Forum » Myślenice

Chińskie centrum handlowe w Myślenicach

  • 1 paź 2011

    Jakieś opinie na temat sklepu?

    1 5 Cytuj
  • 1 paź 2011

    a wiecie coś na temat pracy w takim sklepie chodzi mi o cza pracy i zarobki

    3 Cytuj
  • 1 paź 2011

    czas pracy to caly zegar a zarobki to micha ryzu

    18 7 Cytuj
  • 2 paź 2011

    [quote=gość: kelly] czas pracy to caly zegar a zarobki to micha ryzu [/quote]

    Wiesz jakie to zdrowe. Najstarsza kobieta świata jadła tylko rano i wieczorem ryż, a od czasu do czasu, jak jej się udało złowić, to dodatkowo jakąś rybkę. Stwierdziła też, że najważniejsze w życiu, to pomagać innym.

    13 1 Cytuj
  • 2 paź 2011

    Wlasnie Chinczycy i cala zolta populacja pomaga nam w kryzysie gospodarczym zazucajac rynek swoimi produktami.Jezeli chodzi o ryz i rybke to jadlam pysznego lososia w ciescie w Smazalni na Slonecznej.

    13 4 Cytuj
  • 2 paź 2011

    bieda i syf, jakie dziadostwo tam jest, wole kupić polskie i nie dość ze dac prace nam polakom to na dodatek tysiac razy lepsze, to paranoja co tam jest, wszystko jednorazówki:) byłam przymierzałam pantofle , ledwie założyłam i podeszfa sie rozklejała:) ja dziękuje chinolom:)

    16 9 Cytuj
  • 3 paź 2011

    Agatko ale Ty jesteś zaściankowa , gdzie u nas masz Polskie wyroby? przecież wszystko zostało sprzedane.
    Na Rynku widnieje wszystko zagraniczne , a czy to nie Made Chiny ?

    15 2 Cytuj
  • 3 paź 2011

    szwarc, mydło i powidło w tym "markecie".. i strasznie śmierdzi :P

    11 3 Cytuj
  • 3 paź 2011

    jakie maję godziny otwarcia

    5 3 Cytuj
  • 3 paź 2011

    A co tam właściwie jest i jakie ceny ?

    1 2 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Buty ciuchy i inne chinskie pierdołki ceny normalne jak wszedzie

    11 2 Cytuj
  • 4 paź 2011

    [quote=gość: stoh] A co tam właściwie jest i jakie ceny ? [/quote]
    ponawiam moje pytanko. prosze o odpowiedz

    3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Ja myślałem że tam kitajce będą sprzedawać. A tu nasi są

    2 1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    [quote=gość: monotyp] jakie maję godziny otwarcia [/quote]
    ?????????

    1 3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Dziś rodowita Polka rozwaliła przepraszam przewróciła im latarnię swoją terenówką.Nie wiem czy ze złości czy z braku umiejętności?

    4 1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    buty, ciuchy, sprzęt gospodarstwa domowego, art szkolne, bielizna.. wszystko co się da tanio opchnąć :P

    7 1 Cytuj
  • 6 paź 2011

    gdzie on dokładnie jest?

    3 Cytuj
  • Jagienka Mur. 6 paź 2011

    [quote=gość: gddzie] gdzie on dokładnie jest? [/quote]
    Czytaj posty od 1-go do ostatniego a będziesz wiedzieć wszystko, patrz post ROBOL z 16.09.2011 o godz. 9:16, wzwyż ...

    3 Cytuj
  • 7 paź 2011

    Wypisujecie tu bzdury na tema chińczyków i ich produktów;ale który pracodawca zaprasza cię na imprezę firmową, który stawia ci obiady codziennie i u którego pracodawcy w "polskich"sklepach z chinskimi ciuchami zarobisz na starcie 1700zł+umowa na cały etat !!!!!!!czekam na przykłady?????

    14 8 Cytuj
  • 7 paź 2011

    do kalzberg...jestem w szoku to ci chinole zprosili cie na impreze firmową?????????? masz 1700 i umowę na pełny etat ??????????
    CZŁOWIEKU PISZ PRAWDĘ ....NIE MA CO KŁAMAC PRACOWAŁAM TAKIM CHIŃSKIM MARKECIE W BOCHNI...WIEM COS NA TEN TEMAT
    PŁACA NAJNIZSZ OCYWIŚCIE BEZ UMOWY KITAJCE LEDWO MÓWIA PO POLSKU WIĘC DUKANIE Z NIMI I ICH CIĄGLE NIEZADODOLENIE PO PRACY ROZPAKOWYWANIE TYCH ŚMICI KTÓRE PRZYWIEŻLI!!!!
    WIĘC NIE PISZ BZDUR O TYCH LUKSUSACH BO NIE UWIERZĘ

    11 8 Cytuj
  • 8 paź 2011

    warunki pracy jakie mi tam zaproponowano to : na poczatek 3 miesiące umowa zlecenie bez ubezpieczenia, praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin z czego może być to niedziela bo w niedziele też czynne jest , i najniższa krajowa jako wynagrodzenie, porażka z tym chińskim marketem.

    8 4 Cytuj
  • 8 paź 2011

    BYŁEM WIDZIAŁEM WŁAŚCICIELA I TOWAR I...moja opinia wygląda tak:normalny chińczyk który chce się w POLSCE nachapać! ,bierze towar swoich kolegów ,kupują wspólnie w Chinach i rzucają na POLSKĘ ,gdzie który jaki kawałek powierzchni wyrwie-dziś są ,jutro po biznesie i po nich,ŻADEN CHIŃSKI MARKET!!!
    ŻENADA,że ludzie traktują ten bazarek chiński jakby to była co najmniej inwestycja jakieś sieci Marketów z poważnym wejściem na lokalny rynek.TYLE

    11 5 Cytuj
  • 8 paź 2011

    badziewie nic więcej

    3 6 Cytuj
  • 8 paź 2011

    do d11 nie pracujesz u nich to nie wiesz jak jest jak cię w Bochni wyrąbali na starcie to twoja strata ja tam pracuję to wiem co mówię oni w Bochni nie mają marketu,a nie każdy chińczyk to świnia jak jesteś taki cwany i nabijasz się że nie umieją w naszym języku mówić to ty spróbuj się ich nauczyć a żal ci że na imprezę cię nie zapraosili to takich miałeś pracodawców widocznie jaki pracownik taki i pracodawca:).
    A co do chula hou;to mogę ci powiedzieć że to samo mogą o nas powiedzieć w Irlandii czy Anglii czy polaczki nie wyjeżdżają tam żeby się jak to określiłeś "nachapać"

    10 7 Cytuj
  • 9 paź 2011

    Ale syf w tym sklepie, normalnie "Wies tańczy i śpiewa".

    11 17 Cytuj

Odpowiedz