
  • barb 13 mar 2017

    Małgorzata Trofimiuk

    Cytuj
  • 14 mar 2017

    Bardzo polecam dr borodako. :)

    Cytuj
  • 26 mar 2017

    Witajcie forumowicze :)
    Mam pytanie: Jakiego lekarza rodzinnego możecie polecić? Dopiero sie tu przeprowadziłam i tak naprawdę nie znam nazwisk. Zależy mi na lekarzu, który nie uważa się za najmądrzejszego i jeśli trzeba to kieruje od razu do specjalisty.

    A może znacie i polecacie też neurologa i ginekologa?
    Ginekolog- zawsze wolę faceta- delikatniejszy i wydaje mi się, że podchodzi z większym szacunkiem do kobiety, ale może po prostu do pań miałam pecha :P

    Kalina

    2 6 Cytuj
  • 17 kwi 2017

    Witam, jakie macie opinie o doktorze Andrzeju Kococie? Proszę o wasze doświadczenia, ponieważ zastanawiam się nad wizytą u Pana doktora.

    16 Cytuj
  • szu teższu 17 kwi 2017

    jakiego Pana to zwykły pospolity kasiarz któremu nawet za dostarczenie wyników badań do prywatnego gabinetu trzeba zapłacić jak za wizytę mimo że to trwało 1 min bo jak to stwierdził jego czas kosztuje

    11 3 Cytuj
  • 18 kwi 2017
    szu20 napisał/a:

    jakiego Pana to zwykły pospolity kasiarz któremu nawet za dostarczenie wyników badań do prywatnego gabinetu trzeba zapłacić jak za wizytę mimo że to trwało 1 min bo jak to stwierdził jego czas kosztuje

    A jak się ten lekarz zachowuje w stosunku do pacjenta? I jak leczy? Mam na myśli czy jest dobry w swoim fachu czy lepiej nie tracić czasu?

    4 1 Cytuj
  • 18 kwi 2017
    szu20 napisał/a:

    jakiego Pana to zwykły pospolity kasiarz któremu nawet za dostarczenie wyników badań do prywatnego gabinetu trzeba zapłacić jak za wizytę mimo że to trwało 1 min bo jak to stwierdził jego czas kosztuje

    Ja z czystym sumieniem polecam. bylam u wiekszosci myslenickich ginekologo w gabinetach prywatnych ale dr Kocota obdarzylam najwiekszym zaufaniem. na pierwszej wizycie powiedzial mi ile ona kosztuje i zapytal czy jest to wporzadku kwota dla mnie. ma ksiazke w ktorej wyszukuje tanich lekow, dzieki niemu uniknelam szpitala bo wyleczyl mnie farmakologicznie. jest bardzo delikatny sympatyczny i pamieta pacjentki.. zreszta po cesarce na korytarzu jak mnie mijal zapytal jak sie czuje i polecil letni prysznic byle nie goraca wode bo ta jest niewskazana a wtedy nie bylam jego pacjetka. przed cesarka tez mial dyzur podszedl i powiedzial zebym czekala spokojnie i nic sie nie denerwowala. super. wszystko zapisuje ma wizycie co sie dzialo i jakie leki przepisywal. nie wierze ze cos takiego przeszlo przez jego usta jak napisala kolezanka wyzej. Pozdrawiam i polecam sie przekonac osobiscie :-)

    7 8 Cytuj
  • 18 kwi 2017

    Przez kogo ten temat został założony tak się zastanawiam...Badanie opinii publicznej? Po moim ostatnim spotkaniu z doktorem, wystawiłam mu opinię na każdym portalu gdzie się reklamuje. Poczytaj...

    5 8 Cytuj
  • 18 kwi 2017
    E2306 napisał/a:

    Ja z czystym sumieniem polecam. bylam u wiekszosci myslenickich ginekologo w gabinetach prywatnych ale dr Kocota obdarzylam najwiekszym zaufaniem. na pierwszej wizycie powiedzial mi ile ona kosztuje i zapytal czy jest to wporzadku kwota dla mnie. ma ksiazke w ktorej wyszukuje tanich lekow, dzieki niemu uniknelam szpitala bo wyleczyl mnie farmakologicznie. jest bardzo delikatny sympatyczny i pamieta pacjentki.. zreszta po cesarce na korytarzu jak mnie mijal zapytal jak sie czuje i polecil letni prysznic byle nie goraca wode bo ta jest niewskazana a wtedy nie bylam jego pacjetka. przed cesarka tez mial dyzur podszedl i powiedzial zebym czekala spokojnie i nic sie nie denerwowala. super. wszystko zapisuje ma wizycie co sie dzialo i jakie leki przepisywal. nie wierze ze cos takiego przeszlo przez jego usta jak napisala kolezanka wyzej. Pozdrawiam i polecam sie przekonac osobiscie :-)

    Dziękuję za odpowiedź ☺

    2 2 Cytuj
  • 18 kwi 2017
    peggysue napisał/a:

    Przez kogo ten temat został założony tak się zastanawiam...Badanie opinii publicznej? Po moim ostatnim spotkaniu z doktorem, wystawiłam mu opinię na każdym portalu gdzie się reklamuje. Poczytaj...

    Nie badam opinii publicznej. Chcę się dowiedzieć jaki jest Pan doktor w stosunku do pacjentek tylko i wyłącznie dla siebie. Zastanawiam się nad wizytą u niego. Owszem są komentarze na różnych stronach z tym, że najczęściej z poprzednich lat a ludzie się zmieniają.. Uważam, że forum właśnie po to jest, żeby rozmawiać i pytać w razie wątpliwości.

    4 5 Cytuj
  • 20 kwi 2017

    Ja również polecam dr Kocota ma swoje widzimi sie czasem humor też moze mieć gorszy ale od 10 lat jestem przy nim i wyciągnął mnie już z zagrożonej ciąży guza jajnika i przedwczesnego porodu...mam ogromne zaufanie do niego i wiem że są pacjentki które narzekają na niego ale dla mnie to doświadczony lekarz i może ślepo w niego wierzę ale komuś muszę powierzyć swoje zdrowie...

    6 3 Cytuj
  • 20 kwi 2017

    Moja opinia dwukrotna po przerwie 10 letniej...niekulturalny, niegrzeczny, ordynarny, wywyższający się, traktujący kobiety na porodówce jak krowy które mają się ocielić. Na wizytach prywatnych posługujący się dziwnymi tekstami.Jeśli miałabym napisać więcej z chęcią na priv. Opis moich wrażeń wrzuciłam w sieci w każde możliwe miejsce do wystawienia panu doktorowi opinii. Jeśli jeszcze przy okazji znajdę miejsce z chęcią się zarejestruję i za pozwoleniem admina dodam. I niech Pan Kocot mnie sądem nie straszy, bo nie ma podstaw, czy też nie robi ze mnie kobiety której przewróciło się w głowie po poronieniu. Widzę coś nowego! Pan Doktor ma stronę i miejsce z opiniami- no ale na swojej stronie tylko pozytywne- logiczne :). Pozdrawiam te mega zadowolone Pacjentki! I nie otwierać buzi przy Panu K. tylko kiwać głową potwierdzająco.

    4 10 Cytuj
  • 24 kwi 2017

    Ja również polecam dr Kocota. To prawda ze ma charakter i nieraz zly dzień, ale pacjetkami opiekuje sie super. Prawdą jest ze zlosci sie troszke jak sie jest madrzejszym od niego a juz wogole jak powiesz mu ze u innego lekarza bylas i mowil on tak a pan tak;) ale z drugiej strony jakby ktos mnie sprawdzal tez bym zle sie z tym czula. Z Pewnych rzeczy nie trzeba sie chwalić ;)no chyba ze sa wątpliwości oczywiscie to wtedy wyjasnic trzeba.Moja mame po 5 latach pamietal na ulicy i pytal jak syn sie czuje. Wlasnie urodzilam i tez przed i po do mnie podszedł. Jesli chodzi o koszty wylizyt i badan to z tego co slyszalam i tak ma tanio. Chodzilam druga ciążę do niego i z trzecia tez bym poszla. Kolezanki sasiadki tez do niego chodza. Super jest tez Pani Kiszka :)

    5 3 Cytuj
  • 25 kwi 2017

    witam serdecznie,

    gocha1948 napisał/a:

    Proszę o podanie namiarów do sprawdzonych lekarzy (i tanich najlepiej) odbywających wizyty domowe do małych dzieci

    ja tez poprosze

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2017

    Witam, jakiego endokrynologa w Myślenicach możecie polecić ? Prywatnie lub NFZ?

    Cytuj
  • Marzena 5 maj 2017

    Witam, mam pytanie czy ktoś z Państwa poleci mi dobrego pediatrę w Myślenicach lub niedalekiej okolicy??

    Cytuj
  • 6 maj 2017

    Polecam Pana Tomasza Cieszkowskiego. Przyjmował w WR MEDICA. Od 1 czerwca będzie tam również przyjmował. Pediatra z powołania! Zawsze trafne diagnozy. Nie faszeruje antybiotykami i ma świetne podejście do dzieci.

    1 1 Cytuj
  • 7 lis 2017

    Witam :)
    Czy ktoś chodzi do Pani Doktor Joanny Wiatr? Czy ktoś słyszał opinie o niej?

    Cytuj
  • 25 mar 2019

    Poszukuje dobrego dermatologa dla dzieci. W gre nie wchodzi dr. Gdula, ponieważ terminy są kosmicznie długie.

    Cytuj

Odpowiedz