Forum » Myślenice

fotoradary w myslenicach

  • 21 lip 2012

    Ja już rok temu przekroczyłem/przeżyłem 70 tkę i mam zamiar ciągnąc dalej do setki. Ktoś mnie przegoni?

    3 4 Cytuj
  • 21 lip 2012

    no i co w tym takiego śmiesznego jest ...

    1 4 Cytuj
  • 22 lip 2012

    Taki żart, kalambur słowny pojmujesz?

    3 Cytuj
  • 22 lip 2012

    heheheheh

    Cytuj
  • 18 wrz 2012

    Zaczęło się. Właśnie wczoraj na zakopiance zamontowano 2 najnowocześniejsze fotoradary. Jadąc wieczorem widziałem jak pięknie robi zdjęcia. Zgadnijcie w których miejscach są od wczoraj czynne skrzynki?

    1 5 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    Zaczęło się. Właśnie wczoraj na zakopiance zamontowano 2 najnowocześniejsze fotoradary. Jadąc wieczorem widziałem jak pięknie robi zdjęcia. Zgadnijcie w których miejscach są od wczoraj czynne skrzynki

    1 5 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 18 wrz 2012
    almar25 napisał/a:

    Zaczęło się. Właśnie wczoraj na zakopiance zamontowano 2 najnowocześniejsze fotoradary. Jadąc wieczorem widziałem jak pięknie robi zdjęcia. Zgadnijcie w których miejscach są od wczoraj czynne skrzynki

    gdzie sa? sa oznaczone?

    2 Cytuj
  • 18 wrz 2012
    almar25 napisał/a:

    Zaczęło się. Właśnie wczoraj na zakopiance zamontowano 2 najnowocześniejsze fotoradary. Jadąc wieczorem widziałem jak pięknie robi zdjęcia. Zgadnijcie w których miejscach są od wczoraj czynne skrzynki

    Z tego co wiem jeden jest w Krzyszkowicach, ale nie wiem czy jest już czynny.

    1 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    1. Gaj w stronę Krakowa. Został wczoraj obrócony i robi zdjęcia z tyłu samochodu. Kierowca nawet nie, ze był błysk.

    2 2 Cytuj
  • Marcin 18 wrz 2012

    a drugi?

    2 Cytuj
  • 18 wrz 2012

    2. Krzyszkowice - dziś ma być jego montaż. Wczoraj były już testy.

    2 2 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    Nie bardzo rozumia gdzie są te dwa nowe fotoradary?
    W Gaju przecież jest dalej ten sam fotoradar, po prostu został odwrócony, tak? - więc jaki on "nowy"?:)
    W Krzyszkowicach już stał wcześniej fotoradar, po prostu w jego miejsce pojawił się żółty, tak?

    3 4 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    @cześku mówiąc krótko: maszt != fotoradar...
    Czyli puste maszty zostały po prostu załadowane nowymi fotoradarami.

    2 2 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    faux pas, wybacz

    3 Cytuj
  • 19 wrz 2012

    pas de problème ;)
    ale za to jak teraz wszyscy ładnie zwalniają... :D

    2 Cytuj
  • 20 wrz 2012

    można sprawdzić czy cię gdzieś złapali na stronie:
    http://zaszybko.pl/

    7 5 Cytuj
  • 20 wrz 2012
    waski310 napisał/a:

    można sprawdzić czy cię gdzieś złapali na stronie:
    http://zaszybko.pl/

    zarąbista ta strona!! Duży plus for you!!

    6 10 Cytuj
  • Marcin 20 wrz 2012

    nie wiem , co tu jest dla Ciebie "zarąbistego"..

    6 4 Cytuj
  • 21 wrz 2012
    MGGG napisał/a:

    nie wiem , co tu jest dla Ciebie "zarąbistego"..

    nic

    3 5 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 21 wrz 2012

    [quote=gość: norbi]Flesz zawsze szczela nawet w dzien co do zkopianki to nie ma tam żadnego flesza zapitalam koło nich ponad 120km/h a nieraz i 220 na moto i nic :-)[/quote]

    dałem plusa, bo mój znajomy czeka na przeszczep serca.

    15 1 Cytuj
  • Marcin 21 wrz 2012

    W krzyszkowicach koło wilczego głodu nie działa ..

    2 3 Cytuj
  • 21 wrz 2012

    Jechałem o 10 km/h za szybko w Brzączowicach, wydawało mi się że był błysk,czy to możliwe,czy ktoś wie czy ta przeklęta maszyna tam działa ,czy jest jakaś tolerancja,bo 10 więcej to bardzo mało,a może mi się wydawało.

    Cytuj
  • 22 wrz 2012

    Jedyny radar co działa to na zakopiance na 677 i robi od tylu foty

    Cytuj
  • 22 lis 2012

    Dziś w miejscowości Gaj na Zakopiance w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50km/h stało nieoznakowane mondeo z fotoradarem. Nie wiecie czy mogą robić zdjęcia z 2 pasa ruchu będącego po 2 stronie barier ? i czy tylko robią zdjęcia dla tych pasów po której stronie stoją. Błysk był tak jasny ze trudno było określić

    8 1 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Też się zastanawiam, wracałem z pracy chwile po 18 i też strzeliło fotę. Na pasach miałem jakieś 60, więc nie powinno (tolerancja 10 km/h) ale błysk by taki, że nie potrafię określić, czy to ja dostanę zdjęcie, czy jakieś auto za mną.

    Swoją drogą, ITD ma nowe nieoznakowane radiowozy z bardzo nowoczesnymi fotoradarami

    Ford Focus Kombi granatowy i srebrny Ford Mondeo (rejestracje zaczynają się na WE)

    Nie gonią cię, tylko od razu wysyłają fotę do centrali, jak ze zwykłej skrzynki.

    5 Cytuj

Odpowiedz