Forum » Myślenice

Buda z drożdżówkami na parkingu !! ??

  • 16 lis 2011

    budka stoi w przy parkingu nieopodal bloku 18 - 19. zajmuje prywatny teren więc nie wiem o co tyle krzyku.

    4 3 Cytuj
  • 16 lis 2011

    O to krzyk jest ze miasto zrobiło tam teraz kopertę z zółtych linie która zajmuje 3 miejsca parkingowe i jak ktoś na tym stanie to właściciel budy będzie dzwonił na straż miejska i będzie upomnienie:) ale przecież drożdzówki są ważniejsze niż jakieś miejsca parkingowe. Ludzie opamiętajcie się a do tych co lubią tak te drożdzówki to może sami w swoich domach zaproponujecie właścicielowi cukierni miejsce i będziecie mieli pachnące drożdzówki pod nosem bez wychodzenia z domu a takżę będzie ich dużo więcej na osiedlu..... Teraz na miejscu właściceli garażów blaszaków które w przyszłości maja być usunięte nie zgodził bym sie na ich usunięcie skoro stawia sie jakieś budki z drożdzówkami i zamuje 3 miejsca parkingowe. Mam tez pytanie do Pana Burmistrza przez 2 kadencje nie miał pan zastępcy co się nagle wydarzyło ze trza go było powołać??

    5 5 Cytuj
  • 17 lis 2011

    nie wiem po co tyle szumu o te miejsca parkingowe-owszem brakuje tych miejsc w mieście ale nie można przeznaczyc kazdego wolnego miejsca na parking bo niedługo nie bedzie można otworzyć zadnego sklepu(budki) , przjechać wózkiem dziecięcym bo wszedzie będą miejsca parkingowe

    5 5 Cytuj
  • 17 lis 2011

    byłam kupiłam i było pysznie i taniej polecam.

    9 3 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Oby interes jak najszybciej padł !!!
    NIE dla budy w tym miejscu.

    3 12 Cytuj
  • 17 lis 2011

    [quote=gość: ruud] NIE dla budy w tym miejscu. [/quote]
    TAK dla budy w tym miejscu a może jeszcze dla jednej (budy) też TAK. Konkurencja podnosi jakość.
    Marszałek się popsuł bo nikt mu w okolicy nie zagrażał.

    8 4 Cytuj
  • 17 lis 2011

    mają powstać jeszcze dwie -robocze nazwy to "POD BUDĄ i BUDKA SUFLERA :)

    10 1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    tak tak tak!chleb po 2zł a nie po 3zł wiwat buda oby ich było wiecej jak po krakowie!

    12 2 Cytuj
  • 17 lis 2011

    drożdż,osiedlak nie obchodzi mnie czy Marszałka ma dobre czy złe drożdzówki każdy z nas idzie tam gdzie mu smakują. A chodzi tylko i wyłącznie o miejsce czy ta buda nie mogła stać na zieleńcu koło żłobka?? A ta buda jak by stałą 200m dalej to i tak ludzie będa do niej chodzi bo będzie taniej tak jak piszecie. Mi chodzi tylko i wyłącznie o miejsce parkingowe o nic innego mi nie chodzi.

    3 6 Cytuj
  • 18 lis 2011

    Mi to lata ni mom ałta

    7 Cytuj
  • 18 lis 2011

    [quote=gość: mafia] drożdż,osiedlak nie obchodzi mnie czy Marszałka ma dobre czy złe drożdzówki każdy z nas idzie tam gdzie mu smakują. A chodzi tylko i wyłącznie o miejsce czy ta buda nie mogła stać na zieleńcu koło żłobka?? A ta buda jak by stałą 200m dalej to i tak ludzie będa do niej chodzi bo będzie taniej tak jak piszecie. Mi chodzi tylko i wyłącznie o miejsce parkingowe o nic innego mi nie chodzi. [/quote]
    ale tam i tak niezaparkujesz bo to wjazd do działki jak wyżej pisali już,wiec o co ci chodzi? pysznego smacznego i nie stresuj sie!

    5 1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    mafia zmień fure na rower to sie tam zmiescisz he he!

    8 1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    [quote=gość: wentyl] mafia zmień fure na rower to sie tam zmiescisz he he! [/quote]
    na hulajnogę a nie rower !

    mafia, czy to Twój parking, Twoja działka, że tego tak strzeżesz ?!

    8 1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    a ja sobie kupiłem chlebuś buleczki rogalika i na browarka zostało!!!!!!!!!

    7 2 Cytuj
  • 18 lis 2011

    [quote=gość: geniusz] a ja sobie kupiłem chlebuś buleczki rogalika i na browarka zostało!!!!!!!!! [/quote]
    ... i przy okazji zostałeś właścicielem tej budy.

    7 1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    obiektywnie rzecz biorąc coraz więcej aut A BAKI PUSTE bo NIMA NA BENZYNE a fura musi stać pod blokiem żeby sąsiedzi widzieli..:)

    4 Cytuj
  • 18 lis 2011

    No tak najlepiej narzekac jak się coś robi to jest żle jak sie nie robi to też żle a mi sie podoba pomysł z budką z drożdrzówkami a pan Marszałek?jak otwierał cukiernie to to były drożdzówki i ciastaka a teraz to kremówka miesci sie na dłoni i jescze zostaje luz tak jak z pozostała galanterią cukierniczą a kołacz z serem?to napewno nie jest ser tylko namiastka sera z dodatkiem budyniu i maki ziemniaczanej. W pączku więcej dzemu bo z pewnoscia to nie jest marmolada i wracając do kremówki to jest budyń z proszku wsypywany do wody na zimno to tyle mógłbym jescze napisac z czego sie robi drozdzówki z "czekoladą"ale lepiej nie

    6 1 Cytuj
  • 18 lis 2011

    pomysl z buda jak najlepszy jedno st. parkingowe a tyle krzyku niestac cie na paliwo zostaw autko pod albertem niestoj pod blokiem

    5 3 Cytuj
  • 18 lis 2011

    Jeść nie będziecie mieli co a o 1 miejsce na parkingu taka wrzawa, żałosne....

    4 3 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Należy zaprosić na osiedle więcej tego typu bud i Steskal i Sikora są wielce pożądani, bo tylko wtedy gdy będzie silna między nimi konkurencja, my będziemy mieli dobrze. Mieszkam kilka bloków dalej i bardzo byłbym zadowolony gdyby powstało na osiedlu jeszcze kilka tego typu sklepików różnych producentów, by można było przebierać w ich ofertach. Natomiast jestem przeciwny blokowaniu w ten sposób miejsc parkingowych.

    2 3 Cytuj
  • 19 lis 2011

    [quote=gość: dryn dryn autko] obiektywnie rzecz biorąc coraz więcej aut A BAKI PUSTE bo NIMA NA BENZYNE a fura musi stać pod blokiem żeby sąsiedzi widzieli..:) [/quote]
    Na benzynę nie ma i furmanki stoją teraz cały tydzień bez owsa. Ja też stałem ośmioletnią kobyłką , ale ktoś doniósł do straży miejskiej że blokuję parking. Miałem UBEZPIECZONĄ , ALE PRZEGLĄD BYŁ JUŻ NIE WAŻNY I POWIEDZIELI ŻE NIE MAM PRAWA BEZ PRZEGLĄDU PARKOWAĆ. WIĘC SIĘ WKURZYŁEM I KOBYŁKĘ ZAPROWADZIŁEM DO UBOJNI- ZŁOMOWISKA. TERAZ CHODZĘ SZCZĘŚLIWY , ZOSTAŁO TROCHĘ KASY I NIE PRZEJMUJĘ SIĘ ŻE NOCNI CHULIGANI SKACZĄ JEJ PO PLECACH -DACHU. ZAZNACZAM ŻE CAŁE SWOJE DOROSŁE ŻYCIE, MIAŁEM ZAWSZE SAMOCHÓD, TERAZ MI NIE ŻAL.POWIEM TAK, OBECNE RZĄDY DOPROWADZIŁY DO TAKIEGO ZUBOŻENIA , ŻE BENZYNA A NIE SAMOCHÓD STAŁY SIĘ LUKSUSEM.

    8 2 Cytuj
  • 19 lis 2011

    buda jest spoko,paliwo drogie to chociaż chlebuś mamy tanszy!a buda jest czy jaj niema to zaparkowac tam i tak sie nieda bo jest koperta na wjazd do działki.

    3 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Mam pytanie do was wszystkich skoro jest tam wjazd do działki to czmeu na tym wjezdzie stoi koperta?? przecież to utrudni wjazd starzy na ta posiadłość??. Co do wjazdu to gmina by chyba nie inwestowała w parking tam kilka tysięcy zł po to żeby tam namalować po 4 latach kopertę z wjazdem na działkę. Po co tam wjazd skoro jest z drugiej storny wiazd zrobiony z obnizonymi krawęznikami. Buda nich sobie stoi i może ich na osieldu być nawet tysiac ale niech nie zabierają miejsc parkingowych których już i tka jest mało.
    Panno Aniu po co mam zostawiać auto pod albertem jak mam swój prywatny garaż w tym momencie pisze w imieniu ludzi którzy codziennie po pracy szukają miejsca parkingowego ale chyba panie nie rozumie co to znaczy brak miejsca.

    dryn dryn autko mam swój prywatny garaż:)

    I generlanie chodzi mi tylko i wyłącznie o miejsca parkingowe a budek na osiedlu może być nawet milion ba moga wam nawet hipermarket wybudowac z drożdzówkami

    3 1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    [quote=gość: mafia] Mam pytanie do was wszystkich skoro jest tam wjazd do działki to czmeu na tym wjezdzie stoi koperta?? przecież to utrudni wjazd starzy na ta posiadłość??. Co do wjazdu to gmina by chyba nie inwestowała w parking tam kilka tysięcy zł po to żeby tam namalować po 4 latach kopertę z wjazdem na działkę. Po co tam wjazd skoro jest z drugiej storny wiazd zrobiony z obnizonymi krawęznikami. Buda nich sobie stoi i może ich na osieldu być nawet tysiac ale niech nie zabierają miejsc parkingowych których już i tka jest mało.
    Panno Aniu po co mam zostawiać auto pod albertem jak mam swój prywatny garaż w tym momencie pisze w imieniu ludzi którzy codziennie po pracy szukają miejsca parkingowego ale chyba panie nie rozumie co to znaczy brak miejsca.

    dryn dryn autko mam swój prywatny garaż:)

    I generlanie chodzi mi tylko i wyłącznie o miejsca parkingowe a budek na osiedlu może być nawet milion ba moga wam nawet hipermarket wybudowac z drożdzówkami [/quote]
    kolego wjazd do działki kazdy musi miec tak jak ty wejscie do domu to jest logiczne,a moze ty wchodzisz oknami?wiec jak ci tak chodzi o miejsca parkingowe to zrób ze dwa u siebie w pokoju.lub przed drzwiami do mieszkania.

    2 Cytuj
  • 20 lis 2011

    [quote=gość: mafia] miejsc parkingowych których już i tka jest mało [/quote]
    Napisz do wspaniałej Zorzy, do Gminy petycję o wybudowanie parkingu, może byc nawet piętrowy na miejscu tych OHYDNYCH blaszaków, pomiędzy którymi załatwiają się busiorze !

    2 1 Cytuj

Odpowiedz