Forum » Myślenice

Myślenicki rynek- plebiscyt

  • Joanna 6 paź 2011

    Naszemiasto.pl zachęca internautów  do udziału w nowym plebiscycie.Przygotowano zestaw 27 zdjęć małopolskich rynków.Przeglądając stronę zauważyłam,iż nie uwzględniono w głosowaniu naszego myślenickiego rynku. Proszę zatem osoby pasjonujące się fotografią o nadesłanie pod wskazany link http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1106591,wybierz-najpiekniejszy-rynek-w-malopolsce-glosujemy,galeria,id,t,tm.html#plus   w opcji "Masz zdjęcie do tego tematu, wyślij".Wszystkich mieszkańców Myślenic i okolic zachęcam do głosowania i pozytywnych komentarzy.. Może dopisze Nam szczęście?

    8 7 Cytuj
  • 6 paź 2011

    Trochę dziwne to głosowanie , jeżeli można oddać niezliczoną liczbę głosów na wybrany przez siebie rynek. W ten sposób jedna osoba może klikać 1000razy na własny rynek. Moim zdaniem ,brak w tym sensu.

    6 Cytuj
  • 6 paź 2011

    A gdzie jest ten Rynek w Myślenicach ? Ma Pani może na myśli ten parking w samym centrum ? Szanowna Pani by można było nazwać to miejsce "Rynkiem" i dostrzec jego urok jako takiego to najpierw trzeba z niego usunąć samochody i zakazać ich wjzdu oraz postoju.
    Wielka była moja radość gdy z Rynku usunięto dworzec PKS i stację benzynową ale jak widzę moja radość nie trwała długo bo zamiast dworca mamy parking. Ciekawe kiedy powróci stacja benzynowa ?

    9 6 Cytuj
  • 6 paź 2011

    Alek bardzo słuszna racja, jaki my mamy Rynek?
    Parę lat w wstecz to był piękny ale nie teraz.
    Burmistrz zrobił same superlatywy ,tak że o Rynku zapomniał, ale przynajmniej kolesie mają Parking.

    8 2 Cytuj
  • BEata 6 paź 2011

    ja również wysłałam - ale tez się nie ukazało- przesłałam tez mailem z informacją i dalej nic

    1 1 Cytuj
  • 6 paź 2011

    Może trzeba poczekać trochę na akceptację moderatora .

    1 1 Cytuj
  • Joanna 6 paź 2011

    W uzupełnieniu: Zgłosiłam info w temacie dot. zdjęć do redakcji Oddziału Prasy Krakowskiej wyd. int.

    2 4 Cytuj
  • adzygmunt 6 paź 2011

    Sprawdziłem po całym dniu "Nasze miasto" Oni chyba już wybrali nie pozwalając umieścić zdjęć naszego rynku!

    5 Cytuj
  • 7 paź 2011

    Kwestia doboru wyjaśniona jest we wstępie: [...] Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie 27 małopolskich rynków. Obejrzyjcie i oddajcie głos na ten najpiękniejszy! [...] Widocznie subiektywna opinia autora/ów nie uwzględniła naszego runku.

    Rozbawił mnie za to komentarz dodany przez "paulineczka"

    "KAJ Myślenice?
    Toż to piękny i duży rynek, przerewitalizowany! Błąd panstwo organizatorostwo konkursu. Duży błąd. Wiel błąd."

    6 1 Cytuj
  • 8 paź 2011

    rynek jak rynek

    2 Cytuj
  • 8 paź 2011

    Jest fotka Myślenickiego rynku,właśnie głosowałem,5 głosów oddałem,tyle można,potem jest na jakiś czas blokada...

    4 1 Cytuj
  • 8 paź 2011

    najpiękniejsze są te ryneczki z dużą ilością drzew i krzewów ożywiających zabytkową architekturę. szkoda, że nasz taki pusto-kamienisty. kiedyś było na nim bardziej zielono. teraz jeszcze pod ratuszem zostało trochę drzew i krzewów ale po rewitalizacji, to nie wiadomo co będzie......

    4 Cytuj
  • 9 paź 2011

    Będzie kostka brukowa... Jak okiem sięgniesz od "arkad" aż po "Kurdesz", od magistratu aż po Bibliotekę Publiczną. Kostka brukowa. Modna, ładna i wygodna. Łatwo się układa a w kieszeń grubą kasę wkłada. Kostka brukowa... Kostka brukowa... Kostka brukowa...

    8 Cytuj
  • 9 paź 2011

    jest fotka z Myślenic, ale nie było lepszej? Wg podpisu pod zdjęciem wysłał to Urząd Miasta.
    Nie mają lepszych zdjęć w zasobach? Wstyd

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 9 paź 2011

    Wysłałem swoją panoramę rynku. Redakcja usunęła post bo rozsadzał forum.
    Zatem nie wypada mi komentować tej fotki, ale przyznaję ci >muzyk< rację.
    Z takim zdjęciem nic nie wskóramy!

    4 4 Cytuj
  • 10 paź 2011

    jeszcze 833 głosy i przeganiamy Żabno

    6 2 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=adzygmunt] Wysłałem swoją panoramę rynku. Redakcja usunęła post bo rozsadzał forum.
    Zatem nie wypada mi komentować tej fotki, ale przyznaję ci >muzyk< rację.
    Z takim zdjęciem nic nie wskóramy! [/quote]
    Nie przesadzajcie , fotka jest bardzo ładna . Może nie widać całego rynku , jak w Twojej panoramie, ale za to ujęcie jest ciekawe ,inne bez standardowego widoku na ratusz.

    2 2 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Pozostało nam 668 i pokonamy Żabno

    3 2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Całe to głosowanie przypomina mi echem minione wybory - "Czy sie podoba czy nie, głosujcie na Niego BO JEST NASZ!!" A może tak komuś faktycznie bardziej podoba się inny rynek na przykład ten w Chrzanowie? O wiele ładniejszy i o ile bardziej funkcjonalny.

    5 3 Cytuj
  • 13 paź 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Całe to głosowanie przypomina mi echem minione wybory - "Czy sie podoba czy nie, głosujcie na Niego BO JEST NASZ!!" A może tak komuś faktycznie bardziej podoba się inny rynek na przykład ten w Chrzanowie? O wiele ładniejszy i o ile bardziej funkcjonalny. [/quote]

    A słyszałeś o czymś takim jak "lokalny patriotyzm"?

    6 1 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Słyszałem i stwierdzę że już dawno tedwa słowa zatraciły swoje znaczenie. I to bynajmniej nie w moim przypadku. Wystarczy rozglądnąć sie dookoła...

    5 5 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Nie patrz na innych ... rób swoje, a może znaczenie słów wróci? Ja tam codziennie głosuję na nasz rynek

    5 2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    Przez Żabno przejeżdżam 2-3 razy w roku. Małe miasteczko, troszkę zapomniane. Ale wykorzystało jakieś środki finansowe i rynek jest rzeczywiście pięknie odnowiony.
    To nasz największy rywal.
    Więc głosujmy na nasz myślenicki rynek, tym bardziej, że mamy ładniejsze otoczenie.

    5 1 Cytuj
  • 13 paź 2011

    [quote=taki_gość] Nie patrz na innych ... rób swoje, a może znaczenie słów wróci? Ja tam codziennie głosuję na nasz rynek [/quote]
    ile razy? bo można 5 każdego dnia :)

    2 2 Cytuj

Odpowiedz