Forum » Myślenice

Chińskie centrum handlowe w Myślenicach

  • 15 wrz 2011

    Na ul.Słowackiego powstaje jakiś Chiński market. Wiecie coś więcej. W radiu słyszałem że mają być miejsca pracy.

    6 5 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    z tego co widziałam było już jakieś spotkanie (13.09) w sprawie pracy oferta była na gumtree.krakow

    3 3 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    otwarcie jest 1 października

    7 2 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    ul.Słowackiego jest bardzo długa od strażnicy w rynku po Dolne Przedmieście -w którym konkretnie miejscu ten WYPAS będzie ? a
    W radiu słyszałem że mają być miejsca pracy -KSENON-po co pisać ,żeby pózniej niezadowoleni bzdety na forum pisali? będzie kolejny obóz i to nie harcerski...
    pozdr.

    4 2 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    Chiński Market jest naprzeciwko Wędzonki.

    4 2 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    Już taki istnieje w Wadowicach. Pomału nasz kraj opanowują przybysze ze wschodu i ich tanie produkty.

    7 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    i co w tym chinskim markecie bedzie???
    a tak w oglle to co to za glupia nazwa??

    ludzie nie lubia chinszczyzny bo to rpzewaznie jest na 1 raz

    3 1 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    w tych naszych myślenicach coraz więcej taniej chińszczyzny:(

    4 2 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    to taka sieć ogólnopolska. Albo ogólnochińska w Polsce. Budują takie "markety" w takich miasteczkach jak nasze gdzie ludzie z okolic cieszą jak kupią coś taniego. Do tego penie sprzedawcami może też będą Chińczycy. Następuje pomału pokojowa kolonizacja obcych kultur w naszym kraju. W sumie to nei ma co narzekać bo i tak jesteśmy już jednym z niewielu jednonarodowych państw w Europie lub Tym co z niej pozostało. To że jeszcze tak mało jest tu obcych kultur to "zasługa" zerowego socjalu. Tzn. z jednej strony można narzekać ale to hamuje przyrost imigracji. Bo z samych dzieci wyżyć się nie da tak jak to jest w innych bogatszych krajach jak np. we Francji itp.

    6 1 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 16 wrz 2011

    Pystanie tylko do czego taka "otwarta" polityka doprowadza. Zamieszki w Anglii wcześniej we Francji. Niemcy sami przyznali że projekt państwa wielokulturowego u nich nie zdaje rezultatu. Szwaicaria zamyka się na imigrantów. Dla mnie każdy powinien mieć prawo do mieszkania w Polsce. Ale jednocześnie obowiązek do przestrzegania kultury, prawa i norm społecznych naszego Państwa.
    We francji np nauczyciel WF został pozwany do sądu i przegrał sprawę ponieważ na lekcji jednej z uczennic podczas wykonywania ćwiczeń spadła chusta zasłaniająca twarz.

    3 1 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    Taaa, może jeszcze sięgniecie po jeden z pierwszych filmów z Rusell'em Crowe? (Romper Stomper) Gdzie ten problem pokazano skrajnie nacjonalistycznie. Przyzwyczajcie się do zmiany. Dziś kto ma pieniądze lub wpływy będzie stawiał markety.
    Zacznijcie uczyć dzieci hińskiego najlepiej kantońskiego dialektu.

    6 7 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    BZDETY. Jaki Polak będzie robił u "chinola" Ja pomimo braku pracy aż tak nie siadłam...fuu

    6 4 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    robi się zagłębie "szajsu"mięsnego i made in china

    8 2 Cytuj
  • 17 wrz 2011

    Lepiej kupować polskie towary i dać zarobić swoim a nie chinolom/\\.

    23 6 Cytuj
  • 17 wrz 2011

    Marzy mi się aziatka:) naprawde. Może uda mi się coś wyrwać... Czy bedą tam jakieś skośnookie laski?

    12 12 Cytuj
  • 17 wrz 2011

    CH będzie sprzedawać obuwie i ubrania.

    3 2 Cytuj
  • 17 wrz 2011

    [quote=gość: opj] Lepiej kupować polskie towary i dać zarobić swoim a nie chinolom/. [/quote]

    Lepiej dać zarobić mieszkańcą Myślenic niż obcym, dlatego zakupy robię tylko w sklepach osób mieszkających w Myślenicach.

    15 13 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    hahhaah przecież wszystkie ciuchy są z chin więc po co pisać ,że ubrania jednorazowe......

    14 4 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    moi drodzy! proponuję bojkot tego chińskiego szajsu, ludzie jak zaczniecie tam kupować to nasza produkcja w końcu popadnie w ruinę, jak ty nie kupisz u naszych to nasi nie będą mieć zarobku i z kolei też nie kupią - to jest błędne koło, amerykanie (choć głupi to naród) już zatrzymują chińskie produkty na granicy ... a my możemy nie kupować !!!

    13 12 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    No i pieknie. Jeszcze tylko dajmy popalic gastronomi :) Domagam sie otwarcia KFC i McDonalda w miescie :)

    11 2 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    [quote=gość: mieszkaniec2] moi drodzy! proponuję bojkot tego chińskiego szajsu, ludzie jak zaczniecie tam kupować to nasza produkcja w końcu popadnie w ruinę, jak ty nie kupisz u naszych to nasi nie będą mieć zarobku i z kolei też nie kupią - to jest błędne koło, amerykanie (choć głupi to naród) już zatrzymują chińskie produkty na granicy ... a my możemy nie kupować !!! [/quote]
    Poza tym wiekszosc tych koszulek za 5 zl zawiera trujace barwniki ...wiec moze warto kupowac to co nasze chocby z tego powodu ...ze o pracy dzieci i wiezniow politycznych nie wspomne

    6 8 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    Kiedy otwieraja?

    2 5 Cytuj
  • 1 paź 2011

    Bzdety, a co teraz nie jest Chińskie? Na co byłoby nas stać, jakby nie Chińskie: ciuchy, RTV itd.... Niedługo auta też będą zapewne Chińskie...

    13 1 Cytuj
  • 1 paź 2011

    Był tam ktoś? Jest co ciekawego?

    3 3 Cytuj
  • 1 paź 2011

    ja byłam ceny normalne nawet drozej ......

    6 4 Cytuj

Odpowiedz